mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 09:29:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392337 krat)
0 članov in 27 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #600 : ponedeljek, 22.02.2010 : 09:03:53 »

 
Mila HVALA, tole jutro je zaradi tebe lepše Kiss Kiss
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #601 : ponedeljek, 22.02.2010 : 12:47:39 »

Men se zdi, da ON vse tele potrese zrihta, da mora Tvoja delat, pol je pa on lepo doma brez kontrole, pa ga sračka kolker hoče Angry
 ... in posledice ostanejo Tebi Angry

v bistvu so potresi posledica Nemarne Posrane Riti. še uboga Zemlja se od gnusa strese, ko pride TR vsa posrana iz sekreta.  bruham bruham bruham
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #602 : ponedeljek, 22.02.2010 : 14:49:25 »

Citat
Svinjogojstvo Meli
Grin Grin Grin

Joj joj ... mene bojo iz službe vrgli  Grin Grin Grin
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #603 : sreda, 24.02.2010 : 20:22:01 »

Mila, a si kaj važna, ko je bila Tvoja ravnokar na televiziji?
Sem takoj ob 6.22  danes zjutraj Nanjo pomislila, ko me je zbudil potres... Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #604 : sreda, 24.02.2010 : 21:13:36 »

Veš kaj Mila, tale tvoja mama je prav kul, pa še TV-zvezda! bravo bravo 
Nič ne jamraj, s Tisto Rečjo pa kar sama opravi, ko je ne bo doma. Wink Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #605 : sreda, 24.02.2010 : 22:08:29 »

Že mogoče, da so eni mislili, da pada sneg s strehe. Jaz vem za najmanj eno, ki se je zbudila in v hipu pomislila: "Uf, potres, Milina bo imela spet delo in ne bo utegnila jamrarij zapisovat..."
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #606 : četrtek, 25.02.2010 : 00:08:32 »

Opa, zdaj pa še posebna gostja na 24ur zvečer! bravo veselje   Mila, tale Tvoja je res Univerzalna, Lepa in Pametna! Ajde sad' priznaj, da si malo ponosna, da si iz tako nobel familije. Na koncu se bo še za Tisto Reč izkazalo, da je v bistvu Prinz von Habsburg, boš vidla. Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #607 : četrtek, 25.02.2010 : 00:15:12 »

una šla kakat jst gledu tri blont babe ena črna blont bojl okusne Lačen miLe mrl4 M3il JSDT
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #608 : četrtek, 25.02.2010 : 00:17:50 »

 Shocked
Mar se je TR javila? In to v M-i-l-i-n kotiček? Bojim se sankcij. TR, run as fast as you can.


 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #609 : četrtek, 25.02.2010 : 02:47:05 »

Veš kaj Mila, tale tvoja mama je prav kul, pa še TV-zvezda! bravo bravo 
Nič ne jamraj, s Tisto Rečjo pa kar sama opravi, ko je ne bo doma. Wink Evil
Pa še lepo je povedala, kaj narediti, če pride potres:" ... ohraniti hladno glavo ... in ostati na varnem pod mizo..."
Alora Mila, ti se kar lepo drži nasvetov Tvoje Tapametne, pa ne paničari za vsako figo (pa tud če je Njegova) Evil Grin

LP mamaF
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #610 : sobota, 27.02.2010 : 22:55:07 »

Tkole mamo.

Vse je jasno, vse je povedano, vse je dojeto in razumeto. Kot opravičilo za nezaslišane zločine, zlorabe, trpljenje, zaničevanje in vse ostalo, s čimer je napolnjen moj sleherni vsakdanjik, se je Moja globoko opravičila, obljubila, da več ne bo puščala makine nenadzorovane, da lahko res vsak bedak  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes po njej šari, in mi bo za začetek oziroma za prvi korak k izboljšanju odnosov zrihtala ENO MIČKENO DARILCE  Cool

Jaz bom še premislila, če Ji bom lahko sploh kadarkoli odpustila tako nezaslišano vedenje. Že to, da mogoče imam namen o tem celo misliti kaže, kako širokega in odprtega srca sem, jaz, vaša uboga in trpeča reva
                                                            Mila  Kiss Kiss
                                                                                                 

Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #611 : nedelja, 28.02.2010 : 06:27:54 »

Jooooj Mila, ti si pa res ena klasična lepotica!  Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #612 : nedelja, 28.02.2010 : 13:42:01 »

Spoštovano občinstvo,

spodobi se, da objavim javno opravičilo za svojo nezaslišano malomarnost, zaradi katere je prišlo do še bolj nezaslišanih posledic, ki so prizadele nežno srce ene trpeče in uboge duše. Posipljem se s pepelom in prevzamem nase vse stroške morebitnega zdravljenja stresa, stopljenega špeha, slabega spanca in še kakšnih hujših posledic mojega dejanja.

Ob tej priliki naj poudarim, da je Mila najbolj pogumna mačka daleč kle naokrog in na celem svetu nasploh  bravo Danes je to svojo velecenjeno, toda zaradi lastne skromnosti očem javnosti zamolčano lastnost pokazala kar dvakrat v kratkem času - prvo je povsem sama!! kljubovala groznoj zimi, mrazu in nemogočim vremenskim razmeram, in je čepela na oknu pol ure bravo bravo Potem se je pa sprehajala po dnevni sobi ŠE PREDEN je sesalec bil pospravljen na svoje mesto bravo bravo bravo bravo In pravkar, dame in gospodje, pravkar je namahala princa Melijota, ki se ji je zoperstavil v vsej svoji velikosti in širini, in je slednji pobegnil v omaro s podvitim repom.

Zdaj pa ponižno prosim za dovoljenje, da grem čohat, kuhat in se na splošno vrnem svojim bednim vsakdanjim opravilom in služenju gospej.

Z globokom spoštovanjem, C.
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #613 : nedelja, 28.02.2010 : 15:28:39 »

...]bednim[/b vsakdanjim opravilom??!!!!

Vsako opravilo, ki kakorkoli  vsaj za trohico pripomore k izboljšanju nevzdržnih bivanjskih razmer spoštovane in občudovane, nikakor ni in ne more biti bedno, pač pa je vseobče koristno in kot takšno mora tudi pri izvajalcu vzbujati zgolj in samo vzvišena občutenja.

Verjamem in upam, da bodo spoštovana in občudovana zaradi svoje neizmerne plemenitosti opravičilo vseeno sprejeli  in ti še naprej dovolili opravljati ta dušobožajoča opravila.
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #614 : nedelja, 28.02.2010 : 21:35:31 »

Just call me Mabel Smiley) (You rang mylord?)
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines