mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 11:15:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392419 krat)
0 članov in 51 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #540 : petek, 18.12.2009 : 15:57:26 »

On je ja kralj ljudskih src, kva se pa greš AngryHuh?
Ampak je glede na opise res. Lep ko slika, poje ko... hmmm... slavček  Roll Eyes, prav inteligenten ni, je pa zato bolj šarmanten... Ravno taprav.  Evil
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #541 : petek, 18.12.2009 : 16:22:52 »

Ampak je glede na opise res. Lep ko slika, poje ko... hmmm... slavček  Roll Eyes, prav inteligenten ni, je pa zato bolj šarmanten... Ravno taprav.  Evil

Ha ha ha...a ni zanimivo, kako ocitn je tudi pri mackih, da so eni bolj drugi pa malo manj inteligentni Smiley
Prikupni pa so seveda prav vsi  Tongue

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #542 : nedelja, 20.12.2009 : 18:35:41 »

Danes smo garali k črne ŽIVINE  Angry Angry

In posteljo preoblačili, in cunje zlagali, in sesali, in se česali, in bombolice po posipu valjali, in vse sorte stvari opravili - in zakaj? Zato, da bi Ona nekam šla in namesto nedeljskega kosila pustila pajčevino v skledici in mrzli zrak v krožniku  Angry Angry In potem, pride domov, in namesto, da bi TAKOJ!! šla svojo edino in NajboljOhInSploh mačko nafutrat, Ona naredi kaj? Gre na kavč poležavat  Angry Angry Angry Angry

Tkole mamo in tkole je, pa ne bo več dolgo, ker smo zelo blizu eksploziji kvantitete trpinčenj v nov nivo kvalitete življenja. To se pravi, da bodo Njo zaprli, ko bodo izvedeli, kako se obnaša, Mene bo pa futral Precednik osebno, ko bo spoznal, kakšne muke sem mogla čist nedolžna preživet  Angry

V pričakovanju skorajšnje kataklizme i armagedona vas pozdravlja lačna, ogorčena in lačna uboga reva zapuščena in zatirana
                                                                          Mila  Kiss Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #543 : nedelja, 20.12.2009 : 20:16:44 »

Mila pri polni skledi bombolic si ti lačna   Roll Eyes  Pri nas bi bilo treba nujno in takoj take dobrote pospravit tja kamor mački ne dosežejo  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #544 : ponedeljek, 21.12.2009 : 08:51:46 »

Ane, Rosy, meni je tudi v uč padlo, kako vzojena je tale Mila Shocked!
Pri nas bi bil takoj bomboličasti fuzbal na programu. In potem sesanje, izdelovanje novih bombolic...
... ali pa bi si jih licitator (obogatene z delčki dlak in drugih reči) lahko prišel kar osebno nabrat pod kuhinjske omarice in kavč.

Eh, ja, pravijo da vsak dobi, kar si zasluži in Cats je zgleda zeloo pridna punca, da je fasala takole poštirkane mačke!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #545 : ponedeljek, 21.12.2009 : 10:22:49 »

Veš kaj (bom izkoristila čas, ko Mila ne gleda Wink ), skrivnost je v tem, da jaz svojim mačkam vse dovolim. Še več, prav silim jih v stvari. Ta trenutek, ko rečeš NE! stvari ratajo hudo zanimive, dokler pa gospodo naprošaš, če bi bili tako prijazni in se z nečem ukvarjali, ni panike. Včeraj je Mila dobila tisti pladenj pred nos in bila lepo in prijazno naprošena, če bombolice uniči ali vsaj razmeče. Na to je le obrnila z očmi in gledala stran. Tudi prav!

Pa ne ji povedat, da vem, zakaj se gre Wink

C. 
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #546 : ponedeljek, 21.12.2009 : 11:02:17 »


Pa ne ji povedat, da vem, zakaj se gre Wink


Da je Mila brihtna, pametna, iznajdljiva, enkratna, itd. vemo vsi. Ampak Cats, tokrat si jo pa malo okol' prinesla, a ne? . Kje je bil Meli ta čas niti ne sprašujem.  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #547 : ponedeljek, 21.12.2009 : 12:12:21 »

Mila, dej ti tvojo naštimaj, da bosta naslednjič delali goveje bombolice.
Pa da vidimo, kako bo takrat fotkala tihožitja 

LP F.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #548 : torek, 22.12.2009 : 00:20:36 »

Jaz sem pa danes imela čast držati v naročju in čohati kraljico Milo, preCednico mačjega sindikata!  Kiss Smiley Sem bila čisto preč, saj me je Cats prej opozorila, da me njeno veličanstvo gospa Mila verjetno ne bodo šljivili cvaj posto.  Pa se je zmotila, la-la-la! Črno - bela princeska je svojo lepo glavico namontirala v moj rokav in se pustila mečkati. Predla sem pa jaz... Cheesy

Direktor Meli, oranžni model evropske domače mačke, pa se je pustil mečkati še celo malo bolj. Vmes  se je sicer odločil, da me bo malo grizel po rokah, ampak sva se kar hitro zmenila, da ga lahko jaz tudi nazaj. Pa še mama Cats je vmes posegla z zelo vzgojnim glasom, pa je bilo. Cheesy

Čokorančni muffini so super - ampak čez bombolice jih ni. Samo žal ne bodo zdržale do Božiča, jih že manjka skoraj polovica... Evil Grem takoj brskat po forumu, če so slučajno kje še kakšne za zlicitirat.

Cockti sem doma povedala, da sem spoznala vodstvo njenega sindikata in da sta obadva prav hudo reprezentančna in nobel, tako da podpiram njeno članstvo. Samo, da mi ne bo mijavkati začela ponoči! Wink Roll Eyes
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #549 : torek, 22.12.2009 : 00:42:29 »

Pepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! A takole se boš zdej hvalila, da ti bo ja cel forum fauš  Evil Grin
Uuuuuuuuuuuwauuuu! Tole pa je bil dogodek, a?  Cheesy
Sem pa skoraj zihr, da si prišla v stanovanje Veličastne Precednice zrihtana tip-top, da te je šljivila  Tongue Evil (ker, če bi bla v flis trenerki, bi te po moje kar Meliju prepustila  Evil )

V glavnem, fauš sem ti, do neba fauš, da veš  Tongue
mF
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #550 : torek, 22.12.2009 : 08:21:29 »

A je kdo kdaj kje in sploh omenil, da se poleg licitiranih bombolic dobi tudi čohanje Precednice in Kralja ljudskih src? Bi Horjulčki nedvomno več evrčkov dobili.  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #551 : torek, 22.12.2009 : 08:43:30 »

A je kdo kdaj kje in sploh omenil, da se poleg licitiranih bombolic dobi tudi čohanje Precednice in Kralja ljudskih src? Bi Horjulčki nedvomno več evrčkov dobili. Wink
Pa ne samo to, kot dodatek k bombolicam gre poleg tistega zgoraj omenjenega še tisti del, ki je ˝neprecenljiv˝. Ha, tist je šele dobr' Grin

Pepsi, ja, smo ti fouš. Nima vsak priložnosti čohat preCednice sindikata, sploh ne v današnjih časih Evil.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #552 : torek, 22.12.2009 : 14:48:46 »

Ja, zdaj ste vsi pogumni, tkole na daljavo, ko je pa treba pridet pa kaj prinest, potem vas pa nikjer ni  Roll Eyes

Je rekla Moja, da ste vsi dobrodošli. Sploh pa, če se boste tko fino obnašali, kot tista Gospa včeraj. Je prinesla nekaj, da je Tisto Reč čist uživčnila, še tist mal možganov, ki jih je imel, je pregorelo med neuspešnimi poskusi intelektualnih naporov  Evil Je pa Moja zaprmej obljubila, da gostom ne bo Mojih!! briketov ponujala, če pa že sami hočete jest tiste Njene packarije, prav vam bodi  Roll Eyes Pa tiste vroče smrdeče žlobudre pit  Roll Eyes Roll Eyes

No? Kdo bo tanajbolj pogumen?  Evil

Kmalu na svidenje torej,
                                                                 Mila  Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #553 : petek, 01.01.2010 : 15:01:56 »

Kot sem povedala, pogumni samo na daljavo  Roll Eyes

Bistveno bolj pogumen je bil včeraj Dedek Mraz. Jaz ga sicer nisem vidla, toda pustil je DARILE ZA TAPRIDNE. Jaz sem se takoj zrinila zraven, ker je jasno, kdo je sploh priden v tej hiši  Cool Tista Reč je sicer tudi skušal piskrček pristavit, toda ni imel šans  Roll Eyes Zguba  Roll Eyes Roll Eyes

Pol je pa pokalo, pa smo za jest dobili nekega bljak purančka  Angry Angry pa je spet pokalo  Angry Pol je pa Moja rekla, da je fajront in, da gremo spat. In smo šli. Ampak hudirja  Shocked Tam, kjer je Moje Mesto v postelji, je spala Ona. Tam, kjer je Njeno mesto je pa bilo... Nekaj Čudnega  Huh K en bunker je zgledalo, pa veliko v vse smeri  Huh Kot prava Pogumna Raziskovalka Neznanih Predelov sem se podala v ekspedicijo in Čudno Reč prehodila in pregnetla, kukr se le dalo  Cool Moja je k ena kura nekaj težila cel cajt in me skušala dol spravit, pa se nisem pustila  Angry v Moji Postelji pa ne trpim takega nereda, o ne!! Moja je bila že čist uživčnena in me na koncu eno uro božala, tam nekje med tetjo in četrto, ker je (  Roll Eyes ) upala, da bom zaspala. Kje pa  Angry Ko je Ona začela kinkat, sem se vrnila nazaj na rudarski inšpektorat in se lotila odstranjevanja motnje  Angry Angry No, pol je pa naredila nekaj nezaslišanega - me je pred vrata postavila  Angry Angry Angry Angry Tisto Reč je skoraj fršlog, ko me je zagledal ob nepravi uri, prec je šel na ista una vrata cvilt, k da ga iz kože dajem  Roll Eyes Zguba  Roll Eyes Roll Eyes

No, tkole se je pri nas začelo Novo leto. Pa še une darile za možgane so nekam izginile  Angry Angry Angry Nč obetavnega ne kaže, N-Č!!

Kljub vsemu hudemu vam v novem letu želi vse naj haj vaša nerazumljena in od vsega tega nočnega neplačanga!! dela hudo, ampak res hudo zmatrana
                                                                              Mila  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #554 : sobota, 02.01.2010 : 12:26:19 »

 Huh Ajej ... Uboga Mila, to je je pa precej hudo slišat  Angry
Pa dobro, kaj je zdaj pri vaši hiši, a je Tvoja ratala ena čudaška Zbiralka Reči? A nista vidve včasih lepo idilično umirjeno živeli na lepem plavem kavču ... in kaj beremo zdaj  Shocked kaos, en sam kaos. Najprej Tista Reč, zdej še Čudna Reč ... mislim ... naj ti zrihta vsaj eno Užitno Reč  Grin Evil, da boš vsaj Ti imela kaj od teh Reči  Cheesy

PS. Kaj pa če je bila tista Čudna Reč v Tvoji postli zakrinkan Dedek Mraz al pa kakšne preplašena darovalka/čohalka "pogumna na daljavo"  Evil Grin

Enivej, sočustvujem  Kiss kolega F.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines