mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 12.07.2024 : 08:25:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 390400 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #555 : petek, 08.01.2010 : 22:58:50 »

Ampak tale sneg je pa res dolgočasen  Roll Eyes

Mojo je danes prineslo iz službe bolj zgodaj, kot ponavadi. Še luči ni bilo treba prižgat. Pravzaprav je najprej zaškrtalo v vratih in v hodnik je prilomastil jeti, ki je v več jezikih omenjal župana, svetnike mestne in nebeške, njihove pse, mame in ostalo sorodstvo, kot tudi druge pogosto nelogične toda pitoreskne besedne zveze. Po krajšem raziskovanju od daleč sem ugotovila, da je To Bitje dejansko Moja, zasnežena, mokra k kanalska podgana in primerno prešerno razpoložena  Roll Eyes Jasno, Tista Reč ni porajtal, da je zadeva precej nevarna in, da ni za vanjo drezat, in ji je šel škornje vohat, pa je mal manjkalo, da ga je nekam lansirala (o tem, kakšna škoda je, da ga ni, raje ne bom  Angry Angry ).

In pol je bil tak dolgcajt, kot tudi cel dan. Skozi okno se N-Č!! ne vidi, doma se n-č ne dogaja... Večerja je tako in tako zanemarljiv dogodek tukaj pri nas, to ni nič novega, čeprav se Ji je danes očitno nekaj pomešalo in sta na krožniku bila in piščanček in kravca, zakombinirana v majhno in otožno tihožitje.

Prav tako tihožitje je zdaj tukaj: Moja gnili na kavču in nekaj bere  Roll Eyes, Tista Reč poleg Nje prav ritolizniško Njene štumfe ovohava (take nagnusne športe ima on najraje, teslo  Roll Eyes ), ti uboga Mila pa crkni od dolgčasa, koga briga  Angry Angry Angry Še igrat se nobeden noče z mano, menda je Nekatere zamedlo in ne morejo od doma - ja, vsak izgovor je dober, da se ni treba z menoj ukvarjat, valjda  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

En naveličan, zdolgočasen, siten in tečen pa ne zaradi mojega značaja ampak izključno in zgolj zaradi objektivnih in nefer okoliščin, s katerimi me življenje tepe vsak dan, danes pa prav posebej, vam pošilja od vsega hudega zdelana, uboga in na splošno sirota zanemarjena toda vkljub vsemu naštetemu v boljšo prihodnost zagledana
                                                              Mila  Kiss Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #556 : petek, 08.01.2010 : 23:05:45 »

Mila, ljubica pametna... ti si čisto preveč scrkljana. Se vidi, da te tale tvoja blago rečeno na smrt razvaja. No ja, bom raje tiho, ker me tale moj že pametnjakarsko gleda.


P.S.: Upam, da se nikoli ne bo naučil uporabljat računalnika kot ti, saj bi imel zgodbico ali dve za povedat...


Kožuščkoljubček!  Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #557 : petek, 08.01.2010 : 23:08:05 »

da je To Bitje dejansko Moja, zasnežena, mokra k kanalska podgana


 
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #558 : sobota, 09.01.2010 : 01:30:49 »

Večerja je tako in tako zanemarljiv dogodek tukaj pri nas, to ni nič novega, čeprav se Ji je danes očitno nekaj pomešalo in sta na krožniku bila in piščanček in kravca, zakombinirana v majhno in otožno tihožitje.

  Draga Mila, pravkar si mi polepšala ta, zaradi snega usran dan.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #559 : sobota, 09.01.2010 : 13:57:56 »

Oooooooooooooooo, ampak vseeno ni vse tako črno a ne , Mila  Evil Wink

A ste opazli - PreCednica je ratala Avatar!  Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #560 : sobota, 09.01.2010 : 14:11:42 »

Oooooooooooooooo, ampak vseeno ni vse tako črno a ne , Mila  Evil Wink

A ste opazli - PreCednica je ratala Avatar!  Cheesy

pa res! skrajni čas je že bil Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #561 : torek, 12.01.2010 : 08:33:30 »

Jej, tukaj se moram pa še bolj nazaj držat, da se ne začnem krohotat na ves glas 
Če pa Kralj ljudskih src obožuje vonj po prešvicanih štumfih je pa to samo zato, ker so mu domače vonjave v slačilnicah nogometnih klubov, ane? Saj je ja fuzbaler. Evil
Povej Tvoji, da se moja Šefla valja od sreče kar po hrbtu, ko tako sneži, kida kot nora in rine vsepovsod in je hepipepi, ko ceste niso splužene. Nora baba, kaj češ Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #562 : četrtek, 14.01.2010 : 11:06:25 »

Cats, ti tako dobro pišeš... Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #563 : četrtek, 14.01.2010 : 17:39:01 »

Vljudno in zelo lepo naprošam spoštovano Cats za fotografijo testa nove mačje igrače...
(pri nas smo pozabili slikat)  sram

Najlepši bivši Gorenjki pa en  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #564 : petek, 15.01.2010 : 21:54:49 »

To je pa višek  Angry Angry Angry Angry

Vse se je začelo pred parimi dnevi, ko je na obisk prišla alexx  Kiss Kiss in Njen. Darile sta vlekla ven iz vrečk po tekočem traku, jaz sem lepo vljudno gledala od daleč oziroma od izpod kavča  Cool TR se je pa rinil v ospredje k nosorog in vsako stvar takoj!! prežvečil in pomečkal  Roll Eyes Roll Eyes Pa z uno svojo strupeno smrdlivo slino vse dobro obložil, da valjda ne more nihče od kulturnih in vonjavno občutljivih bitij niti blizu pridet  Angry Angry Angry Silil je v goste tolk, da je že meni bilo nerodno  Roll Eyes No, in pol se je začelo. Prvo je probal prežvečit alexx  Angry Angry Angry pol je pa Njenega skrempljal, da je kri lila  Angry Angry Angry In na koncu je - o, baraba!! - šel do tiste butaste table z briketki in pereščki in žogicami in vse - VSE!! ven povlekel! Kar tako!!  Shocked Shocked

Jaz kar verjet nisem mogla  Shocked Moja in Gosti pa navalili Aaaaaaaaaaaaaaa in Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii in Oooooooooooooooooooo do nezavesti  Angry Angry K da je to kaj tazga  Angry Angry Angry Ko sem jaz vse to rešila še za Dedka Mraza ni nihče cirkusov delal  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Ampak to ni vse  Angry Angry Angry Ker danes Moja pride iz službe, pozno, je treba dodat, in že z vrat začne grult (vedno se dobrika, ko je pozna in, ko ve, da me je skorajda pobralo od lakote) "Ja Miiiiiliiiii moja lepa lepotica, ja kje si ti Milica, oooooo Meli, lej ga Melkota, muc moj pametni..." K me ni feršlog trofnil takoj in na licu mesta  Shocked Shocked Shocked Sem poiskala sledi ironije ali vsaj sarkazma v njenih besedah, ampak zgledalo je, k da to čist resno misli!  Shocked

Mogoče je res čas, da se preselim kam na boljše. Ker če se kapacitete, kot je TR za intelektualce jemlje, potem je naslednji korak tak, da se ga niti napisat ne upam  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

zmagica, a maš ti kaj placa? V kurilnici mejbi ali pa spalnica je tudi prav, saj veš, da nisem zahtevna  Kiss Kiss

Zgrožena z današnjim svetom in popolnim razkrojem svobodnega intelekta vas pozdravlja miselno ogrožena in telesno šibka, ma kaj šibka, prozorna, toda vseeno vselej do tujcev prijazna in vljudna uboga zaničevana reva in bojda lepotica  Roll Eyes Roll Eyes
                                                                                       Mila  Kiss Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #565 : sobota, 16.01.2010 : 08:42:02 »

Mila draga, komaj čakam trenutek, ko boš napisala kakšno lepo besedo za svojega Tisto Reč... do takrat pa lupčke obema saj sta tako posrečena da je joj!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #566 : sobota, 16.01.2010 : 10:17:18 »

Ja, Mila, prelepa, res ne vem, čemu toliko "NeMoremVerjet" smeškotov?!

Če jaz prav računam, je TR že kar nekaj časa tvoj podložnik.
In kako naj bi se kdorkoli, ki ima čast prebivati v tvoji blagodejni senci , izognil njenim mnogovrstnim pozitivnim vplivom? Ljuba moja, en sam tvoj pogled  bi še kamen spremenil v Einsteina v podobi Brada Pitta. Dva, tri meseca bivanja ob tebi pa mora celo iz najtršega fuzbalerja narediti vsaj zlatega maturanta.

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #567 : sobota, 16.01.2010 : 13:17:32 »


In kako naj bi se kdorkoli, ki ima čast prebivati v tvoji blagodejni senci , izognil njenim mnogovrstnim pozitivnim vplivom? Ljuba moja, en sam tvoj pogled  bi še kamen spremenil v Einsteina v podobi Brada Pitta. Dva, tri meseca bivanja ob tebi pa mora celo iz najtršega fuzbalerja narediti vsaj zlatega maturanta.
Afro NO, Mila, prelestna in najlepšejša, a ti tele besede res nič ne sežejo do tvojega mehkega srčka  Wink
Krasotica, večno oboževana in malikovana, ne boj se - TR bo kljub opaznemu napredku večno ostal le senčica Tvoje bleščave prezence  Kiss Kiss Kiss
BTW - koga večkrat slikajo na rdeči preprogi, Angelino ali Brada? A?


Po drugi strani pa: a ni fajn, da imaš končno podložnika, ki se z nemarno nadlogo v podobi obiskov ubada? Vsi Največji so imeli t.i. "glasnogovornike" in lakaje oz. dvorne norčke, ki so odpirali vrata in Veličanstvo ščitili pred neposrednim stikom s sumljivim prišlekom  Tongue Darile pa so seveda ostale v zakladnici Veličanstva  Evil Tongue

LP, F.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #568 : sobota, 16.01.2010 : 15:49:13 »

... Veličanstvo ščitili pred neposrednim stikom s sumljivim prišlekom 
Mislim?!?  Shocked Lips Sealed Če pa tole ni višek nesramnosti?!?  jezen


Draga Mila, ti pa nič ne skrbi - saj veš, da boš VEDNO najlepša, najpametnejša, najbolj krasna, najmehkejša in oh in sploh najboljša mačka z najlepšimi očmi na svetu.  Wink
Tole je bil samo manjši kiks tele tvoje... verjetno je imela slab dan?!?  Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #569 : četrtek, 04.02.2010 : 19:32:10 »

Vsi sam o psih govorijo, kamorkoli pogledaš, samo psi psi psi  bruham to, da medtem in od vekomaj mački trpimo, to pa n-č??

Saj jasno je k beli dan (ki ga mimgrede rečeno nismo vidli že lep čas), da vse odgovorne boli batak za uboge, trpinčene in zatirane mačke in za naše vsakdanje trpljenje, borbo za preživetje in nehumane, ali če smo čist natančni, nefelidne pogoje, v katerih smo prisiljeni bit  Roll Eyes Kva pa enga politika briga, če imamo mi polne ali prazne sklede, tadobre ali pa unezanič brikete, prave zrezke ali tisto, kar se meni obeta za večerjo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Da bi kriza bila še hujša, se je pri nas poleg notranjega že znanega zgagača pojavil še - zunanji sovražnik  Shocked Bi me skoraj feršlog, ko sem ju zagledala, kako serjeta po moji nepremičnini  Angry Angry Angry Angry

N-Č druzga vam nimam za povedat, vse je po starem, izboljšav nobenih, standard stagnira, zabave ni, TR pa kar vztraja klele in še korenine bo pognal, teslo smotano  Roll Eyes Zadnjič je Moji dekoriral tanove pošastno drage stole  Evil Pričakovala sem, da ga bo za rep prijela in lansirala čez Golovec, Ona pa - N-Č!! Ko sem pa jaz ČIST PO POMOTI!! z njeno novo brisačo pokrila smrdeče dreke v stranišču, je tak vik in krik zagnala, da me še glava boli  Roll Eyes Baba prsmojena  Angry Angry Angry

Zdaj pa grem v kuhinjo težit, da mi da kaj za jest, ker je ura od večerje že mim, Ona se pa dela, k da to ni nčkajtazga  Angry Angry Angry

Kljub vsemu naštetemu vas vseeno... ma kaj čem sploh pisat, k da me kdo sploh bere in, da koga skrbi zame

                                                         uboga, najbolj uboga in od sveta in boga pozabljena, Mila  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines