mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 12.07.2024 : 10:58:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 390464 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #525 : ponedeljek, 14.12.2009 : 09:44:58 »

Oranžno?  Cheesy Cheesy Cheesy veselje veselje veselje
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #526 : četrtek, 17.12.2009 : 10:39:41 »

Moja je bila danes hu-da!! Cheesy

O, kako grozno dobro se mi je zdelo Cheesy Je bila tko huda, da so se šipe tresle in po moje je še kakšnemu sosedu kava šla v napačno luknjo, ko je zadonelo iz kopalnice: MEEEELIIIIIIII!!!!!!! Zadavila te bom in čez balkon na mraz vrgla in nikoli več nazaj ne boš smel in bašmebriga!!  Evil Evil Evil Oke, ni ravno vsega tega rekla, ampak mislila zagotovo je, če že ne Ona, sem pa Jaz, to potem pride skorajda na isto - če že spiva, kot eno telo (kaj sem jaz morda kriva, da mi drsi z Nje, in se moram s kremplji zahaklat?  Roll Eyes ) potem pa tudi štejeva za eno, a ne. Meni je pa srce pri tem tako veselo zaigralo, Na Golici je marča funebra proti ritmom, ki so se mi ob tem v glavi porajali Cheesy

In zakaj se je drla navsezgodaj? No, imate eno možnost za ugibanje. Jasno, Tista Reč ga je zopet sral.  Roll Eyes In njegova zasrana rit je smrdela od tod pa najmanj do Cerknice, če ne dlje. O-bup!!  Angry Angry In pol je še, bedak  Roll Eyes šel k Njej na posteljo, pod kovter se je zavlekel in prste grizel. Pa če ni ta tip prismuknjen, pol pa res ne vem.  Roll Eyes Roll Eyes No, ampak to še ni to. Prava stvar se je zgodila šele, ko je Moja opazila, kakšna je situacija tam ododzad. Pol Jo je pa prijela Sveta Jeza, je pograbila Seronjo in ga odnesla v kopalnico. Ker je zaprla vrata se ni dalo špajunirat, kaj se not dogaja  Angry ampak drl se je, k bi ga iz kože dajala (česar žal ni storila  Angry Angry ). No in potem, ko se mu je glavnik verjetno približal družinskem premoženju (da ne bi mislili kaj opolzkega, TEGA pa nima, zguba  Roll Eyes ) se je Melimelisončekzlati hotel izogniti usodi in Jo je krvničko oklal. In potem je sledil gor omenjeni bojni klic, ki je mene ta-koj!! postavil v pozo Nadpridna (kot, da bi jaz lahko bila v kakšni drugi, dajte no  Roll Eyes ), vrata so se odprla, odtod je izletel smrdljivi kosmati komet in zbežal pod kavč, v kopalnici je pa bilo vse rdeče  Shocked Predvsem pa zato, ker ji je velika rdeča brisača na tla padla, toda lila je tudi kri.

No, zdaj je pa tkole. Ona je šla nekam, Tista Reč se pa dela, k da n-č ni blo in išče, kaj bi spet zasral, Jaz pa.... Ugh. V tem je treba živet. Hvala ti, Draga Usoda, da si mi podarila takšne okoliščine. Ful hvala  Angry Angry Angry  bruham

En od vonjav že čist hin pa od družbe še bolj hin pozdrav vam pošilja uboga ugonobljena občutljiva pridna in mila duša
                                                                   Mila Kiss Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #527 : četrtek, 17.12.2009 : 10:49:14 »

  Pobral me bo od smeha 

Uboga Mila, s kakšnimi moraš ti žvet. Si že pisala Dedku Mrazu, da prinese WC račko za posrano REČ?

 
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #528 : četrtek, 17.12.2009 : 10:55:15 »

He, he, he!

 

Mila, a ti tut svojo ponoči stražiš?
Mene Ajša čuva, da me kdo ne ukrade.

Meter šestdeset postelja je komaj zadosti za nas tri, s tem, da Vivi spi mirno k polhek na svoji blazini na postelji, jaz si izborim slabe pol metra širine, Ajše je pa vsepovsod dost.

Me je pa naučila pri miru spat. Se bojim, da bi jo potlačla, al pa da bom izgubila še tiste pol metra prostora  Tongue.

Mišelinka
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #529 : četrtek, 17.12.2009 : 11:26:27 »

Mila, dej ti Tvoji povej, naj mu dlako okoli riti mal postriže (klinc pa lepi in urejeni desci), da se ga ne bo drek držal po kosmatiji in da ga ne bo pol vse naokoli po bajti mazal.
Bljak drek šit. Missy The Dogica
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #530 : četrtek, 17.12.2009 : 11:55:40 »

Za poscat kako mate 
Logiran

Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #531 : četrtek, 17.12.2009 : 12:07:32 »

Mila, dej ti Tvoji povej, naj mu dlako okoli riti mal postriže (klinc pa lepi in urejeni desci), da se ga ne bo drek držal po kosmatiji in da ga ne bo pol vse naokoli po bajti mazal.
Bljak drek šit. Missy The Dogica



Sej metro moški se itak brijejo
 Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #532 : četrtek, 17.12.2009 : 12:09:26 »


 Oke, ni ravno vsega tega rekla, ampak mislila zagotovo je, če že ne Ona, sem pa Jaz, to potem pride skorajda na isto - če že spiva, kot eno telo (kaj sem jaz morda kriva, da mi drsi z Nje, in se moram s kremplji zahaklat?  Roll Eyes ) potem pa tudi štejeva za eno, a ne. Meni je pa srce pri tem tako veselo zaigralo, Na Golici je marča funebra proti ritmom, ki so se mi ob tem v glavi porajali Cheesy

Ma neeee, noooo...  

Mila, reči tvoji, naj pri vseh vulkanizerjih in zavarovalničarjin pobere vse une dišeče smrekce za v avto. IN potem jih enostavno navesiš Meliju na rep - pa bodo vaša jutra spet bolj mirna  Evil  Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #533 : četrtek, 17.12.2009 : 12:45:53 »

 Grin Grin
Dobro jutro, Mila  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #534 : četrtek, 17.12.2009 : 13:13:30 »

Če mamo metropesualca, bi mora imet tudi metromačkualca. Kralj ljudskih src je pa že itak Evil
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #535 : četrtek, 17.12.2009 : 13:25:39 »

 Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #536 : četrtek, 17.12.2009 : 13:47:04 »

Cats, ker vidim, da imate pri vas vampirja, oziroma neko reč, iz katere bi bilo treba izgnati nekaj, lahko pomagamo, ker imamo doma izganjalca, oziroma pravega duhovnika. Bomo molili za vas in vašo dušo  Evil

Drugača pa  Grin Grin Grin
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #537 : četrtek, 17.12.2009 : 17:49:51 »

ojoj to ap je bilo jutro. boga mila Mila, kako je njen nežni nosek trpel  Cry Cry Cry

tisto Reč posrano pa ven zabrisat! ASAP!   Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #538 : četrtek, 17.12.2009 : 20:03:44 »

ojoj to ap je bilo jutro. boga mila Mila, kako je njen nežni nosek trpel Cry Cry Cry

tisto Reč posrano pa ven zabrisat! ASAP! Angry
bvovk, as ti čist nora ?
On je ja kralj ljudskih src, kva se pa greš AngryHuh?
Mila je pa itak preCednica, ga bo že zrihtala, da se malo unese Evil
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #539 : petek, 18.12.2009 : 08:11:04 »

Mirno, dišeče jutro?  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines