mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 06.07.2024 : 19:37:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389763 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #450 : torek, 27.10.2009 : 20:56:11 »

Ja, ja kr treniri kolegica, ker nimaš pojma na kaj tvoja zblojenka, tebi za hrbtom, grablje meče  Lips Sealed Sm vidu, na lastne rumene oči!

Te lepo pozdravlja tvoj vitki Orindž (undercover investigation section)  Cool
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #451 : sreda, 28.10.2009 : 11:51:33 »

iiiii, vidla filmček! Cheesy
Mila, resno - tole se nima KEj primerjat z ljubljanskim maratonom. Tam tečejo max. 2 kroga, ti si se pa matrala...kolk?....nebroj njih!
Čestitke, kapo dol, debestična si, evo majke mi. Afro Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #452 : sreda, 28.10.2009 : 11:56:22 »

Mila, z zamudo, pa vseeno VSE NAJBOLJŠE  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #453 : četrtek, 29.10.2009 : 19:25:36 »

Moji se je skeglal  sram

Ne vem, al bi se smejala al jokala, ampak zgodilo se je - skeglfuks je udaril in Moja je šla na balzamiko Tongue Danes zjutraj... Kaj danes, že včeraj zvečer je cirkus zganjala, nosila stvari v veliko boršo not pa ven dajala, pa to bi pa ne bi pa mogoče res bi pa mogoče res ne bi... Sem ji pomagala po najboljših močeh in tanobl majce še dodatno zlikala in angorno oplemenitila, sploh pa tačrne  Kiss In je zvečer boršo končno zaprla, reklo je zrrrrrrrrrrrrrf in mi skorajda rep priprlo  Angry Pol je pa zjutraj hudo zgodaj zvonila ura in je šla in me prelubčkala in oh in sploh  Roll Eyes pa glihkar sem se začela navajat na svobodo in ljubi mir in vse ostalo kar zraven sodi, ko je popoldne zaškrtalo v vratih in je not prišla - Moja  Shocked Shocked Pa ni možno, da bi bila Ena Druga, prav Ona je bila, čist na tapravih mestih je popraskana (sem že preverila, brez skrbi, da mi ne bi kakšnega Ejlijena uturili  Angry ).

No, in kaj zdaj? A Ji rečem, da je pozabila iti na pot? A čem klicat na Tristo Ka, če Jo pridejo iskat?  Huh Drugih bolezenskih znakov ne kaže, smotana je še vedno in štorasta, bi se reklo, da vse v mejah normale. Njene normale, če smo čist natančni.  Roll Eyes

Una borša pa še kar na tleh v hodniku leži, vse je not (prečekirano  Cool ). Moja pa po stanovanju postopa, kaj naredi, malo bere, malo lenari, celo česala me je  Angry Angry in še umivanje zob je omenjala  Angry Angry Angry No, mogoče pa res ni čist normalna, ko zdaj tkole gledam  Angry Angry

Glede na različne vrste grip, kug in podobnih boleštij, ki okrog po svetu hodijo, me ne bi čudilo, da je staknila kak virus, ki možgane žre - ker druge razlage enostavno ni  Angry Pa ne da bi se pri Njej ta virus kaj prida najedel  Tongue in buhve kakšne se Ji bodo še ideje pod frizuro porodile, raje ne mislim o tem  Angry Angry Angry

En zdravstvenovarno zaskrbljen in od zmede in zbeganosti utrujen, če ne prav zmahan, plus seveda lačen, ker večerja, jasno, zamuja  Angry Angry , pozdrav vam pošilja
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #454 : četrtek, 29.10.2009 : 21:45:29 »

"angorno oplemenitila" je majice.... Grin Grin 
Mila, kdaj bo knjiga? Naročim takoj 10 izvodov! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #455 : četrtek, 29.10.2009 : 23:16:26 »

A je "morje" splavalo po vodi?  Roll Eyes
Sožalje, moja draga Mila, ziher bi te "kdo drug" bolj nafutral kot te tale Tvoja!  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #456 : petek, 30.10.2009 : 13:53:16 »

 Undecided Čudna reč, tole. Enkrat smo pri nas že slišali za en čuden virus "skesanitis", baje ga fašeš (ma ne ti, samo človeki in človekinje), kadar preveč pohajaš in pustiš svoje najljubše domače živali prevečkrat same doma samevat.
No, in pol se ti tale virus uturi v potovalko glih takrat, ko hočeš it "na morje" al pa "na lepše" al pa "na jadranje" in noter v potovalki tak kažin dela in tolk razsaja, da te je (ma ne tebe, Tvojo, jasno) tolk sram, ker vsi buljijo vate in kličejo policaje in gasilce (ker je pač tak hud kažin u potovalki, ane). In ponavadi je najhujš glih v pristanišču al pa na Avtobusni postaji, kjer je ful folka in vsi začnejo paniko delat, češ da maš Teroristično Bombo v potovalki , ampak mi vemo, da to ni bomba ampak Virus Skesanitis the one and only  Cool
V glavnem, zarad vsega tega hudga in nevarnega kažina, ki ga povzroča dotični virus, je Potovalcu oz. Potovalki tolk hudo od sramu, da spoka kar nazaj v stanovanje k svoji ljubi najljubšejši prijateljici!  Cheesy Wink

No, to bi bla moja laična diagnoza, ti pa priporočam, draga Mila, da se ne sekiraš preveč (da ne boš zgubana ratala) ampak bi blo pa priporočljivo, da stražiš pri potovalki za vsak slučaj, da Virus ven ne uide (recimo k Sosedi) alpa h komu drugemu. Ker Tvoja si ga je pošteno zaslužla in zdej naj ga ima! 

LP Ficko M.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #457 : petek, 30.10.2009 : 17:58:34 »

Mila, čuvaj potovalko, nujno! (Saj veš, roka taco umije... Bo kakšen košček česa zelo dobrega iz kakšnega žepa prišel, če jo čuvaš, naslednič, ko se vidiva Wink). MamaF pravi, da virusi radi k Sosedi pobegnejo... Ampak Soseda, Njen in Levček imajo v začetku decembra ene počitnice obljubljene in bi ji skensanitis zelo narobe hodil.  Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #458 : sreda, 04.11.2009 : 23:35:25 »

V treh hitrih besedah povem le tole - štala, vesoljska štala  Roll Eyes

Prišla je s poti, me polubčkala in takoj zavihala z nosom - kaj to tako smrdi?  Sad Sem ji skušala dopovedat, da so krivi Tekači, ker se pač jagajo naokoli in švicajo, da te kap, kar penasti in slinasti ratajo, če jih le mal preganjaš - Ona pa vohlja, vohlja in na koncu obtoži Mene - MENE!! - da bi lahko malo bolj damsko za šekret skrbela  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Kaj se je pa danas dogajalo, sploh ne bom omenjala. Le vedeti morate, da je Coce dejansko en brezveznjak. In mi ni všeč. Skorajda sploh ne.  Cool

S temle kratkim prispevkom, spisanim s svetlobno hitrostjo, se od vas za danes poslavlja nepravično obtoževana, zaničevana, tiranizirana, v temni kot potisnjena in na splošno zatirana nedolžna duša
                                                                                    Mila  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #459 : četrtek, 05.11.2009 : 01:32:58 »

Pa dej no, Mila, a spet se bomo morali matrat s tvojimi ugankami  Undecided
COCE. Kateri Coce? A tale?
http://www.youtube.com/watch?v=F0HumjR-guQ
A tale je Tvojo kam odvlekel al kaj? Al ti je vso hrano požrl (vsaj tako zgleda  Evil ) A ON je kriv? A je zoprn zato, ker ne poje "Milo moja"?  Shocked
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #460 : četrtek, 05.11.2009 : 07:34:55 »

Mila, kar je preveč , je preveč. Da te takole obtožijo... višek. Ko pa vsi kakci princesk vendar DIŠIJO . Sem pa nekje zasledila, da imaš možnost dobiti cimra. Super ideja. Vsega neželjenega s strani Tvoje  bo  on kriv, ti pa boš lahko nemoteno dalje kraljevala.  Afro Ob prvem srečanju mu povej kdo je šef v hiši in stvar bo rešena.  Afro
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #461 : četrtek, 05.11.2009 : 07:42:05 »

Mila, kaj naj ti rečem - ej drži se, jst te razumem, smiliš se mi, solze ganjenosti puščam...ampak ej, draga moja, pazi tole - Coceta nima vsak! Daleč od tega! Ti si ena in edina!  Afro Azn
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #462 : četrtek, 05.11.2009 : 08:51:30 »

A je slinastemu dirkaču ime Coce ? Pa se ti mal poigrala z njim, al kaj Azn Evil?
Pa ti Tvoja ne pusti Angry Shocked Za crknt, res....
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #463 : četrtek, 05.11.2009 : 09:27:46 »

Joj, Mila naša ljuba draga, bi ti ponudila zatočišče v Kranju...
ker kar je preveč, je pa RES preveč! A si sploh še živa, princeska 'boga?!?  Roll Eyes
(verjetno ti pa pri nas ne bi bilo všeč, ker je tista "pošast", ki te je nekaj časa strašila, še vedno tukaj)

Mila draga, saj vem, da toleranca ravno ne pritiče tvojemu stanu, pa vseeno... malce pa le poskusi, mogoče se pa izkaže kot "dobra naložba".  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #464 : četrtek, 05.11.2009 : 22:09:13 »

Drage Opravljivke in ostale "Gossip" aminals, a ste vi videle, kaj se je zgodilo  Shocked
A ste slišale za novico dneva, tedna, meseca, LEEEETAAA  Shocked Cheesy Afro
Sindikat uradno sicer še ni obveščen, ampak ... vam povem, tole Milino zavajanje javnosti s Tekači in Slinarji in KUfri in Potovalkami in Coceti je en tak pesek v oči, mislim, tuuuu mač.
V bistvi je ona s temi Rumenimi novicami zavestno odvračala pozornost od BISTVA  Azn (iz dobro obveščenih virov smo izvedeli, da gre za eno KUUUUUL zadevo  Azn)

Komaj čakam, da nas sama razsvetli, se opraviči in pojasni minule dogodle in Dogodek leta  Cheesy
 Kiss Kiss Kiss


LP Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines