mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 06:30:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389422 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #435 : sreda, 21.10.2009 : 10:48:49 »

 Kiss

Za vse ostale sentimentalije se ta trenutek nazaj držimo, jaz ker imam maskaro in potem če jočem nisem več preveč lepa, vsi trije mačkoni pa, da ne bom zaskrbljeno popoldan za njimi letala s kloramfenikolom, ker bodo solzni...
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #436 : sreda, 21.10.2009 : 11:25:59 »

Mila, čestitke! Kiss Kolk te pa razvajajo tvoji. Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #437 : sreda, 21.10.2009 : 11:47:15 »

Mila, veš kaj, glede daril ni bilo še nobene besedice.
Glede na to, da že imaš čisto svoj Čohalnik, edinstvenega Kahlija, kup perotov, mišk in vsega ostalega, ti manjka samo še en pošten pes, da ti bo vse to čuval pred tatovi! Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #438 : sreda, 21.10.2009 : 13:05:58 »

mila kar sama čuva, pravijo da je bolj na hard Roll Eyes Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #439 : sreda, 21.10.2009 : 14:33:26 »

Mila, VSE NAJBOLJŠEEE! Kiss Kiss Kiss Še veliko takih obletnic ti želijo 3  tajne članice tvojega sindikata.

P.S. A med žogicami pod kavčem se tudi kakšna bombolica najde, če sklizne Tvoji s pulta? Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #440 : sreda, 21.10.2009 : 19:05:48 »

eh, Mila, glede na zapisano, kot kaže še kakšne tamale    Wink Azn Wink mesbolice ne faše prav pogosto....kaki pol bombolice, dej ga no nehi srt... Wink
 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #441 : sreda, 21.10.2009 : 20:37:17 »

mesbolice 
Oaza88, pa kje jih jemlješ - men se zdi, da si totalno talentirana za pisateljico enega fajn Mačjega slovarja (v Sindikatu bi te bogato nagradili)  Afro  Azn
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #442 : sreda, 21.10.2009 : 21:54:01 »

jah no, mamaF - mam svoje svetle trenutke, sem pa tja kšnga... Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #443 : torek, 27.10.2009 : 00:12:02 »

Kaj so tudi pri vas vse ure ponorele??   Angry Angry

Ker pri nas je cela štala. Moja zjutraj poležava v postelji, večerje zamujajo... Kakšni cajti so prišli, sama malomarnost in lenoba v tem svetu  Angry Angry Hvalabogu da smo še taki, ki skrbimo za moralo in red in staro pravdo in staro šaro, ker drugače bi nas že zdavnaj smetarji odpelali  Roll Eyes

Razen razpada do sedaj natančno izdelanega urnika  Angry se pri nas ne dogaja n-č takega. Moja je smotana k sajla od bicikle, samo to ni nč novega, a ne, in vse kar gre zraven Take Osebe se pač dogaja, mi pa, ki smo obsojeni na življenje z Njo, to moramo prenašat. Včasih se pa sprašujem, če je res tak štor ali se dela, samo po moje tkole glumit pa tolk let, se ne da   Evil

Ta vikend je med ostalim bil Njen delovni, mi ostali smo se pa dolgočasili doma. In tekli maraton. No ja, zdaj se zmrdujete, kaj ne gledate poročil, niste vidli, da je to zdajle v špici top šop? Ja, taprav maraton sem tekla, in zmagala  Cool Celo dokaze imam, za tiste, ki se upajo ne verjet: KLIK  Cool Cool Uni štirje kodeljevci so se nekaj slinili in jokcali in jih v finišu ni bilo od nikjer za videt - res no, družba pa taka  Roll Eyes

Ker je nagrada za zmagovalce le čast in slava, drugače pa n-č konkretnega (to bi mi lahko prej povedali, a ne  Roll Eyes Roll Eyes ), se od vas poslavljam, vaša prestradana zmatrana izmučena cela musklfibrasta toda trdoživa neustrašna in odločna do konca zmagovalna športnica
                                                                        Mila  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #444 : torek, 27.10.2009 : 03:31:13 »

 Cheesy Cheesy Miiiiiila, braaaaaaaaaaaaaaaaaaaavoooooooooooooooo!
Ej, preCednica, tole je pa bil šprint  Grin Grin ful dobro si Čohalnika na vsakem ovinku prehitela  . Ampak Kodeljevskih Počasnetov pa ni videt v posnetku  Huh A so tolk majhni al kaj  Shocked
Je pa Moja opazla, da maš tam na tleh en ful lep tepih, pa tvoj Čohalnik se ji zdi fejst (vsaj un kos, ki se ga da videt, noooo), edino eno pripombo mamo vsi skupaj na stanje v vašem fletu:
Khmmmm ... tisto ogledalo nas mal moti in veš zakaj  Roll Eyes - zato ker naredi eno groooozno lažnjivo prevarancijo  Angry Ti misliš, da maš lepo servirani 2 večerji (ker ju špegu seveda tud pokaže) - v resnici pa ....  Angry Angry
... jah, no, luba duša, saj nažalost veš, kaj dobiš v resnici, ja ....

Drš se - SFSN - mi smo s tabo M&F
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #445 : torek, 27.10.2009 : 06:34:49 »

Ej, Mila... saj ne boš huda, da te tudi pripadniki ene druge vrste ZELO radi beremo, k si taka faca.  Cheesy Da ne boš mislila, da so samo vaše ure ponorele, ti povem, da sem včeraj zjutraj že skočila s postelje, se pretegnila, prečekirala vreme zunaj ( bilo čisto ok, nič dežja), ko se oglasi moja šefla: " Neja, počaki, ni še čas za ven". Ja, pajade, baba zmešana.  Shocked Pa sem pogledala na uro in veš kaj...prav zares so bile tiste palčke malo drugače postavljene.  Huh Ja sem šla pa še eno rundo oddremat, kaj češ.

Kar se pa tvojega maratona tiče, ti pa iz srca čestitam za tako srčno borbo, si mogla dost trenirat, kajne? Še sreča, da so ti postavili tako lepo krožno progo.  Kiss od pasje prijateljice mačk , tvoja Neja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #446 : torek, 27.10.2009 : 08:04:14 »

Joj Mila, ce bi bila jaz v finisu, bi odplesala zmagovalni ples zate takole    Taksne elegance pri teku pa se nisem videla  Tongue. Da ne bos  shujsala, zaradi taksnih dirk okrog ovinkov. Le gleg, da poves svoji, da tekaci dobijo ekstra large porcijo jedace, ker drgac jih se skup povlece 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #447 : torek, 27.10.2009 : 09:51:58 »

Moram tudi jaz prašat, Mila, kakšen ti je to notranji dekor na tleh Afro - tepih al kakšne posebno hude ploščice?
Ker to je moji Šefli takoj u uč padlo, kako dobro izgleda.

Lep sindikalni pozdrav, Missy The Dogica
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne vem kaj naj rečem glede Čohalnika - Mila, tebi je sekira v med padla , ker tako vztrajnega sotekača maratonca je pa težko dobit. Ponavadi so bolj sotekačice, tokrat pa je moški pripadnik vzel zadevo v svoje roke in ˝zabaval˝ maco.
Bi prilepila kakšne Kiss za njega, pa si ne upam, da ne bi preveč čudno izgledalo Evil Azn
Ti želim, da se ti Kodeljevci pridružijo za kakšen krog, da ti ne bo preveč dolgčas, ker maraton zna bit včasih zelo samotna športna panoga Grin

Pozdrav še od Kocke The Šefle

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #448 : torek, 27.10.2009 : 19:16:53 »

Mila, bom kar verjela na zgornje besede - moj dinozaver od kompa namreč onegale KLIK noče/ne more odpret in me s tem prikrajšuje  Angry za nore užitke, verjamem v to po vsem prebranem...
enivej - Mila rulz!
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #449 : torek, 27.10.2009 : 20:02:52 »

Uf, kakšna brzina! Še dobr, da te ni iz ovinka vrgl!
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines