mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 06:13:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389406 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #420 : torek, 20.10.2009 : 07:48:30 »

Draga moja sotrpinka Mila!

Vidim, da tudi tvoja skrbno izbira varuške. Pri naju z Vivi vedno stalna varuška dobi dolg seznam, točno število konzervic in z debelim flomastrom označen lonček za brikete  Lips Sealed

Za povrhu pa še sama bijem boj proti lakoti, ker Vivi se ne sekira kaj dosti. Zjutraj poje ornk porcijo, čez dan pa jo je potrebno prositi, da naj malo poje. Vsaj delala bi se lahko, da je lačna, pa bi ji jaz pomagala spraznit skledico.  Evil


pozdravlja te vednolačna Ajša



Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #421 : torek, 20.10.2009 : 22:50:01 »

Danes je tukaj bil žur  Cool

Že od jutra mi je bila sumljiva tale Moja, me je čohala že navsezgodaj pred službo in nekaj grulila, pa sem si mislila, ženska nora, uni dnevi v mesecu so stoposto, al pa luna  Roll Eyes Pol je šla in je bil ljubi mir cel dopoldan  Afro

Potem pa - šok!! Pride domov in privleče nekaj velikega  Shocked Shocked postavi ga na tla in reče, no, Mila moja lubica, tole je zate!!  Kiss Meni pa oči k talarčki za kufe  Shocked Shocked Pa sem vseeno šla pogumno naprej k odred pijonirčkov in raziskala čudno in zanimivo dišečo zadevo  Cool Moja je gledala, se smehljala in rekla, no vidiš, tole je tvoj novi prijatelj Kahli  Cheesy Kar zdrznila sem se ob tem imenu, kar eni projektili so mi šibnili čez misli, samo Ona se je držala, k da je to nekaj povsem navadnega, da eno šemo privlečeš v dnevno sobo in jo v umetno krzno oviješ, da sem se še jaz sprostila in tegale Kahlija malo poprobala. Moram rečt, da je zelo dober za nego nohtov in obnohtne kožice, pa še hranilniško luknjo ima, jako pripravno za rezervne miške in orehe  Afro

Samo tega ni hotelo biti konc  Shocked Moja je še izvlekla neke žogice, pa eno crknjeno podgano na gumilastiki  Shocked in na koncu še gigantskega cirkuškega Perota  Cheesy Skorajda se mi je zmešalo od samega lepega, nisem vedela, kam naj gledam in, kaj naj najprej pokvarim  Kiss Kiss Pol je še Čohalnika nekaj pičilo in sva imela maraton, tekla sva najmanj dvainddvajset krogov okol in okol, prvo on, pa vrvica, in na koncu jaz, zaradi preverjanja regularnosti tekmovanja  Cool

Če se sprašujete, če je bilo tudi kaj za jest, moram vas razočarat - razen vsakdanjega pšančka N-Č druzga  Angry No, ampak vsaj imela bom kaj delat, ko bo Moja šla spat, stavim, da bo lep špetir, ko bom Kahlija sred noči prekucnila na parket  Cool

Aja, zakaj žur? Kva pa vem, to boste mogli pa Njo vprašat  Huh

Prav lep pozdrav vam pošilja od divjega nočnega življenja čist zmahana in ubita veleposestniška slavljenka
                                                               Mila  Kiss Kiss

Pa še sliko vam pripopam, da boste vidli, kako postaven je moj Kahli:

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #422 : torek, 20.10.2009 : 23:01:46 »

Kahlie Grin Grin
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #423 : torek, 20.10.2009 : 23:03:06 »

Vse najboljše Milica? Smiley

O imenu novega družabnika pa raje ne bom, ker sem od silne poklicne deformacije imela en tak preblisk ... 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #424 : sreda, 21.10.2009 : 00:09:34 »

Draga zmagica,

v enem letu, odkar sva se spoznali, se je zgodilo marsikaj. Res vse sorte tega. Ampak, če potegnem črto, lahko rečem, da je to bilo eno najboljših let v mojem življenju.

V tem letu sva se naučili marsikaj:
* žogica ni bav bav, ampak zelo zabavna reč...
*... za katero se da včasih celo mejčkano tečt...
*na stranišču je vedno najlepše v dvoje, sploh pa, če je ena drugi v naročju
*ležanje na postelji zjutraj v priročnem položaju za sabo potegne čohanje, kar je nasploh v redu
*včasih je treba povedat, kar ti leži na duši, in to je najbolje odmjavkat kar takoj, ko poslušalec pride skozi vhodna vrata
*vsi gostje niso napačni, pravzaprav večina jih je kar v redu
*manj ko te zanima hrana, bolj bodo silili vate z raznimi dobrotami - torej, se splača bit kul  Cool
*najlepše žogice rastejo pod kavčem in je vsem ostalim strogo prepovedano, da bi šarili po gojišču  Angry Angry
*ljubezen ima moč odgnati glavobol z enim samim tankovskim bucem in malo gnetenja s tačkami
... in še marsikaj bi lahko naštevali, pa še ne bi prišli do konca Cheesy

Hvala ti, da si mi zaupala Kiss

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Mila moja,

le tole ti povem - prav vsak najin dan v preteklem letu je bil sončen, ne glede na nebo Kiss Kiss

No, zdaj pa spat  Wink

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #425 : sreda, 21.10.2009 : 00:33:22 »

 Cheesy Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mila praznujeeeeeeeeeeeeeeeee     
Iskrene čestitke od tejle Obletnici!! Pa da jih bilo še sto in več tavžent miljon takih lepih dni, pa darilov pa vsega, kar ti pritiče, spoštovana PreCednica in vzornica!
Madonca, tale tvoja je pa ful profitirala, odkar si ti pr njej  Grin , kar poglej, kaj vse je na tvoj račun prišlo v Njeno hišo: Peroti, pa končno red pod kavčem, pa nova dizajnerska pregrinjalca, pa Kurnik, pa Klima, pa Čohalnik, pa Kodeljevska Tekača, pa Soseda, no zdej pa še Kahli  Afro
Naj se tale luksus nikoli ne konča!
 Kiss Kiss Kiss

lep pozdrav od Tvojih Sindikalnih soborcev M&F
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #426 : sreda, 21.10.2009 : 01:19:10 »

Milica draga, čestitke!!!
Pa še veliiiko Kahlijev ! Sem hotla napisat tudi velik čohalnikov, ampak ti bom rajš zaželela, da ta ostane dobra roba in se ti kej ne pokvari. Wink
Naj ti krasne miške rastejo pod kavčem še naprej in da bi te tvoja vsaj mal ubogala in ti občasno kaj mnjamastega za jest podtaknila.
Uživajta še naprej in i(s)mejta se radi! Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #427 : sreda, 21.10.2009 : 06:49:43 »

Mila in Cats, v cmizenje sta me spravili tkole navsezgodaj, pa sem prepričana, da nisem edina, ki bo solze ganjenosti pretakala ob branju onegale zapisa zgoraj. .. Cry Smiley
Še na mnoge, mnoge, mnoge sončne dni! Jst vaju mam rada. Kiss Kiss
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #428 : sreda, 21.10.2009 : 07:42:19 »

Čestitke za obletnico!

Pa kakšen coolski Kahli.  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #429 : sreda, 21.10.2009 : 08:21:10 »

*na stranišču je vedno najlepše v dvoje, sploh pa, če je ena drugi v naročju

Cats, kako se pa ti v Milin ˝skret˝ in Milino naročje spraviš, ko gre ona lulat in kakat Evil ?

Hehe, Milica moja draga, naj ti Cats in Čohalnik služita še na mnoga dolga leta Kiss Kiss Kiss, res si zadela v polno, ko si dovolila, da te posvoji Tvoja zlata Cats Cheesy Azn
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #430 : sreda, 21.10.2009 : 08:58:57 »

Cats hvala tebi.  Cry (od veselja)
 Kiss obema.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #431 : sreda, 21.10.2009 : 09:08:24 »

Čestitke za obletnico. Obema  Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #432 : sreda, 21.10.2009 : 09:09:16 »

Kiss
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #433 : sreda, 21.10.2009 : 09:19:16 »

Mila in Cats, v cmizenje sta me spravili tkole navsezgodaj, pa sem prepričana, da nisem edina, ki bo solze ganjenosti pretakala ob branju onegale zapisa zgoraj. .. Cry Smiley
Še na mnoge, mnoge, mnoge sončne dni! Jst vaju mam rada. Kiss Kiss
Mi je Oaza vse iz ust pobrala!
Pa v bistvu sem ful vesela, da - za spremembo - cmizdrim od veselja!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #434 : sreda, 21.10.2009 : 10:10:45 »

Cats, kako se pa ti v Milin ˝skret˝ in Milino naročje spraviš, ko gre ona lulat in kakat Evil ?

Izjava tedna  Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines