mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 05:34:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389371 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #405 : petek, 09.10.2009 : 23:27:52 »

Sama fovšija vas je, sama fovšija  Angry Roll Eyes Angry

Komentirala ne bom N-Č, da ne bi mislile, da dajem neko pomembnost temule vašmu trobezljanju  Roll Eyes Povem le to, da slik ni, ker so baterije gecrkt, hvalavsembogovom, glihkar so šle po gobe, ko se je Moja napenalila, da bo boge tekače matrakirala  Angry Prvo me pusti cel dan samo z njima, k bi bila ovčarski pes al še kaj hujšga  Roll Eyes in ko jo cela zmatrana komajda živa dočakam ob res, ampak RES!! pozni uri, potem še hoče pobliskavat in kao snemat naše druženje  Roll Eyes In je bog tehnologije naredil temu konc, baterije so škripnile in adijo  Cool

Dodam le to, da je pod tastarim hladilnikom bilo skladišče, še bolj, zakladnica arhivskih priboljškov  Cheesy eni so bili že barikirani, eni pa fajn uležani, vsi pa fejst kosmati od dlak in še česa bolj živega in raznobarvnega Cheesy Glede gastronomičnih izkušenj pa lahko iz prednje tace pričam, da, čeprav poprej niso bili za drugo kot za z njimi fuzbal špilat, so s časom in v kontrolirani atmosferi zelo pridobili na okusu in sem jih z veseljem pohrustala, še preden je Moja imela čas mi to prepovedat  Cool Ni dost, da je vse smrdeče ribice razdala in nazadnje še tiste uibrsmrdljive rakce šenkala enim mačjim huliganom, zdaj bi mi še prepovedala jest hrano, za katero me je še ne dobro leto nazaj na kolenih prosila, da jo pojem  Roll Eyes Eni res nikoli niso zadovoljni, kajpak.

Na koncu le še partizanska pošta: kocki sporočamo, da se je Moja njenemu pisanju o medvedih tko smejala, da bi ji kmalu gebis vn padu. Še sreča, da ga nima, ker ne bi bilo lepo za videt, zihr.

Zdaj vas pa po vrsti lepo pozdravlja vaša sestradana in od pastirskih naporov totalno ubita, uničena in znucana uboga ter, vsekakor omembe vredno, danes še vedno kvalitetno neprečohana
                                                                     Mila  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #406 : sobota, 10.10.2009 : 00:13:35 »

Dam na zapisnik, da je bila tista pripomba z medvedom izključno in samres izključno namig onim, ki imajo malo bolj dolgo lajtngo, da ne bodo razmišljale v nepravi smeri.
Torej NE GRE za medveda Cheesy.
Sedaj lahko razmišljate dalje Roll Eyes Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #407 : sobota, 10.10.2009 : 00:18:10 »

Torej NE GRE za medveda Cheesy.
Sedaj lahko razmišljate dalje Roll Eyes Wink

 Grin Grin 
Jao.... Grin -Če se jutri nič ne javim na forum, pol sem umrla od smeha! Grin Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #408 : sobota, 10.10.2009 : 08:22:11 »

Lepo prosim (in to na zapisnik) spoštovane brunetke, rdeče- in črnolaske, ki vam je vse jasno, da izkažete nekoliko sočutja do nas, nekoliko zrelejših dam (vsaj po fizični plati), ki nam razen izpadajočih gebisov tudi naočniki lezejo z nosa, in da ne uporabljate fontov velikosti 4 pixlov, s čimer povsem po nepotrebem še podaljšujete že tako nespodobno dolgi čas, ki nam ga vzame redno spremljanje tukajšnjih humorističnih romanov v nadaljevanjih.
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #409 : sobota, 10.10.2009 : 08:26:59 »

Mila, ne fovšija, sam FIRBEC nas je. Saj priznamo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #410 : sobota, 10.10.2009 : 21:10:12 »

Jaz sem blont, kocka blont Cool, zato ne uporabljam picimici črk, ampak rajš velike tiskane.
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #411 : sobota, 17.10.2009 : 19:45:49 »

Halo Mila !
Draga moja, pogrešamo te !!!
 Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #412 : sobota, 17.10.2009 : 21:28:38 »

A mislite, da je Mila tolk zaposlena s terniranjem svoje tekaške reprezentance, da nima NČ cajta za pisat.  Men je tale molk fuuul sumljiv   Huh
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #413 : nedelja, 18.10.2009 : 16:37:35 »

Pa sej sem že povedala - odkar ima Čohalnik, nes ne šmergla 2 posto Tongue Evil Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #414 : nedelja, 18.10.2009 : 16:37:51 »

nes = nas
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #415 : ponedeljek, 19.10.2009 : 16:46:05 »

Ja, Mila, prav zares. Zakaj nas ignoriraš?  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #416 : ponedeljek, 19.10.2009 : 17:53:13 »

skrolam gor pa gor pa gor pa gor....pa kr nobene fotke...N-Č splJoh...  Undecided Cry Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #417 : ponedeljek, 19.10.2009 : 20:14:16 »

Ignoriram, ignoriram...  Roll Eyes Nimam časa  Angry

In kako naj ga imam?!? Puščajo me samo durhmarš, za celo stanovanje, stolpnico in krajevno skupnost je treba skrbet, radiatorje nadzirat, pipe vohat, golobe komandirat, žerjav in tovornjake hipnotizirat... Zdelalo bi še koga od vas, kaj šele mene, ubogo in sestradano dušo  Angry Res je, da je vsak dan nekdo hodil mi dat jest  Afro res je tudi to, da jim je Moja očitno zabičala, da bodo glave letele, če mi dajo eno samo malo ubogo suhceno pinkico več, kot je Ona določila - in so se tega držali, revšeta kukavička  Angry Angry Namesto da bi mi dali vsaj en mičkan kakšnih dobrot, vsaj takrat, ko ni konclager kontrole, oni pa N-Č  Angry Angry Še za prvi del čuvanja sem prec vedela, da nč ne bo od priboljškov, ker ga je že vtrenirala, da Jo uboga k en mali kužek, le da ne lula po vogalih  Roll Eyes ampak potem sem gojila neko upanje, da me bo Soseda vsaj nekoliko razumela - ona pa ne be ne mu, k bi bila vajena sestradanih mačkov in, k da je to nekaj najbolj vsakdanjega  Angry Angry Angry Pa še en avtomat za jokcanje je nosila s sabo na kolesih, vsake tolk se je vklopil in me je imelo, da bi gasilce klicala, da mu baterije zamenjajo, ker se je oglašal brez vsake potrebe, sploh gorelo nikjer ni in voda ni tekla po tleh  Roll Eyes

Pa še brez računalnika sem bila cel cajt, a je to sploh način, tkole z mano delat, no povejte, a si ne more sebi enga druzga kupit, tega mojga pa pri mir pustit  Angry Angry Angry

No, danes je cel dan doma nekaj kuhala in pekla in prala in na splošno šundr delala, in edina korist od tega je bila, da mi je dala neke ultrafajn briketke, ki jih zdavnaj v skledici ni več  Angry Angry

To je to, v kratkem, da si ne bi mislili, da sem tih ker mi je fajn  Angry Angry Angry

En lep, čeprav ubogi, sestradan, v usodo vdan in na splošno jaden pozdrav vam pošilja trenutno ne več osamljena, čeprav še vedno lačna in nerazumljena čuvajka premičnin in nepremičnin
                                                                     Mila  Kiss Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #418 : ponedeljek, 19.10.2009 : 22:26:06 »

Soseda je čisto neuporabna, prizna (vsaj tako pravita njena dva mačkona). Ne mara goljufat, če šefica reče dve žlici briketov in vrečka mesa, uboga sestradana mačka dobi dve žlici briketov in vrečko mesa, brez vseh dodatkov, ki ji polnopravno pripadajo glede na dejstvo, da je šefla ne samo izginila, ampak še čohalnik s sabo odnesla...  Cry

Saj čohat so se gospodična prišli, kljub avtomatu za jokcanje, ampak vseeno... Nič od nič pa tele sosedje, a ne, Mila. Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #419 : ponedeljek, 19.10.2009 : 22:40:02 »

Jah, draga Gospa Soseda, treba je reč bobu bob, res je, da skopariš s hrano - ampak zelooooo zanimivo dišiš Cheesy

Uno o ukradenemu čohalniku si čist prav povedala  Angry a si ti to vidla? Banda!!  Angry Angry

Lp, zgornja s. M.   Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines