mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 05:15:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389360 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #375 : četrtek, 01.10.2009 : 23:15:10 »

O, draga Mila, cela dežela posejana s sovražnimi elementi. Politična situacija ni zavidljiva,  smrdi  po nekem prevratu ali celo mačjerazredni revoluciji.
No ja,  vtis nevtralnih opazovalcev  in arbiterjev: v glavnem so opozicionalisti docela zelena otročad iz vrst  oportunističnega lumpenproletariata,  ki sploh še niso dojeli  brezkompromisne avtoritete karizmatične voditeljice.  Skrbijo  zgolj za neposredne koristi lastne polne riti in v trenutkih alkoholne omame pišejo  take proteste.
Potrebna bo vzgoja, trda in neizprosna. Spreobračanje  še neobrzdanih mladcev, če bo potrebno, tudi s silo.   Priporočamo še vse nadaljnje preverjene metode. Vse, kar je v interesu naše skupne svetle prihodnosti.

SF-SN, Šnapi Trnovska, 1. r., part.ime Ostrozoba

 P.S.: na  emotivno cmeravega  tajnika Jakoba pri boju ne gre računati
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #376 : četrtek, 01.10.2009 : 23:25:48 »

Bratje, zdaj se gre zares... stopimo skupaj  Cool

http://www.youtube.com/watch?v=q74VH42Qbro


HEJ MAČJE BRIGADE

Hej, mačji bratje, hitite,
razpodite, zatrite,
podpiralce skujševalnih zarot!
            
Hej, Mila, zagodi,  
naj odmeva povsodi
naš pozdrav iz svobodnih domov!

Kje so zaprte konzerve,
za lačne mačje brigade?
Ne, za nas ni pregrad in ne mej!
Po čohalnih višavah
in po pultih praznih  
vse od zmage do zmage naprej!

Za trebuhe fejst prazne
tja do hladilne omare  
mačja vojska prodre kot vihar.
Dokler tu so mačje brigade,
kdo nam hrano ukrade?
Na domačem smo mi gospodar!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #377 : četrtek, 01.10.2009 : 23:34:57 »

 Cheesy Muri, sem vedel, da se nate da računat!
V vsesplošno podporo naši Prvi in Edini Precednici in v nove, trdo prigarane zmage greva z ramo ob rami s tabo vsekakor tudi midva, Kraška prvoborca in Primorska domoljuba Ficko M. in še mlada, a trdnega značaja, Micka P.!
Gremooooo! Vstala Primorska!
http://www.youtube.com/watch?v=SPeV23ASONA

SF-SN Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #378 : četrtek, 01.10.2009 : 23:45:05 »

Bravo Ficko in Micka. Sem vedel, da lahko računamo na vas, Primorce  Cheesy Wink

Samo za vzorec, za kakšne pogoje se borimo... Poglobite se v tekst  Cool

http://www.youtube.com/watch?v=EZuCwXIabd4

Ko zapoje zvonček v uri,   
prebudi se Maček Muri,     
s taco si oči pomane,
vzdigne rep in hitro vstane.

Mačjo posteljo prezrači,
mačjo suknjo pokrtači,
in za zajtrk se odpravi
v krčmo Pri veseli kravi.

Tam ga čaka stalna miza,
in točajka muca Liza.
ki prinese lonček mlekaCheesy
in še mačji kruh od peka.

Ob jedači poglobi se
Muri v mačje časopise,
vse prebere brez razlike,
tudi vejice in pike.

Potlej plača in čez cesto
gre na sprehod v mačje mesto.   Živela svoboda  Cheesy


Čist utrujen, spat gre, vaš Muri  Cool
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #379 : petek, 02.10.2009 : 07:11:10 »

jao sej ste nori čist!  Cheesy Grin Cheesy
hudooooo, res ste modeli.  Kiss
Mi je všeč, tale punt. Kar naj se še malo nadaljuje.... Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #380 : petek, 02.10.2009 : 12:07:26 »

No, ti uboga precednica Mila, enkrat si obljubila, da sindikat dela potiho in vztrajno.
Prvič: pri meni in moji plači (hrani) se to še NČ ne pozna in moja Šefla še vedno ni doživela vaše, že davno obljubljene brce v rit, da bi mi dala kakšen briket več. Buhnedaj kaj druzga, torej npr. šnicla, ribice ipd, kar je še ostalih blagosmrdečih dobrot. Angry
Drugič: ne ti nam tukaj Lejdidi, pa ta šmorn, od kod ti keš za koralde Huh Shocked, rajš to povej.
Jaz imam že eno leto isto rdečo in mestoma strgano oprsnico, o kakšnih koraldah ne duha ne sluha, ker je baje pesecija Lips Sealed
Tretjič: kako si drznete javno blatit članstvo in zainteresirano javnost samo zato, ker zahteva podatke, ki bi zainteresirani javnosti pač morali biti na voljo brez kakšnih splošnih in javnih pozivov?
Četrtič: Razno
Petič: Za domovino s šniclom v gobcu naprej!!
Missy The Dogica Cool Cool Cool

Ps: se je pa jasno izkazalo sedaj, kdo ima ˝jajca˝ in si upa glasno spregovorit o pereči problematiki in kdo podrepno vleče s precednico in ostalim vodstvom in si ga, ob le tega splošni nedejavnosti (saj se samo lišpa in spi, kot pač kaže dokazni slikovni material), drzne celo zagovarjat in podpirat.
Pss: še imate čas, da popravite svoj vtis, še....
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #381 : petek, 02.10.2009 : 12:15:08 »

Kva čem, kadar sem lačna, sem pač tečna... Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #382 : petek, 02.10.2009 : 13:08:17 »


Jaz imam že eno leto isto rdečo in mestoma strgano oprsnico, o kakšnih koraldah ne duha ne sluha, ker je baje pesecija Lips Sealed
Grin Grin Grin


Ps: se je pa jasno izkazalo sedaj, kdo ima ˝jajca˝ in si upa glasno spregovorit o pereči problematiki in kdo podrepno vleče s precednico in ostalim vodstvom in si ga, ob le tega splošni nedejavnosti (saj se samo lišpa in spi, kot pač kaže dokazni slikovni material), drzne celo zagovarjat in podpirat.
Pss: še imate čas, da popravite svoj vtis, še....
Missy, ne ga biksat! V Sindikatu vlada Mačkokracija in nimamo blage veze s pecesijo, a j'prav!?!
No, še dobr, da se v 5. točki vsi strinjamo  Grin

In veš, kaj, tud jaz, pa Muri , pa Toby, pa Bes, pa Žiži in ostali fantje bi z veseljem opletal "z jajci" tko kot ti z jezikom, sam kaj, ko jih nimamo več Angry In valjda je jasno, da nisno MI krivi za nastalo situacijo Angry Huh
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #383 : petek, 02.10.2009 : 13:16:08 »

Ja kaj čmo, meni so vsaj jezik pustili, glej ga Tongue Tongue Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #384 : petek, 02.10.2009 : 13:38:30 »

Po tehtnem premisleku, imam jaz, Muri, resitev. Missy, ce si za to, se lahko javis za varnostno sluzbo, nam macjemu sindikatu, sploh v nedeljo, ko bomo zasedali. Razumemo tvojo stisko in te nikakor ne bomo pustili na cedilu, ce le ti nas ne bos. Torej sporoci tvojo odlocitev.

Vas Muri   Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #385 : petek, 02.10.2009 : 13:49:32 »

Ja imam delovno nedeljo, itak Roll Eyes. Bom pa hkrati kar na dveh koncih. Od šefice mama praznuje RD (last minute announcement), pa še na sindikalni piknik moram. Pa še levčka moram spremljat Cheesy Kiss
Ojmemeni Shocked Shocked
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #386 : četrtek, 08.10.2009 : 23:38:40 »

Samo na hitrco vam povem, da je pri nas vse polno dogajanj  Cool

Kot prvo, Moja je zopet nekaj omenila, da je ne bo. Gre nekam stran za tri dni, in je posledično domov privlekla tri vreče hrane. Upam, da bo dovolj, ko sem sama, me zna popasti grozovita lakota  Angry Pa še sprašuje me nenehno, če sem žalostna, ker je ne bo. Ja luba duša, seveda bom  Roll Eyes še bolj pa, ko prideš nazaj in mi se uštuliš v čohalno sezono  Angry Angry

Še zlo na hitro povem, da od danes tudi jaz imam svoje hišne ljubljenčke. Po pasmi sta kodeljevska tekača, podvrsta rjava. En je bolj velik od tistega drugega, ki je kar dost manjši od unega večjega. Še nimata pravih imen, za enkrat sta le Kole in Lole, po partizansko, ker še nimata določenega spola in posledično mogoče še nista poštimana. Test bo gotov jutri in vse bo jasno: če je nastavljeno hrano pojedel, je moški - če pa je pojedla, je ženska. Danes smo vsi trije skupaj mal divjali in onadva sta bla kar zmatrana, cela sta ratala slinasta. Zaradi begosumnosti je Moja dala na njuno rezidenco težek pokrov, ker je Kole danes že bil do pasu v šestnajstercu in je le moja hitra reakcija preprečila pobeg.

O tem, da je zdajle po tanovem imamo doma mikromini hladilnik namesto tistih dveh velikih, raje ne bi. Črne misli se mi porajajo, ko se le spomnim  Angry Angry Angry

Če bodo moji novi ljubljenčki jutri razpoloženi, se bomo slikali. Če ne, boste pač trpeli. Lajf saks, kot da je to kaj novega.  Angry

En totalno zmatran pozdrav vam pošilja sestradana in izčrpana krotiteljica divjih in podivjanih živali
                                                                  Mila  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #387 : petek, 09.10.2009 : 00:54:31 »

 Sad Bomo trpeli .... ampak jutri pa res slikce naloži!
PS. Mila, a si morala za tvoja ljubljenčka posvojitveno pogodbo podpisat slučajno?  Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #388 : petek, 09.10.2009 : 06:36:41 »

Mila, Mila - ti nas pa znaš matrat...
 Angry

Če ti bo prehudo, kar se pomanjkanja tiče, se javi na forum - sem prepričana, da nas bo par človekov teklo tebe rešit nevzdržnih razmer! Wink Cool

Pa srečno, ti uboga, s še eno dodatno službo za nikakvo plačilo...  Lips Sealed
 Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #389 : petek, 09.10.2009 : 07:52:32 »

Mila ma polže Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines