mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 06.07.2024 : 22:17:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389885 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1470 : sobota, 23.02.2013 : 22:21:54 »

Hitro se pozdravi, Cats Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1471 : sobota, 23.02.2013 : 23:06:05 »

Mila, naj ti povem, da je Tvoja končno naredila korak naprej. Namreč v modi so take stvari, ki zgledajo kot
zastarani, sto let nebarvani narastek na glavi, v resnici pa so menda najbolj IN, zato verjemem, da si je po tej
idejni zasnovi omislila tudi svojo garderobo  Wink
In tisto bentenje je bilo samo v stilu: Porkamadona in kristusove gate, kaj bom šele zdaj dobro izgledala  plesalec
Pa po moje gre njen nos tudi v kontekst modnih dodatkov  Tongue
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1472 : sobota, 23.02.2013 : 23:40:45 »

Mila, kako si ti ena lepa muca mucasta  Kiss Kiss
A tebi pa ni dala kaotorte probat?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1473 : sobota, 23.02.2013 : 23:49:53 »

Mila, sram naj Jo bo za bentenje! Angry

Povej ji, da je tvoj dizajnerski Trud ovekovečen tudi v Slovarju in da se mu ne reče jezen jezen jezen , ampak Angorno Oplemenitenje - tvoja iznajdba, ki sem jo zaradi Njene odsotnosti kar jaz vnesla v Slovar (k Tvoja itak ne bi) Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1474 : četrtek, 14.03.2013 : 01:37:37 »

Mila, kaj tvoja spet štrajka? Tle se prah nabira Angry

Jaz pa sem našla tvojo lepo sliko na internetu Wink (tule)



Dobr si jo zafrknila Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1475 : četrtek, 14.03.2013 : 07:29:19 »

 Grin Grin Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1476 : četrtek, 14.03.2013 : 10:05:11 »

    Ooo, Mila se je končno osvobodila iz suženjskega jarma in oTpotovala - najbrž pozdravit in malo podebatirat z novim papežem ? To bi bilo čisto njej podobno, ko je pa taka intelektualka. Prava Mačka Iz Visoke Družbe. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1477 : četrtek, 14.03.2013 : 10:41:03 »

Zakaj ni dobro imeti štiri beljake viška

Tole, kar sledi, je detajlen opis situacije, ki se je Pri Nas dogajala par dni nazaj. Ko Mojo piči ustvarjalna bolha, je vedno hudo. Ko jo pa piči še kuharska verzija, stvari postanejo rahlo nevarne. Opozarjam bralce, da receptu sledijo izključno na lastno odgovornost. Ne škoduje, če pred začetkom pokličete v Polje / Idrijo / Begunje in se mal pozanimate za kapacitete.

Takoj na začetku moram povedat, da to ni enostaven recept in za uspeh je potrebno veliko truda. In muke. Navodilom je treba slediti pazljivo in detajlno, ker se drugače lahko slikate.

1. Greste sprobavat nek brezvezen recept in vam ostanejo 4 neporabljeni beljaki.
2. Date beljake v flaško, jo zaprete in pospravite v hladilnik. (Preverite, da na flaški slučajno ne piše »Odprto hranite v hladilniku«, v tem primeru zdrgnite dol etiketo.)
3. Greste na nek gastro forum pogledat, če obstaja kak pameten nasvet o porabi štirih beljakov; namesto tega, če ste smotani in dislektični kot Moja, padete v debato o listnatem testu iz Lidla, za katero (zmotno) ugotovite, da ima narkotične lastnosti (razlika med »napušiti se« in »napihniti se« je za Njo očitno prevelik izziv).
4. E ampak jbg, doma nimate listnatega testa, pa tudi Lidla ni nikjer pri roki.
5. Drug dan spotoma iz službe pri lokalnemu dilerju kupite listnato. Tistega že razvaljanega seveda ni, zato kupite cegel in ga prinesete domov.
6. Ko pridete domov date listnato na krožniček in na radiator.
7. Po določenem času ugotovite, da na listnatem (ki se nahaja na krožničku na radiatorju) sedi zatirana in zanemarjena Mačka.
8. Poskusite prepričat Mačko, naj se raje prestavi na kavč.
9. Obupate.
10. Mačka čez čas vseeno gre na kavč. Kdo je glup v tisti situaciji, ostaja bralcem v presojo.
11. Iz omare vzamete ven silikonsko podlogo za peko in valjar.
12. Ugotovite, da se je silikonska podlaga samopoškodovala in ima dve luknji.
13. Nekaj časa zganjate dramo.
14. Lačna Mačka pride nazaj in zahteva večerjo.
15. Date mački večerjo.
16. Tudi ostalim mačkom date večerjo. Sej ne bi blo treba.
17. Podlago en mal pomokate in razvaljate testo, kukr se le da.
18. Če se zafrknete in razvaljate na dimenzijo večjo od pekača, se delajte, kot da ste si ravno to celo življenje želeli.
19. Testo navijete na valjar in prestavite v pekač. Po potrebi ponovite večkrat, če vam v procesu pade.
20. Testo dobro našpikate z vilicami, čeprav ni iz Lidla, da se ne napuše.
21. V pisker date pol litra mleka in ga postavite na prižgan štedilnik.
22. Greste dodat 5 žlic medu in ugotovite, da imate le dve.
23. Nema veze, dober je tudi javorjev sirup.
24. V mleko nastrgate pomarančno skorjico.
25. Ko zakuha, odmaknete z ognja in not zmečete 20 dag mletega maka. Opozorilo: tukaj se že začnejo trde droge.
26. Ker v tem momentu ugotovite, da v celi bajti ni piškotnih drobtin, v mak zmečete kakšne 4 žlice mešanice orehov, črnega sladkorja, cimeta in praženega mletega sezama.
27. To vse mešate na ognju dokler se ne zgosti.
28. Za poudarjanje psihodeličnih učinkov dodate še muškatni orešček.
29. V pričakovanju rezultata pozabite not zlit tudi šilce žganega. Po krajšem premisleku ga zlijete vase.
30. Ko se tisto v piskru zgosti, prelijete čez testo v pekaču, mal poravnate z žlico in date pečt za ene 20 minut.
31. 15 minut pospravljate nered, potem vzamete une beljake iz hladilnika in naredite trd sneg.
32. Ko je že trd zmečete not še 12 dag belega cukra.
33. Če ste dovolj pogumni, lahko probate po Đejmijevi metodi posodo s snegom obrniti nad (svojo) glavo. V tem primeru Lidla očitno sploh ne rabite.
34. Sneg namažete na pecivo, posujete z narezanimi mandlji in vrnete v pečico, dokler ne porumeni.
35. Porumenel naj bi sneg in ne pečica.
36. Ko je pečeno, probate samo en košček. Pa še enega. Pa še enega.
37. Mačkam seveda ne date N-Č, ker ste itak tolk zadeti, da se še ne spomnete, da jih imate.
38. Naslednji dan ne slišite ure in zamudite v službo.
39. V opravičilo nesete pecivo s sabo, naj probajo še kolegi.
40. Čez nekaj časa se vsi histerično režijo, pa sploh ne vedo zakaj.

Eto. Če pa kdo misli, da je Meni bilo enostavno to vse spremljat in dokumentirat in na splošno v takem živet, naj tega raje ne pove na glas. Upam le, da bodo, ko to preberejo, na vrata potrkali ustrezni Organi in Jo prisilili v odvajanje.  Evil

Opomba: TR ni treba siliti v to, on že deset dni v šusu odvaja povsod po kuhinji.  bruham

 
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1478 : četrtek, 14.03.2013 : 10:51:38 »

Draga Mila! Saj vem, da je tebi hudo v takšnem žvet, ampak...    Zapis je neverjeten.

p.s. Tisti ki to beremo izgledamo zreli za psihiatrijo. Ko se ne upaš naglas smejat Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1479 : četrtek, 14.03.2013 : 10:56:14 »

29. V pričakovanju rezultata pozabite not zlit tudi šilce žganega. Po krajšem premisleku ga zlijete vase.

 

Če pridem na siminar malo čudna, potem veste, da sem pri peki packanju brownijev upoštevala zgornje navodilo. Grin
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1480 : četrtek, 14.03.2013 : 11:00:51 »

Mila, pa ti je uspelo vsak kakšno drobtinico zase dobit  Sad Drgač je to zrelo za prijavo!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1481 : četrtek, 14.03.2013 : 11:15:13 »

12. Ugotovite, da se je silikonska podlaga samopoškodovala in ima dve luknji.

    
In sploh vse točke....Neprecenljivo! bravo  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1482 : četrtek, 14.03.2013 : 11:24:23 »

Mila, kraljica, samo da si ti še živa in zdrava, napušena ali ne, midva te imava rada  Kiss Kiss objem objem

Nike in Mucko
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1483 : četrtek, 14.03.2013 : 11:37:15 »

Oooo, a se lahko pridem k vam mal napušit vegi
Če ne, naj pa Tvoja tole ponovi in prisvaljka na Siminar, jaz jo bom pa peljala (pa pred vožnjo ne bom nič s pladnja kradla) - če verjamete Evil.
Pa še ti si boš imela eno popoldne priliko ODPOČIT od vsega tega.... Undecided
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1484 : četrtek, 14.03.2013 : 11:48:51 »

Škoda, ker nimam kakšne založbe...... Cool
Logiran
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines