mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 12:09:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 395 396 397 398 399 [400] 401 402 403 404 405 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 986401 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5985 : četrtek, 10.11.2011 : 10:36:40 »

moon, mogoče bi ti tole pomagalo:



Ima tudi tipko Mute  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5986 : četrtek, 10.11.2011 : 10:55:05 »

Cats to the rescue 
Tole bi bi bilo ze prevec kicasto, ce bi bilo mozno. A za pticarje tole tudi obstaja. Jaz bi ga dala na pavzo, ce bi zelel lovit. Skoci za zajcem, das na pavzo pticarja, ga pripnes in das na play  Evil
Za Misiko, srce nase, pa ne rabim daljinca  Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #5987 : četrtek, 10.11.2011 : 13:49:19 »

Daljinc je bil verjetno mišljen za Muriottija Evil
Tudi pri nas bi včasih prav prišel. Tista fotka s kosmi dlake je tudi pri nas zadnjih nekaj dni spet v modi.  Undecided
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #5988 : četrtek, 10.11.2011 : 13:54:59 »

Pa kje ti to pobiras, Cats ...  Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5989 : petek, 11.11.2011 : 20:59:18 »

Zdaj sem končno ugotovila, zakaj je Miša najhuje scufana, ko nas ni doma. Ponavadi vzameva Flipa zraven in takrat je najhuje.
Sedim za mizo, ko se Muri spravi na Mišo. Sem se odločila, da počakam malo, da vidim, če mu bo vrnila. In takoj ko je začel pretepati Mišo, skoči Flipi pokonci in leti k njima. Vsak leti na svojo stran, Flip pa stoji vmes in gleda Murija. Seveda, Muri se ne da kar tako, zatro naredi krog okrog mize, Flip ga skoz spremlja z očmi. Se zažene za Mišo, ampak tokrat ga Flip ustavi še preden jo napade. Flip stoji nad Murijem in ga malo v rit ušipne, samo toliko, da Muri vidi, da njemu to ni všeč, da Mišiko tepe. Dokler se ni Muri spravil na visečo posteljo je Flipi stal nad njim in oddajal signale, češ, samo probaj jo spet napadit, ti bom jaz dal, mulc razbojniški. Potem je hitro letel k Miši pogledat, kje je. Ko je preveril, da je z Mišo ok, se je ulegel pod mizo, jaz pa cela  ljubezen   Moj ptičar zlati, tako me zna presenetiti, da ga imam še raje, čeprav je že zdavnaj moje srce  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5990 : petek, 11.11.2011 : 21:03:55 »

Še en Vitez ljubezen še je romantika na tem svetu ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5991 : petek, 11.11.2011 : 21:18:48 »

Flipi, body gard Mišike!  Kiss Srček zlati.  Kiss
Drugače pa sem ugotovila, da se naš Tači spravi nad Xenčo le, kadar je laaaaačeeeeen (itak je skoz). Pol mu pa gredo največje in skrajo prepovedane neumnosti po glavi.  Angry
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5992 : petek, 11.11.2011 : 21:24:19 »

Ooooo Cheesy Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5993 : petek, 11.11.2011 : 21:24:29 »

to jo pa ornk omavsa  Shocked
a se tamala nič ne brani?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5994 : petek, 11.11.2011 : 21:29:42 »

A da bi ju ločila v času vaše IN ptičarjeve odsotnosti, pa ni variante?

K
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5995 : petek, 11.11.2011 : 22:14:06 »

Flipi, ti so caaar Cheesy
Muri, fujtofuj Angry Angry Angry
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #5996 : petek, 11.11.2011 : 22:33:57 »

Pri nas se jo to (v veliki meri, se pa sem pa tja kaksno cufanje se zgodi) resilo, ko je prisel Ciki. Ne dvomim, da ima Smet se kaksnega mirovnega posrednika na voljo ...  Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5997 : petek, 11.11.2011 : 22:34:49 »

A da bi ju ločila v času vaše IN ptičarjeve odsotnosti, pa ni variante?

bi se verjetno ves nesrečen drl kot jesihar. samo takile izruvani šopi dlake so pa tudi mal tu mač.
kokr jaz zastopim Moon, sta tudi ponoči skupaj v enem skupnem prostoru. varianti za razrešitev situacije sta dve:
a) da gre tamala v Milino ali Taričino šolo in se nauči dedca namlatit
b) da si za obrambo uboge mucice Moon omisli kakega čudovito lepega ostrega prostoživečega notranjega viteza, da bo čuval princesko in mulca spravil v red http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,36996.msg807852.html#msg807852
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5998 : petek, 11.11.2011 : 22:39:11 »

no evo, z Majo sva imeli podobno idejo ... s tem, da sem bila jaz bolj konkretna Tongue
pa nisem imela v mislih pogajalca ampak ninjo.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5999 : petek, 11.11.2011 : 23:01:51 »

to jo pa ornk omavsa  Shocked
a se tamala nič ne brani?

Čisto nič  Sad  Ko pride do nje ga malo napiha, ampak potem on skoči na njo, jo prime v nekakšna klešča in jo davi in cufa. Ona pa vrešči in se davi. Miša je tako nežno, popolno bitje  Kiss  Ma to je angel mačji  ljubezen

A da bi ju ločila v času vaše IN ptičarjeve odsotnosti, pa ni variante?

K

Fizično bi še šlo in to sem tudi poskušala, ampak, to ga potem še bolj podžge in potem ko sta skupaj v moji prisotnosti, je še bolj agresiven in jo potem skoz napada in stresa jezo, da je groza. Vso svojo nesrečo fizično strese na njo. Če je lačen je ona kriva, če dela pralni stroj  isto, če ne sme na pult gre in spet strese bes na njej. Včasih ne morem verjeti, da je to nežno bitje lahko tako satansko. Ker do ljudi je pa sam angel in Mišo ima tudi rad, se k njej stisne, ima pa očitno probleme, ko je jezen in ta bes strese na njej. Jaz ne morem drugače, ker pralni stroj mora delat, po pultu tudi ne more hodit, ko jaz kuham, pa tko naprej. Ve da ne sme, ampak njega briga za posledice. Včasih je tako tečen in posiljen, da ga moram zapreti v spalnico, da lahko mirno skuham, ne da mu po glavi polijem kropa. Itak potem nori in se dere in ko ga spet ven spustim je itak da jezen, ker je vse zamudil in potem gre do Miše da jo natepe. Mu nikakor ne dovolim in ko vidi, da mislim resno odneha in poskuša spet kasneje. In tako je že odkar je z nami.

Če bi lahko jaz posnela film, kakšen dan imamo z Murijem, khm...  Roll Eyes   Je en tak poseben maček  Tongue  Če se ne dere, potem čepi v kakšnem kotu, strmi v mene in mi nekaj čeblja, verjetno, kako grozna sem, ker mu ni postreženo, karkoli pač zahteva Roll Eyes  Itak, da je skrajno ljubosumen, ampak vse pozornosti pač ne more dobiti on. Če se pogovarjam z Mišo je tako besen in kjerkoli leži začne tako udarjati in mahati z repom, da imam včasih občutek, da ga bo na pol dal. Takoj ko se neham pogovarjati z Mišo z repom več ne miga.

 
Pri nas se jo to (v veliki meri, se pa sem pa tja kaksno cufanje se zgodi) resilo, ko je prisel Ciki. Ne dvomim, da ima Smet se kaksnega mirovnega posrednika na voljo ... Tongue

Tudi o tem sem razmišljala pa si ne upam tvegat. Ker če bo še kakšen in se še on na Mišo spravi mi bo srce razneslo  sram  Mogoče, če bi bili na večji površini ali pa v kakšni hiši. Pa miša je glede novih mačk zelo huda  Roll Eyes  Nazadnje, ko smo švercali enega mini muca je na vse nas pihala, dokler ga nisem dala naprej. Pa ni bila v kontaktu z njim, ampak ga je samo skozi vrata videla  Tongue  Za takšne dogodke potrebujemo malo več manevrskega prostora, da se mi vsi skupaj ne pokoljejo  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 395 396 397 398 399 [400] 401 402 403 404 405 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines