mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 15:56:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 257 258 259 260 261 [262] 263 264 265 266 267 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 981822 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3915 : četrtek, 08.07.2010 : 11:50:43 »

Vešda bomo pomagali Smiley

Boste vsaj odšli še preden dogica "odraste" Evil
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3916 : četrtek, 08.07.2010 : 11:53:50 »

Moon, pa se ne da z lastnikom nic zmenit? Kaj pa pogodba, jo imate? lp
Logiran

Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #3917 : četrtek, 08.07.2010 : 11:54:38 »

Hej Moon, mi vama z Boštjanom damo eno sobo, žvaukom pa tri sobe na razpolago.  Smiley
Geej, tolk nas je, ki smo pripravljeni pomagat, če vaju slučajno kaj okol pinese.  Smiley Nč bat, sam v akcijo za fletom stopit.  Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #3918 : četrtek, 08.07.2010 : 11:57:51 »

Tud pri nas bi se našel plac za kako kosmato bitje začasno Wink.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3919 : četrtek, 08.07.2010 : 11:58:57 »

En od sosedov se je pritozil lastnici, da se dogajajo cudne stvari v nasem stanovanju, da so zivali po cele dneve sami in bohve kaj se, da zato prodaja stanovanje in morava ven Roll Eyes

Ampak keri vosli v bistvu.....  to sploh ni noben KONKRETEN razlog ali celo DOKAZ, da kaj ni ok, no...
Ko sem jaz lani konec avgusta posvojila Ivy, sem na oglasno desko nalepila vljudno obvestilce o naši novi članici in da se bom maksimalno potrudila, da se bo v našo družino vklopila brez težav in predvsem čimmanj slišno, da pa v primeru, če bo kdaj kaj narobe, objavljam svojo tel. številko, kamor naj se me takoj obvesti, da ukrepam. ne mine 5 min, ko prileti sms in potem še nekaj njih (ker sem pač odgovorila nanje), v smislu, da se s tem ne strinjajo (podpisal se je kot "Stanovalci mojega vhoda", v kar dvomim, oz. mislim, da je za tem stala ena sama oseba) in ko sem vrtala, s čim se v bistvu ne strinjajo, sem dobila odgovor, da S ŠTEVILOM psov. Na številko sem tudi poklicala, ker sem želela razčistiti vsaj preko telefona, pa sem dobila nazaj sms, naj ga/je ne kličem na to številko, ker je privatna. Torej, halo?

Taki so očitno povsod, meni je samo žal, da se takrat ne oglasijo, KO JE RES KAJ NAROBE, ne pa da serjejo tam kjer res ni treba....

Moonovi, saj bo! Kiss

K
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #3920 : četrtek, 08.07.2010 : 12:23:39 »

Držim pesti, da se vse uredi!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3921 : četrtek, 08.07.2010 : 12:32:02 »

Fora je, da smo ze tri leta tu in dve leti v tej zasedbi. In ocitno nekomu gremo zelo v nos. Pogodbo imamo, potece kmalu, pa vceraj naju je obvestila tko da odpovedni rok tece. Ima kljuc in mi ni, da bi uletela noter ko naju ne bo. Kaj pa vem, kaj vse se ji plete po glavi. Res pa je, da se jaz z zivalmi pogovarjam in vcasih se malo skregamo, za hec, ampak to enim ni jasno. Soseda je enkrat delala cudne face pred liftom, ko sem se z murijen nekaj pregovarjala, tko da, ocitno sem cudna  Roll Eyes Ma poln kufer jih imam. Ji je pa bostjan poslal ponudbo o odkupu, da malo zavleceva, ker je rekla, da lahko kupiva, da pa ima ze skoraj kupca. Tko da se mudi. Muri bo spal do nadaljnega v transporterju, kaj vec pa ne morem. Ce pa do cesa pride imam pa tko vas, da boste uskocili zacasno  Kiss ne bom rekla, da sem obupana, bom pa zelo v skrbeh dokler se ne resi tole  Undecided
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #3922 : četrtek, 08.07.2010 : 12:33:20 »

Moonbeam, če bo kriza, lahko pride Flip tudi k Župi na počitnice. Dva norca, bog mi pomagaj Grin!
Ponudba je pa vseeno resna.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3923 : četrtek, 08.07.2010 : 13:24:57 »

Taki so očitno povsod, meni je samo žal, da se takrat ne oglasijo, KO JE RES KAJ NAROBE, ne pa da serjejo tam kjer res ni treba....
Točno to! Takrat je pa "brigajte se zase, saj je moje stanovanje/hiša/dvorišče/otrok/pes ...".
Jaz se obnašam, kot da je najbolj normalno, da psi pridejo in grejo, enkrat tak, drugič drugačen ... ne obveščam, ker tudi mene nihče ne obvešča, da se seli ali da je dobil dojenčka Tongue. Vem, kateri stric nas videt ne more (ampak njemu gredo na živce vsi po spisku), vem, kdo se psov boji, ostali pa ... saj so kar tolerantni Evil.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3924 : četrtek, 08.07.2010 : 13:28:46 »

Ejejej, ko tole berem, sem res vesela, da imam "lastnika" kot je treba. Ga imam na sumu, da bi v primeru kaksne taksne pritozbe o glasnih psih in mackah rekel, da naj nabavim se kaksnega. Grin Smiley

Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3925 : četrtek, 08.07.2010 : 13:42:35 »

Jaz pa mislim, da je najem kakšnega ugodnega stanovanjskega kredita (če ga je seveda sploh mogoče dobit) še vedno daleč najboljša stanovanjska rešitev, še zlasti, če imaš živali ...
Upam, da se čim prej rešite ... Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #3926 : četrtek, 08.07.2010 : 13:57:27 »

ej boš vidla, moonbeamka - kukr je tole ta trenutek res grozno slišat pa videt pa še bolj čutit, se bo razpletlo tko zelo dobro, ma kaj dobro - odlično! -  da boš tistemu kretenu, ki vas ima do te mere v želodcu, na koncu poslala bonboniero v zahvalo. Boš vidla! Držim pesti, da gre čim prej na pošto. Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3927 : četrtek, 08.07.2010 : 15:26:29 »

Sej sva že razmišljala o selitvi na svoje, ampak tko v roku enega leta, pa če bi se le dalo v hiško. Bomo videli, kaj bo prineslo tole. Imam pa v planu napisati poslovilno pismo in ga pripopat na oglasno desko, ko bova že vse popokala, eno tako pikantno bo. Iščemo, iščemo, iščemo...svoj prostor pod soncem.
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #3928 : četrtek, 08.07.2010 : 15:32:11 »

Moon, želim ti, da se vse dobro konča. Če boš kaj rabila, če lahko kako pomagam...Povej.  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3929 : četrtek, 08.07.2010 : 15:37:32 »

Vas imam vse na spisku  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 257 258 259 260 261 [262] 263 264 265 266 267 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines