mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 12:58:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 986432 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1845 : sreda, 08.04.2009 : 20:54:30 »

Flip ima tudi rad gobe. Ne vem, ce kdo pozna to vrsto, ki se ji rece Vileda. Ima rad vse vrste, majhne, velike, zelene, rumene, modre... Nehal je grist in ni unicil ze par tednov nic. Viledine gobe mu pa gredo v slast   Tongue
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1846 : sreda, 08.04.2009 : 21:05:43 »

 Grin Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1847 : sreda, 08.04.2009 : 21:11:05 »

Flip ima tudi rad gobe. Ne vem, ce kdo pozna to vrsto, ki se ji rece Vileda. Ima rad vse vrste, majhne, velike, zelene, rumene, modre... Nehal je grist in ni unicil ze par tednov nic. Viledine gobe mu pa gredo v slast Tongue
poznamo, poznamo to vrsto gob Cool...to so take - ma direkt za zbutat, kadar je člouk (no - pes, ane) uživčnen.  Wink Cheesy
Ajoj, tale zapis je pa ena rižota Flipove, Pocotove pa Missyine teme, mi je zdajle kapnilo...  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1848 : sreda, 08.04.2009 : 21:19:41 »

Uzivcnena je moon, ko pobira gobe zunaj, tiste, ki padejo iz Flipove riti. Kakec je potem al zelen, moder, rumen...  Angry Prmejdus, kako se do njih dokoplje mi pa tudi ni jasno. Sumim, da se je od Murija naucil hoje po pultu, ampak mu ne morem dokazat  Huh
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1849 : sobota, 11.04.2009 : 11:33:28 »

Saj najbrž je že kje napisano, ampak jaz nisem zasledila: koliko je Flip sploh star?  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1850 : sobota, 11.04.2009 : 12:40:45 »

Sem že našla.  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1851 : sobota, 11.04.2009 : 21:47:44 »

Kdo pravi, da flipko nima pozornosti??



Katarina
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1852 : sobota, 11.04.2009 : 21:52:25 »

moonbeam, priznaj, a si s Perotom mahala? Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1853 : sobota, 11.04.2009 : 22:26:21 »

Kdo pravi, da flipko nima pozornosti??
Katarina

Tole pa ni Flip  Roll Eyes  Moj Flip ni rjav. Oziroma, Xena, mislim, da bi si morala objektiv malo obrisat, ker zgleda, da je ravno tam pri glavi bila ena rjava packa. Zdaj pa zgleda, kot da ima rjavo glavo  Roll Eyes

moonbeam, priznaj, a si s Perotom mahala? Grin Grin

Za tale pogled sva trdo garala  Tongue. Od gru gru gru, do čiv čiv čiv  Grin  Smo dobili čokoladno jajčko s piščančkom noter, od Xene in ga je hotu Flip na vsak način pojest. Pač čoko-piščoholik, zato pa tolk zja, kam sem ga dala  Tongue

Branka, Flip bo 13.11. star 2 leti  Smiley


Moji trije zajčki  Kiss


* misa.jpg (39.4 KB, 300x300 - pogledano 355 krat.)

* flip_muri.jpg (35.03 KB, 300x300 - pogledano 354 krat.)
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #1854 : sobota, 11.04.2009 : 23:08:57 »

Ej, tudi Muri rjav ratuje tam pri repu. Ne vem, če ti v posvojitveni pogodbi piše, da jih lahko barvaš? Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1855 : nedelja, 12.04.2009 : 00:00:35 »

Ej, babe, neki ste pomešale, dons se jajčka barva,  ne kr celih žvali, ccc...

Pici se je odločila, da bo še naprej rdečka in tako špila čebulni pirh. Tudi Flipko bi lahko bil kej - zavežeš mu nekaj rdečega okol vratu pa bo belokranjska pisanica - mislim rečt, najbolj pozorna pisanica vseh časov Tongue. Miša in Muri pa lahko ostaneta zajčka, da ne bodo sama jajčka Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1856 : nedelja, 12.04.2009 : 08:19:37 »

Kaj si sploh take žvali posvajala, ki mečeš zdaj stran keš za barvanje  Roll Eyes
Posvojiš mačko primerne barve, kot je naša Pirha, pa imaš vsak dan pirhka doma  Tongue
Res se čisto nič ne znajdeš.
Glede pozornosti pa... Pomoje ste to zgoljufale. Si kremenatlce nase navesla sam za tole fotko, sej vem.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1857 : ponedeljek, 13.04.2009 : 12:35:12 »

Če se komu kaj barva se meni, lasje od jeze, ko mi tile mački recimo spravijio na prafaktorje kuverte. Še dobbro, da sem položnice pobrala ven  Tongue. Ali pa , ko si privlečejo iz kopalnice wc papir in ga razcefrajo po celi dnevni. Ajajajaj... Mogoče tole, ko so včeraj iz omarce za čevlje vrgli dol polico. Ne vem kako jim je to ratalo  Huh.

Glede pozornosti pa... Pomoje ste to zgoljufale. Si kremenatlce nase navesla sam za tole fotko, sej vem.

Nič nismo goljufali  Cool. Flipi je bil tko priden v šoli, da še sama nisem mogla verjet. Sva se lepo zmenila. Če bo priden v soboto v šoli, ga peljemo v nedeljo na izlet  Tongue. Pa smo šli. Na Notranjsko...

Najprej smo si šli ogledat Rakov Škocjan. Rakov Škocjan je dobil ime po cerkvici sv. Kancijana, katere ruševine so danes vidne.




Pot smo nadaljevali do velikega mostu. Veliki naravni most je ostanek jamskega stropa (na zahodni strani Škocijana) iz preteklosti, ko je bil tok Raka pod zemljo.




Rak je slovenska reka ponikalnica. Teče po kraškem polju Rakovega Škocjana. Rak je četrta izmed šestih ponikalnih rek, ki so predhodnice reke Ljubljanice. Po površju teče približno 2,5 kilometra, nato ponikne v jamo Tkalco.




Flipi seveda ni mogel skriti navdušenja nad vodo in je brez strahu skočil v Rakova klešča  Cool.




Bil je zaposlen z reševanjem palic iz stoječih pobesnelih brzic  Tongue






Na poti ne moreš zgrešiti mogočnega hrasta –dob. Vzklil je v začetku 17.stoletja. Poglejte črno ptičko, kako pridno čiča na drevesu  Roll Eyes




Agility-ja ni manjkalo...




Rak izvira v Zelških jamah.




Mali naravni most na vzhodni strani strani Škocjana. Tako kot Veliki je tudi Mali naravni most ostanek nekdanjega jamskega stropa. V ozadju pa vhod v Zelške jame.



Se nadaljuje...
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1858 : ponedeljek, 13.04.2009 : 12:44:11 »

Fajn izlet in lepe fotke, sploh tista s črno ptičko na drevesu je dobra, hehe... že čakamo nadaljevanje Smiley.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1859 : ponedeljek, 13.04.2009 : 12:55:27 »

Rakov Škocjan smo po 3 urah hoje zapustili in se odpravili proti Slivnici. Do vrhasmo hodili debelo uro. Slivnica leži nad Cerknico, na severno-vzhodni strani Cerkniškega jezera. Oblo sleme se dviga od Gradišča (858 m) na zahodu do najvišjega vrha Slivnice (1.114 m) na vzhodu. Na vrhu smo opazovali pobeljen Snežnik, ki se megleno vidi v ozadju, spodaj pa Cerkniško, kako se razliva po dolini. Razgleda ni bilo, ker je bilo ozračje preveč nasičeno.




Malo smo se okrepčali  Smiley




Se stilsko okrasili s trobenticami, ki jih je bilo malo morje  Wink




Divjali smo na enem izmed pašnikov in takole malo počivali.




Ker smo nagajali Boštjanu, smo bili kregani. Boštjan je želel malo zadremat, ampak mu Flip ni pustil  Tongue.




Po sestopu s Slivnice, smo se zapeljali do Cerkniškega jezera, za katerega je Janez Vajkard Valvasor napisal tole: Brez skromnosti pravim, da je ta zgodba Cerkniškega jezera velik čudež narave in lahko se upravičeno in brez vsakršne pristranosti uvršča med največje čudeže narave.
Opazovali smo sončni zahod.




In se takole poslovili od Notranjskega regijskega parka, ki obsega 222 km2. Obiskali smo le delček, ostalo pa kdaj drugič. Tale bučka spodaj je Flipova  Smiley



Moram še povedati, da je Flip navdušen turist. Izleti in obiske neznanih krajev mu dajo še dodatno energijo, ki jo moramo krotiti s haltijem. Vse bi rad videl, vsako luknjo pregledal, v vsako vodo namočil tace, ničesar se ne boji, skratka v užitek je izletnikovat v Flipovi družbi  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines