mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 23:23:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 997176 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #825 : sobota, 17.01.2009 : 22:55:33 »

Mislim na vas!  Kiss
Muri potrebuje svoj čas, da se privadi, prav tako tudi Miša in Flip.  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #826 : sobota, 17.01.2009 : 23:11:24 »

Muri je drugačen od MIše. Vem da je drug maček, ampak je drugačen. Verjetno zato,ker je bil njegov začetek tak kakršen je bil. Pa predolgo je bil tam, kjer je bil, kot je Smetka rekla. Se zelo pozna. Skoraj ne morem verjet. Prav hudo mi je, ko ga gledam. Trenutno dobi večino pozornosti on. Flipi je seveda cel ljubosumen, a bo preživel. Miša se sploh več prijet ne pusti in kr beži. Na wc tudi ne vem, če je že šel kaj. Jedel tudi še ni. Miša je cela nora in se trudi pojest kar nasujem. Požrešnica ljubosumna.
Če grem iz sobe se Muri dere. Me mora imet stalno na vidiku. Zdaj leži na stolu poleg mene. Občasno se spusti dol pod posteljo in joče. Čez 5 minut pride nazaj k meni. Gnete skoz. Občasno, ko se premaknem, se zbudi in tako na glas zamijavka. Edino česar ga ni strah je Flipa, kljub temu, da ga je že celega poslinil. Imam občutek, da skoz pričakuje, da bo vsak čas nekdo, na dveh ali štirih, ki ga pozna, stopil skozi vrata. Tega pa pol ni in spušča take čudne glasove. Mišek mali  Kiss
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #827 : sobota, 17.01.2009 : 23:18:25 »

Tole je v resnici cel drek. Žival v zavetišču bi morala biti točno toliko časa, kot ga potrebuje, da se sestavi in ne toliko časa, da se ji podre svet, ko odide. Jasno, morajo od tu, čeprav je meni tudi težko, sploh pri teh, ki so tako dolgo tu. Skoraj vsi naši mački imajo hude težave, psi pa malo manjše, ker se vseeno nekaj lažje prilagajajo.
Pomagalo bo, če ga boš malo nosila okoli, dojenca. In zna biti, da bo še kaj dlje žalosten kot teden dni.

Bom mal zasmetila temo (oprostite mi vsi moonbeamini Kiss), ampak moram vprašat: Polona, a misliš, da je lahko naš Žiži od žalosti fasal vnetje ali je že preveč čas za žalovanje minil? Sej ni kazal nobenih znakov, da bi mu bilo kaj hudo ob odhodu iz horjulskega raja, ampak kaj pa vem, kaj se podi po njegovi glavici.  Undecided
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #828 : nedelja, 18.01.2009 : 00:30:51 »

Moonbeam, pri nas je Milenca bruhala od gravžanja do nove vsiljivke, Pici pa je poleti, ko je (prvič) prišla k nam, imela napade beganja po stanovanju. Res ni bilo prijetno, niti sekundo ni bila pri miru, tudi sami smo postajali kar malo živčni ob begajoči pošastki :-/ samo še na strop ni zlezla. Bogdaj, da bi se kdo zaprl recimo na WC - panika do konca... Ta paranoja pred zaprtimi vrati ji bo očitno ostala - smo probali z milo in silo, se drli, metali copate, špricali z vodo, bili prijazni, božali, prigovarjali - kar češ. Tko pač je, vrata so zato, da so odprta, pravi Pici.
Ti pa povem, da se sčasoma umirijo. Pici šele en kratek čas res počiva - da ne teka za teboj kot zmešana samo zato, ker si vstal iz kavča ali se odločil it umit roke.
Glede Miše pa - cajt ji daj, pa naj se ti ne smili preveč, ker bo drugač še bolj boga - na ta način si potem nakoplje kako psihosomatsko težavo s sečili ipd. - samo Smetko citiram Wink

Čestitke za črn sendvič, carji ste. Vam želim, da se kosmatulje čimprej poberejo, za danes pa, da bi vsaj čist en malo uspeli spat Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #829 : nedelja, 18.01.2009 : 01:07:27 »

Sej bo slo. Mora it... Mi se vedno jocemo. Bo slo se meni pocasi...  Undecided  Noc
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #830 : nedelja, 18.01.2009 : 01:17:58 »

Upam,da boste čimprej ok.

Meni je hudo za Murija, sama še nisem imela takega primera, je pa bilo prisotno malo strahu pri Byronu in sem preventivno odšla s Horjula v vrečko zdravil in navodili kako ga "sestavit skup" če bo kriza.

Na srečo nam ni bilo hudega-si pa ne predstavljam,da bi ga zdaj selili. Poleg sveta bi se mu verjetno še zdravje podrlo kot hišica iz kart.


Želim vam čimmirnejšo noč.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #831 : nedelja, 18.01.2009 : 03:10:03 »

 sram 2 uri praskanja in dretja po vratih. Ce je v sobi se dere pod posteljo. Zdaj sedim v kopalnici z Murijem. Muri je zaspal, jaz pa ven ne smem, ker se zacne dret in praskat in unicevat kar mu pride pod tace. Ima kdo kaksno idejo kaj zdaj? Aja, sm pozabla, ze spite...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #832 : nedelja, 18.01.2009 : 03:58:02 »

Kaj bi dala zdaj za dormeo  Undecided
edini kompromis,ki ga je bil pripravljen sprejet je ta, da sem jaz na tleh, na hodniku, na trdem, on pa na stolu, na mehkem leziscu 1m stran od mene, plus luc mora bit, da me vidi. Se zadremala nisem pa me ze vse boli. Misa je v kuhni, ker skace po meni. Flip z Bostjanom v dnevni. S cim sem si zasluzila, da ima pes mehkejse lezisce od mene  sram. Vsaj dere se ne vec. Me bojo sosedi lincal.
Me pa zanima, ce ima kdo kaksen predlog al me boste pustil spat na tleh? Tired moonbeam...

ps. Kaj bi dala zdaj za zunanjo macko   Grin
pps. Da si ne bi upal kdo tale ps. komentirat, kr mu Murija prnesem  Angry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #833 : nedelja, 18.01.2009 : 04:04:11 »

Irina, vse najboljse!

In kaj si zelis za rojstni dan?

Hmmm...tale bo pa tezka. A mogoce vi veste?  Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #834 : nedelja, 18.01.2009 : 04:12:15 »

Muri me budno pazi, da mu ne uidem v posteljo. Odklop kam sm prsla, da studiram, kako ga prelisicit, da lezim tle, jaz pa zgasnem v posteljo. Tile monologi so ze dolgcasni. A lahko ugibam kdo bo prvi vstal? Recimo, recimo... smetka.  Grin.
Me pa zanima, ce je tole nujen primer, da jo jaz dvignem pokonci. Sej je ogrozeno zivljenje, moje  Tongue.
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #835 : nedelja, 18.01.2009 : 04:14:13 »

Irina, vse najboljše. Smiley

Jaz ti kaj dosti drugega, kot da bedim s tabo na drugi strani Slovenije, ne morem pomagati. Pri psih bi se že lahko kaj zmenili, pri mucih sem pa gola in bosa.

Če bo v prihodnjih dneh še hudo, pa lahko Xeno pocukaš za homeopatske kapljice, s katerimi sem jo opremila ob prihodu njene Vixi. Pri pasjih tesnobnežih preverjeno pomagajo.

Miren preostanek noči in lep dan ti želim,
Mojca
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #836 : nedelja, 18.01.2009 : 04:27:27 »

O Mojca  Kiss Hvala!
Kapljice? Pa deluje. A macko uspava? Tongue za vsaj 6 ur.
Sm mu usla v sobo. Je seveda opazil in se nalimal na vrata. Zdaj sem spet na hodniku, na tleh, on pa spi pri nogah.
Pocakte, da Bostjan vstane in ugotovi, da mu je puhovko raztrgal.  sram
O šit, kak dan!  Grin Cheesy Grin Cheesy
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #837 : nedelja, 18.01.2009 : 04:39:28 »

Ajaj, nič vam ne zavidam. Ampak saj bo minilo.

Tale homeopatski kompozit sicer v osnovi ni namenjen uspavanju, ampak pri eni od naših pošast res deluje tako. Artur je imel svoje čase strašne težave z vožnjo, pa je po teh kapljicah spal od Ljubljane do Dragonje, kjer smo ponovili vajo, pa je spal še do Novigrada.

Jaz imam eno hudo tesnobno in živčno pošast doma, pri kateri pa stres useka na zdravje in moram biti kar previdna, pa smo s tem pripravkom začeli kar normalno sprejemati kakšne vdore novega živalstva v njeno kraljestvo. Če bo hudo, bi jaz vsekakor poskusila.

Pa priznam, da včasih tudi meni ne škodijo. Wink

Lp, Mojca
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #838 : nedelja, 18.01.2009 : 04:52:50 »

Kje se pa da dobit te kapljice? I am desperate  Huh

Mogoce bi pa mogla Heleno zbudit. Tole je celjanzazarska mesanica  Tongue
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #839 : nedelja, 18.01.2009 : 04:59:13 »

Jaz jih dobivam iz Anglije, kjer ima moja ta velika kosmatinka svojo homeopatinjo. Ampak ker tega ne boš rabila veliko, lahko res Xeno pocukaš, ki ima mojo ta veliko flašo. Pa mislim, da gre njim tako dobro, da dvomim, da so jih sploh rabili.

Jaz raje ne bi Helene budila, lahko dobiš še kakšnega dudarja, če si že pokonci. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines