mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 12:43:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 986426 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #525 : ponedeljek, 15.12.2008 : 00:12:52 »

Luškani Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #526 : ponedeljek, 15.12.2008 : 00:13:41 »

Haha, super fotke! Smiley
Sploh 1. Flipova je super. In zdaj vidim, da je res črno-bel -> ima 2 prstka bela Grin

 Cheesy  Ja končnooooooooooooooo. Itak da je črno-bel. Sej tle na teh slikah so vsi črno-beli, a ne Oxer, Skogkatt?  Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #527 : ponedeljek, 15.12.2008 : 00:14:31 »

Jooooj, kolk ste dobri!!!!! Grin Grin Grin

Moonbeam, enkrat morate priti na obisk v Dumžale. Vas peljemo v naše gmajne. Mislim da je Flipi čisto taprav, da bo Pego zmatral Tongue

(Seveda Maj in Ago vabljena zraven. Pa njuni šefici tudi Wink )
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #528 : ponedeljek, 15.12.2008 : 00:17:06 »

Jooooj, kolk ste dobri!!!!! Grin Grin Grin

Moonbeam, enkrat morate priti na obisk v Dumžale. Vas peljemo v naše gmajne. Mislim da je Flipi čisto taprav, da bo Pego zmatral Tongue

(Seveda Maj in Ago vabljena zraven. Pa njuni šefici tudi Wink )

Ja itak. V Domžalah mamo še Skipija in Ave  Cheesy. Se zmenimo enkrat  Wink

Ja res je blo fajn. Šefici od Agota in Maja sta pa tud super. Mi se mamo prav fajn. Psi pa tudi uživajo sto na uro.  Wink
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #529 : ponedeljek, 15.12.2008 : 00:49:48 »

Fulll dobre fotke! Cheesy
Itak, da so vsi trije črno beli, a kdo vidi kako drugače?  Grin Tongue

Noret je blo supertruperfajnmegalomastično in moram povedat, da je Flip taka maza, da ne moreš vrjet. Zelooo priden kuža.  Kiss

Za divjanje v Dumžalah se pa moramo zmenit ja! Wink Hvala za povabilo! Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #530 : ponedeljek, 15.12.2008 : 09:14:24 »

O, nore fotke Smiley.
Tamauček je pa kulski da je kej. Se ne da motit, da sta ostala dva velika in divja zraven Cheesy Kiss
Mi smo vam fouš za ograjeno norišče Cheesy , Missy ne smemo spuščati Roll Eyes in bi nam takle plac fuuul prav prišel Smiley
Tudi velikana sta krasna - je pa očitno, da se fotograf fino potrudi, ker takih drvečih zverin res ni lahko slikat Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #531 : ponedeljek, 15.12.2008 : 11:17:20 »

O, nore fotke Smiley.
Tamauček je pa kulski da je kej. Se ne da motit, da sta ostala dva velika in divja zraven Cheesy Kiss
Mi smo vam fouš za ograjeno norišče Cheesy , Missy ne smemo spuščati Roll Eyes in bi nam takle plac fuuul prav prišel Smiley
Tudi velikana sta krasna - je pa očitno, da se fotograf fino potrudi, ker takih drvečih zverin res ni lahko slikat Kiss

Ja Ago je pa pravi pes. Celo Flipa je spravil iz kontakta, da se mu je naredil en orng greben zadaj na hrbtu. Pol smo bli pa črn lev nekaj časa. Mali se ne da. Je tak k njegova šefica  Roll Eyes.
Do norišča smo pa prišli preko vez, terapevta Maja. Smo jih pa moral na začetku podkupit z eno vlko pink zadevo, zdaj se pa kr sami ponujajo  Grin Grin Grin.
Missika, mi smo tud privezani. Spuščen je samo tu notri. Ko bomo pa že kaj znali in bili pridni, se pa mogoče zna zgodit, da bo svoboda. Ampak se ne mudi. Bolje Flip na ketni, kot Flip zajec v gozdu  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #532 : ponedeljek, 15.12.2008 : 12:32:22 »

Tudi jaz bi koga podkupila, pa nimam koga Sad. Itak da bolje pes na štriku, kot štrik brez pesota Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #533 : ponedeljek, 15.12.2008 : 17:21:42 »

Jooojjj.. kok so zakon teli črno belčki.. samo manjka še ena črno bel(l)a pika na I.. Wink Wink

Nujno je treba pridet na ekskurzijo v Ljubljano.. tja na barje.. v bljižino Gmajnic.. A JE JASNO???!!! Grin Cheesy Wink Seveda, ko bo sneg ali pa ko ne bo dežja, ker je čene vse v jezerih.. Tongue Roll Eyes Slaba stran barja.. Sad Angry

Logiran
luna83
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 301


« Odgovor #534 : ponedeljek, 15.12.2008 : 17:54:06 »

 Cheesy lepe lepe slikice Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #535 : ponedeljek, 15.12.2008 : 19:31:38 »

Tele pesjane je ful tezko slikat kr so tolk hitri. Od 200 slik jih je mogoce cetrtina za pogledat, ostalo pa malce megleno  Roll Eyes. Dobis pa zgodbo ven, ce jih gledas po vrsti. In seveda originali so res lepi.  Cool
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #536 : ponedeljek, 15.12.2008 : 20:09:50 »

Ooo kakšne nore fotke!!! Pa spet na tem prostoru, ki bi ga tut jaz imela Cheesy Roll Eyes . hehe super so!! Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #537 : ponedeljek, 15.12.2008 : 20:14:21 »

Vsi trije so ful luštni.  Prostor je pa itak zakon
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #538 : torek, 16.12.2008 : 01:21:54 »

Super prostor je tole. Jaz bi tudi kaj takega, ko se dobita Nik in Alba, da je še Alba lahko spuščena. Mogoče bi se potem kaj igrala!
Kaj pa ko Flipa pokličeš, medtem, ko je tam spuščen-takoj pride?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #539 : torek, 16.12.2008 : 10:57:07 »

Kaj pa ko Flipa pokličeš, medtem, ko je tam spuščen-takoj pride?
Flipa pa moram pohvalit. Je kr poslušen. Glede na to, da je tu šele en mesec, je že osvojil kr dosti ukazov in jih izvaja zelo vestno. Ko smo bili na divjanju in so se malo zlaufali, smo šli malo na poleg brez povodca in je pridno sledil. Je pa res, da so še vedno motnje (psi in mimoidoči) tiste ki ga včasih malenkost bolj pritegnejo kot jaz recimo. Ko sva tako zunaj na fleksiju in ga pokličem, ko je daleč, se recimo v 70% odzove in pride nazaj. Sem pa dala delat slednega, tako da bomo res zvadili odpoklic. Ga bomo potrebovali za agility  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines