mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 14:25:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 986494 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #600 : ponedeljek, 22.12.2008 : 09:32:13 »

Ja se je videlo,da je bil priden s hrano. Ampak se mi zdi, da je vedno bolj tanek zadaj  Undecided. Lambu se je cisto odpovedal. Brikete da v usta pol pa hodi po stanovanju in jih špuka ven  Angry. Lososa ima veliko raje, ceprav ga je tudi do teh minilo. Smo kr aktivni pa me je mal strah, da ga ne bi pobralo na kaksnem hribu  Huh. Tele PP je pojedel z veseljem in kaka tud fajn. Dans je dan 2. Bom videla. Shujsat mi ne sme vec,ker je ze na meji. Se mi zdi, da je rad pojedel v Horjulu, ker je bil zunaj in je zrak naredil svoje. Vsekakor pa ostanemo na lososu, al AG al PP. 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #601 : ponedeljek, 22.12.2008 : 09:57:01 »

Tisto z umikanjem sem tudi probala. Pa je prvi dan pojedel 200g, drugi 180g in sedmi dan le 100g  Shocked. A je to dovolj?  Roll Eyes Pa mu ne dajam nic z mize, nic drugega ne dobi. Pa vseeno nic. Po 1 mesecu se ni nic spremenilo. Sem pa optimisticna da bo zdaj uspelo.   Cool
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #602 : ponedeljek, 22.12.2008 : 10:20:33 »

100g na dan ni dosti, sklepam, da je večji in težji od moje Albe, ki ima 20 kg. Ona dobi 200g na dan, pa ohranja težo. Če ne bi bila sterilizirana potem bi dajala malo več. Pa smo zelo aktivni.

Je pa res, da Alba ni izbirčna in nimam teh problemov.

Ja moonbeam tale Flip je ena razvajena ritka postal  Tongue.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #603 : ponedeljek, 22.12.2008 : 10:22:47 »

Moonbeam...za primerjavo. Diva dobiva cca 350 g briketov...RC oz. zdaj sva na Regalu.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #604 : ponedeljek, 22.12.2008 : 11:00:22 »

Flip spada v 30kg kategorijo. Tko 300 do 350g bi skor moral pojest. Vceraj je prvic pojedel 350 in sam od sebe. Sm celo lahko sla stran in je prisel sele, ko je pojedel. Bom danes videla. Pa prej ce je ze kaj pojedel je bilo to zvecer. Pri nas ne poznamo izbircnezev   Roll Eyes. Bo moral zacet jest,ce ne bo Irina huda .  Cool
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #605 : ponedeljek, 22.12.2008 : 11:27:25 »

Irina,

kaj pa ce bi mu skledo malo dlje pustila...ko se umiri in dojame, da vsi pocivate in da nima kaj drugega za pocet kot jest, bo pojedel vse.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #606 : ponedeljek, 22.12.2008 : 12:07:35 »

 Grin he he. A mislis da nisem poskusila  Grin. Cel dan je bil s polno posodo in zmanjkalo ni niti grama, nati en sam briket. Je pa vmes uspel pojest krpo za posodo  Angry. Res ga ne štekam. Celo Misi pusti, da mu krade brikete, samo da ima on mene pa je cel srecen. Pa mu skoz dopovedujem, da od ljubezni ne more zivet  Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #607 : ponedeljek, 22.12.2008 : 13:53:26 »

Če bo to jedel, pol naj mu bo. Če zdrav pes noče jest, imamo pa pri nas preprosto zdravilo, ki preverjeno deluje  Roll Eyes: dobi posodo s kvalitetno hrano, če je ne poje in to kar hitro, jo vzamemo. Naslednji dan ponovimo vajo in jo pač ponavljamo, kolikor časa je treba. Pa en teden, al pa še več, če je treba. Pa ne sekiramo se zraven, koliko je kdo shujšal pa take. Ga še ni bilo junaka, ki ne bi začel jesti. Govorim seveda o zdravemu psu, kar Flip nedvomno je.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #608 : ponedeljek, 22.12.2008 : 13:55:30 »

Nasploh vas ti naši psi nategujejo, ko grejo od tu. Ker vas lahko, seveda; ker jim je jasno, da lahko pridobijo pozornost na tisoč in en način. A je kaj lepšega kot to, da se nekdo cel dan sekira, kolk je pojedel, pa hodi za njim in ga prosi, naj vendar papa revček, da ne bo slučajno shujšal  Tongue...
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #609 : ponedeljek, 22.12.2008 : 15:09:52 »

Sam da pa tko dela ta rit horjulska  Grin. Tisto z umikanjem pa sem poskusala en teden in je vsak dan manj pojedel, pol sem se pa spomnila tistih sanj in kontrolo Smetke in ga zacela prosit, da je jedel  Roll Eyes
Bom porocala kako bo jedel danes. Nisem pa poskusila tega, da se najprej sama lotim briketov in potem, ko bo videl kako so meni dobri, bi se on zacel . Tongue  Mmmm...losos  Grin
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #610 : ponedeljek, 22.12.2008 : 15:25:11 »

Moon, da ne bi bilo potem slučajno nevarnosti, da jih daš redno na jedilnik, ker nekateri prav nesramno dišijo, pa tudi okus ni švoh.   Tongue Grin
Po mojem bi te Flip full čudno gledal.  Grin Grin
 
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #611 : ponedeljek, 22.12.2008 : 15:25:45 »

Moonbeam nekaj podobnega se dogaja pri moji prijateljici, ki ima huskyja. Ampak je pa smešno dejstvo, da ko ga jaz pazim (vsaj 1 krat na teden) pes tako z veseljem poje ornk porcijo. Tudi, če je bil več dni pri meni, je popolnoma normalno jedel. Doma pa istih briketov ni želel.

Se pa stanje zdaj izboljšuje, očitno starejši je, več je tudi doma.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #612 : ponedeljek, 22.12.2008 : 18:24:22 »

Moon, da ne bi bilo potem slučajno nevarnosti, da jih daš redno na jedilnik, ker nekateri prav nesramno dišijo, pa tudi okus ni švoh.   Tongue Grin
Po mojem bi te Flip full čudno gledal.  Grin Grin
 

40.dan odkar je Flip pri nas in je spraznil celo posodo  Grin, pojedel je brikete  Grin, kako mam jaz pridnega psa  Grin, men se tolk smeji  Grin. A lahko prosim pri tej priči umijem prazno posodo  Grin. Jutri moram posnet tole pojedino  Grin. Če se slučajno premisli, mu pokažem video. A lahko zdaj že končno kupim tavlko vrečo briketov, ker mam doma en tak fajni pink hobok in je skoz prazen  Grin
So se mi zdeli tile PP briketi bolj okusni kot AG. Jaz bi tudi raje PP  Tongue

Lahko dodam samo tole...  Grin
http://www.youtube.com/watch?v=sogKUx_q7ig

Zdaj pa prosim vsi z mano...  Grin Grin Grin
http://www.youtube.com/watch?v=FrsM9WggCdo&feature=related

ps.a se vidi  Tongue
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #613 : ponedeljek, 22.12.2008 : 18:41:49 »

Kako mi je znano tole veselje, ko Horjulska rit prvič poje cel obrok Grin. Pri nas smo zdaj uvedli par kapljic ribjega olja med brikete in je posoda spolirana v nulo.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #614 : ponedeljek, 22.12.2008 : 18:45:35 »

Kako mi je znano tole veselje, ko Horjulska rit prvič poje cel obrok Grin. Pri nas smo zdaj uvedli par kapljic ribjega olja med brikete in je posoda spolirana v nulo.

Riba v trdnem agregatnem stanju, riba v tekočem agregatnem stanju...kaj šele bo na morju. Mislim, da vem, kaj bo tam za večerjo  Grin. Upam, da mi kakšno tuno ujame  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines