mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 09:55:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 377 378 379 380 381 [382] 383 384 385 386 387 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 979184 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5715 : petek, 15.07.2011 : 10:48:56 »

Ej, kolega črni (saj res, kaj dela Ona s tabo, da si tako abšlisan Huh ) fajn počitnice imate pri vas Cheesy Še posebej tazadnji dve sliki sta mi zeloooo znani Grin

Te lepo pozdravlja Tvoj trpeči, tudi precej abšlisan kolega s Krasa Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5716 : petek, 15.07.2011 : 13:32:14 »

ja, pa kdor bo šel k Flipovim na počitnice, bo še pred vsakim obrokom klečal pred stolom in molil.
You're welcome, pa še koga povabite. Smiley
Kadar pa šefa ni, je pa Flipi Šef.  Cheesy
Tko je treba, samo za praznike,  ne pa da celo noč leži na desni strani povštra maček, na levi pes, te pol noči izmenično tolčeta s tacami, ker hočeta spat ob masaži, pa še v kožuh za Eskime te ovijeta ob 28 stopinjah v sobi. Neprecenljivo. Lips Sealed
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #5717 : petek, 15.07.2011 : 22:25:16 »

Pfaaaa, to, da lahko enkrat ležiš na postli je že dopust, ane, Flipi  Evil mislim, pfffff... Se vse vidi, kako se ti godi.  Lips Sealed
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5718 : petek, 15.07.2011 : 22:32:28 »

Ma kaki dopust. Že en mesec me namaka v jod, včeraj me je prala, danes me je furminirala, pol mi je še neko stvar na hrbet zlila, da se nisem smel premaknil pol ure  Lips Sealed   MOgoče bo jutri kaj bolje  Roll Eyes  Govori se, da bo  Cheesy

Tko je treba, samo za praznike,  ne pa da celo noč leži na desni strani povštra maček, na levi pes, te pol noči izmenično tolčeta s tacami, ker hočeta spat ob masaži, pa še v kožuh za Eskime te ovijeta ob 28 stopinjah v sobi. Neprecenljivo. Lips Sealed

Haha, guspa sančotova, to pa so tantalove muke  Evil  Sej bo kmalu zima, pa bo prec bolje, ko boste dobila krzno okrog vratu  pevka
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #5719 : sobota, 16.07.2011 : 09:33:07 »

Joj, pa to meni ze za poslusat ni... Kaj sele dajat skoz.  Undecided Shocked
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5720 : nedelja, 17.07.2011 : 23:04:15 »

Danes so mi pripeljali eno punco za raplod  Cheesy

Najprej sem jo peljal na zmenek, da jo malo ogrejem  ljubezen


No, potem pa tko kot se spodobi, na domači teren, osvajat naprej  Azn


In pač si nisem mogu pomagat, da ne bi pogledal pod kiklo, ko ni gledala  Tongue


Očitno nisem edini, ki je gledal  Lips Sealed  Me je zalila s škafom, da se še zdaj pobiram od silnega curka  Shocked


Pa sej nism mislu noooo...  Undecided  Kaj se skoz dereš noooo...  Sad


Ne gledam te, ne gledam te, ne gledam te, ne gledam te...gledam te, gledam te, gledam te... 


In ker pravijo, da gre ljubezen skozi želodec, sem jo razveselil z losos kaviarjem   Azn  Punca je čist not padla  Wink


Zobotrebci so obvezni, zaradi zadaha  Cool


In ko sem že mislil, da naju bodo pustili malo same, se zgodi tole...  Lips Sealed  En pes na čakanju, drugi dela...  Shocked Huh


Celo mojo gostjo je matrala  Lips Sealed


Bravo moja najlepša, fajn si skočila  Kiss


Oba zmagovalca  Azn


Predn sem jo zvlekel v posteljo, sva se malo razmigala  Azn pevka


In končno je sprejela moje povabilo in se mi pridružila v najinem gnezdu  ljubezen


In živela sta...yeh right...pravljica pa taka. Malih Flipijev mi danes žal ni uspelo narest, ker me je zalila z vodo ....  Sad  Vsi, ki čakate na moje mladičke, se boste še načakali, zato se raje obrnite na Zavetišče Horjul. Tam jih imajo na zalogi  Afro
 
THE END


ps. mačke so žal preživele  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5721 : ponedeljek, 18.07.2011 : 08:47:50 »

U flipi, blondinko si si izbral - yeah  bravo veselje Azn ljubezen
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #5722 : ponedeljek, 18.07.2011 : 15:23:11 »

Črno proti belo.  Azn Azn
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5723 : torek, 19.07.2011 : 21:18:41 »

Bel lokvanj...


...črn lokvanj  Kiss ljubezen



Danes sem se kar malo zamislila, o tem kako pridnega mačka imam jaz zdaj  pevka  V prejšnjem stanovanju je peljal cel safr, ko smo zaprli vrata od spalnice, se drl, metal po vratih, preskal do jutra in zato vrata niso bila zaprta. Posledično smo si morali narest ograjo na postelji, da smo lahko sploh spali  Tongue

Kaj pa zdaj? Vrata od spalnice se zvečer zaprejo, Muriotti gre spat. Zapiranje spalnice, v prvih tednih po selitvi, se je očitno obrestovalo. Po vratih ne tolče in končno me po dve letih drenja ob šestih zjutraj, zdaj zbuja budilka  Cool. Dve leti nisem vedela, kaj pomeni spati do osmih zjutraj, zdaj je pa to nekaj samoumevnega  Roll Eyes Najlepše je pa to, ko se zbudim, odprem vrata, tam pa sedi Muri in čaka, v tišini    Cheesy veselje bravo    To seveda ne pomeni, da Muriotti ne poje več  Roll Eyes  Ponavadi ga prime na večer in takrat si malo glasilke prečisti, glih toliko, da me malo jezi  Kiss   

Pri nas so doma najbolj pridni  ljubezen  
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5724 : sreda, 20.07.2011 : 09:24:40 »

Muri, pravi mačkon!  Kiss ljubezen
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5725 : sreda, 20.07.2011 : 11:13:57 »

Dopustniška jutra minevajo za knjigo in pripravami za nov izpit, ob takšnem razgledu...neprecenljivo  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5726 : sreda, 20.07.2011 : 11:23:50 »

Jej, prav kičasti ste Smiley Cheesy Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #5727 : sreda, 20.07.2011 : 19:41:47 »

Bravo, Muriotti! Cheesy
Pa ne, da se zdaj bojite, da bo nehal pet?! Tongue Shocked
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5728 : sreda, 20.07.2011 : 19:54:53 »

On nikoli ne bo nehal pet  pevka  Vedno ima kaj za povedat, sploh, ko ga preganjaš stran od pulta  Evil  Sploh pa je on ena črna grlica, ker večinoma tko gruli, grrrrruuu   Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5729 : četrtek, 21.07.2011 : 07:15:22 »

e strinjam, taka jutra s takčnimi pogledi so neprecenljiva...  Kiss Kiss Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 377 378 379 380 381 [382] 383 384 385 386 387 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines