mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 17:52:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 342 343 344 345 346 [347] 348 349 350 351 352 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 978166 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5190 : petek, 25.03.2011 : 14:48:43 »

Miskica, a nisi hotela uporabiti klišejske metafore brez pasjih procesij, a ne, kar so pasje  čisto kul... Cheesy
Najhujše Evil se mi zdi tlačenje in siljenje bližnjega, drugega v enake življenjske kalupe, kot si jih prevzel sam, še hujše pa mnenje, da je drugi grozno nesreeečen Cry ker ne živi tako kot ti ... zakaj že, a da prepričuješ sebe, kako ti je pravzaprav lepo?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #5191 : petek, 25.03.2011 : 14:56:22 »

Miskica, a nisi hotela uporabiti klišejske metafore brez pasjih procesij, a ne, kar so pasje  čisto kul... Cheesy


Jeste, točno to! Smiley PASJE procesije so lahko čisto fajn. Tongue V beli obleki s krinolino št. 4-6, trimetrsko vlečko, stotimi kosi moje žlahte... bi fasala prhljaj in mozolje (da o gastritisu niti ne govorim...)

(Poleg tega pa sem v času študija delala v trgovini s poročnimi oblekami... in takrat videla vse, kar se videt da!  Evil Evil Evil, da si nisem želela še sama v to)
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5192 : petek, 25.03.2011 : 15:00:28 »

jaz sem bila prvič poročena 10 let. bila je napaka. v bistvu mi ni bilo nič hudega, ampak zaradi tistega papirčka sem imela filing, da sem fasala dosmrten arest  Undecided
drugič sem šla na probo za tri mesece skupaj živet. po 16 letih sva še vedno na probi  Cheesy. zdaj imam filing, da sem frej kot ptiček na vej in to ob tem, da v bistvu tehnično nisem Smiley.
bonus tega, da sva na probi je ta, da se noben ne upa težit. ne vem če sva se v vseh teh letih 5x skregala ob dejstvu, da sva oba težka kolerika  Evil.

kdo bi vse to zastopil  Cool Roll Eyes, recepta pa itak ni.

kar se tiče otrok sem razmislila in se pri cca 30tih dokončno odločila, da jih ne bom imela. v tistem cajtu sem ugotovila, da celo tastari kaj vejo  Grin Grin (ker sem bila prej tanajbl pametna   Wink). počekirala sem kar nekaj parov brez otrok od 60 do 70 leta in jih gnjavila s tem, če jim je bilo kdaj žal za to odločitev. pa so rekli da ne.

zdaj sva v hm ... najlepših letih lih vmes med 40 in 50.  v primerjavi s pari z otroki se mi zdi, da nisva resna in precej otročja Cheesy Grin pa percepcija cajta je nekoliko drugačna - nama bolj počasi laufa, ker otroci so določena referenca.
zame zdaj je kar je (biologija pač) in svoje odločitve nisem nikoli obžalovala.
pravijo, da ni občutka, ki bi bil enak temu, ko prvič tisto štruco v rokah držiš, ampak česar ne poznaš itak ne pogrešaš.

pri takih odločitvah svetujem totalno iskrenost do sebe, kajti če se nategneš, znajo biti posledice precej zoprne. vidim ljudi, ki so se tudi tako odločili zaradi ne vem kakšnih razlogov, vendar so zafrustrirani in zagrenjeni, kajti v resnici so si podzavestno močno želeli otroke.
posledice pri tistih, ki pa v bistvu otrok ne bi smeli imeti, vendar so jih vseeno naštepali, pa tudi vidimo po črnih kronikah.
pravila ni.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5193 : petek, 25.03.2011 : 16:01:30 »

rava, dober opis in še kako se strinjam! pravila ni, je le iskrenost do samega sebe....  Cheesy

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5194 : petek, 25.03.2011 : 16:17:07 »

Itak da ni pravil. Vsak si napise svoja  Wink
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #5195 : petek, 25.03.2011 : 16:26:50 »

Jaz lahko samo to povem, da imam sedaj več prostega časa, pri štirih mulcih, kot sem ga imela prej. Poroke so pa čisto v redu, samo ne moje, ampak tuje.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5196 : petek, 25.03.2011 : 16:59:45 »

Ok, kaj imaš v glavi pred dvajsetim letom oz.do resne zveze,.....to je eno poglavje.

Jaz sem na pragu tridesetih, 6 let v zvezi, v lastnem stanovanju in nobene želje po poroki, kaj šele, da bi imela lastne otroke. Bi pa čez nekaj let z veseljem posvojila kakšno sirotico z drugega kontinenta.
Me zanima, če je bil kdo v podobnem položaju in se je potem po tridesetem popolnoma premislil.

Jaz sem prag tridesetih prestopila, pa sem prej in še danes podobno gledala na otroke kot ti - posvojit enega otroka, od koderkoli že pač, se mi zdi idealno. Ali pa, če bi moj bodoči partner že imel kakšnega otroka.  Res sem že nekaj časa samska, ampak moj pogled tudi takrat, ko sem bila v zvezi, ni bil nič drugačen. Do poroke sem pa precej indefirentna, kar bo pač bo. Je pa tudi res, da priznavam možnost, da bom nekoč spoznala nekoga in si bom kar naenkrat želela lastnih otrok in poroke in bo kot da bi mi skala padla na glavo. Ampak ta hip je moj pogled približno takšen kot tvoj.

Kjub temu, da sem v mladosti mislila podobno - moškega pa res ne rabim!!, sem se poročila. Z edinim, ki je zdržal ob meni več kot 2 leti. Mi pomival šipe, pobiral oprano perilo, se odrekel nedeljski goveji juhici pri svoji mami, da me je lahko peljal na izlet. Pa sprehajal psa v dežju, če se meni ni ljubilo. Predvsem mi je bilo pomembno  to, da je ob meni če ga potrebujem, in izpuhti, ko bi bila rada sama.

An-ja - kje si ga našla, da grem še jaz tja po enega!  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5197 : petek, 25.03.2011 : 17:12:17 »

Mi pomival šipe
Tebi ali vam? Tongue

Me zanima, če je bil kdo v podobnem položaju in se je potem po tridesetem popolnoma premislil.
Sem ravno malo čez Roll Eyes, ampak če sem se že premislila, sem se v kontra smer Undecided. Zaročila, če se temu lahko tako reče, sva se celo dvakrat Grin, v časih, ko sem si še ful želela žurke (v bistvu so ble familjarne žurke včasih še prav fajn Wink), pa nisva mela nobenih financ in sva čakala nanje Roll Eyes ... nooo, po dobrih 12-ih letih sva še vedno na koruzi, pa ne razmišljava, da bi morala kaj spreminjat, in če bo morda kdaj kje kaj podpisano, se bo zgodilo v tišini in "incognito".
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #5198 : petek, 25.03.2011 : 17:33:09 »

No Jinx, mislim da je moj mož en jabučk, ki je s hruške padel. Sploh ni s tega sveta.

Saj ima tudi slabosti, ampak jih ne bom zdaj brskala na plano, naj lepo spijo....

Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #5199 : petek, 25.03.2011 : 17:36:31 »

Kako ste pa kaj glede zaroke? Se vam zdi, da mora za roko zaprosit moški ali vam je to ok, če naredi ženska?
Meni je recimo ok, če to naredi ženska in če se mi bo zdelo se poročit in od dedca ne bo nič (v smislu, da bom dolgo čakala, se me spomni zaročit), ga bom jaz zaprosila, easy as that Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5200 : petek, 25.03.2011 : 17:38:36 »

Hmpf...... dobrodošle v FLIPIJEVEM POROČNEM kotičku..... Cool Kiss

... v bistvu ste povedale veliko OSEBNIH stvari v vseh teh postih. Respect! Afro.

K
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5201 : petek, 25.03.2011 : 17:50:01 »

Jaojjj, jaz sem šla gledat svoje poročne kitke zdajle. Za znort, kako sem bila lepa v beli obleki Cool in šlank vegi
Pa moj  Kiss Kiss
Ja, bilo je nekoč pred skoraj 12 leti Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5202 : petek, 25.03.2011 : 17:52:24 »

Aha, glede zaroke - midva uradno nisva bila nikoli zaročena, pa tudi nikoli uradno nisva začela hodit, pa tudi uradno me ni nikoli prosil za roko in obratno. Vse se je kar zgodilo, med pogovorom, tako spotoma Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5203 : petek, 25.03.2011 : 17:59:58 »

Jaz bi se pa poročila samo zato, da bi si lahko omislila obleko Vere Wang   Evil   Wink

Zdaj pa resno, a ste si ve poročene ženske od vedno želele poroko?
Ker mene pri 28-letih ne mika niti malo, če mi pa kdo še o otrocih začne, potem se pa res na hitro poberem proč.
A si potem premisliš?  Undecided
Te lahko potolažim, mene še pri dveh najstniških otrokih, 18 letih koruzniškega staža in kmalu 40 letih ta želja še ni prijela Tongue
Verjetno bi se midva poročila, če bi o tem sploh razmišljala in se kdaj resno pogovarjala ... pa očitnu nobenemu ni bilo toliko do tega, da bi temo sploh načenjala (zares mislim, ne samo tisto "kaj bi, če bi"). In tako sem še dandanes "gospodična", Moj pa mi pravi "Moja neporočena žena" Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5204 : petek, 25.03.2011 : 18:03:51 »

... ampak je pa dejansko neka odločitev, potrditev da misliš se trudit in gurat naprej tudi takrat ko ni čist simpl - seveda pod pogojem, da jo oba tako razumeta in da potem ne rine samo eden, ta drugi pa nekam vstran vleče. Pri Moon itak ni šanse za to zadnjo varjanto ...
Itak da ne, ne smemo pozabit, da zna Moon dobro uporabljati tudi halti Evil Tongue

(saj ne zameriš, Moon, ma tale z vlečenjem stran me je takoj na tvoje začetke s Flipkotom spomnila Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 342 343 344 345 346 [347] 348 349 350 351 352 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines