mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 23.08.2024 : 13:13:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 149 150 151 152 153 [154] 155 156 157 158 159 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 391403 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2295 : sreda, 29.05.2013 : 15:11:24 »

hehe, kakšno faco drži ET, lubica  Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2296 : sreda, 29.05.2013 : 17:05:44 »

Iiiiiiii, šerpe in vrtnarke  Cheesy Kiss ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2297 : sreda, 29.05.2013 : 19:56:28 »

Iiiiiiii, šerpe in vrtnarke  Cheesy Kiss ljubezen
Cheesy Cheesy Cheesy Pa res...Uboge šerpe!  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2298 : četrtek, 30.05.2013 : 13:52:25 »

Ijoj, kakšne pšodvige izvajate pri vas! Bravo, E.T. ljubezen
Pici pa itak ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2299 : petek, 14.06.2013 : 22:41:29 »

Dober dan, en kup novic imam. Najprej je novo to, da so me dobili, kako se sprehajam po mizi:

So še kar potrpežljivi in niso zganjali panike. So se mi pa smejali, ker sem počela vse sorte torte, ker sem za hip pomislila, da me nihče ne gleda. Ampak oni so itak kontrolfriki, najrajši bi mi kameto montirali. Človk (pardon, pes) pa res nikoli nima miru na tem svetu.

Potem drugič -imam novo posteljco. Zadnja dva dni mi tako ni več treba razlagat, da sem punčka, ker je to več kot očitno:


In tretjič - jutri ob devetih in trideset grem v nemško-francoski pasji vrtec - k setrski kolegici, tanartaboljši na svetu, s katero pod večer redno postavljava rekorde v hitrostnem kroženju, prevračanju, skakanju in tekanju. Tudi nemška šola ni več kar je bila - so že spraševali mojo mamo, kako jaz kaj jem... ker pri nas kužki vedno dobijo 'ein Butterbrot' med človeškim zajtrkom, da niso preveč bogi... Tako nekako bom trpela cela dva tedna, v upanju da se moji enkrat le vrnejo iz potepanja in me vzamejo nazaj. P.s.: Danes se še nič ne dogaja, ampak jaz imam mravlje v riti, ker kar v-e-m da nekaj bo... Se mi zdi že odkar sem prišla k tej bajti, da me hočejo nekje 'ponesreči' pozabit in potem je pač treba bit pozoren...

Uživajte in se še kaj javim!
Vaša E.T.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2300 : sobota, 15.06.2013 : 08:30:37 »

O, princeska, na zrnu kruha sredi mize  Cheesy Grin

Bindi te popolnoma razume, da je razgled iz take višine nekaj neprecenljivega, le da išče ona tak razgled najraje takrat, ko je na mizi kaj več kot samo zrno  Evil Evil
Prekrižane nogce na drugi sliki, brez roza postelje, pa več kot očitno dokazujejo, da si punčka  ljubezen
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2301 : sobota, 15.06.2013 : 13:19:49 »

Pa jih je res prekrizala, sploh nisem vidla Smiley.

Tko, ET je sla, mene pa zvija. Zdej pa ne vem, a se moram pri psihologu narocit na eno obdelavo zaradi odvisnosti od psa al pa upraviceno v mislih skup sestavljam grozne scenarije kako brez mene najmanj umira, jim vdira vn iz hise, skozi okna... In me isce na drugem koncu ulice, pred domaco hiso...  Undecided  drzte pesti, da ne bo zganjala traparij, bi jo rada se kdaj pustila tam, krasni ljudje so, pasjo druzbo ima in redno kar po stiri ogromne sprehode na dan. Tolko gibanja in zaposlitve ji jaz doma niti slucajno ne zmorem privoscit. Upam torej, da bo vsa ta dejstva hvalezno upostevala Tongue.
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2302 : sobota, 15.06.2013 : 13:23:04 »

Kako posrečeno čepi na mizi Cheesy Kiss
Držimo pesti, da ji bo čas tam hitro minil in bo pridna punca. Saj bo, itak objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2303 : sobota, 15.06.2013 : 13:53:45 »

FŽ, drži se! Saj vem, to je tko kot da otroka pošlješ prvič v kolonijo (tako so mene punce tolažile, ko je šel Roko k Smetki lani Wink
Gospodična Prinčipesa Horjulska E.T. bo 100% uživala in se lepo po damsko obnašala na počitnicah, zato naj te ne skrbi objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2304 : nedelja, 16.06.2013 : 21:23:18 »

ET ziher na polno uziva in ti ni treba ic skrbet, FZ! Uzivaj na dopustu!  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2305 : ponedeljek, 17.06.2013 : 08:38:20 »

Joooj, FŽ, kako te razumem. Pa vem, da je vse ok, ampak...vseeno.  Lips Sealed
Vem, da je pikica ok, sploh zdej, ko ni več med čisto domačimi, bo še bolj pridna. Pa itak ve, da misliš nanjo in je nisi pozabila... Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2306 : ponedeljek, 17.06.2013 : 09:09:29 »

ET, uživaj na počitnicah Afro! Še mal za nazaj pa naprej! FŽ, ti pa ... zdrži ... in relax Wink objem.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2307 : ponedeljek, 17.06.2013 : 18:14:56 »

ET ima kulske počitnice, ti pa bi jih tudi lahko imela, kaj praviš?  Cool
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #2308 : torek, 25.06.2013 : 11:48:53 »

Kak je ona meni lepa. :* pa ET, uživaj na počitnicah! Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2309 : torek, 12.11.2013 : 12:42:44 »

Evo, takole, dopust v Angliji - mimo, počitnice v Slo - mimo, poletje - mimo, večina jeseni - skor že mimo.
In mi- tudi čisto mimo - glede na to, da se nič ne javljamo Roll Eyes.

Vse ok, še smo živi. Precej novic, ampak bomo počasi. Najprej tole:
Septembra je prispelo moje rojstnodnevno darilo - nekdo, ki nima pojma o psih, ampak je z enim primoran živet, poleg tega je primoran živet še z mano Wink, se me je spomnil na nenavaden način Tongue. Dobila sem nekaj, česar si sama nikdar ne bi kupila, ker se mi po eni strani zdi nepomembno in malce mimo... po drugi strani pa moram priznat, da me je po malem le ves čas potihem matral firbec. No, potem smo poslali dva vzorca sline in čakali. Vedno bolj me je matralo. Nemški ptičar so rekli... pa pomoje kak vaški fifi zraven, 'neznano' torej... mogoče je za en ščepec bokserja na brzino teklo mimo... Hm...

Pa so prišli rezultati Smiley-  ta daaaa - postala sem ponosna lastnica pasemske BoŽle Grin!
Se sliši neverjetno? Uraden rezultat TUKAJ:
http://rv.wisdompanel.com/Reports/MjIxMDIwMTNcOTAwMDAwODQxMi13bw.pdf

Kriza identitete in žalosten pogled:


'Smrkkk... Kdo sem zdej in od kod sem prišla?'
'Nič skrbet ET, ti si moja BoŽla!'


Še enkrat čestitke za neverjeten humor tistemu, ki je zmešal bokserja in vižlo. Kaj si je mislil? Boljš da ne vem, najbrž Roll Eyes... Mogoče je zdaj celo malo bolj jasno, zakaj se pri nas tako zabavamo, si nategujemo živce, si nagajamo in norimo, se neizmerno ljubimo, predvsem pa se nikdar ne dolgočasimo. Mogoče pa je to pač ET, taka kot je pač bila preden so mi poslali tole pisemce in bo - itak - enaka ostala še naprej: moja-moja!
Se upam čimprej še kaj javimo,
FŽ&banda

Logiran
Strani: 1 ... 149 150 151 152 153 [154] 155 156 157 158 159 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines