mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 15:26:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 388218 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2175 : petek, 03.02.2012 : 22:28:37 »

Mi tudi mislimo nate; Milenca. Še posebej Sherry, ki ima enake težave kot ti in se zdravi precej podobno. Edino posebne spalnice nima, je kar z nami.   Tongue
Drž'te se! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2176 : nedelja, 05.02.2012 : 16:14:52 »

Milenca in njeni "služabniki", držite se  Kiss Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2177 : petek, 10.02.2012 : 15:36:50 »

Ne, nismo umrli, samo cajta nam zmanjkuje na celi črti Roll Eyes.
In ko tehtam med tem, a naj zjutraj za dobro urco sedem na forum in komentiram in se javljam... al naj primem na brzino štrik v roke in naši kosmatinki privoščim eno konkretno pohajanje okrog pobeljenih jezerc in gozdičev, vedno pristanem pri tem zadnjem. Ostali cajt pa, jah, ga ni in srčno upam da enkrat spet bo, drugač kmal mene ne bo Grin.

Pa da ne bomo preveč govorili...

''Ker se preveč družim s psi, mi je zrasel rep Shocked!''


In še nesfižena fotka Wink.


ET zelo pazi na svoje kolke. Ohranja jih v maksimalni kondiciji tako, da semle gor zleze ene petkrat na dan. Po potrebi si v sobo utre pot tudi sama.
Zvečer pa pridno popapca tabletko za sklepe. Mal previdnosti namreč nikoli ne škodi Roll Eyes.
''Tamala, dej mi piškot pa pridem dol!''


Tale se skoraj kvalificira za 'žival v gibanju'.
''Skači, skači, šotorček moj!'' ... in dejansko ful skače...


Tako pa bi moral zgledati vsak boljši katalog za spalnice. Pohištvo z dodano vrednostjo - z vsaj ene dvema mačjima okraskoma Smiley.


O Milenci pa kaj več drugič. Trenutno imajo gospa poseben kraljevski tretma v toplicah (kopalnici), ki izključuje motnje eminence in njenega miru. No fotos, please!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2178 : petek, 10.02.2012 : 15:45:00 »

 Kiss Lep pozdrav na sever vsem skupaj.
In ko tehtam med tem, a naj zjutraj za dobro urco sedem na forum in komentiram in se javljam... al naj primem na brzino štrik v roke in naši kosmatinki privoščim eno konkretno pohajanje okrog pobeljenih jezerc in gozdičev, vedno pristanem pri tem zadnjem.
Pravilne odločitve, FŽ ... Wink!

P. S. Še nikoli nisem vidla zakonske postelje z dodatnimi stranicami na levi in desni Shocked. Je to kaka zaščita za otroke ali belgijska iznajdba?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2179 : petek, 10.02.2012 : 20:11:56 »

U, kako ste luštni, eni smo vas že ful pogrešali Cheesy

Wauuu, kako lepo pospravljeno spalnico imate pri vas Shocked A to je samo za potrebe slikanja za katalog al je vsak dan? Mislim .... pri treh malih mulčkih, nori mački, kraljevski mački in nori psički takole vzdrževat red povsod, na vseh fotkah  Shocked wauuuuu, FŽ čist zakompleksano me boš naredila Tongue

@SD, tole je po mojem spešl "home made" dizajn za velike familije, ki se rade stiskajo v eni postelji Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2180 : petek, 10.02.2012 : 21:15:17 »

Matr, ampak res, stranice ob postelji  Cheesy to bi meni ful pasalo, znam tud pasti iz postelje ene dvakrat na leto  Roll Eyes Tongue Super se imate  Afro še kaj zunanji svet pofotkajte  Smiley me zanima, kako je pri vas  Smiley
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2181 : petek, 10.02.2012 : 22:14:27 »

FŽ, še barvno usklajeni spalniški aranžma imaš. Cheesy
Res ste lušni vsi. Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2182 : petek, 10.02.2012 : 22:37:42 »

O, fejst smo vas že pogrešali - krasni ste  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2183 : sobota, 11.02.2012 : 17:07:31 »

Hehe, nene, niso to belgijske postelje. Imamo pa nočnih obiskov je tolko, da je lažje, če jih malo razporediš (mamaF ma izkušnje pa ji je blo takoj jasno:P). Stranice so moja iznajdba, kupljena dila širine 40cm, odrezana na dolžino postelje in ušraufana od znotraj na stranice. Ko ni več potrebe se pa komot odstrani.
Bi pa pomoje prišlo prav tudi za kakšnega, ki ga ta kosmati izrivajo iz postelje. Pri nas je pa sem in tja situacija celo 2 velika plus trije mini plus obe mački (ET ima prepoved, drugač bi se spremenili v sardine oz bi se morali hkrati ob urah okrog obračat).

Bomo skup spravli upam še kakšne fotke zunanjosti. Vedno pozabim fotoaparat, ko grem ven - sumim da izgleda že skoraj kot da se skoz dušimo noter Grin.

P.s.: mamaF, tkole rata, če se vsake dve leti seliš. Zaveje čisti feng šuj, ker končno kaj stran vržeš. Rabiš samo še taprav moment, ko ti ni žal vseh 'vrednih' reči. Traja pa kakšne pol leta, pol si pa spet novo ramo navlečem.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2184 : sobota, 11.02.2012 : 20:58:06 »

Hehe, ja mamaF ima take izkušnje, da imamo jogije (še zdaj Wink kar na tleh - iz tistih časov, ko bi bil problem, če bi zaradi gužve kdo s postelje telebnil Tongue

Kapo dol za organiziranost, FŽ. Pa dobre živce imaš, meni že sama misel na selitev (pa tudi če bi samo sebe morala selit) kar zvije. Pri vas pa to res izgleda čisto lahkotno, več ko vas je, bolj ste ulaufani Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2185 : nedelja, 12.02.2012 : 00:01:02 »

Luškani vsi po vrsti  Kiss
Veseli, da ste se javili  Cheesy. Upam, da vas ne daje preveč domotožja. Pa fajn da je Milenca že bolje  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2186 : nedelja, 12.02.2012 : 14:12:45 »

Lepo vas je spet brat!  ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2187 : nedelja, 12.02.2012 : 15:07:03 »

Oooo, kako smo vas že pogrešali.... Pa kako vam je luštno!  Cheesy Cheesy ljubezen objem
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2188 : nedelja, 08.04.2012 : 13:00:56 »

FŽ, kako kaj Milenca?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2189 : petek, 13.04.2012 : 23:23:23 »

Rava, hvala za skrb Kiss.
Milenca zadnje čase dobro je (in pije), pridobila je tudi en kup privilegijev, kar ji očitno daje mislit, da je ene sorte princeska na zrnu briketka in da lahko dela kar hoče. Odkar se zanjo kuha in pripravlja zajtrke in večerje (vse sorte ribice, meso, konzervice itd. izdatno zalito s tekočino, kar je bistvo vsega)in jih streže v njeni zasebni rezidenci, je namreč dobila občutek, da se je njen status iz njej neznanega razloga spremenil na bolje in to tudi pridno izkorišča. Nastavlja se na pulte in naglas jezika če si jo dovoliš dol pošiljat. Prenočuje in bivakira v raznih omarah, kjer si lepo udobno postelje, da je potem redno na sporedu pospravljanje njenih gnezd... Še ene par ugodnosti ima, recimo enkrat dnevno odhod na svež zrak (seveda skupaj z mano, prideva potem tako tudi nazaj) - kar je povod za ene stokrat dnevno izsiljevanje, če se bodo mogoče vrata še kdaj odprla, ker od jutranje seanse na rosni travi je že precej daleč...

''Da ne bi slučajno pomislila me ven metat, tole je moje ležišče in če ti kaj ni všeč, te bom tako namijaukala, da boš čist namijaukana!
Pa še tvegaš da sitna ratam - pol ti bo pa globoko žal, ti rečem!''



Moram pa priznat da takole skrita v omari dela 'samo' gnezda, kar je precej manj opazno od tega, kar si je zadnjič privoščila ta mala rdeča mravlja. Nekako se ji je uspelo zapret v omaro (no ja, ona se je skrila, zaprla sem pa jaz), nakar je iz vseh delov omare zvlekla cunje in jih - ko se je odločila da je čas da najde pot ven - premešala v eno tako nerazpoznavno enolončnico... Uspelo ji je celo iz notranjih predalov zbezat cunje in jih pometat vmes med drsna vrata in predale, da je bila cela umetnost vrata potem odpret oz odrinit Roll Eyes. Hudiček na delu  Evil...

Moram pohvalit Milenco, ker se v vsem tem času ni spomnila ponovit lulanja po čudnih mestih, kar je super duper super. Pa tudi precej bolj srečna izgleda. Sem pomoje kar na pravi poti. Edino misel na ponovno merjenje vrednosti v urinu in krvi zaenkrat še opuščam, ker je zadnjič odvzem izgledal ko klanje - je imela na sebi jakno in masko v stilu Hanibal Lecter in ji tega stresa ne mislim ponavljat, če bo na videz kolikor toliko ok. Tako domačo mokro dieto (vsak dan jo enkrat pustim, da je malo lačna, potem pa ji nekaj zelo dobrega utopim v dobrem dl vode, tako da prazen želodček navdušeno vse pomlaska) bo imela pa kar za stalno, si ne delam utvar, da bodo švoh ledvice kar naenkrat postale idealne.

Suma sumarum vas torej pozdravlja ena z življenjem na splošno še kar zadovoljna mačka. Če ni to pri njej vsled karakterja že skoraj oksimoron Roll Eyes.
Logiran
Strani: 1 ... 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines