mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 11:28:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 388152 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2070 : četrtek, 20.10.2011 : 14:38:10 »

Pri Speli precej pomaga tudi striktno oblacenje v hladnjesem vremenu, kar pa mislim, da pri ET itak ze pocnes.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2071 : četrtek, 20.10.2011 : 15:48:58 »

Hvala vsem (Luna, ti vrnem ZS enkrat do večera, hvala). Jaz si rečem da bo že in da se zgodi še najboljšim Smiley.
Se zavedam, da bi, če bi slikali vse, verjetno precej psov bilo deležnih kake podobne diagnoze. Ne bomo nič paničarili zato, edino malo bo treba pamet v roke vzet. Pa škoda mi je, ker njej gibanje strašno koristi za sproščanje, da ne govorim o žogah in divjanju, ki ga naravnost obožuje - malo zna bit vseeno prikrajšana...

Trikci pa res pridejo na vrsto ja, pa še kaj bomo našli, da ji ne bo preveč dolgčas med kosmatimi ušesi. Mogoče ji kupim kakšno račko Tongue - včeraj popoldne mi je 100% delala odpoklic, kljub temu, da je bila tolko na frej, da bi komot pohamsala ene par po bregu racajočih gag (oz. recimo temu, da jih je pridno menjala za pečeno perutnino).

Aha, Maja,saj sliši se res logično, da mora bit sklep lepo pogret, bomo upoštevali. Leži pa itak ne nikjer, kjer ni fejst podpovštrano, zmaza.
Kaj si pa mislila s tistim mojim citatom, predvidevam da je bil odgovor na cookie (sem prebrala cold water tail, pa mi ne zgleda podobno temu kar piše)?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2072 : četrtek, 20.10.2011 : 16:27:44 »

Hm, če imajo kakšen pasji fitnes center (mislim, da je nekaj takega že v LJ., a kdo kaj več ve?), bi ji verjetno zelo koristilo plavanje. Po moje ne bi smelo biti predrago.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #2073 : četrtek, 20.10.2011 : 16:33:51 »

Tudi zmeren tek ob kolesu ali rolerjih bo po mojem dober za hiperaktivnega duha in telo. Ni naglih gibov, nobenih "napačnih" obratov, mišice pa lepo ohranjajo tonus in pesa je lahko fino razgibana. Upam, da imajo tudi belgijska predmestja kake take fajn kolesarske steze kot NL. Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2074 : četrtek, 20.10.2011 : 16:37:34 »

Menda je v Ljubljani ta reč v Šiški v Mr Petu - nisem pa sigurna, če sem si dobro zapomnila, samo beseda "wellness" mi je zdaj priplavala v glavo.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2075 : četrtek, 20.10.2011 : 17:14:16 »

Ja, kolo in rolerji so po moje tudi ok.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2076 : četrtek, 20.10.2011 : 17:30:10 »

Za naprej - zvezno gibanje, kjer se sklep lepo giblje naprej-nazaj baje zaželeno, bila pohvaljena, da je lepo fit in ima fajn mišičaste noge. Tako mora tudi ostat. Tudi kolesarjenje po ne pretrdem terenu je ok, bezljanje, obremenjevanje in predvsem vsako nenadzorovano gibanje vstran pa zelo odsvetovano.

Sej je napisala, vsaj nekaj gibanja bo boga revca deležna Kiss
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2077 : četrtek, 20.10.2011 : 20:32:59 »

Pri Speli precej pomaga tudi striktno oblacenje v hladnjesem vremenu, kar pa mislim, da pri ET itak ze pocnes.
Jap, to tui mi počnemo že drugo leto in je boljše-težave s križkom se niso ponovile.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2078 : četrtek, 20.10.2011 : 22:50:45 »

Ja, citat je bil namenjen cookie.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2079 : petek, 21.10.2011 : 00:14:05 »

Menda je v Ljubljani ta reč v Šiški v Mr Petu - nisem pa sigurna, če sem si dobro zapomnila, samo beseda "wellness" mi je zdaj priplavala v glavo.
Je, je, v neposredni blizini hipermarketa rdecega soseda, na Celovski.
FZ, poguglaj Back on Track. Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2080 : četrtek, 27.10.2011 : 11:27:14 »

Ko dež in mraz potrkata na vrata, E.T. svetuje posebne arcnije:

ostani pozitivc ...
... in ujemi veter! Smiley

http://www.youtube.com/watch?v=zLP_471pNHU (frišno od včeraj)
Logiran
MucaMici
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 73


WWW
« Odgovor #2081 : četrtek, 27.10.2011 : 11:45:14 »

Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2082 : četrtek, 27.10.2011 : 11:49:37 »

Kako je luštna in nasmejana! Lubica ljubezen Držim pesti, da se bo s sklepi vse dobro odvijalo Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2083 : četrtek, 27.10.2011 : 11:52:56 »

Tam v prvem kadru sem vaju že videla zaletene v uno bandero, pa kako te E.T. salamizira s povodcem  Shocked Matr sem stara, ne smem več takih trilerjev gledat  Angry
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2084 : četrtek, 27.10.2011 : 12:34:45 »

Kolesariva glih zato samo do prve potke po asfaltu, MamaF, potem pa obvezno po makedamu in blatu naprej.
Pa tak, mal hitrejši tempo ubereva, da ne vleče, ampak teče bolj na free (tukaj ko snemam je to težje, ker držim v eni roki fotič, v drugi pa balanco in povodec).
Glukozamin in ostalo papamo, žoge sva pospravle in palice poskrile. Tek nama pa na srečo tele moje spuljenke ostaja, in opažam, da po njem dejansko nima nikdar bolečih posledic.

P.s.: Salamizira Grin, ja, Cats, a ne delaš ti na potresih? A to imate oddelek do 40 pa nad 40 in potem te po kritičnem rojstnem dnevu premestijo na unega do 4stopnje rihterja Wink Grin? Sva kar uigrane drugač pa po novem se ji je začelo svitat, kaj pomeni 'desno' in ni treba več štopat na ovinkih in 'paaaziii' cvilit. Se pa na trenutke res počutim ko uni mušerji Tongue.

Aja, še en smešen dogodek. Po posnetju tegale filmčka, ko sva se obe fejst namazali z zdravilnim blatom (sploh po hrbtu me je kolo fino našpricalo), me pred domačimi vrati zgrabi sveta groza, ko ugotovim, da sem se blatna čez in čez po nesreči zaklenila ven in ne morem v hišo, imam pa čez pol ure za bit v hčerkinem vrtcu na njihovi pevski predstavi, ki sem jo strašno veseli. Kaj sem hotla, ET je počakala v prtljažniku v avtu, ki je bil na srečo odklenjen, jaz sem pa na vrtu pustila popolnoma zapacano jakno, v ajmarju deževnice za silo umila roke, obraz in superge, blatne hlače pa na not obrnila in se potem na koncertku polnem finih mam delala, da je vse v najlepšem redu pevka
Logiran
Strani: 1 ... 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines