mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 09:17:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 388108 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1995 : torek, 02.08.2011 : 15:02:24 »

revca mora še pucat in pospravljat. v normalnih pogojih imajo kosmatinci za tovrstne opravke služinčad.
drži se bejba, morda pa bo kdaj bolje Kiss Kiss
rava, se ti vidi, da si navajena na mačke - dogs have owners, CATS have STAFF  jezen jezen jezen trmoglavka
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1996 : torek, 02.08.2011 : 15:30:01 »

rava, se ti vidi, da si navajena na mačke - dogs have owners, CATS have STAFF  jezen jezen jezen trmoglavka

definitivno drži za moja dva 
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1997 : torek, 02.08.2011 : 15:31:24 »

Itika, ma ti si najboljšejša Frau Putzi, kar jih je svet vidu!  ljubezen
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1998 : torek, 02.08.2011 : 17:33:57 »

Mati mila, kako imate vzgojene pse  Shocked
Jaz sem pri mojih dveh zavozila na polno.
E.T. pridno pospravlja, jaz sem pa danes ostala brez kosila, ki je misteriozno izginilo s pulta v kuhinji medtem ko sem govorila po telefonu.
V prvem momentu mi ni bilo nič jasno, se mi je pa zjasnilo, ko sem izza vogala zagledala glavo, ki previdno kuka in se skriva na balkonu.  Angry
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1999 : torek, 02.08.2011 : 19:29:57 »

Zeto si pa ti šlank, jaz se pa vedno bolj debelim, ko mi niti s prstom ni več treba mignit pri vsej tej pridnosti Tongue Wink.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2000 : torek, 02.08.2011 : 19:34:39 »

O matr, ste lahko srečni, da imate tako pridnega psa  Cheesy  Afro bravo E.T., nadpridna si  Kiss blagor jim, da te imajo.  Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #2001 : sreda, 03.08.2011 : 14:39:55 »

Ker je tako pač življenje Tongue Roll Eyes Evil Grin
Evil Roll Eyes

ET, a sploh dobiš kakšno plačilo za svoje nadobudno delo?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2002 : četrtek, 04.08.2011 : 22:18:10 »

Mati mila, kako imate vzgojene pse  Shocked
Jaz sem pri mojih dveh zavozila na polno.
E.T. pridno pospravlja, jaz sem pa danes ostala brez kosila, ki je misteriozno izginilo s pulta v kuhinji medtem ko sem govorila po telefonu.
V prvem momentu mi ni bilo nič jasno, se mi je pa zjasnilo, ko sem izza vogala zagledala glavo, ki previdno kuka in se skriva na balkonu.  Angry

Ja, in?? Pospravili so ti kosilo  Roll Eyes

Ampak tole k berem od uboge kužice, kr srce se mi kida - še takrat, ko so grdi nemarneži Milo v kavč zaprli, ni bilo tako hudo!!  Cry Cry Cry
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #2003 : četrtek, 04.08.2011 : 23:57:58 »

Ja, in?? Pospravili so ti kosilo  Roll Eyes

Po pravici povedano bi bilo zame bolje, če bi se to večkrat dogajalo (sploh glede na količine hrane, ki jih konzumiram v tem "poletju").
Fora je v tem, da je kradljivec Mr.Driska-Roy.
Zadnjič je sunil domače sveže muffine z belo čokolado in jih požrl skupaj z ovitkom.  Angry
Sem preklinjala celo noč, ko sem dežurala pred blokom.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2004 : sreda, 21.09.2011 : 01:09:12 »

Končno spet pri internetu, s svežimi novicami Smiley.
Poleti smo sedli za mizo, mama, ata, pes, mački, oba otroka in tisti v trebuhu. Pa smo dorekli, da smo pripravljeni še na kak podvig, ker da nismo tako stari, da bi obcepetali na istem mestu. Mama je rekla 'bomo že nekak, sej smo dost nori', ata je rekel, da se veseli izziva, ampak mu ni čisto jasno, kako se bomo do njega teleportirali vsi skupaj. Otroci niso rekli nič, ker jim ni bilo jasno, kam in kako se pakiramo, poleg tega so bili reveži itak zmanipulirani z obljubami o igralih na bodočem vrtu. Tisti v trebuhu ni imel prava glasanja, ker zgolj pravno gledano sploh še ni fizična oseba in ne more pisat pritožb. Pici je pogumno pripomnila, da je - seveda - pripravljena na še en polet. Milenci je bilo bolj ali manj vseeno kje pušča dlake, tu ali tam, samo da je dovolj miru in briketov. Ljubica ET pa - ona itak gre, kamor gre njena mama.

In smo šli. Ta neproblematični v izvidnico oz postavljanje osnovnih zadev, M. na zadnjem sedežu, stegnjena v svoji žičnati kletki in mirno brikete grickajoča, na prvem sedežu pa ata, ki se je tako z veseljem rešil zadnjih paničnih dni in skavtskega življenja brez 'nujnih' zadev in opreme, ki je medtem s selilci nekje po Evropi iskala pot do novega doma. Pes, otroci in mama so se v začasni namestitvi pri starih starših dobro znašli. Za ET, ki je imela doma prav pred selitvijo prve popadke rastenja grebena in renčalnih poskusov, so se občasne premišljevalne urice v pesjaku izkazale kot zdravilne in terapevtske (kar bi bilo v zadnjem času morda vredno omeniti celo v temi 'Zavetišče Horjul'), sicer pa ji ni manjkalo prav ničesar. Poleg tega je odkrila, da ulico deli še s tremi! horjulci. Vsak dan je tako hodila na sprehod mimo Tačke tačkaste, ki je prava zrela dama in ne vidi razloga, da bi pred njenimi vrati poskakoval nekakšen firbec na štirih nogah. Druga dva smo pa samo vohali (mislim da Zoji in njen kolega), ampak glede na to, da je pri psih vonj Nr1, je to skoraj tako, kot bi se rokovali.

Najproblematičnejša mravlja na svetu se je šla medtem spočivat v Horjul, oziroma smo počivali mi, Horjulski pa bolj takotako - ubogi Polonini Živi in mačjim sostanovalcem se zdaj skesana opravičuje za 14 dni zadihtanih oken, vrat in vsega ostalega, Smetki pa za nekaj skravžljanih živčkov, za kar se je kar lepo trudila. Btw. tudi tu še ne je ravno dosti in je suha glista. Za hrano nima časa - je treba iskat poti ven, izhode in nove skrite kote, ki jih je treba proučit... mačka, ki ji ni pomoči, skratka...

No, smo torej spet pod Belgijsko zastavo in krono. Prosvetljenosti ljudi se imamo za zahvalit, da najem nepremičnine sploh ni bil problematičen. Tudi nove, lepe, nepoškodovane ne. Razen redkih izjem je pač samoumevno, da se plača, kar se uniči. In da se skrbi, da je uničenega čim manj. Živali pa so del našega življenja in zato - logično - z nami. 'Your animals are welcome', nam je napisal lastnik, ko smo se začeli meniti za hiško. Olajšanje, ni kaj Smiley.

Skratka, ET se zdaj lahko pohvali z velikim ograjenim vrtom, ki pa ga traponka tako ali tako ne zna uporabljat (bolšči noter in nič ji ni jasno, če jo za hip zapustimo tam), bila je tudi že na trampolinu (obuta v štumfe) in se ji zdi neznansko zabaven, tako da ga je treba zdaj zapirat, da ga njeni kremplji v navalu navdušenja ne načnejo. Potem ima v bližini velik ribnik, kar pomeni nizke prelete rac vsak večer, ko hodijo tja spat. Še v zraku nekaj blebetajo in se prepirajo, ona pa kar oči vrti na belo - ni ji jasno, katero od nesramnic naj gleda, tolko jih je.

Pici kot rečeno v kratkem vračamo v zavetišče, sili nam ven pri vseh odprtinah, se nastavlja v spotikanje, pojavlja na najbolj hecnih mestih, do katerih ti ni jasno, kako je prišla, skače ponoči po glavah oz. na ves glas vozi traktor in se drgne obnje. No ja, mogoče je pa ne vrnemo še čist prec, sploh ne vem, kaj bi debatirali, če bi nam jo kdo ukradel - neizmerno dolgčas bi nam bilo Wink. Sploh po tem, ko je bila na letalu skoraj da vzorna, da sem bila nanjo lahko celo en majceno ponosna Tongue.

Milenca je po starem, dobesedno Wink. Pridna, ješča, zgovorna, na trenutke en miceno sitna s svojimi posebnimi potrebami in na trenutke razumevajoča do naših. Da vsaj malo umiri od novega razgreto mačjo glavo, je že dobila priložnost v moji prisotnosti povohat belgijsko travico - bo baje ok, se je pa tako ustrašila prijazne sosede, da jo je ucvrla k meni ko da bi jo sto zmajev lovilo :-O. Sicer je zadovoljna, edino pritožbo za premestitev skledic piše, ker ji ena ciganka vsak večer njene briketke požre.

Več pa drugič, ko bo namesto govoranc že kaj fotomateriala. Pozdrav še posebej Smetki in zahvala za podporo in prenašanje naše Picike, lumpke lumpaste.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2005 : sreda, 21.09.2011 : 07:33:01 »

Oooo, jst pa sem razmišljala, da vas že malo pogrešamo. Se že veselimo novic in vam želimo prijetno bivanje tam gori bolj proti severu!  ljubezen Afro bravo bravo
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #2006 : sreda, 21.09.2011 : 09:11:43 »

Smiley nomadska familja Župca, naj vam bo fajn tam gor. In definitivno se veselimo novih prigod Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2007 : sreda, 21.09.2011 : 09:30:14 »

Oooo ET, vrt si dobila  Cheesy Mi smo vas ze pogresali, vi pa sredi najstevilcnejse selitve. Uzivajte in se javite kmalu. Flipi pravi, da bi rad videl tiste race, ker njegov atrij preletavajo samo muhe in ose  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2008 : sreda, 21.09.2011 : 09:33:26 »

O, čestitke za hišico Cheesy Komaj čakamo fotomaterial Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2009 : sreda, 21.09.2011 : 09:54:36 »

 bravo bravo super  bravo bravo




ps: najprej nas nakuri s tole štorijo in pol nas pusti brez slikc ... mislm ... jst sm ogorčena
Logiran
Strani: 1 ... 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines