mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 01:21:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387936 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1785 : torek, 17.05.2011 : 09:25:46 »

Pri nas smo občasno tudi flekasti. Pa to se pojavi spomladi. Pozimi tega ni. Tako da jaz mislim, da je res kakšna trava ali kaj podobnega. Če bi bil zunanji pes, s tem ziher ne bi imel težav  Tongue  

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1786 : torek, 17.05.2011 : 09:27:36 »

A se bosta nehale hvalit. Roll Eyes  Če ne bi bilo takih paničarjev  - pardon, donatorjev - kot smo mi, bi vse veterine propadle! Cool
Ta igra mi liči na tisto enkrat zajci potem lisice....  Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1787 : torek, 17.05.2011 : 09:27:55 »

Uh, še ena "naša" Tongue. Pepsi, ti dobiš doživljenjsko častno predsedništvo tega našega "overapprehensive-dog-owners" združenja.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1788 : torek, 17.05.2011 : 09:37:46 »

O, hvala! veselje
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #1789 : torek, 17.05.2011 : 09:40:56 »

FŽ, mi imamo tudi flekce in smo jih pripisali travi, ampak pred tem smo pa seveda panicno leteli k vetu, kjer smo dobili tisti sampon kot ga omenja Fifi1 ter isto tak gel in je pomagalo.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1790 : torek, 17.05.2011 : 13:57:29 »

Držim pesti, da bo po tednu dni morja boljše!  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1791 : torek, 24.05.2011 : 12:22:31 »

Mi smo ravnokar nazaj, vas beremo šele zdajle, kr malo olajšani, da nismo edini pikasti Tongue. Očitno imamo res eno travnato alergijo, pike so bile naslednji dan že prav grde, si jih je kljub alojinemu vlažilnemu gelu uspela lepo spraskat. Najhujši je bil trebuh in notranji del zadnjih nog, kjer je najmanj dlake. Sem pa potrjena v domnevi, da je res neka tukajšnja lokalna trava, ker je bilo na morju iz dneva v dan boljše. Zdaj je vse lepo posušeno in zaceljeno kot je treba. Čakamo, da nam pokosijo okoliške travnike, prej bomo pa pač bolj asfalt drgnili.

Vmes smo se redno razkuževali v morski vodici, ki baje vse pozdravi, se sušili na sončku (tale baba sploh ne zna it v senco, še ko jo do črnega scvrto pošlješ tja, je prec nazaj in te trapasto gleda 'pa kva ti je, da me spet podiš na mraz?'), sprehajali smo se po svežem zraku, pridelali prvega klopa sploh Angry, našli polno rac, ki so se odločile živet v morju v centru mesta in še precej drugih živali. Recimo ovce, za katere je bila na začetku prepričana, da so podilne, ne jedilne. Ampak jih nismo dovolili podit, tako da je počasi le popustila. Med drugim smo ful navdušeni spoznali morske ježke, ki bi jih najrajši tauhala, čeprav sicer ne mara vode ravno prveč (razen če je treba žogico rešit pred utopitvijo), skratka, uživali smo sto na uro in se vrnili čez in čez zadovoljni in lepo zaceljeni. Malce smo edino sitkani, ker mi bi prosto prehajali ven in not in si greli premrle krake po svojem urniku, tako kot na dopustu pa postopamo nesrečni okrog vrat, ampak bo že Smiley.

Slikce so in sledijo, ko se uredijo Tongue.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1792 : torek, 24.05.2011 : 12:31:19 »

 Kiss Super, da ste uživali!  Smiley
Nasmejala pa je me je podilna in ne jedilna ovca. Naša bela "ovca" bi zagotovo imela raje jedilno (v kombinaciji s podilno ovco, ko je bil še mlajša).  Tongue
Slikice!....
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1793 : torek, 24.05.2011 : 17:13:20 »

Podilne ovce - izraz tedna!   
Svašta človek najde na tem forumu. Ni čudno, da smo bili včeraj zvečer vsi čist' preč, ko ni delal. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1794 : torek, 24.05.2011 : 20:52:16 »

Hehe, saj bo ET, po moje si pa prav lušna s temi okraski po koži (čeprav so neprijetni Sad ) .
Super ste Smiley !
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1795 : torek, 24.05.2011 : 21:08:37 »

FŽ, mogoče bi pa morala končno seči v žep in ubogi psički kupiti KAJ ZA OBLEČT, madona  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1796 : torek, 24.05.2011 : 21:41:03 »

IIijoj, Cats, imam malo mastne špegle od ljubčkanja s Tačrnim, pa sem taprvi hip pomislila, da je na slikci Meli v roza hlačah
Ampak - E.T., tebe mal hecajo tile tvoji, a ne Wink En lep bikini naj ti zrihtajo, pa vikendico na morju za celo poletje, pa ne bo nobenih težav ne s senom in ne z otavo Smiley Pocajtaj se, pikica, pa fajn ubogo glej (Missy bi rekla, da Poli reši vse kožne in ostale probleme Grin ) Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1797 : torek, 24.05.2011 : 21:45:10 »

  Poli bo kar taprava rešitev...Missy že ve!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1798 : torek, 24.05.2011 : 22:08:27 »

Poli rulzzzz Cheesy
ET, stara moja, preveč se depiliraš tam spodaj, pol se ti pa mozoljčki delajo, kar priznaj Evil
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1799 : sreda, 25.05.2011 : 12:00:17 »

Oblečt tole, Cats Shocked!
FŽ je čist antibarbi tip in je prepričana, da psu IQ v trenutku pade na nivo sobne temperature, ko mu natakšneš rozaste cunjce. Tisti, ki povzroči tak zločin nad ubogim kosmatim bitjem, ima pa za kazen vsaj do konca življenja modno smolo, bad hair day, mozolje in še kar je takšnih reči. Bo pa reva najbrž res en bodi dobila za brodenje po visoki travi. Slikamo, ko najdemo primernega Tongue.
-----------------------------------------------------------------------

No, pa končno še poročilo v slikcah. Takole je bilo:

Takoj prvi dan so me pod nujno peljali poskusit vodico in skopat flekce - semle:


Mi je bilo zelo všeč. Vsak kamenček posebej je slastno smrdišal in eni (lovilni) ptiči so se mi sprehajali nad glavo.
Potem pa so našli plac, kjer so se utaborili, ker naj bi se jaz kopala. A-a. 14C ni za kopat. Pa mokra voda ni za kopat. Pa slana tudi ne.
No, prav, žogco pa grem rešit. Greeem, greeeem, greeem ... ja, kaj no!? Samo še ene petkrat se obrnem tlele gor na suhem pa grem res...




Potem sem bila še malo koristna. Sem stauhala velik grd čevelj, ki je fejst dišal po enem starem gusarju in še par reči, ki so jih moji potem pridno usmetiščili.
A je še kje kaj za pospravit? Riba? Ježek? Morska klobasa? Karkoli...?


Najboljše babe na kupu:

(itak, posredi je malica, samo da sem tisto zdravilno Poli zaman iskala Sad)

Ki sem jih morala še mal čuvat, da jim slučajno kdo kaj ne naredi:

To je baje 'fuj', ampak se tko fajn sliši (mama pravi, da lajam ko en mali pezde).

Potem je pa sledilo pohajanje po mestu. In na vrsti so bile - ta lovilne in podilne Cheesy:
Dilema za crknit - 'najprej bom mačko, potem pa še račko. Ne, najprej bom račko, ...'


Ha, zdej mi pa ne uideš!

(grenko spoznanje, da ti tole lahko mirno kaže jezik, pardon, kljun, potem pa skoči v vodo in odgaga stran, je bilo na vrsti malo kasneje).

Sledilo je kar nekaj luštnih zmag. Ponosna mama, ponosna ET Smiley.
Gugajoč most na plavajočih sodih (zapovrh se skozi luknjice še voda vidi če imaš mal domišljije - in ET jo ima):


Jasno, če je motivacija prava, nevarnosti še opaziš ne:


In še lesen vigl-vagl mostiček (spet z ga-ga motivacijo v ozadju):


Ker jaz itak vse staknem, sem našla tudi... ta-daaa... Flipovo ladjevje (Flipi, kje si hodil, vse je bilo zaklenjeno)!
Se pozna, da ma tvoja šefica s.p.jevca za moža - stanovanja, jahte, ni da ni Grin Wink:


Nekje na sredini otoka, v temle zalivčku:


... so mi pokazali romantično mestece Vrbnik. Vse majhno:


Vse cvetoče:


In, da, strinjam se, vse romantično! Vrhunci romantike.... Recimo tale lovilna mačka (da ne bo kdo zamešal z mojimi domačimi, tist je čisto drugo!):


Ni bilo pa vse tako krasno in jasno... tule recimo bi morala bit zraven na fotki jaz.
Brrrr, tale stric, dva metra in čez v sedečem! položaju. Grooozen, strašen, no pa saj vidite, ni me na fotki sram:


In potem smo šli končno ven iz tega stresa - tja, kjer se najbolje počutim. Na malico v naravo. Borov gozdiček za vikat ga:


Tale fotka ni nič posebnega, ima pa zato svojo zgodbo:

Ko je bilo vse razpostavljeno, začne moja mama vlečt ven še mojo zložljivo posodico in vodo..., ojooj, vodo, ki je ni bilo! Jasno zažene celo paniko, zunaj gredo temperature proti 30C, do avta še debela ura, ona pa brez vode sram. No, pa so na brzino pojedli jogurte in mi v tisti lonček nalili breskov ledeni čaj. Bil je - mljask, izvrsten. Mama si je precej oddahnila, čeprav sem požlampala skoraj cel njen odmerek tekočine (če je blo pa dobro Tongue). Da sem naslednji piknik spet rinila v kozarčke najbrž niti ni treba dodajat.

Tale nima veze z mano, ampak moja mama je psiho na drevesa in tale ima baje še posebej veliko dušo (al neki tacga):


Kaj sem še počela?
Se sončila na veliko (baje ne znam v senco), vadila različne ležeče poze in pasla otroke (za to slednje čakam, da mi plačajo, ker sem itak skoz na dolžnosti):


Preganjala dolgčas moji teti (brez katere ne bi šlo) - navdušeni čohalki, guvernanti in varuški, vse v eni osebi (in ji občasno skravžljala kak živec):


Svetila zraven na prav vseh pohajkovanjih...:


... vseh piknikih na plaži, ki so se vrstili dnevno:


... in na prav vseh kopanjih:


Hja, kaj pa čjo. Sem jim prišepnila, da me itak ne upajo same pustit (FŽ potrjuje, res ne, v tastovi hiši pa še sploh ne). Če bi še kak pes rad bil na vsaki pasji procesiji zraven, mu povem, da to najlažje prišepneš s taco in zobki - grick-grick eno reč ter prask-prask po lesenih vratih, ki niso tvoja. In to takoj, ko se ti jih prvič zaloputne pred nosom. Jih za vedno mine puščanje same kot bi mignil.

Večere sem pa preživljala takole nekako. Pasje življenje je pač utrudljiva reč...


Vas pozdravljam, po preteklih dneh hrepeneča in posledično skoz proti vhodu pogledujoča in ven hoteča - vaša vdana E.T. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines