mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 21.08.2024 : 23:16:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390667 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1680 : petek, 15.04.2011 : 18:31:39 »

In tega seveda nisem opazila, dokler se nisem v spanju obrnila in nog namočila v nekaj mokrega.

še dobro, da nisi glave  predaja  Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1681 : nedelja, 17.04.2011 : 22:11:10 »

Mačja voda ni dobra. Se mi gravža, ker iz nje pije sitnica Pici. Nikol ne veš, česa se loh nalezeš.
Pasja voda ni dobra. Se mi tud gravža. Pije jo una kengurujka ET, ki jo vedno vidim megleno, ker tako poskakuje, da se mi stalno možgani vnemejo, ko jo gledam.

Tale... no, tale bi pa bla za silo.
A da si jo ti že pila? Ni panike, spomin na stare čase, just the two of us...




šele sedaj videla ... Grin Grin Grin Grin Grin ... Če to ni faca Cheesy Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1682 : sreda, 20.04.2011 : 10:55:46 »

'Ti tam zgoraj, če slučajno skrbiš tudi za nas kuže...
daj se me prosim usmili in spametuj tele ljudi, s katerimi sem prisiljena živet v tej solzni dolini!'




Ker mene so danes zjutraj odvlekli ven že pred sedmo, po stari navadi sem mislila da bo tole kaka urca, potem pa spat - ker jaz imam dopoldne lepotilni spanec, ki je nujno potreben, če hočeš imet svetlečo dlako. Pa vpreže moja še priklopnik, vanjo zbaše otroka in se gremo poravnat na desno stran kolesa in tekat. Najprej čist običajna, znana tura. Vmes prečekiramo, če je moj kolega bernski kraševc, ki ga moram na jutranjem sprehodu obvezno vsaj trikrat na teden pretepst in povaljat, na svojem sprehajalnem mestu. Pa ga ni bilo. Žal ne znam govorit, ker sem hotela takoj pripomnit, da je to zelo slabo znamenje.

No, potem smo pa zavili. In to kar nekam Angry. Baje da odkrit eno novo bližnjico do sosednje doline.
Un priklopnik je poskakoval, otrok v njem ima najbrž pretres, jaz pa niti vohat nisem mogla, tolk sem imela dela s potjo. In je šlo tko kake dve uri. Najprej na kolesu, potem je nisem več hotela vlečt, ker jaz vlečem ko hočem, ne ko moram, sej menda nisem v službi! Moja je vmes skoz govorila (sama sebi, itak, ampak se ji ni uspelo prepričat) - Lej, tamle, za tistim voglom je pa cesta!. No, pa je ni bilo. Ne za prvim, ne za drugim in ne za tretjim. Niti vode mi ni vzela sabo, nemarnica. Ampak ji oprostim, ker je zgledalo tudi vse ostalo precej brezupno. Otrok se je drl, pa ona je neki grdega mrmrala, pol pa telefonirala, enmu, pa drugmu, pa tretmu... In ker ceste in in ni bilo, na gozdni potki so pa zapovrh začela še drevesa ležat (jaz pa nanje nisem mogla plezat, čeprav sem vsakič poskusila če bi se štrik tokrat mogoče vdal) in smo vlekli čez te podrte reči kolo in tisto prikolico in otroka v naročju, ki se je že preveč drl in ni več hotel sedet in še mene zapovrh, ker sem se zapletala ob vse to... skratka ker kot rečeno ceste ni bilo, se je odločila, da gremo - nazaj Shocked Shocked po isti poti. In smo šli še enkrat.

Zdaj sem končno doma, molim za pamet tele moje zmešane ženske in se čakajoč na natečaj 'Življenje je kruto', kjer bom z veseljem objavila par vrstic, tlačim na posteljo od moje dvonožne kolegice, da nadoknadim zamujeno lepotno smrčalno kuro.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1683 : sreda, 20.04.2011 : 11:20:49 »

 Grin Grin
Jap, res je tale tvoja zmešana  Grin, pa kje si še videl, da so psi v službi...no, samo nekaj urc na leto, ne pa kar naprej! Tole zgleda, da se lahko še nadaljuje, pa boš ET postala Delovni  Shocked Pes. Ampak se mi zdi, da te bodo zaposlili na področju varstva otrok, in ne na kakšni vlečni službi...  Wink
Reva uboga, zdaj pa verjetno spi kot ubita....  Kiss Kiss

Hehe, poznamo mi tole vztrajnost, imenovano:"... za naslednjim ovinkom pa bo...". Še vedno nas občasno obsede...  Tongue Evil

Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #1684 : sreda, 20.04.2011 : 11:46:01 »

:)ni kej, pestro dogajanje...in to takoj zjutraj... Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1685 : sreda, 20.04.2011 : 11:57:16 »

Ajajaj, E.T. s'rota uboga Sad
Sicer ti pa v naslovu piše, da si trnuljčica. Torej so te peljali v tebi domače kraje Roll Eyes Tongue


p.s.: Grin Grin Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1686 : sreda, 20.04.2011 : 13:58:55 »

Ja kaj pa je tej tvoji šefici!?!  Angry Takole matranje na vsezgodaj zjutraj pa res ni človeško! Pa pasje tudi ne! Hitro nadoknadi izgubljeni spanec E.T.!  Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1687 : sreda, 20.04.2011 : 15:01:19 »

Ja ti uboga revca, no Sad...upam, da te bo "uni tam gor" uslišal, ker to pa res ni za nikamor Cry Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1688 : sreda, 20.04.2011 : 15:20:54 »

Črnogorska sekcija "Sindikata trpečih" sporoča, da bomo spisali prijavo proti nezakoniti odtujitvi spanja, za vse ostale kršitve pa tudi  Angry Evil
Sram naj bo vsakega, ki se mu zdi zgoraj zapisana izpoved uboge izrabljene dušice E.T. smešna!

E.T., s sočutjem te pozdravljam, Roko (na hrbtu ležeči)  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1689 : sreda, 20.04.2011 : 18:37:22 »

    Cockta tudi sočustvuje s tabo, E.T.!  Taka garaška jutra je treba vsaj prej napovedat, če drugega ne. Ne pa takole, direkt iz postle...nezaslišano.  Zgrožena se pridružujem Rokotu in mislim, da bo treba sklicat en sestanek sindikata. Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1690 : sreda, 20.04.2011 : 20:05:27 »

 Grin Grin in uboga otroka v prikolici vozeča  Tongue Grin a z njima pa nihče ne sočustvuje?!  Huh  Grin

Posrečeni ste do kraja  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1691 : sreda, 20.04.2011 : 22:10:47 »

Branka, vse smo sočustvovale z otroki, dokler nismo dobile svojih lastnih Grin  Evil

  Zgrožena se pridružujem Rokotu in mislim, da bo treba sklicat en sestanek sindikata. Cool
Cockta, Roko te pooblašča, da se v primeru, če se boš tudi ti udeležila prazničnega "Pohoda z jajci" na pir Rožnik, kjer bosta vodiča baje Fifi in Sančo, potrudiš in pobereš podpise protesta še  pri ostalih pohodnikih  Cool
Tisti dan bo sam namreč zelo zaposlen z nadzorom prazničnega kosila za enega birmanca v žlahti Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1692 : sreda, 20.04.2011 : 22:26:41 »

Ej, E.T, vš kej, to je res grozn, kr ti je tvoja nardila. Kolkrt mene tko tamoja vrže iz postle navsezgodi in to lih tkrat, k že skor zagrabm jelena z vrat  Angry jezen . Sm jz se ji pol mščujem veš, se začnem sred noči jokat in cmihat, d me kakat, pol pa itak ona hitr vstane, d ne bi kakšnega kupa slučajn naredu kr v sobi,  pol pa jz njo šetam, po cestah in travnikih gor pa dol, in se dilam, d me grozn tišči, pa d ne morm. Pa veš, d mi vsakič nasede  Evil
Poskus, ti ne bo žou, pa zvčer zuni še tko omamn diši, še bolj k podnev, pa zjutr buš lahk spala, kr se tud tvoji ne bo ljubil vstat, kr bo pol noči se prešetala s tabo  Evil pevka

''tvoj'' Marši
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1693 : sreda, 20.04.2011 : 22:50:23 »

O tristo kosmatih lososov  Shocked  Tole bo traba ustajo narest. Pa na hribček sporočit, da dodajo nov člen, ne zbujaj pse pred 8, kaj 8, pred 9  Tongue   Flipi je pustolovec, ampak če ga zbudiš pred sedmo, rabi pol ure časa, da se vstane  Roll Eyes  Toliko o pustolovskem duhu    Grin  Ljubica ET, Flipi te čisto razume  Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1694 : sreda, 20.04.2011 : 22:55:37 »

Kaki penziči so tej vaši mladinci! Doh! Pega je vsako jutro, petek in svetek, pokonci že od 6h dalje, v toplejših mesecih pa še prej. Straži pred vrati najine spalnice, ropota, stopnjuje trušč, zehanje, udarjanje z repom ob vrata,... vse, samo da bi midva že končno ustala. In ji servirala njen ZAJTRK. Aja, potem gre seveda nazaj spat in jo je težko spravit iz njene postelje še za lulanje. Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines