mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 23:16:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387701 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1635 : nedelja, 10.04.2011 : 14:37:18 »

Ježešna, kako kjut! Cheesy Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1636 : nedelja, 10.04.2011 : 14:37:57 »

Tole je pa svetoven kiiiič, da veš, FŽ! Ja, ko'k sta pa lušne Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1637 : nedelja, 10.04.2011 : 17:37:21 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii E.T., kako si pa ti kičasta s svojo Tamalo igračkarko vred Kiss

PS: Scena je po identinčna pri nas, samo da se tu po Roku takole kobaca Mali Miško Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1638 : nedelja, 10.04.2011 : 19:18:03 »

Kako lepo! Cheesy
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1639 : nedelja, 10.04.2011 : 23:22:11 »

Novembra leta 2009 sem po naklučju odkrila horjulsko stran na netu. In tisti dan sem se zacopala v vesoljko, ki je kraljevala na rdečem kavču. Seveda sem skoraj že letela v Horjul ponjo, ko sem začela brati še ostale članke kot so: Ste pripravljeni na psa in podobno. Takrat sem videla, da bo E.T. morala počakati druge. In prišel je dan ko je Smetka napisala, da jih je E.T. zapustila.
Danes sem vesela da je vaša. Tudi sem vesela, da se javljate na forum.
Ta zadnji posnetek je pa fenomenalen. Sam kič. Sedaj tudi že vem, koliko truda je bilo potrebno, da lahko v lastnem domu posnameš tak kič.
Ostanite zdravi in obveščajte nas še naprej kako napredujete.
Vsem akterjem pa  Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1640 : ponedeljek, 11.04.2011 : 09:32:51 »

 Cheesy Čudoviti ste! Ta lepa kužika je res srečna v vaši družbi, ko ima toliko ljubeče pozornosti.  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1641 : ponedeljek, 11.04.2011 : 09:38:12 »

Tale filmček sem že kar nekajkrat pogledala, res ste super! ET pa zelo očitno uživa z malimi....
 Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1642 : ponedeljek, 11.04.2011 : 10:03:05 »

 Cheesy Cheesy kolk sta zlati  Kiss Kiss ... s čim pa tamalo zalivaš  Shocked

Se pa Marši na enak način valja okoli otrok kot E.T. , sam tace mu mal v napoto hodijo, so predolge  Grin Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1643 : ponedeljek, 11.04.2011 : 11:12:17 »

Hehe, ET je res hecna. Včasih se meni zdi že boga in si mislim, da je blo preveč valjanja po njej in teženja ji... da mora imet pes tudi kdaj mir.
Takrat družbo razženem, ampak takoj ko lahko, odkrije luknjo v moji pozornosti in so spet skup. Ponavadi se potem še Pici prislini zraven (tudi ona rabi pozornost, kakršnokoli pač). Je treba jasno skoz z enim učem nadzorovat, ker, ja, tele noge znajo bit zelo opletajoče in gre včasih kak krempelj preblizu, pa rep je morilsko orožje, včasih pa kdo tudi pade po njeni krivdi. Ampak vse je iz čistega veselja in dobrodušnosti, tako da takega načelnega strahu mi pa na srečo res ni treba imet. Imam celo večkrat občutek, kot da mi mulci en del kratkočasenja nje odnesejo, ker je najbolj srečna, če je vedno na voljo kdo, ki bi z njo kaj počel - pa magari takile ta mali makaroni, ki se prekopicujejo okrog nje in cviljo. In pol skup glodajo otroške piskajoče igrače (kar je sicer prepovedano), odpirajo predale in jemljejo reči ven (tudi prepovedano) al pa se grejo 'ujemi me, imam piškot', to pa ta starejša obvlada (čeprav je hranjenje kr tko, šmenta, tudi prepovedano).

Bamfel, ti ne veš kaj ste zamudili Wink. A zdaj imate kaj ali še čakate na pravo priložnost? Jaz forum spremljam že nekaj let in bi takole po statistiki rekla, da približno enkrat na ene dve leti take sorte pes gor. Meni je bila ta prva 'srčna bolečina' Bajsa (zdaj Ajša), ovčarka, tudi taka punca za vikat jo. Se pa splača počakat na pravega, definitivno Tongue.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1644 : ponedeljek, 11.04.2011 : 11:42:05 »

Nimamo še psa. Imamo pa mucka. Konec leta računamo na selitev v novo hišo (tukaj pes ne bi smel biti notri), pa še najmlajši bo toliko zrastel, da se mu bo dalo kaj dopovedati. Se pa še kar učim. Včasih sama zase rečem, da sem kot nosečnica, ki prebere vse knjige o vzgoji, potem pa ugotovi, da pojma nima.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1645 : ponedeljek, 11.04.2011 : 14:44:13 »

Aha... no, mi pa gojimo kar oboje in eno ob drugem lepo uspeva.
Mejčkn so sicer nori, ampak to je zato, ker si jih gospodarji kar naprej sposojajo za razne bedarije ... reveže naše.

Tule sva si jih čist zares malo sposodila, ko sva jima predstavila gospoda Vrabčka.
Pomoje ni treba poudarjat, da je ubožček storil konec prej kot v pol ure, še preden je uspel zaplodit naslednike skratka, kupovali pa novih zaenkrat ne bomo, ker se tolk ekstremnih lovskih zabav pomoje ni glih kul redno udeleževat. Med drugim je posledica tega zabavnega večera, da mi Pici ene desetkrat na dan odpre en predal, kjer je bila ta reč spravljena in not sedi in čaka, kdaj se bo vrnil Roll Eyes. Pa ga kar noče bit nazaj...

Potem ko smo prelaufali z Vrabčkom vse sobe, najprej ena in pol ta druga in se šli takele, sta bili revici tolk izmučeni, je blo treba razburjenje potešit s konzervico oz. ubit eno veliko kost... Drugače pa čisto resno mislim, da takale igrača za redno zabavo Pici ne bi koristila, ker prav neverjetno skače ponjo, teče kot teliček in je sploh napol fertig... se sprašujem, kako vam drugim uspe tole imet, ne da so živali živčne.

http://www.youtube.com/watch?v=rjmSqqaV7SM (filmček vsebuje tudi neverjetno figuro 'quick spin po Picikino')
še naprej, če komu še ni zadost: http://www.youtube.com/watch?v=k1UtidRT0IU (par sekund po koncu videa Vrabček tragično premine za vedno...)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1646 : ponedeljek, 11.04.2011 : 14:50:01 »

Boga Pici, ET je čist preveč v prednosti  Tongue  Ampak trudi pa se oranžna mravlja  Kiss 

'Ta male komot prevrne, ampak Živi se je prvo sekundo vrgla okrog vratu, ful jih ima rada'. Takole jo je med drugim opisala Polona preden sem šla ponjo. IN je še vedno ista. Jo rešim cvilečih-vreščečih nadlegovalcev, ona pa takoj nazaj. Ji ni pomoči. Takle mamo skoz: http://www.youtube.com/watch?v=yW2uUantkqw Roll Eyes.

Naši otroci takšne scene s Flipom ne bi preživeli, ker bi se črno tele verjetno na njih vsedel, kot ima navadi  Roll Eyes   Pridna ET varuška potrpežljiva  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1647 : ponedeljek, 11.04.2011 : 15:01:26 »

Moraš na Soškem vprašat, po kakem receptu delajo tiste ta trpežne, ki zdržijo Marševo rit Tongue.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1648 : ponedeljek, 11.04.2011 : 15:02:20 »

Ja sej, bojo res morali biti iz gume  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1649 : ponedeljek, 11.04.2011 : 15:08:34 »

Moraš na Soškem vprašat, po kakem receptu delajo tiste ta trpežne, ki zdržijo Marševo rit Tongue.
Mogoče je pa finta v soškem zraku Wink Če bi šla Moon in Šefe mal tja gor na eno poročno potovanjce, bi se znalo kaj trpežnega ven izcimit  Azn 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines