mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 21.08.2024 : 09:16:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390471 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1470 : torek, 01.02.2011 : 13:24:10 »

UUu, pa si zadovoljna? Verjetno tepihov ne obdela, ali tudi?
(Ok, sam tole vprašanje še, potem pa neham...)  Wink
ET in Pici in ostali, se opravičujem, ker smetim temo. sram
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #1471 : torek, 01.02.2011 : 13:28:40 »

UUu, pa si zadovoljna? Verjetno tepihov ne obdela, ali tudi?

Tudi. Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1472 : torek, 01.02.2011 : 13:35:28 »

Hja, pred novim letom jih je imel Petrol v akciji na njihove nalepke, cene v prosti prodaji pa so različne glede na model. Tudi dvoji kolegi imajo rumbo in so z njo izredno zadovoljni. Jaz sem si jo fejst želela za božička, napisala sem mu pismo, pa tudi pridna sem bila res zelo, pa je žal božiček odpisal, da je recesija in da naj počakam še kakšno leto, letos pa je obdaril samo otroke (in to ne z rumbo, nažalost).
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1473 : torek, 01.02.2011 : 13:41:44 »

letos pa je obdaril samo otroke (in to ne z rumbo, nažalost).
Kocka, tale me je pa nasmejala do konca!

 
Sej bo, boš videla,.... Mi smo tudi na starem VW, ki ga poganjajo moje roke in noge.... Tači se ga ne boji in se včasih še celo pred njega uleže, da mi "nagaja"...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1474 : sreda, 02.02.2011 : 12:12:17 »

SD, tebi pa samo tole Kiss Kiss Kiss
S čim sem si to zaslužla? Shocked Cheesy Saj ne da ne paše, še kako, sam ne vidim nobenih zaslug  Wink.
Za roomba wannabeje pa tole: uvoz iz Nemčije se jako izplača (150-200 EUR prihranka). Pri nas je blo tko, da so pri mojmu v službi naredili skupinsko naročilo, sodelavci, pa še vsa žlahta Tongue. Mogoče ima še kdo več takih okrog sebe. Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1475 : sreda, 02.02.2011 : 14:40:31 »

Ojoj, saj ne vem kaj naj si mislim o sebi.  sram Jaz posesam pri vseh svojih živalih pač vsake kvatre enkrat, ker je to itak Sizifovo delo. Mogoče bi pa jaz tudi rabila enega rumba ...  Huh
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #1476 : sreda, 02.02.2011 : 23:47:01 »

Ko vas berem, se moram zahvalit nevemkomuže, da sem takrat nekoč vztrajala pri pralnih tleh v celem stanovanju (in še zdaj vztrajam). V večini prostorov je to kar navaden topli pod. In zadošča navadno omelo, tako proti kratki, špičasti dlaki (bokser) kot proti kosmom volne (francoz), da raznih dolžin in kvalitet mačjih kožuhov niti ne omenjam. Proti blatu pa mokra krpa, navita na to isto omelo. Sesalnik pa samo občasno, za potegnit kake kepe iz skrivališč.

Zjutraj mi gre že redno opravljanje živine tako počasi od rok, da že zaradi tega pridem v službo zadnjo minuto (ali pa raje minuto čez). In niti sploh ne vidim, ali je čisto ali umazano (oz. nočem videt).
Rumba pa pri nas ne pride v poštev, ker imamo vse tako tesno in natlačeno, da nima kje plesat.  predaja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1477 : četrtek, 03.02.2011 : 09:38:44 »

S čim sem si to zaslužla? Shocked Cheesy Saj ne da ne paše, še kako, sam ne vidim nobenih zaslug Wink.
Pa tko no, ko si napisala da čas raje uporabljaš za druge stvari, namesto za sesanje, medtem ko so druge pisale da sesajo celo dvakrat na dan  Shocked Shocked, to ti kar mal slabo vest nabije sram Huh
Je pa tako, mi imamo po celem štuku parket, jaz pa praktično metle sploh ne uporabljam. Vedno sesalec za sabo šetam, ker imam občutek, da z metlo ne naredim nič, ampak samo razmažem vse naokoli, pa še prah se skoz dviguje Lips Sealed


Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1478 : četrtek, 03.02.2011 : 10:36:14 »

Včasih si prepričan, da je pes že čisto tvoj, da je pozabil stare strahove, da ga poznaš do konca... Ruvaš se z njim, noriš, ga jemlješ s seboj na razne konce, skratka postane tvoj in si rečeš 'zdaj sem ga pa prebral'. No, pa ni čisto tko.

Včeraj zvečer me je prijel en tak uživaški trenutek in sva ledenomrzel sprehod skrajšali na nujne reči. 'ET, pejva po eno čokolado za naju', me je prešinlo doma. Se mi je zazdela ravno prav požrešna družabnica za en packast večer ob čokoladi. In sva šli z avtom na petrol. Ne vem zakaj se mi je zluštalo, da bi za spremembo sedela ob meni, tega nisem počela že od prvih tednov, ko je bila v avtu še precej grozna (čisto nesrečna, večkrat pojedeni njeni trakci za privezovanje pa še kaj)... Zdaj se je končno umirila in lahko čaka poljubno dolgo časa v prtljažniku, obvezno pokritem. Čeprav mogoče izgleda grozno, jo vedno vozim tako, ker se očitno počuti varno - nehala se je presedat, takoj leže na svoje staro ležišče, ki je končalo v avtu in zaspi.

No, tokrat je bila na sovoznikovem sedežu. Sva prišle samo do konca ulice, niti ne 100m daleč, ker se je tresla ko šiba na vodi, oči pa taaake velike... Imam vedno po žepih od sprehodov kakšne posušene koščke sira - ni bilo šans, da vzame sploh kaj, še povohala ni. Samo čisto trda je bila, ušesa zložena in tresla se je na polno. Je niti slučajno nisem pomilovala, sem jo pa z mirnim glasom hotela malo ohrabrit - pa me niti slišala ni, taka čudna je bila, ko je gledala kar nekam stran Sad.

Pojma nimam, kaj je bilo to. Jasno sem se odločila takoj odstranit jo iz situacije, ker je blo res too much prehudo. Čim sem ustavila, da jo spravim ven in jo odpela, se je v sekundi znašla v mojem naročju, s sprednjimi nogami meni okrog vratu Shocked. V prtljažnik je pa nato skočila s tako brzino, kot še nikdar do zdaj... Očitno je tako, da vedno kaj ostane, ko že misliš, da se je vse pometlo nekam globoko, od koder ne bo nikoli več ven sekalo Sad. Kar ne morem nehat mislit na to - mori me, kako se zmotimo. Pa so naši, skoz jih gledamo, mislimo da nam je vse glede njih jasno...

To je tudi to, zaradi česar pravim, da čutim, da je tole naše trenutno stanje, ko je pridna sama doma in vse super špila, zelo krhko in je treba prav pazit, da bo še naprej tako. Razmišljam, kako bi bilo ob selitvi, ob kaki predelavi stanovanja... verjetno bi se spet kar precej časa šlihtali na normalno delovanje...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1479 : četrtek, 03.02.2011 : 10:48:16 »

FŽ, ravno o tem sem premišljevala včeraj, ko je Meli v kopalnici kukal čez rob (klasične) kadi in gledal vodo iz pralnega stroja. Sem mu hotela pomagat, ga prijela v naročje in ga dvignila. V naslednji sekundi sem v naročju imela kos na smrt prestrašenega lesa - vse dlake so mu stale pokonci, oči čist razširjene, srce razbijalo, cel se je tresel, kot bi ga elektrika zadela.

Kaj so z njim počeli, ne vem, toda groza tega početja je še vedno živa in ga spremlja. Sad
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1480 : četrtek, 03.02.2011 : 11:01:55 »

Naši srčki,... res so krhki. Obema Meli in ET želim, da se jima tele praske čimprej zacelijo.  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1481 : četrtek, 03.02.2011 : 11:21:01 »

Prav res, kar nekje iz podzavesti potegnejo svoje slabe izkušnje
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1482 : četrtek, 03.02.2011 : 11:22:22 »

manjka  Sad
Upam, da zdaj normalno funkcionira naprej Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1483 : četrtek, 03.02.2011 : 11:25:32 »

Itak, nič ji ni, do doma je bilo že vse ok. Potem je dobila svojo dozo nakupljenih sladkarij, pojedla in se zavalila spat.
Cats Sad, res je, ne vemo, kaj je bilo z njimi prej, čeprav se mi zdi, da je včasih že to, da z njimi niso delali nič, dovolj za takšne hece...
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1484 : četrtek, 03.02.2011 : 11:34:56 »

FŽ, ne se toliko sekirat. Po moje sta naredili en korak naprej. E.T. bo verjetno vedno enako odreagirala v nerutinskih situacijah. Boh ve, kateri film iz preteklosti se jim odvrti...ob ponovitvah, seveda do meje, da ni prehudo in z nagrado, ko se domov pride, se bo še marsikaj izboljšalo.
En čohec od mene za vesoljko  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines