mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 11:32:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387428 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1350 : četrtek, 23.12.2010 : 15:29:44 »

Imamo pravi odgovor - bravo Xena in Kocka bravo! Zgleda edini še ne nazdravljata Wink. Muci so v temi vsi črni in sedijo vsak v svojem kotu, na svojem repu.
Milenca čestita in ker vedno sklepa po sebi, po intelektualnem naporu priporoča kozarec mleka brez laktoze in čimveč počitka Wink.

 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1351 : četrtek, 23.12.2010 : 18:26:35 »

Moj odgovor je bil pred tvojim! Da veš! Ne morejo sploh noter pridet.... Tongue
Roll Eyes Tongue

Bravo naši, v slogi je moč veselje veselje
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1352 : sobota, 25.12.2010 : 10:11:31 »

Vsem, ki nas berete, želimo lep božični dan in upamo da ga bo izpolnilo še nekaj takega vzdušja:

E.T. je praznični večer začela z božično večerjo: http://www.youtube.com/watch?v=kZX_Mp3HUho (lejte jo, kolk se je lepo obnašala Tongue), Pici se je takoj odločila za nekaj nujnih urgenc pri okraskih na smrekci in od okraševanja preostalih škatlah, Milenca je pa vse skupaj v svojem slogu nadzorovala s tople peči.
Nam je fajn takole in vsem želimo, da bi se imeli tudi vi tako z vašimi horjulskimi kosmatuljami Smiley.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1353 : sobota, 25.12.2010 : 11:40:23 »

Hehe, kako repek dela Smiley
Tudi vsem vam lep božični dan!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1354 : sobota, 25.12.2010 : 14:10:06 »

Šnicl je bil pa kar konkreten Smiley, ga je vsaj zgrizla? Moj bi ga od same požrešnosti pogoltnil celega in potem poskušal riciklirati ... bruham
Aja, a za mačke pa ne velja bonton? Ko je pri nas sedi, je sedi za vse (dva ostaneta v položaju mirno  do ukaza  voljno, eni pa mevlje v tazadnji  preveč nagajajo, da bi lahko počakala ... Tongue)
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1355 : sobota, 25.12.2010 : 14:20:21 »

 p.s. reciklirati, seveda
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1356 : petek, 31.12.2010 : 15:06:25 »

Takole... ker mi je Miklavž prinesel le par piskajočih zadevščin in en šopek grickalic, sem bila že skoraj prepričana, da so psi pri nas samo za hišo čuvat in take reči... sem tudi že premišljevala, če sem kaj narobe naredila, da me takole obravnavajo... ampak ne, jaz sem zelo pridna, zadnjič sem bila sama celih 8 ur in sem čisto zares morala pazit na hišo in medtem še iskat, kam so se moji skrili, kar je zelo odgovorna naloga. Da bi jih razveselila, sem se odločila, da bom šla lepo na delo. Lotila sem se temeljite deretizacije in temeljito ugonobila eno in edino miš, ki sem jo našla. Baje je bila od računalnika, kar ni isto, kot če je živa, ampak za silo menda bo. No, ker mama drži z mano, jo je hitro skrila in eni pri tej hiši jo še danes vsi začudeni iščejo, midve z mamo pa ne veva nič o tem...
pevka

Glede na napisano vam je menda jasno, da me ob vsej moji delavnosti dobri možje niso izpustili po moji krivdi. No, potem pa sem včeraj napela vse sile in čisto tihceno čakala doma skoraj 10 ur! To je ogromno, tudi moji so bili baje vsi živčni in so na koncu dobesedno drveli k meni, jaz pa sem medtem malo štampljala kavče in postelje pa stiskala zobe, da mi ne bi slučajno kaj pod njih prišlo. In mi je uspelo!! Podrla sem vse rekorde in za nagrado mi je en dobri mož (aja, je bil kar moj ata) prinesel čisto novo posteljo. Malo je škrtal z zobmi, ker je baje 'tolk draga', ampak glede na to, da je s svojimi novoletnimi darilnimi boni od sindikata zavil v MrPeta, sem nad njegovim napredkom v razumevanju pasjega sveta lahko samo neizmerno navdušena!

Takole pa zgleda po obilnem snežnem divjanju moj ta zaspan pogled na topli in kosmati noviteti:


Vas pozdravlja in vam želi lepo silvestrsko popoldne, vaša čist važna Cool ET
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1357 : petek, 31.12.2010 : 15:10:45 »

Kje so pa zavese, pa zlato pregrinjalo, pa miza polna dobrih zrezkov  Huh  Bolj slabo dnevno so ti kupili ET  Evil   
No, pa vseeno, lahko pohvališ šefa, da se je izkazal, ker bo za silo  Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1358 : petek, 31.12.2010 : 15:28:28 »

Miš sta skrili in to tisto od računalnika....    predaja
Kolk sem se pa temu nasmejala!
In, super truper posteljo imaš, da veš, draga ET! Prav pašeš v njo. Upam, da te zobki ne bodo zasrbeli. Ampak zdaj smo že videli, da si sposobna bit tudi en malčken sama doma...
Čestitamo!!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1359 : petek, 31.12.2010 : 15:34:56 »

FŽ, lepo te prosim, če nam razkriješ skrivnost, kako ti je uspelo, da je E.T. sama počakala doma?  Shocked
Pri nas so to pobožne želje.
Ne želim je basat v kletko, obenem pa želim imeti tudi pohištvo v stanovanju.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1360 : nedelja, 09.01.2011 : 10:16:34 »

Nedeljsko jutro (težko rečt katera bolj uživa) Smiley...

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1361 : nedelja, 09.01.2011 : 12:41:31 »

FŽ, v kakšno flašo daš hrenovko? Veliko/malo plastično, z navadnim ali s širokim vratom Smiley?
Kok sta kljut, punci pocrkljani Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1362 : nedelja, 09.01.2011 : 14:43:50 »

rajši širši vrat, po možnosti bolj trdo, za vašo recimo ta malo od fruca. Pa malo je treba nadzirat, da se ti ne loti  scufat je in pojest kakih delcev plastike.
 king-roy, sem  spregledala... par dni nazaj smo srekali novo sokrajanko iz Gmajnic. Luštna punca, jo imajo radi, ampak je ista pesem - ne morejo nikamor, ker 'pospravlja', vsa vrata jim odpre, da imajo čisto mrzlo po hiši... Pri meni je bilo pomembno, da sem analizirala svoje početje - zdaj se kontroliram in ne oddajam več odhajalnih signalov - ne tapkam se po žepih, ali imam ključe, ne mažem si trepalnic, ne begam v hektiki zadnji trenutek po bajti... To se ful pozna, ker če me vidi se pripravljat, dobiva iz minute v minuto bolj izbuljen pogled. Vse pripravim prej, po možnosti že zvečer, napakiram v avto, ko je pa čas, pa vstanem in se poberem. Laufanje prej in podobne zadeve niso pri nas nič pomagale, prej bi rekla, da je bila še bolj divja. Naši najbolj pomaga mir.  Probaj enkrat za hec odhajat dobesedno v počasnem posnetku in se ne odpravljat, ampak preprosto vstat od ene dejavnosti, ki ji je čisto nevtralna (recimo  od racunalnika)in it skoz vrata...
Kar neki sem ti v bistvu nalozila, pa še sama ne vem zaziher. Pomoje bi bila situacija spet druga, če/ko bi odhajala  redno vsak dan. 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1363 : ponedeljek, 10.01.2011 : 09:20:42 »

Joj, kakšna slikica...mali srčici uživata na polno  Kiss. Kaj bi dala, da bi jaz lahko takole uživala v teh letih... No, itak smo nadoknadili. Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1364 : ponedeljek, 10.01.2011 : 10:52:23 »

Sem prvič pisala iz telefona, se vidi kakšen zmazek je nastal tamle zgoraj Roll Eyes

Laufanje prej in podobne zadeve niso pri nas nič pomagale, prej bi rekla, da je bila še bolj divja. Naši najbolj pomaga mir.
Tole je bilo mišljeno laufanje E.T., ne moje, telesna aktivnost pač. Se mi zdi, da je bila po teku še vedno nekako v zagonu in kadar sem jo puščala samo po več aktivnosti, ni bilo nič kaj dobro. Bolj so pomagale umimrjene vaje, ne divjanje, to sem mislila...
Logiran
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines