mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 09:39:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387415 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1230 : četrtek, 18.11.2010 : 16:43:34 »

Mi te tud jemo (no, smo jih, vmes smo prešaltali na pasjo hrano Wink) - zato pa taki, ki so od spodaj samo povoščeni s plastiko in ne zares plastični, da ni treba vsakič dr*kanalize delat in koščkov iskat Tongue. V kurilnici recimo smo jih že ene par spremnili v nekakšen tepihov pire, tako da so še predragi zgleda Huh.
Saj ET ima tudi svojo (in občasno še čigavo) posteljo, ampak kakšen pes pa je to, če nima v vsaki sobi svojega razglednega punkta?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1231 : četrtek, 18.11.2010 : 19:28:17 »

No sej, perzjanarjev vam ziher ne bi zgrizli Evil
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1232 : petek, 19.11.2010 : 10:09:00 »

Ahaaaaa Evil...
Mi na trenutke tako lačna zgleda (sploh, ko ji fali pozornosti), da ji n-č ne zaupam.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1233 : nedelja, 21.11.2010 : 17:32:34 »

Včasih se vprašam, kaj počenjajo drugi psi na takle deževen dan?

Mi gremo ven samo ta nujno opravit in nazaj. Se preveč bojimo za tačke. Pa mrzle luže so straaašna stvar.
V glavnem spi in se valja naokrog, zdajle pa je postalo malo dolgčas in smo se šli 'najdi cufo'. Tega ji nikoli ni zadosti. Sesti mora na določeno mesto v dnevni in lepo počakati, medtem ko jaz zaprem vrata in nekje izven prostora skrijem cufo. Se kar potrudim - pod posteljo, na kako visoko polico, za škatle ali v njih vedno v drug prostor... Potem pridem ponjo in ko rečem 'išči!', ona skoči, kot bi jo kaj pičilo. Potem pa leta in voha... in jo najde! In to v-e-d-n-o, brez izjeme. Se pa včasih kar trudi, vohlja po zraku, po tleh ne, gre iz sobe v sobo in spet nazaj, za vonjem kot izgleda. In na koncu jo ima, kakšno veselje! Potem pa menjava za košček nečesa dobrega. In že sama od sebe sedi na tistem mestu, kjer se vse začne znova Grin. Bi šlo v nedogled, ampak se mama na njeno žalost vedno enkrat naveliča...

Kaj pa vi počenjate? Hodite po blatnih lužah, lenarite, imate tudi kake igrice (kaka nova ideja vedno prav pride, le šaha in kart še ne zna, tako da tega ne predlagat Wink).
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1234 : nedelja, 21.11.2010 : 17:39:13 »

Bella in Kala lenarita, Marshalla pa je vmes potrebno mal zmatrat  Grin Grin ... najbolj ga psihično zmatra, če mi mora poiskati v njegovem košu za igrače, točno določeno igračo. To ga full zaposli, ker ima pač veliko igrač, glej sliko spodaj pa ti bo takoj jasno. No to je njegova najljubša, drugače pa še cukanje za cufo in podobne zadevščine  Grin
vsebina : 9 žog takih in drugačnih ( žoge loči ali po obliki ali pa po barvi, odvisno), 3 cufe, 2 velika pliša, eno malo plišasto ovčko in še ene par igračk iz lateksa
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1235 : nedelja, 21.11.2010 : 17:40:40 »

No tale fotka bo mogoče boljša za predstavo  Grin


pa se opravičujemo za smetenje in E.T pošiljamo en velik  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1236 : nedelja, 21.11.2010 : 17:56:41 »

Tole pa res ni smetenje! Super slikce, ET jih pa ne sme videt, ker ponavadi nikoli ne dobi vsega naenkrat in bi bila takole Cheesy in še fovš.
Pa pliškote tvoj očitno samo ljubkuje, da ima kar stalno zbirko. Naši pliški se delijo na 'pojedeni', 'rešeni in usmetiščeni' (preden ji uspe popapat polnilo) in neobstoječi. Tretje kategorije ni Grin. Priden pes je tale tvoj Marši! Iskanje/prinašanje prav določene zadeve izmed kupa reči bomo pa probali tudi pri nas.

Drugače pa je treba mojo po teh igrah prav izklopit (beri - par minut razmišljanja za zaprtimi vrati kopalnice), ker sicer še dolgo kot opica poskakuje po stanovanju.
Zadnje čase jo sploh odklapljam (vedno jo dam v kopalnico - recimo ob prihodu obiskov ali če se preveč razburi od sreče in ne more nehat itd. in ful pomaga).
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1237 : nedelja, 21.11.2010 : 18:06:43 »

Marši pliškote tudi stresa in mlati in grize, ampak namensko jih pa ne uničuje. Zadnjič naprimer je stresal svojo priljubljeno opico in seveda je po 1 urnem stresanju se odprla ji glava, o groza, sem prvo mislila, da njemu pol noge manjka, tako je jokal in cvilil. Mislim čudak en  Shocked. Ko je bila zašita je pa skupaj z opico šel spat in bil ves srečen, da je opica še cela  Roll Eyes Roll Eyes

Drugače pa Marši tudi obožuje igro, da mu v 3,4 škatle, dam njegove igrače, škatle premešam in mi mora spet točno določeno prinesti. Če odpre napačno škatlo, jo mora ponovno zapreti in naprej iskati pravo igračo.  Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1238 : nedelja, 21.11.2010 : 18:34:44 »

To je pa ful dobra igra, samo kaj, ko bi moj vedno prinesel eno in isto igračo:
1. žoga, 2. žoga, 3. žoga, 4. žoga. Mogoče bi se morala igrati z različnimi žogami in jim dati imena.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1239 : nedelja, 21.11.2010 : 18:59:18 »

Saj Marši je tudi na začetku nosil eno in isto igračo, ampak jaz sem jo vedno zavračala, dokler ni prinesel prave  Grin ... ko sva se učila to s škatlami, sem ga enkrat zanalašč sprovicirala  Evil, da bi videla kaj bo naredil in sem mu ves čas zavračala igrače ( igro je že obvladal ), no jaz sem pričakovala, da se bo naveličal in me nekaj poslal. V bistvu pa je po parih zavrnitvah, pobasal v gobec vse 4 igrače in mi jih prinesel, češ pa me zdaj zavrni, če moreš  Grin Grin
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1240 : nedelja, 21.11.2010 : 23:03:21 »

Mi smo dolgočasni na deževne dni sram Ne glede na vreme ali letni čas ali temperaturo ali število kapljic... Norimo po lužah, jarkih, jezerih, brezpotjih, listju... za žogo ali wanna be žogo sram
Ponavljamo pa tudi trikce, ruvamo se za cufo in se gremo skrivalnice kot pri vas... Smiley
Ampak noreti pa tudi moramo, drugače je Roxy Angry Angry Angry in meni, da je dan brez norenja BV Angry
Grin

Iskanje različnih igrač je super ideja, jo bomo preizkusili Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1241 : ponedeljek, 22.11.2010 : 08:48:51 »

Pri nas smo na tak hladen deževen dan najprej globoko uspavani. Sprehod se skrči na obvezne opravke in hitro nazaj Roll Eyes. Nadaljuje se s toplo košaro in globokim spancem Cool. Morda pade prej še kakšen prigrizek, ampak se da tudi brez tega. Z veseljem se včasih istemu početju tudi pridružimo  Lips Sealed. Mačke pa itak spijo že en dan pred dežjem, tako, da se vremenska napoved zlahka da preverit.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1242 : ponedeljek, 22.11.2010 : 09:43:48 »

Pri nas smo na tak hladen deževen dan najprej globoko uspavani. Sprehod se skrči na obvezne opravke in hitro nazaj Roll Eyes. Nadaljuje se s toplo košaro in globokim spancem Cool.
Enako je pri nas. Obvezni opravki zunaj, notri pa kavč in deka Cool Cool, ali čisto malo fuzbala in potem spet kavč in deka Smiley Smiley
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1243 : ponedeljek, 22.11.2010 : 13:18:53 »

Blagor vam...jaz imam eno tako, ki komaj čaka, da dež pade. In ko fajn pada, je treba nujno ven. N-č čakat, pa nekej noter cigu-migu. In potem je žuuur , je treba v vsako lužo skočit, kar glisira po njih. No, fajn, to še ne bi bilo tako hudo, če ne bi bil doma še eden, ki pa se ob šumenju dežja samo valja od ležišča do ležišča, če ga pa ven zvlečem, pa skače z zadnjimi tacami, kot Fred Astaire, n-č lulat, n-č kakat, n-č vohat, voda v obliki dežja je grooozna, je treba čimprej domov. Buh ne dej, da pa še grmi ali pa piha zraven, ker potem se pa še trese noter ali zunaj.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1244 : ponedeljek, 22.11.2010 : 13:32:30 »

Aja, grmenje zahteva pa še dodatno vokalno podporo in tresnje v obliki strele  Smiley. Takrat pa n-č košara. Samo senco igrat dvonogim osebkom, ki se ob vsakem obratu zaletijo in prekucnejo čez senco... Tongue Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines