mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 09:38:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387414 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1215 : sreda, 03.11.2010 : 15:36:36 »

Ta vikend sem malo pomagala pečt...
Izdelala sem sebe v žabjem kostumu - no, a si nisva podobni?


Vmes je sicer prihajalo do manjših zapletov, ampak tokrat pa RES nisem bila kriva jaz (ne, ni slika nejasna, res je bilo tako!):


Kot rečeno - it wasn't me - sploh ker sem tačas ravno zadremala po uspešni reciklaži ostankov:


Sem mislila, da bo vsak hip na vrsti pojedina, potem pa so pozvonili obiski - jaz ljuuubim obiske! - nekaj časa sem jih zelo navdušeno pozdravljala in jim hitela razlagat, kako sem pekla zanje, potem pa so moji rekli, da zdej je pa dost in  me zaprli v otroško sobo. Česa je dost, prosim lepo?! Saj še začela nisem!

No, sem skoraj prepričana, da je zapiranje s posvojitveno pogodbo prepovedano. In če bodo oni počeli prepovedane reči, jih bom pa jaz tudi! Pa še uživala bom zraven, zanalašč! Kar poglejte me:
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1216 : sreda, 03.11.2010 : 15:47:36 »

He he, pri zadnji fotki ji manjka samo še svetniški sij nad bučko. Smiley

K
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1217 : četrtek, 04.11.2010 : 08:46:50 »

Ja, pa še en vražiček.... Cheesy Cheesy Evil Dobri ste.
Naša pikasta dama je nam v poduk, da se psov in mačk ne zapira skupaj v eno sobo za več dni (zaradi renovacije kopalnice smo jih pač morali), posteljo označila (beri polulala). Ampak to je bilo nekje četrti dan.... Angry  Roll Eyes
ET, sej bo, ziher so ti kakšne "zapečene" ostanke pustili... Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1218 : četrtek, 04.11.2010 : 12:25:32 »

Ja, E.T., ti najprej pomagaš, nič nisi kriva pri dimni zavesi, lepo pozdravljaš obiske, potem te pa kar zaprejo?!?  Shocked Še kako si si zaslužila mesto na mehki otroški postelji!  Smiley  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1219 : ponedeljek, 08.11.2010 : 16:15:38 »

Samo ena kratka reklamacija. Noben mi ni povedal, da bo kužla že po 10 mesecih pri meni postala tako pozabljiva.
Vedno večkrat hodim ven na luft, nest smeti ipd., njo pa najdem smrčat in spat, ko pridem nazaj Shocked!
Kje je zdaj pes, ki me je navdušeno pozdravljal pa pasja navezanost, zvestoba, hvaležnost in te reči??

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1220 : ponedeljek, 08.11.2010 : 18:15:56 »

 Cheesy Cheesy Afro Afro
Počasi proti zmagi, župca.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1221 : ponedeljek, 08.11.2010 : 18:36:07 »

Lej jo, lej jo, obeta se ji, da bo šla s porodniške nazaj v službo brez stresa, ona se pa pritožuje Tongue Roll Eyes

Vesela za napredek. Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1222 : ponedeljek, 08.11.2010 : 19:00:00 »

FŽ, ti si skor tko k Mila... Nikol zadovoljna Angry Angry Angry Še mal manjka, pa boš ubogo revo obtožila, da je dolgočasna Angry Angry Angry

Bravo FŽ in predvsem E.T.  Kiss Cheesy Vesela za vajin uspeh
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1223 : ponedeljek, 08.11.2010 : 22:26:37 »

Kul, kul Afro Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1224 : četrtek, 18.11.2010 : 11:17:31 »

Nikol zadovoljna mama gor ali dol, ampak če tole ni sam dolgčas od pridnosti, pol pa tudi ne vem Tongue.

Nekdo pač mora čuvat dom in ognjišče:
(Evo, Smetka, za tole rit si zahtevala kamin - sporočam, da kurim le zanjo, ker strašno uživa v savnanju pod pečjo (pa še mir mamo pol ene pol dneva pred njo Wink ).


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1225 : četrtek, 18.11.2010 : 11:36:17 »

Mislim, a tole kužo ste pa namazali za peko, da se takole sveti....   Cheesy Cheesy O uživačka...   
Kje pa sta mačkici? Na drugi strani peči? Al je še pretoplo za njiju?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1226 : četrtek, 18.11.2010 : 11:44:07 »

Pa dej ji en ornk perzjanar zrihtaj, da se bo lahko pred kaminom raztegnila kot kakšen pošten pes Angry. Tale mini sivi predpražniček je direkt za prijavo bruham
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1227 : četrtek, 18.11.2010 : 16:04:11 »

Res ja, saj vidiš ta pogled, prav safr fura revica na trdem predpražniku Roll Eyes.
Ji ni prav nič mar, da je to najsuperejši 2,5€vrski Rutarjev predpražnik, na katerem pa se noben flek ne pozna in še sesat ga je otročje lahko (pa še stran ti ga ni žal zabrisat Tongue).

Sicer je pa to ena od mojih (no, njenih) E.T. točk. Še preden sem jo privlekla domov, sem ji jih razpostavila po hiši kar lepo število. Na njih so večkrat čudežno vznikali briketi, tja sem se postavila, če se mi jo je luštalo božat... in tako je skoraj v vsaki sobi že po parih dneh vedela, kam se dat in kje je njeno mesto. In zdaj se hodi kar sama tja štempljat, čeprav že zdavnaj nima več pojma, zakaj to počenja Grin. Edino dnevna soba pa te točke nima, ker ni placa - zato pa je tam razpasena po vseh koncih.

No, to je zgodba o E.T. točkah, ki si jih je kocka na brzino upala spremenit v predpražnike Angry. In zapovrh bi še rada, da vseh pet, šest ali sedem preoblečem v perzijske preproge, po možnosti še z letalno funcijo, ccc.... Da ni tale ženska slučajno od kakega bližnjevzhodnega tepih-hendlerja žena, jo imam kar močno na sumu Wink?!

P.s.: Et se ti zahvaljuje, ker si ena redkih, ki je doumela njeno pravo vrednost in to, da zanjo posledično ni nič predrago...
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1228 : četrtek, 18.11.2010 : 16:19:44 »

Luna7, nisem posebej gledala, ampak od ET pomoje že špeh teče glede na temperature ob ognjišču Grin.
Se pa vidi, da je ciganka in ima neznansko rada ogenj, se ga nič ne boji, leze zraven in nastavlja boke, da ji ogreje čim večjo površino.
Aja, Pici je nekje v bližini in me vsake pet sekund po mačje vpraša, če lahko skoči pogledat malo od bliže.
Zaenkrat se je še nisem dovolj naveličala, da bi ji dovolila...
Milenca pa sporoča, da je na pojstli v zgornjem nadstropju, kjer je mir kot je treba, vsaj njej osebno precej bolj zabavno Roll Eyes.

Ah te naše lube kosmatule, vsaka po svoje prfrcnjena...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1229 : četrtek, 18.11.2010 : 16:27:03 »

Samo 2,5 eur  Shocked Flipi je lezal na posebnem predprazniku za 20 eur, ki je imel gumo okrog, da se ni dvigal, ker je vse pogrizel  Evil Zdaj je tko na comfort blazini in smo tepihalo stran zabrisali, ker ne grizemo vec. Ampak 2,5 eur. A tolk te cenijo E.T. Same ostanke dobis  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines