mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 20.08.2024 : 15:16:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390205 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #1125 : petek, 01.10.2010 : 20:09:36 »

Vse najboljše lepa E.T. Kiss. Tale napis na znački pa je ful dober Cheesy, vsaka čast izumitelju Wink.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1126 : petek, 01.10.2010 : 20:27:33 »

E.T., zdaj imaš pa uradno najlepšo in najbolj fancy značko na svetu!  bravo Afro  Kul! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #1127 : sobota, 02.10.2010 : 08:24:06 »

vse najbolljše, vesoljčica!

A veš, da imaš najboljšo mamo na svetu?! In kakšno značko ti je kupila... je moja mama zdej še po vratu rdeča, ker je midva s Najkom nimava. Morda bi bilo prav, da grem zdaj jaz v grmovje po eno fajn palico...

Pen
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1128 : sobota, 02.10.2010 : 10:59:28 »

oo, kak  Cool obesek, vse najboljše Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1129 : sobota, 02.10.2010 : 11:50:56 »

Oho E.T. ti pa nadfensi pesika - tale značka je res nekaj posebnega Afro Afro
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1130 : sreda, 06.10.2010 : 12:49:27 »

Kako si vedla, Patapižu Grin?!
Jaz vse vidim, jaz vse vem Cool.

P.s.: To je joke, da si ne bo kdo kakega horror filma vrtel.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1131 : sreda, 06.10.2010 : 15:21:42 »

Ooo, E.T.  Cheesy Priznaj, da se je splačal mal počakat, a ne? Wink
Vse najboljše Cheesy

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1132 : torek, 12.10.2010 : 09:37:32 »

Hvala vsem za čestitke Smiley. Sem se določila, da bom še dolgo mlada in vesela. Trenutno okolico zabavam s pobiranjem in prenašanjem reči po stanovanju in ne, ne mislim nehat, ne glede na trud in voljo moje mame. Tej se je zadnji teden čisto sfecljalo, pa dvomim da je krivo to pobiranje. Kar naenkrat ne zna več hodit na sprehode, vlečem jo naprej, ona pa se ustavlja kot da ji ne bi blo jasno, kaj sprehod je. Pa tako lepo nam je šlo. Do šole in zadnje sobote... Vam moram povedat, da sploh ne prideva več dlje od enega kroga, ker imam potem dovolj in mi živci začnejo popuščat. Moram tole še malo raziskat, ker postaja zaskrbljujoče...

So pa moji obljubili, da rojstnih dni ne bodo več pozabljali. Vsaj ena dobra novica.
Imajo pa danes eno vprašanje - jaz z ljudmi čisto rade volje delim svoje kosti, žvake, hrano. Lahko se mi mečejo v kastrolo in šarijo po njej, me prav briga. Ampak kadar pa Pici pride mojo kost vohat medtem ko jo žvečim, pa spustim en tak globok, hiter 'rrrrrrr'. Nadležnica me razume in se pobere, mama mi pa vedno zateži in se spravlja name. Čisto pozabi, da sitni Piciki sicer vedno prijazno pustim, da mi med spanjem pleza po glavi, me napada in nadleguje, ampak pri kosti pa - prosim lepo...  Zdaj pa ne vem, a je to res tak greh (mama se boji, da mi pade nekega dne kaj hujšega na pamet - ja trapka no, jaz sem pa ja angelček)?

Lepo vas pozdravlja, vaša E.T. Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1133 : torek, 12.10.2010 : 09:44:50 »

  hehe, pri nas je isto. Le, da mački tudi v pasji pisker, ko naša pikasta dama je, ne smejo pogledat.
Mislim, da se ni za bat. naj pove, da je to njeno. Naša tak grozljivi grrrr spusti, ali pa še grozljiveje z viskomi glasom zalaja in še celo šavsne proti mački, ki se preveč približa (to pomeni meter in manj). To pa je tudi vse. Mačke vedo, da takrat šale, pa mirno počakajo, da naša požveka tisto palčko oz. jo jaz potem vzamem, da je mir.  Cool

ET, bravo! je bo še vse vredu, boš videla.....  Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1134 : torek, 12.10.2010 : 10:17:35 »

Hehe, pri kosti je pa še moj Živko za-rrrrrrrrrrrrr-ral na našo Tačko, pa je drugače vse delil z njo (posteljo, brikete, konzerve...), potrpežljivo prenašal njene nagajivosti in je bil nasploh najbolj prijazno in nežno bitje ever. Tak pravi copatek (Kiss). Res. Ga še nisem srečala takšnega in ga po moje tudi ne bom. Tako da sem se jaz pri Živcovem renčanju samo nasmejala, pa še ponosna sem bila (sram Lips Sealed), da se je revež vsaj takrat postavil zase. Ampak to je bil Živko... Za "ta prave" pse pa ne bi vedela, tako da ti jaz na tem področju raje ne bi dajala nasvetov. Lips Sealed

Glede vlečenja na sprehodih pa... Draga E.T., ne skrbi, nisi edina v tej godlji... (pevka)
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #1135 : torek, 12.10.2010 : 11:24:53 »

A veš, da je živel še en takšen.  Kiss V celem svojem življenju ni, in tudi pod nobenim pogojem ne bi, nikomur nič hudega naredil. Če so si ga mačke čisto preveč sposodile, mu zasedle ležišče ali ga grizle v ušesa, je prišel zatožit, to je bilo pa tudi vse. Edino včasih se mu je zdelo, da njegovo skledo pa lahko pustijo pri miru, in je nekaj zagodrnjal in vsiljivca odrinil z nosom. Ostali so čisto lepo razumeli namig, Pingvinsky pa pač ne (ker vse bolj težko razume) in se je obrnil in spet rinil v skledo. In potem sem ga pač odnesla. Mačka namreč. Zato, da je imel ubogi pes vsaj pri jedi mir.

Za tega zdaj pa ne bi dala roke v ogenj. Je sicer čisto prijazen in miroljuben, ampak včasih odreagira, preden razmisli. Žal poznam tudi primer pri znancih, ko jo je skupil domači kunec, ker je prišel vohat kost (kaj pa pes ve, da kunci tega ne jejo). Pa sta bila drugače velika prijatelja.

Težko reči za konkretni primer. Najbolj poceni rešitev in po liniji najmanjšega odpora je preventivno zapiranje Pici v drug prostor, kadar ima E.T. kost.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1136 : četrtek, 14.10.2010 : 17:26:42 »

Mi smo pa danes en mal obupani. Življenje s čist kratkimi sprehodi (oz. zelooo dolgimi, ker ne prideš nikamor s stalnim ustavljanjem, ker skoz vlečemoooo) mi je fajn nacefralo živce. E.T. tudi - se ji vidi, da se oblizuje, leze ven iz vrste, kar nekam nazaj po novem, pa prav pod pritiskom je. Malo rešujeva s tem, da greva na rolerje, da se vsaj zlaufa, ampak ni isto. Se mi zdi, da sem za začetek pretiravala, ampak mi v bistvu ni jasno, kako naj pol sprehoda hodim z ustavljanjem, potem ji pa pustim vlečt - mi ne zveni logično. Hodi mi v klin pred mene, pa vleče res v vse strani, nepredvidljivo ustavljat se mi je začela pa danes... Se mi zdi, da ustavljanja ne dojame čisto prav - misli vedno, da sem kaj nanjušila ali da kaj iščeva, po drugi strani jo pa strašno živcira, ker je prepogosto. Nisem čist ziher, da je to prava pot, ker je res ornk pod pritiskom, po drugi strani pa ni nič boljše oz. je začela prav traparije delat.
Skratka, tršica, pripravite se v soboto na eno obupano ženšče s sto vprašanji Sad.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1137 : četrtek, 14.10.2010 : 17:40:47 »

Meni je pri Maju na začetku najbolj pomagalo jasno ločevanje: sprehod na kratkem povodcu, zlaufanje na slednem ali Flexu. V bistvu je takoj poštekal razliko. Drugače bi ga v mladih letih težko zlaufala.

Tako sva šla lepo skupaj (=mam posebno povelje, ko ne sme vlečt ni me pa treba skoz gledati in lahko šnoflja naokoli - ni pa to ta šolski poleg, ko zahtevam njegovo pozornost) na kratkem povodcu do travnika recimo, kolikor je pač oddaljen, tam sem preklopila na dolg povodec, dala povelje frei in ga pustila šibat/vlečt, kamor je želel. Nazaj domov pa spet preklop na navaden štrik in skupno hojo.

Ravno zadnjič sem razmišljala, da uvedem isti princip pri Neliki zdaj.
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1138 : četrtek, 14.10.2010 : 17:57:52 »

Če slučajno uporabljaš fleksi, ti jaz predlagam, da ga nekaj mesecev ukineš (to se je pri nas obrestovalo in prizori, kot ga opisuješ zgoraj, so se nehali). Tale ideja od skogkatt je pa super, takrat, ko smo se mi ubadali s hiper vlečno službo, mi tudi na kraj pameti ni prišlo, da lahko taka pravila postavljaš Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1139 : četrtek, 14.10.2010 : 18:06:29 »

Ah ja, vlečna služba  Roll Eyes  Fleksi je taka fajna zadeva, da se naučiš vlečt  Evil  Jaz uporabljam fleksi samo za krajše sprehode, ko mora samo lulati in kakati. Za daljše je kratek povodec. Situacija se je kar precej izboljšala, seveda s konstantnim teženjem.
Logiran
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines