mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 01:23:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387261 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1080 : četrtek, 23.09.2010 : 09:48:03 »

Racionalna razlag bi pa lahko obstajala - recimo: preveč jo mučite, zato se je reva umaknila teženju in je zadovoljna samo še tam spodaj. Ali kaj podobnega Roll Eyes.
Ne, ta bi bila čustvena Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1081 : četrtek, 23.09.2010 : 09:57:25 »

ha ha  Grin  Picika, zdaj pa končno vidiš, kako je, ko si preganjana. Prej ali slej se vse vrne  Evil   
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1082 : četrtek, 23.09.2010 : 10:26:26 »

Hehe, Kocka Evil.

Prej ali slej se vse vrne
Jp. Tudi za Picikine mravlje pal'ca rase Tongue Evil.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1083 : četrtek, 23.09.2010 : 10:32:04 »

Potem pa živiš v zmoti Tongue
Kocka, kaj se ti nič ne igraš z ubogo Misiko?  Tongue Wink  Evil

Picikine mravlje in palca za njih 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1084 : četrtek, 23.09.2010 : 12:59:21 »

Pozabila dodat - razpisujem TIRALICO za forumaši, ki svetujejo menjavo predmetov za priboljšek.
Živi ali mrtvi, agregatno stanje ni pomembno, ker bodo po prijetju itak še dodatno obdelani!

Tuki zraven mi namreč ena ciganka pod vplivom lune že spet turi neko reč (sušilnik za lase!) in hoče, da jst to menjam za piškot. Glede na to, da je ne morem ignorirat, ker bi si rada še kdaj sušila lase in tega s prežvečenimi koščki ne moreš počet, sem darilo lepo sprejela, piškotov ji pa več  n-e   d-a-m. Očitno je postopek dojela kot program 'predmeti za hrano' in se ji zdi tole trejdanje zelo koristno in zabavno. Naravnost navdušena je nad mojo idejo in zdej jo razvija v detajle. Pobira otroške igračke, majhne ficke plastike, za katere sploh ne vem, da jih imamo, čevlje, uporabne reči kot je bil tale fen, svašta. Zadevščine nosi za mano in če je ne vidim, se mi turi pod nos in trapasto oglaša. In pri tem se ima zapovrh še zelooo fajn Roll Eyes Grin.

Če se je kdo v tiralici prepoznal, naj se vsaj javno ogradi od omenjene 'tehnike' - mogoče se s tem izogne, da ga bo FŽ lastnoročno po riti Angry Tongue.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1085 : četrtek, 23.09.2010 : 13:04:14 »

Nagrado daš, če TI hočeš da se kaj zgodi, ne ona. Pomoje si mal  pretiravala s temi priboljški Evil
Jaz se ne ograjujem Tongue Tongue
Pa ne da si jo nagrajevala, ko je samoiniciativno nekaj prinesla Shocked Shocked Shocked

Sori, ampak moram 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1086 : četrtek, 23.09.2010 : 13:15:52 »

Pa ne da si jo nagrajevala, ko je samoiniciativno nekaj prinesla Shocked
Občasno sem tudi trčena, ampak tolkle, sori, Kocka .
Sicer dobi priboljšek, kadar prinese kaj, kar ji je bilo naročeno. To je že od vedno in funkcionira.

Je pa po ta novem parkrat dobila priboljšek, ker je pridno izpustila zadevo, ki jo je že vlačila po gobcu. Vedno je bil najprej 'spusti' in šele potem, ko je predala ukradeno reč, se je prikazal priboljšek. No, očitno si je ona to razlagala kot 'aha, prinašamo zadeve, pol jih pa spuščamo in menjamo.'
Vem da sem jaz zabrkala, ja. Ampak ni smešn Roll Eyes.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1087 : četrtek, 23.09.2010 : 13:17:26 »

Boš pač menjavala za manj vredne reči  Tongue
Pasje igrače, listki papirja, štoflci,...  Grin
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1088 : četrtek, 23.09.2010 : 13:18:07 »

Občasno sem tudi trčena, ampak tolkle, sori, Kocka .
Hehe, saj je bil štos Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1089 : četrtek, 23.09.2010 : 13:18:44 »

Sej vem Tongue.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #1090 : četrtek, 23.09.2010 : 14:17:45 »

Citat
Pa ne da si jo nagrajevala, ko je samoiniciativno nekaj prinesla
....jaz pa sem jo, Daisy namreč. Sem se jo trudila naučiti prinašanja na 100 načinov brez vsakega uspeha. 101. način pa je deloval in sem bila tako vesela, da sem nagradila vsako prinašanje. In ko je začela sama nositi zadeve  in jih menjat za priboljške, se mi je zdelo fino. Saj sem vedela (približno) kaj bo nastalo, a se mi je zdelo zabavno. Punca je koncept denarja hitro osvojila. Pobira  štumfe, rokavice, čevlje, copate....in jih skrije. Ob pravem trenutku, ko je na mizi (v roki,  v žepu...) kaj slastnega, ji ni treba zgubljati čas z iskanjem, ampak ima primeren predmet takoj pri roki. Enkrat je bila na krožniku klobasa. Samo toliko sem se obrnila stran, da sem vzela telefon, pa je bila na krožniku copata, klobase pa ni bilo več.
Da bo zabava še večja, je Laki pokapirala za kaj se gre in še sama začela nositi stvari za zamenjat.
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #1091 : četrtek, 23.09.2010 : 19:02:51 »

Enkrat je bila na krožniku klobasa. Samo toliko sem se obrnila stran, da sem vzela telefon, pa je bila na krožniku copata, klobase pa ni bilo več.

js umiram 
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1092 : četrtek, 23.09.2010 : 19:24:05 »

No... Toliko o vzgajanju. Lastnikov 
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1093 : četrtek, 23.09.2010 : 20:13:27 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Kaj ste fajn! Afro
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1094 : petek, 24.09.2010 : 09:15:15 »

Hej Lanabela, brez zamere, ampak ti imaš pač malo svoja načela in pričakovanja glede psov.
Včasih se nekoliko razlikujejo od naših, ki smo ˝navadni˝ lastniki psov pevka
Vas je pa dobro brat, ker nas večina nima prilike videti, kako deluje trop psov, ki je dejansko trop, ne pa ena konfuzna godlja Afro.
Logiran
Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines