mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 01:30:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387284 krat)
0 članov in 24 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1065 : sreda, 08.09.2010 : 15:53:33 »

Sam res??? Hallooo!!! Če ti ni jasno čemu nagrada, pejd v Nelikino temo pogledat, kako se pri nas striže  Cool
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1066 : sreda, 08.09.2010 : 16:26:31 »

Dobila, dobila - vmes, pa takoj po striženju pa še potem ko je neke trikce kazala...
Ker to bi bil pa res razlog za dvojno užaljenost Tongue!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1067 : sreda, 08.09.2010 : 16:31:06 »

Kaj pa če ji greš nohtke stič v Ronjini postelji?  Tongue Tam se gotovo ne bo bunila. Še bolje, kar na tvoji, pod kovtrom  Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1068 : sreda, 08.09.2010 : 16:45:41 »

Haha, vi pa ste face Tongue. Ampak bi blo res za probat!
Ja, na Neliko sem pa ene petištiridesetkrat vmes pomislila, ko smo strigli Smiley.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1069 : nedelja, 19.09.2010 : 17:21:28 »

Kako se nabere energija v takihle deževnih dneh!
Mislim, da bi na E.T. lahko poganjali eno manjšo hišno elektrarno - bi bilo prav za razmislit Tongue.

Je imela zaradi stalnega dežja nekoliko dopusta oz. se je kar prostovoljno zabubila pod zakurjeno krušno peč in gledala takooo zaspano, da se ti je revica v srce zasmilila (premaga jo samo še Pegin zaspani pogled). Potem pa... je začelo sekat ven Grin. Njen Pujs iz lateksa je bil cel dan v kolinah (poleg tega, da je frčal skoraj do stropa), mi pa skoraj tudi Tongue. Nas je obmetavala s cufo, norela, grizla Pici v rit, skratka ni da ni!

Zjutraj je še po dežju  odtekla 8 km ob rolerjih in pregledala aktualno stanje voda, pa ni pomagalo skoraj nič.
Zdajle je spet zunaj na ornk izganjanju ta porednih hudičkov, ker je uboga Pici že skoraj brez riti.

Poplave so ji pa žuuur!
Ob dežju sicer težje lula, zato pa vseeno vse šprica naokrog, valja se v blatu... Po travnikih, kjer je dopoldne norela, so ponekod še plule zablodele gage iz reke, ampak ni imela niti sekunde cajta zanje. Je imela preveč dela z enim borderčkom - reveža je tako namikastila, da je skoraj dihat pozabil... samo še sedel je v svoji tipični 'lezi-dol' pozi in buljil, kaj je ta krožeči torpedo in kdaj bo pri njem naslednji udarni val Grin. Domov smo prišli seveda povsem nedoločjive barve, direkt za v banjo vrečt.

Skratka, bomo v kratkem elektriko začeli oodajati v omrežje, trenutno še iščem, kje se vtičnico vtakne vanjo.
Če ima kdo kak namig, prosim na plano z njim Wink!
Logiran
bol.ha
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #1070 : nedelja, 19.09.2010 : 18:16:37 »

Hehe, vtičnico kar v nos  Tongue Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1071 : nedelja, 19.09.2010 : 22:32:24 »

Ha ha, a vi imate tudi preveč enrgije  Cheesy  Mi smo to rešili z mini pohodom na Mrzlico. Skoz je bil tkole  Cheesy 
Drgač pa, bo treba kupiti tekalno stezo  Evil
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1072 : nedelja, 19.09.2010 : 23:07:56 »

He he Cheesy Si sploh ne predstavljam mojih dveh doma Grin černobil po tamalem Roll Eyes
Logiran

Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #1073 : ponedeljek, 20.09.2010 : 09:25:29 »

Uboge varuške.  Grin Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1074 : četrtek, 23.09.2010 : 08:40:58 »

Luna nas je tokrat močno udarila... in nekdo si fejst privoščuje Pici (ga najde nazadnje, ki bil ji je kos - ali kako že gre tista Tongue).
Saj ne da bi imela ona kaj proti, jo hodi dražit takoj, ko topotanje konjskih kopit in kengurujevi skoki pobezljanega psa za hip ponehajo.
In tako nam v celodnevnem divjanju brez prestanka ter pričakovanju boljših časov in manjše lune minevajo zadnji dnevi.
http://www.youtube.com/watch?v=ZJxMm6Msr-4 - pa je tole precej milo, taglavnega mi ne rata posnet, kar takrat ukrepam Wink
Milenca pa vsa vesela, da se norci povohajo med sabo in ima ona mir Smiley.
Še cufat se ji te dni ni treba. In to kljub luni.

P.s.: A je komu jasno, zakaj bi se pes preselil pod peč, mislim tko, razen lune? Roll Eyes
A se je odločila, da bo tam živela al kaj? Ker zdaj mi to počne tudi kadar peč ni topla...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1075 : četrtek, 23.09.2010 : 09:03:02 »

Ji je pač všeč pod pečjo in ima tam svoj safe place - a rabiš še kakšen bolj racionalen razlog Shocked Roll Eyes

Tvoji se vsaj zabavajo - moja Mici pa sameva Sad Lips Sealed
Upam, da vam luna hitro mine Wink Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1076 : četrtek, 23.09.2010 : 09:10:52 »

Tvoji se vsaj zabavajo - moja Mici pa sameva Sad Lips Sealed

Kocka, mislim, da se ta problem zelo hitro reši.... pa veliko jih bo zadovoljnih!  Cheesy Tongue

FŽ, samo dekico ji še dej tja spodaj, pa boš imela morda rešitev za trenutke puščanja ET same.  Cool

Super ste. Kako pa dve napsidiranki uživata! Prav vidi se jima, kako sta navdušeni druga nad dugo!  Cheesy Cheesy

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1077 : četrtek, 23.09.2010 : 09:18:41 »

Super ste. Kako pa dve napsidiranki uživata! Prav vidi se jima, kako sta navdušeni druga nad dugo!  Cheesy Cheesy
Ampak sta res Grin.
Če našo familijo ugrabijo vesoljci ali nas zadene komet, že zdaj povem, da se ju bo oddajalo izključno v paru Tongue.

Racionalna razlag bi pa lahko obstajala - recimo: preveč jo mučite, zato se je reva umaknila teženju in je zadovoljna samo še tam spodaj. Ali kaj podobnega Roll Eyes.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1078 : četrtek, 23.09.2010 : 09:39:31 »

 Cheesy Frajerki! Se jima pa dogaja. Afro (Me malo spominjata na naši dve doma.) Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1079 : četrtek, 23.09.2010 : 09:47:14 »

Kocka, mislim, da se ta problem zelo hitro reši....
Potem pa živiš v zmoti Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines