mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 01:34:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387294 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #990 : nedelja, 08.08.2010 : 17:50:46 »

Tudi garje niso. Sploh pa ušesne ne Wink. Možna je kakšna dermatoza, samo če je koža spodaj zdrava in normalna ne vem... Glede na poznavanje Milence (kolikor jo poznamo preko tvojega pisanja) mi je pretirano psihotično lizanje še najbolj verjetno.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #991 : torek, 10.08.2010 : 11:35:18 »

Hvala, Tečka. Sem zdaj našla isto še višje proti trebuhu. Se jo trudim opazovat in jo dejansko večkrat vidim lizat se prav tam (ostanejo prav šopki dlake).
Imava terapijo s sprehodki okrog hiše, kar sem že večkrat prakticirala, kadar je imela svoja obdobja in ji ful pomaga.

Je pa ona take sorte, da ne gre nikamor stran, voha naokrog in travico je, ko imam dovolj jo pa dvignem in not odnesem. Si zasluži tiste malo dodatnega časa in pozornosti, kolikor pač to vzame, ker se potem še par ur vsa srečna meni z mano. Ponavadi se debata začne z 'A si kej boga, Milenca? ', ona se vsede in reče: 'Mmaaauuu...' 'A mau si boga?' Grin ... In tako naprej, saj verjetno poznate tovrstne veleumne pogovore, hehe.

Se pa sprašujem, zakaj se mi včasih za trenutek zazdi, da zbiram doma različne klinične slike psihotičnega vedenja, hm  Roll Eyes...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #992 : torek, 10.08.2010 : 11:46:50 »

Se pa sprašujem, zakaj se mi včasih za trenutek zazdi, da zbiram doma različne klinične slike psihotičnega vedenja, hm  Roll Eyes...
Zato, ker če bi zbirala ENAKE klinične slike psihotičnega vedenja, potem ne bi bilo tako zelo zabavno Tongue

Upam, da čim prej premagate tole težavo in da bo kmalu dlakca OK Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #993 : torek, 10.08.2010 : 11:49:33 »

He he Milenca  Kiss  Vam pa res ni dolgčas, pa verjetno sploh ne razmišljate o novi žvauci  Evil  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #994 : torek, 10.08.2010 : 11:54:04 »

Ponavadi se debata začne z 'A si kej boga, Milenca? ', ona se vsede in reče: 'Mmaaauuu...' 'A mau si boga?' Grin ... In tako naprej, saj verjetno poznate tovrstne veleumne pogovore, hehe.


Uh, taki pogovori so pri nas majka. Vsi uživamo Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #995 : torek, 10.08.2010 : 11:56:14 »

Uh, taki pogovori so pri nas majka. Vsi uživamo Grin

pri nas imamo dva jamralca te sorte  Grin  jaz včasih crkujem od smeh  Grin Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #996 : torek, 10.08.2010 : 11:59:58 »

Meli je nazadnje jamral moji mami po telefonu - jaz se nisem mogla pogovarjat, ker sem se preveč smejala, mama je kar nekaj na dolgo razlagala, on pa njej nazaj
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #997 : torek, 10.08.2010 : 14:14:08 »

Tole s telefonom moram sprobat.
Samo moja Milenca se ne pogovarja z vsakim. Meni pride na odpoklic, pa govori tudi (skoraj) vedno, že z mojim recimo sta bolj na 'vi', da bi se pa kar s tujci po telefonu menila pa, hm, ne vem no... Kaj veš, mogoče bi ji bla pa glede na zadržanost ravno taka neosebna komunikacija všeč.

... pa verjetno sploh ne razmišljate o novi žvauci Evil
Kaskaderska misel nore Moon Evil Roll Eyes! Nenene in še enkrat neee...

Zato, ker če bi zbirala ENAKE klinične slike psihotičnega vedenja, potem ne bi bilo tako zelo zabavno Tongue
Kaj naj rečem, razen da je res Roll Eyes (a se lohk še mal butam: butnglavc butnglavc butnglavc)...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #998 : torek, 10.08.2010 : 21:57:23 »

Jao jao, ko berem nekatere na tem forumu, potem ob vaši izbiri živali lahko rečem samo to, da imate pač jaj*a, res.
Jaz priznam, da bi take posebneže težko prenašala. vsem vam, ki vam to gre pa samo  Kiss Kiss Kiss
Zaradi vas imajo tudi oni dom  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #999 : sreda, 11.08.2010 : 00:04:33 »

Joj, kocka, da ne bom zdaj neka svetnica izpadla, ki rešuje tanajtežje primere, moram pojasnit, kako smo se nabirali skup Tongue...

Milenca je bila pobrana v gozdu nekje pod Grmado oz. Šmarno goro, shujšana, čisto majhna in vesela moje bližine. Prva leta je prebila sama z menoj, morda ji je takrat ego malce zrasel, kaj pa vem... Je pa dejansko že od vedno imela kar precej svojih posebnosti, ki se z leti samo stopnjujejo.

Pici je bila v Horjulu običajna mala mucica, nič kaj problematična. Zna bit, da bi v neki drugi kombinaciji funkcionirala čisto drugače. Milenca ji ne zna dat prostora, ne da bi jo to travmiralo, ona si ga ne zna vzet, ne da bi travmirala Milenco. Vnaprej se to ne da predvidet; vse kar bi se dalo na prvo žogo rečt v zvezi z njo je, da je zelo živahna.

E.T., ful brihtna kuža - zelo prilagodljiva in nekomplicirajoča. Oboževala je ljudi v vsaki obliki, otroke pa je ljubila do konca. Absolutno nikakršne želje po dominanci. Edina neprijetna stvar je bila njen strah pred samoto (je odpirala vrata in kaj pojedla), Smetka je takrat priporočila kletko in povedala, da se v novem domu pogosto tudi zgodi, da se zadeva uredi kar sama od sebe. Dejansko pa po vsem drugem kot ustvarjena za nas.

Vedno so problem kombinacije - z nami in njimi med sabo.
Če bi bil človek vedež, bi kombiniral drugače, si upam rečt to brez sramu - pa imam vsakega od njih posebej rada. Namesto Pici bi morda morala bit pri nas kaka odrasla muca, nekomplicirana, z manj potrebe po pozornosti. Bi precej prihranila Milenci. Pa tudi Pici, ker se ji nekje, kjer bi bila edina, ne bi bilo treba tako barabarsko obnašat in včasih na ta račun tudi jeze kasirat .
Izbira neke druge psičke (že pred časom me je močno imelo, da bi šla po Bajso) bi morda kaj prihranila meni, mucam ne, ker tu ni nobenih težav. Ampak zdaj smo tu in smo naši. Ni za umret hudo, jih je precej hujših, včasih je hudo tudi zato, ker je dosti dela tudi z mulci, ampak ponavadi se vse nekako reši. Edino včasih smo zaradi kakega njihovega štosa malo stravmirani tudi mi, čeprav si vidno ne pulimo dlak, hehe Wink.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1000 : sreda, 11.08.2010 : 08:48:16 »

Joj, kocka, da ne bom zdaj neka svetnica izpadla, ki rešuje tanajtežje primere, moram pojasnit, kako smo se nabirali skup Tongue...
Sploh ni bilo mišljeno tako. Jaz samo vem, da bi bila jaz ˝stravmirana˝, če bi mi pes take počenjal doma in če bi v naprej vedela, da je nagnjen k temu, ga verjetno ne bi niti želela sram sram sram
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1001 : sreda, 11.08.2010 : 14:12:12 »

Berem temo od Zalarjeve. Nicka kar naenkrat ni več Cry Cry.
Drage moje živalce, brijte se, demolirajte bokse, norite in pretepajte ostale, puščajte dlake in uničite še kaj, rada vas imam, prmejduš da res.
Ko se spomnim na mojo Joro mi vedno pridejo pred oči zgrizene metle. Ne vem kaj je imela z njimi, bile so ji neznansko dobre. Vse po vrsti smo imeli vsaj malo načete. Danes bi ji jih kupila celo karjolo, če bi lahko. Eh ja...
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1002 : sreda, 11.08.2010 : 14:20:38 »

Berem temo od Zalarjeve. Nicka kar naenkrat ni več Cry Cry.
Drage moje živalce, brijte se, demolirajte bokse, norite in pretepajte ostale, puščajte dlake in uničite še kaj, rada vas imam, prmejduš da res.
Ko se spomnim na mojo Joro mi vedno pridejo pred oči zgrizene metle. Ne vem kaj je imela z njimi, bile so ji neznansko dobre. Vse po vrsti smo imeli vsaj malo načete. Danes bi ji jih kupila celo karjolo, če bi lahko. Eh ja...

Podpis. Tole si pa tako dobro napisala.  Cry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1003 : sreda, 11.08.2010 : 14:21:51 »

sam res Cry
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1004 : sreda, 11.08.2010 : 14:23:08 »

Res je, res...dobro se je tega prej zavedati, preden oddidejo zavedno.  Cry

FŽ, Nik mu je bilo ime, ne Nick. Čist tako... Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines