mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 21:25:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387168 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #975 : torek, 03.08.2010 : 08:32:54 »

Uau, kakšno prijateljstvo! Super ste!  Kiss Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #976 : sreda, 04.08.2010 : 17:51:26 »

A je to dnevna od kakšne zbiralke Grin? Povsod sama živalska telesa, nimaš kam stopit Roll Eyes...
Aja, pokosila jih je pa neizprosna bolezen, ki se ji reče popoldanski spanec. Reveži so Wink.

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #977 : sreda, 04.08.2010 : 19:09:13 »

Pa ubogi Milenci ne pustite na sončka, banda  Angry Angry Angry
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #978 : četrtek, 05.08.2010 : 09:07:54 »

Punčka je talentirana za dresuro psov  Cheesy  Kiss Kiss Kiss kjut res.  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #979 : četrtek, 05.08.2010 : 09:57:05 »

Onedve imata čist en poseben odnos. Včasih nekaj debatirata, da niti ne razumem kaj, je prav hecno za videt. Se pa zmenita vse v stilu 'če boš ti mene, bom tud jst tebe'.
No, ji nikol nič resnega ne naredi, to smo razčistli že tam do enega leta pri mačkih.

Je pa hecna - po eni strani skoz govori, da 'ET je moja sestlica' pa 'bova delile' (hm, piškote in take reči), po drugi strani ji zna pa zelo zakomandirat. Kadar E.T. pretirava, teka za njo in ji tišči nos v faco (kar niti ni tko redko), jo ornk nahruli ('nehi me slediiiit') in če ne pomaga, jo lastnoročno odvleče na posteljico in ji pove, da ne sme dol. Ne moreš verjet da pes celo uboga, hehe.

Je prav zabavno gledat take 2,5 letnike, kako gradijo odnose nekako po filingu, brez odvečne filozofije, ki se jo včasih gremo mi, pa jim odlično ratuje.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #980 : četrtek, 05.08.2010 : 10:49:41 »

Super  Smiley si ju prav predstavljam  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #981 : nedelja, 08.08.2010 : 09:15:44 »

Evo, jaz si glede na moje dosedanje izpade panike sploh ne zaupam več. V preteklih letih sem že ene stokrat vodila mačke na veterino z namišljenimi boleznimi, raznimi 'mikrosporijami', 'garjami' in podobnim, da se mi potem lahko smejijo tam Sad. Samo letos sem bila že kar nekajkrat pri vetu - v glavnem zaradi prevelike panike.)
No, danes sem Milenci našla tole:


Koža spodaj je normalna, ni nič pordela, zadebeljena ali ranjena, samo dlaka manjka. Ker se je pred mesecem dni uspela namočit v naftno lužico v kurilnici (nekaj zaštekala cisterna) in vonja ne moreš odstranit v enem dnevu, si je ob lizanju od travme spulila kar nekaj dlak nad repom. Na nogi nisem opazila nič posebnega, lahko pa, da je tudi tam kaj pulila, ali pa da ji je dlaka odpadla, ker noga je bila sigurno še najbolj namočena. Je bila pa od takrat že parkrat skopana (lahko tudi posledica tega). Skratka, ful me skrbi, da ima kako zoprno kožno reč, po drugi strani je pa najbrž 99%, da imam (spet) napad panike. Skratka, preden jutri odbrzim do veta, a je kdo že videl kaj takega? Undecided Undecided

Helppp... čist prestrašena FŽ Sad
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #982 : nedelja, 08.08.2010 : 09:35:25 »

Aja, pred mesecem dni pa je Pici dejansko imela garje - so rekli, da jih je tako malo, da je res komaj vidno (prvič da nisem brez veze letala tja, v bistvu). Čistila sem ji ušesa s tisto tekočino, dobila je ampulo, Milenca pa tudi - preventivno. Po Strongholdu ji je malo močneje izpadala dlaka, to pa je tudi vse, kar sem opazila. Pici so se ušesa popravila, tako da naj bi to načeloma bilo ok.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #983 : nedelja, 08.08.2010 : 10:50:25 »

FŽ, mogoče si je oddrgnila tačko? Da se je kam zataknila ali kaj hotela doseči, in zato malo zgulila dlako? Ne vidim jasno iz slike, je to bolj redka dlaka ali bolj temna koža? Ali oboje?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #984 : nedelja, 08.08.2010 : 12:32:32 »

Hm, po mojem si jo je izpulila. Pri tolikšnih šokih se temu ne bi čudila - sklepam po naši psihički Xenci, ki si gre pulit dlako ob vsaki spremembi, ki je mi sploh ne zaznamao, njej pa pomeni alarm=puljenje dlake  Roll Eyes. Sem se že zverzirala, da vem, na kaj moram biti pri njej pozorna, če se to začne. Tako, da zdaj vemo, da z njo ne letimo takoj k vetu, ampak preigramo možne "strese", ki so se je dotaknili. Do sedaj je bilo vedno tako.... Wink
Meni se to ne zdi nekaj hudega (moje laično mišljenje) in bi verjela, da je posledica nedavnih naftnih "tretmajev"  Tongue.
Opazuj, spremembe se pojavijo verjetno zelo kmalu ali pa čez kakšna dva tedna, ko se začne lepo dlaka gostit in se zaraste.
Pa še kakšno mnenje bi prav prišlo.
Milenca, tebi pa hitro vse zdravje nazaj! Takoj!  Kiss Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #985 : nedelja, 08.08.2010 : 15:11:20 »

Cats, obdrgnjeno ne zgleda, je pa dlaka redka, spodaj pa čisto normalno obarvana svetla koža, brez karkšnekoli odrgnine.
Stres in cufanje bi bila vsekakor možnost, je take sorte, da ful reagira na vsako spremembo in tista nafta jo je kar potrla, ja.  Sad
Me čudi, da nisem prej opazila, čeprav je pa res, da se nje ne mečka kar tako vsak dan - po glavi in to že, da bi jo okrog obračal pa ne, je to že prevelik poseg v njeno integriteto in takoj postane ohinsploh nesrečna.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #986 : nedelja, 08.08.2010 : 15:45:34 »

Ampak oblika je nenavadno pravilna za puljenje - tak  lep lok, povsod enakomerno širok.
Uno mikrosranje po moje že ni. Kaj pa kakšna dermatoza?
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #987 : nedelja, 08.08.2010 : 16:00:55 »

Meni zgleda prej rezultat pretiranega lizanja. Mikrospore tole definitivno niso.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #988 : nedelja, 08.08.2010 : 17:37:32 »

Mikrospore tole definitivno niso.
Hvala, za ene 390 procentov boljše se že počutim, huh.
Da bi pa Picikine garje slabo pozdravli in bi se razširile še nanjo pa tudi ni preveč verjetno, kaj?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #989 : nedelja, 08.08.2010 : 17:49:02 »

FŽ, garje ne bi naredile tako pravilnega vzorca po mojem.
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines