mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 19:35:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387135 krat)
0 članov in 37 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #885 : torek, 06.07.2010 : 11:18:21 »

Še tri dni, še tri dni
Še dva, še dva Cheesy Tongue. Saj vreme ste naročili, ane Wink?
E.T. se že veselo pripravlja na pohajkovanje po vaših koncih, jaz pa tud komaj čakam - predvsem na ovčke in ostalo živad. Moj v bistvu ne čaka na nič, ker bo za rd presenečen, ugrabljen in odpeljan v neznano, na večerjo z bovškim sirom in ostalimi dobrotami, ki si jih bomo nad ognjem pekli v Anini pastirski kočici Tongue. In na nekaj dni nature pure oddiha. Če se tega ni za veselit, pol pa tud ne vem Tongue Tongue. A lahko dodam, da poleg tega, da so kosmatinsci dobrodošli, Anina soška klapa po potrebi za kako urco odstopi celo pesjak, da lahko dvonožci skočimo še kam, kamor štiri tace ne smejo. Se že zdaj bojim, da postanemo odvisni od takih dopustovanj...

In ker je tam naokoli baje vse v strminah, se E.T. za vsak slučaj uči plezat (sicer po ravnem, ampak za vajo bo):
no ja, mal bo treba še vadit: http://www.youtube.com/watch?v=ZwtXsJbz0UE
aha, zdaj pa bo: http://www.youtube.com/watch?v=sRn8D21O3_k

Nasploh ugotavljam, da bi bila E.T. še najbolj primerna za agility, resne teme je ne zanimajo preveč, ko je treba pa po kakem ozkem zidku plezat, pa juhej! - ni nobenega problema. Sicer je pa zgornji filmček iz Preddvora, kjer je pohajala v soboto. Še fotke:

Lej jo, vodo! Sej bomo šli gledat račke, ne?:


Itak, E.T. Cel krog okrog tegale jezerca gremo, samo zate in za tvoje gage:


Drevo, ki nas je prav na glas klicalo k pikniku Tongue:


Uživanje v razgledih:


No ja, oni uživajo, mene pa privežejo Angry. Auuuuuuu, kam greste brez mene, auuuuu:


Sem boga pa delam trapaste face:


In jezikam na ves glas Tongue (ona dobesedno jezika - kadar ji kaj ni prav, postane zelooo gostobesedna Grin):


No, na koncu za račke sploh ni bilo zanimanja... Psi in čolni, to je pa drugo!
Prvi so za dirjat in lovit, drugi pa - hja, nič me niso spustili, zato ne boste nikoli izvedeli!

In ker je bila pridna, je zavila še v tole romantiko na sadno kupo (na sliki je ni prav zato, ker je res pridna - leži skrita pod mizo):


In še en profil za v revijo...:

(danes zjutraj na kavi ji spet en stric ni verjel, da je pasme mešani odnašalec, tko da postaja kar preveč ponosna na svoj videz Roll Eyes Cool)

In še pozdravčki od nas Kiss!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #886 : torek, 06.07.2010 : 11:23:30 »

Vidim, da Xena bere Tongue: kletka obrnjena v steno podaljša izhodni čas za kake dve minutki, hehe (uspelo v prvem poskusu)  Roll Eyes Roll Eyes.
Jo bomo torej ornk okovali (kletko, ne ET).
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #887 : torek, 06.07.2010 : 11:28:58 »

Jaaa še dva dni  Cheesy Cheesy, vreme naročeno, baje bo fajn sonček  Cheesy... tudi mi pripravljamo še eno presenečenje za rd tvojega moža, pa naj bo presenečenje še zate  Tongue Tongue
Glede pesjaka in varstva za E.T. pa jaz že razmišljam, kam vas bom poslala, da bo E.T čim več časa v mojem varstvu  Grin Grin Tongue

Krasne fotke in filmčka  Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #888 : torek, 06.07.2010 : 11:37:24 »

Vidim, da Xena bere Tongue: kletka obrnjena v steno podaljša izhodni čas za kake dve minutki, hehe (uspelo v prvem poskusu)  Roll Eyes Roll Eyes.

Ciganka. Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #889 : sreda, 07.07.2010 : 10:27:52 »

Pici in dojenčki Roll Eyes Tongue...



Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #890 : sreda, 07.07.2010 : 10:29:22 »

Akrobatska guvernanta - to je še bolj kul od Mary Poppins Cheesy Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #891 : sreda, 07.07.2010 : 10:48:18 »

Hehe, res ja. Drugače pa jo ena zabava, druga pa umiva in čuva. Kaj pol sploh še ostane mami?

E.T. in naš mali škrat (ki je btw. ful potrpežljiv):
http://www.youtube.com/watch?v=XF4Q-In56Hg
(takole nego otroka mama sicer mal omejuje, ampak ji na trenutke ne gre najboljš)


Pes čuvaj (uni cufki na tleh niso od otroka, poškodbe je utrpel pujs Grin)

Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #892 : sreda, 07.07.2010 : 11:05:55 »

Ojoj - kako nagravže filmček  Cheesy
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #893 : sreda, 07.07.2010 : 11:21:04 »

Uf - glede na to, da na forumu nisem toliko kot prej, pa sem seveda spregledal, da je tole nekaj novega.

Čestitam tudi jaz...
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #894 : sreda, 07.07.2010 : 11:33:51 »

Hvala, steva, se imamo že kaka 2 meseca takole in je prav luštno Tongue Smiley.
Nagravžn pa je filmček, ane? Buhnedej, da ga vidijo stare mame, te bi dete najrajši razkužile - pol pa še v ene 17 dek zavile, da ne zmrzne slučajno ali da ga kak smrtonosen vetrček oz. bacilček ne dobi Grin.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #895 : sreda, 07.07.2010 : 11:36:02 »

 Kiss
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #896 : sreda, 07.07.2010 : 13:10:28 »

FŽ, vi ste NadKičasti Cheesy in tale "nagravžni" filmček moraš nuuuujno pripet na kakšen starševski forum, kjer se ponavadi bojijo "glist, ki lahko iz sosedovega mačka skozi okno priletijo k nam" Evil

Zlati ste, uživači! Me prav veseli, da bosta tvoji dve damici zrasli v eni taki fajn ljubeči, z vsemi žavbami (beri slinami Grin ) namazani kmečki punci Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #897 : sreda, 07.07.2010 : 16:07:24 »

 Grin  krasni ste Picikini  Kiss
Picika pa ima novo žrtev za nadzirat  Tongue  Ma tolk je fajn, ko jih vidiš vse skupaj  Smiley
Uživajte ob Soči  Cheesy
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #898 : četrtek, 08.07.2010 : 08:45:36 »

IIiiiijeeee, uboga roža mala, še med spanjem nima mira.  Cheesy Grin Kiss

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #899 : četrtek, 08.07.2010 : 08:51:06 »

 Kiss kako srčkano  Cheesy Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines