mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 21:32:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387194 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #855 : ponedeljek, 07.06.2010 : 08:15:30 »

Joj, kako ste dobri!  Cheesy Cheesy Grin Grin
Zgodba je poznana.  Tongue
Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #856 : ponedeljek, 07.06.2010 : 09:16:47 »

lepo, vse se bo pošlihtalo tko kot mora biti,
je pa res, da manj kompliciramo boljše je, pri nas je teh usklajevanj kar nekaj,
a z dobro voljo se vse da, bivanje psov pa nam precej olajša velikkka ograjena zelenica,
pa velika pokrita terasa, in dopoldne ko nas ni onadva uživata na soncu - si odvlečeta vsak svojo dekico na travo in spita, se pogovarjata...se hecamo da imata piknik...
mački so pa v svojih prostorih v spodnjem delu hiše...
potem pa prvi ko pride domov najprej uštima živali, pol smo pa ljudje na vrsti... Wink
včasih kdo reče narobe svet, a nam se zdi to čisto ta prav svet...
mejte se lepo, pa veliko veselja z dojenčico..Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #857 : torek, 08.06.2010 : 14:03:55 »

Dragi moji,

komaj se upam oglasit, glede na to, da me v poročilih v našem kotičku zadnje čase samo še bežno in s posmehom omenjajo.
Nujno vas moram opozoriti, da se je naftni madež iz Kalifornijskega zaliva razširil tudi na Slovenijo. Danes me je en njegov del pričakal pred pečjo za nafto (itak, podobni se s podobnimi družijo), na kateri ponavadi dopoldne malo pogrejem premrle kosti. Ker sem se danes zjutraj proti peči premikala z izjemno hitrostjo, žal nisem uspela pravočasno zabremzat in sem celo levo stran kožuščka namočila vanj.

Bljak. Ko je naša mama našla vir smradu, ki se je izmenično pojavljal v različnih sobah, me je - kot da še ni dovolj - jadrno zgrabila in zaprla s sabo vred v kabino za tuširanje. Najprej me je milila, drgnila in splakovala, potem šamponirala, drgnila in splakovala - in tako v nedogled... In ker kožušček ni in ni hotel nehat smrdet, pasjega šampona pa je zmanjkalo (da ne rečem, da mačjega sploh ni bilo!), so na koncu pograbili kar vijoličen Palmolive aroma therapy in me spremenili v ogromno penečo kroglo. Zdaj smrdim po obojem - po naftnem madežu in po šamponih. Sem se odločila, da se je najbolj varno skrit pod peč in kak dan ali dva mulo in jezo kuhat.
Vaša zelo trpeča Milenca




Zdaj pa zares - umila sem jo nevemkolikokrat z vsem možnim, pa še vedno smrdi. Mi zmanjkuje idej, ta reč je neuničljiva Angry.
Sem pa enkrat za spremembo strašno vesela, da se lenčina ne mara umivat sama in je pustila stvar kolkortolko na miru.
Skratka, če je kdo že kdaj učinkovito spucal z oljem napacanega mačka, bi z veseljem kak nasvet... Undecided
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #858 : torek, 08.06.2010 : 14:18:00 »

Poskusi s kisovo vodo, čeprav nafta je zelo trdovratna. Tudi iz cunj se je kljub pranju težko znebiš.
P. S. Milenca, stran s Palmolive sram - črna lista .
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #859 : torek, 08.06.2010 : 14:24:26 »

P. S. Milenca, stran s Palmolive - èrna lista .
Shocked ona nč kriva, reva uboga, so jo prisilno napalmolivali.
Jst pa to reč že nevem koliko časa prostovolnjo nase packam sram.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #860 : torek, 08.06.2010 : 14:25:42 »

prehitro kliknila - hvala za link.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #861 : torek, 08.06.2010 : 14:32:43 »

Z največjim veseljem širim Smiley.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #862 : torek, 08.06.2010 : 15:32:37 »

Milenca moja draga sotrpinka, tole je pa RES višek!  Lips Sealed
Popokaj kufre pa pridi k nam.... za enega bomo že še plac našli!
(saj itak ne bodo vedeli, da sva dve, k' sva si tako podobni!)  Roll Eyes

S tabo trpeča tvoja look-a-like muca Moni
Drži se, punca!  Kiss


ps: FŽ, pametnega nasveta nimamo, lahko jo pa pobriješ!  Evil
(upam, da je vsem jasno, da se hecam!) 
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #863 : torek, 08.06.2010 : 18:18:47 »

Samo smrdi ali je se vedno mastna? Probaj jo se dobro obrisat s frotirasto brisaco, potem bi pa moralo pomagat, ce jo posujes z otroskim pudrom.  Pomagajo tudi pescene kopeli (pesek za cincile ipd.), ampak verjetno ne pri macku ...
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #864 : torek, 08.06.2010 : 18:19:35 »

Sorry, prehitro oddala. Vonj bo prisoten se nekaj casa, ceprav bi puder moral vsaj nekoliko pomagati tudi pri tem.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #865 : četrtek, 10.06.2010 : 12:27:23 »

Nismo nič brili kožuškov (ti-ti, alexx! Wink).
Mastna je samo tolko, da se dlaka malo pretirano sveti, več ne, smrdi pa še kar in to ful Angry. Ostane vonj celo na rokah, ko jo božaš. Puder je dejansko nekaj pomagal, je manj mastno, čeprav ji ni bilo všeč sploh. Jo je pa vse to čiščenje ali pa sam vonj kar v stres spravlo, hodi naokol u iber užaljena.
Moja revica uboga Kiss, trenutno je ne pripravim v take božalno-objemalne poze...

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #866 : četrtek, 10.06.2010 : 12:53:36 »

Slišala sem, da se smrad da odstranit tako, da pobrišeš rahlo vlažnega mačka ali psa s tistim listkom za v sušilec perila - nisem probala in ne vem, kako se obnese.

Milenca, ti uboga trpinčena nerazumljena krasota Kiss Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #867 : petek, 18.06.2010 : 13:46:57 »

Če poročam o lepih trenutkih, moramo tudi o nelepih, ki jih obžalujem, ker bi se lahko končali drugače Cry. Mogoče v poduk za še koga...
Naša Pici je tri dni nazaj upravičila vzdevek 'leteča' in povzročila kup skrbi, joka in paničnega strahu . Prosim, pazite na svoje mace, mi smo brez posledic ostali čisto po naključju ter zato, ker slučajno ne živimo v desetem nadstropju nad kakšnim parkiriščem ali prometno cesto. Ali pa je bil na delu res dober mačji angel varuh.

Okna...
Pri zračenju vedno maksimalno pazim. Striktno jo ločujem od prostorov, ki se zračijo, odpiram v glavnem le na kip, pa še to le okna, ki se odpirajo z majhno odprtino, tistih, ki se odprejo bolj na veliko ali imajo v bližini kako odrivno površino ne, ker se bojim lezenja skozi. Tudi tokrat sem se zaprla, ko sem stopila v spalnico v mansardi, ki je nadstropje in pol nad tlemi - čeprav sem šla samo pogledat skozi okno, kdo parkira na naši dovozni poti...

V trenutku, ko sem se nagnila skozi, je mimo moje desne rame kot izstrelek priletela Pici. Dobesedno poletela je ven. Ni mi jasno, kaj ji je bilo, zunaj ni bilo nobenega ptiča, muhe ali česa drugega, kar bi jo pritegnilo. Zelo mogoče, da je hotela na polico in falila. Tudi ne vem, kako je prišla noter, še minuto pred tem sem jo videla v pritličju valjat se po pasji postelji z E.T.. Ne bom razlagala, kako mi je zledenela kri, ker je bilo grozno. Priletela je na betonsko potko ob hiši. Odnesla jo je z nekaj praskami na nosu. Seveda sem jo vsa panična takoj stlačila v transporter in na kliniko (sploh ker ji je v prvih minutah tekla kri iz noska). Se je izkazalo, da ni hujšega, razen šoka (reva je bila čisto mirna).

Po pregledih je dobila infuzijo (zakaj, mi ni čisto jasno, verjetno za hitrejše okrevanje), potem smo se šli domov opazovat in počivat. Ne vem če sem naredila prav - odklonila sem injekcijo proti bolečinam in se zmenila, da pridem drugo jutro takoj nazaj, če bo slabše. Zdi se mi, da sicer ne bi počivala niti minute, ampak spet norela, namesto, da bi se zdravila Undecided. Poleg tega se tako prikrije bolečino, ki je lahko znak, da se stanje slabša. Ne vem, če sem ravnala prav, odločitev trenutka pač... Na srečo je že zvečer normalno jedla, pila, izločala itd. Do drugega dne se je vrnila še razposajenost, tako da se ji nič več ne pozna. Jo še malo crkljam z AD konzervicami, ker so me na kliniki prestrašili, da mora po hitrem postopku začet normalno jest in sem jih nakupila...

Ne vem kaj naj si mislim, človek pazi in pazi na vsakem koraku - moj našo bajto občasno v hecu imenuje 'Alcatraz', ker imamo res strikten režim glede zračenja, odpiranja vrat itd., vedno povsod pogledam, preden odprem - pa se vseeno zgodi. Očitno me je uspela prelesičit in se mi nekako izmuznit v sobo, ko sem zapirala vrata. Skratka, zdaj je vse v redu, precej grenak priokus pa še kar nekaj časa ne bo minil. Pa pazili bomo še ene 1500krat bolj kot do zdaj Sad.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #868 : petek, 18.06.2010 : 13:51:23 »

Občutek ob tem, ko skozi okno odplava tvoj lasten maček - obup, kot bi padal dol ti sam.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #869 : petek, 18.06.2010 : 13:58:22 »

Se mi zdi, da se potem, ko se ti kaj takega zgodi, miljonkrat bolj paziš.
Pri nas tudi našega Tačkota ne spuščamo na balkon. Enostavno mu ne zaupam. Starima kokicama brez problema, njemu pa čisto nič, ker je isti norc (iz Horjula, seveda) kot Pici Evil Evil.
Piciki želim hitro okrevanje, Micki iz naftnega sodčka pa čimihtrejše razdišanje....in seveda opravičilo, ker jo tako mučijo... Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines