mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 21:15:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387152 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #840 : petek, 21.05.2010 : 17:52:13 »

oooo, pa ste le doma  Cheesy   Uživajte spet skupaj  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #841 : petek, 21.05.2010 : 18:08:36 »

Juhej, čestitke še enkrat - želim pa vam zares iz srca, da se stanje čim prej normalizira Kiss Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #842 : sobota, 22.05.2010 : 08:39:29 »

Štirikilsko?!?  Shocked Uff!  Wink
Logiran
toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #843 : sobota, 22.05.2010 : 10:20:02 »

tudi mi se pridružujemo čestiikam za novega družinskega člana, več jih je lepše je...
to povem iz lastnih  izkušenj.  Cheesy..pri nas je namreč pet otrok, dva psa in sedem mačkov...
pa se imamo čedalje bolj fajn...Smiley Smiley
uživajte
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #844 : sobota, 22.05.2010 : 11:26:49 »

Čestitke za štručko, FŽ  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #845 : sobota, 22.05.2010 : 20:33:56 »

Vse lepo še od nas...čestitamo in želimo čim manj izgredov Wink Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #846 : sreda, 26.05.2010 : 00:37:58 »

Uuuuuu, ravno danes sem razmišljala kako ste in kdaj dobite novega družinskega člana Cheesy In vidim, da sem čist za časom sram
Čestitke FŽ!!! Smiley
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #847 : sreda, 26.05.2010 : 20:24:18 »

Čestitke za naraščaj!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #848 : petek, 04.06.2010 : 10:53:41 »

Pozdravljamo vse po krajšem odklopu in premoru.
Nas človeško-živalski trop je živ, zdrav in zadovoljen. Milenca se je izkazala za zelo konsekventno glede svojih načel - pridno in redno pobruhava naokrog in mi kaže hrbet (nastavi se pa vedno tako, da jo enostavno moram opazit). Seveda se pri tem ni izneverila niti svoji počasnosti in je stavko naznanila z zamikom parih dni. Fino me je nahecala, sem že mislila, da bo na stare zamere kar pozabila...

Love is in the air... Da ne bo kdo mislil, da smo pri nas pretirano tradicionalni, konzervativni ali kaj podobnega - Pici ima ljubico ženskega spola, ki ji jo iz srca privoščimo. Pred kakim tednom se je nenadoma do ušes zaljubila v E.T. Seveda to ne pomeni, da ji ne nagaja več medtem ko ona spi, je ali počne kaj drugega pomembnega. Se je pa odločila živet kot parazit - priraščena nekam na njeno telo. Spi samo še v pasji postelji, ovita E.T. okrog vratu ali pa ji sedi na glavi tako, da se njenega obraza sploh ne vidi izpod mačjega kožuha. Neprenehoma jo hodi umivat, poskakuje in se drgne ob njo; čisto jo potre, ko E.T. zgine na sprehod - skratka, ljubezen brez meja Smiley. Dobra stran - vsaj na trenutke si frej obeh Tongue.

E.T. se poleg tega, da se pusti maltretirat zmešani mački, zadnje čase ukvarja predvsem z nadzorovanjem dojenčice, ki bi jo od navdušenja najrajši pojedla. Ko ji jo dovolim malo 'pokusit', se do nje obnaša, kot bi bila pasji mladiček - z noskom jo suva sem in tja, masira in liže. Očitno je dojela, kaj je to za en štos, pametna punca Smiley. Ampak ker je navdušenje brezmejno, zadeva ponavadi zgleda tako, da ona čuva dete, jaz pa njo, da ne zleze z vsemi štirimi nanjo in jo začne kotalit naokrog.

Edino, česar pri nas doma trenutno ni, je dolgčas, kar pa je pri razmerju 6:1 v prid žensk proti moškim kar za pričakovat Tongue.
Slikce sledijo takoj, ko najdem čas.

P.s.: hvala še enkrat vsem za čestitke
Toffka: kapo dol, kakšna zasedba Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #849 : petek, 04.06.2010 : 11:11:02 »

Super, da ste super Cheesy
Sem ravno danes razmišljala, kdaj se boste kaj javili Shocked Wink
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #850 : petek, 04.06.2010 : 11:41:07 »

 Smiley Vi ste pa res ena  zelo posebna družina, kjer se vedno nekaj dogaja. Sem komaj čakala te novice. Srečno še naprej!  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #851 : nedelja, 06.06.2010 : 17:36:48 »

Tale post bi se lahko imenoval tudi Strokovno navajanje psa na boks...
Ja, Trixi, najposebnejša je pa FŽ, ki ji je v teh dneh močno nerodno, ker očitno vzgojo psa res 'obvlada' v nulo Grin. Bom razložila...
Nekega dne, kmalu po porodu, se je na dolžnost javila moja mama. Ko je zglancala in pospravila hišo, se je lotila še psa.

Kljub temu, da spada med tiste kinološke aberveznike, ki na sprehodih s psi 'smuča na vodi', ki govori 'priden kuža', malo potepta psa po glavi in potem visoko dviga roke, si jo psi praviloma izbirajo za objekt svojega izkazovanja veselja nad življenjem. In jo imajo iz nepojasnjenega razloga zelo radi. Tudi v našem primeru je tako, zato si je med drugim prislužila tudi zadolžitev sprehajanja. Tudi sprehod z babico je namreč boljši kot nesprehod.

Po enem od sprehodov se je v kuhinji pojavila sama, brez psa. Sem že hotela začet stopetdesetič ponavljat pridigo, da pes ne more sam čakat v garaži, kurilnici itd., ker se tega boji in občasno dela štalo, posledica so spraskana vrata in pojedene reči ali celo odpiranje vrat na svobodo. No, E.T. ni samo čakala v kurilnici, bila je v kletki! Zaprti kletki, ki jo je mama odvlekla v kurilnico, kjer E.T. res ne mara bit sama (bila na začetku ponoči, pa je zganjala vsak dan lepšo galamo). In to debelo uro! Mama jo je enostavno postavila tja, brez spraševanja in pomišljanja in zaprla vrata za njo! Ona pa je mirno obsedela noter skupaj s svojim kongom in parimi brezveznimi briketki v njem. Niti pisnila ni, samo žvečila, ko je zmanjkalo pa najprej čakala, potem pa pridno spančkala Shocked! Ne vem kaj jo je tako umirilo, pomoje je bila osupla nad situacijo, hehe. Kakorkoli, sprašujem se, zakaj sem jo jaz na kletko navajala cele 3 mesece? Zakaj že?? Zakaj je meni cufala in jedla zadeve, ki sem ji jih postlala v kletko... Zakaj je vmes štrajkala, ko je ugotovila, da se kletko tudi zapira? Zakaj res, orkašment *&##!

(Kako nujno je bilo do konca uredit to zadevo, mi je bilo v bistvu jasno šele ob moji odsotnosti od doma, kjer so medtem potekale zanimive plesne vaje Roll Eyes, ki sem jih bila v obliki tožarjenja deležna tudi jaz. Dokler si nisem na koncu rekla - samo da preživijo in da so siti, drugo me ne briga. In nehala poslušat...)

Trenutno je stanje tako, da moje mame ni več pri nas, E.T. pa še vedno po jutranjem sprehodu kako uro sedi v kletki in sploh ne komplicira. In če občasno hoče začet, je dovolj malo povzdignit glas, pa večinoma neha in se umiri. Medtem pa mi v miru zajtrkujemo in se delamo, da ni nič. Na tale račun seveda poslušam cele serije zgodbic o kontrolfreak ženski, ki patološko privezuje nase vse kar leze in gre Roll Eyes.

Torej:
Strokovno navajanje psa na boks - recept:
Vzameš enega kinološkega aberveznika, dodaš nič hudega slutečega psa, dodaš boks, fino pomešaš... (nadaljevanje po želji Tongue)
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #852 : nedelja, 06.06.2010 : 17:45:17 »

 Smiley bravo Super!
Eni, na vprašanje: "Kako je" odgovorijo:  "Dobro je, pa še zboljšuje se!"
Enako velja za vas. Super ste, pa še zboljšuje se! Že prav lepo kičasto.  Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #853 : nedelja, 06.06.2010 : 21:55:18 »

Grin Grin Grin kolk smo nore pasje matere, res. Samo en pasji aberveznik, popolnoma neobremenjen s kaj-pa-če scenariji mora priti, pa je. Fajn, vesela za vas.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #854 : ponedeljek, 07.06.2010 : 07:45:03 »

Oja, tako ti to gre Cheesy. Čim zavohaj samo trohico kompliciranja/strahu/omahljivosti, potem to izkoristijo na polno. Dvo in štirinožniki Roll Eyes. Imajo vgrajen senzor, banda pokvarjena Evil
Super, res, da vam je vsem lažje Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines