mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 19:21:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387082 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #810 : torek, 20.04.2010 : 17:49:21 »

 Smiley Tudi mi smo navdušeni nad to pridnico.  Kiss
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #811 : torek, 20.04.2010 : 19:57:59 »

Pridna E.T. in vse čestitke ob obletnici-radi se imejte. Kiss Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #812 : torek, 20.04.2010 : 21:47:10 »

pred odhodom zmolila sicer ene par očenašev, pa potem še ene par in potem proti popoldnevu so se že malo zdrave marije in rožni venci vrstili,
A vidiš, kako vsaka stvar/znanje kdaj v življenju prav pride Evil
Pridna E.T., očitno je čutila, da ti nisi imela izbire Wink
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #813 : sreda, 21.04.2010 : 08:19:05 »

Super ste! bravo
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #814 : petek, 23.04.2010 : 11:36:18 »

Super ste! bravo
Evelinas, ona je super Tongue.
Ne morem razumet, kako lahko nekdo spregleda tako mehko dušo in jo priveže pred polomljeno kočo, med kup odpadkov in pusti takole hirat Cry.
http://picasaweb.google.si/iscemnovdom/PtickiBrezGnezda#5395161715345296914 (fotke so od miškice)
Se spomnim na tole konkretno fotografijo tudi vsakič, ko ji uspe kaj sumljivega izmaknit iz pulta, da potem lahko veselo driska...
 
Včasih česa tudi še ne razume, ali pa si (zanalašč) razlaga po svoje, pa se spomnim na Moonbeam, kako mi je enkrat svetovala malo več vztrajnosti in predvsem potrpljenja, ker takšni psi niti  niso mogli uporabljati možganov - tako da niti ni čudno, če kdaj štrajkajo ali ne zmorejo, čeprav razumejo. Ob čemer pa se mi pri njej najbolj milo stori, je to, kako se je prilagodila na tako beden način življenja - z znaki, ki vse naokrog obveščajo, da je prijazna, da nikomur nič noče, prav prosi te za ljubezen. In to počne še vedno, kadar koga ne pozna ali ni sigurna vase... Jo je pa lepo gledat, kako dela pri vsem, kar je povezano s pozitivnim potrjevanjem, kako kar ponori in vsa žari od sreče - zadnjič smo si na ta račun prislužili naziv 'ta najbolj podivjan pes v pasji šoli' (vaja odpoklic, jaz sem se ji skrila, nakar so jo spustili, da je letela k meni), no potem pa je vsem, ki so jo žalili, za nagrado brezhibno pokazala vse trikce, ki smo jih delali do zdaj  Azn.

Sicer pa vedno bolj tudi v praksi ugotavljam, kako fino je imet psa in to pri sebi, ne nekje za hišo. Da ne omenjam vseh prijetnih trenutkov že samo ob dejstvu, da ga imaš, da te spremlja, gleda in je pri tebi, pa večernih čohanj in crkljanja, ki deluje na dušo in pritisk, naj povem, da sem bila poleg tega zadnjič od dohtarjev pohvaljena še in še, kako fajn kondicijo imam, da je vsak mesec bolje, namesto, da bi šlo kot je normalno v nosečnosti navzdol, pa zredila da sem se pod vsemi mejami itd. In potem, ko sem povedala, da se grem zadnje čase (kljub temu, da sem slabih 14 dni pred porodom) vsak dan kaki dve uri aktivne hoje v hrib in da je recept zvesti spremljevalec pes, so samo še kimali. Pomoje so razmišljali, da bi jih začeli predpisovat na recept Wink.

Kondicija se izboljšuje tudi E.T., ravno danes zjutraj sva se šli 7km teka ob kolesu - je bilo ob prihodu domov kljub temu treba še kake pol ure ta najboljšega prijatla - plastičnega krulečega pujsa - klat, pa Pici divje preganjat gor in dol (v čemer ona z veseljem sodeluje), špegat, če je mačja hrana slučajno nenadzorovana... Luštno kužo ste nam dali, Horjulski Kiss!
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #815 : petek, 23.04.2010 : 17:03:15 »

Popolnoma ganjena!  Lips Sealed
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #816 : petek, 23.04.2010 : 18:16:22 »

Fajn je, ko so lahko z nami  Kiss  Ni ga lepšga kot pes noter in skoz za ritjo  Tongue  Sploh ne vem, kako je lahko bilo včasih drugače.
Uživajte še naprej v kraljestvu rdeče mravlje  Evil
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #817 : petek, 23.04.2010 : 22:22:08 »

Tudi jaz ne morem in ne morem razumet, kako nekateri ravnajo s "svojimi" živalicami. Saj ne morejo bit res njihove, če jih nimajo za res svoje...žalostna zgodba je za tole pogumno in nežno lepotico. In sem res, res vesela, da je osvojila ravno vaše srce in tako ne samo obrnila list v svojem življenju, ampak kar prešla na boljšo knjigo!
Ma bom kar ponovila, ker tako čutim: Super ste!  bravo...ker ste res!
Včasih gledam našo Ajško (Bajsko  Tongue) in si skušam predstavljat, skozi kaj je šla, kaj se ji je dogajalo, kaj je morala občutit,...mogoče je za nas bolje, da niti ne vemo, lahko jih imamo samo RADI..ker so to res ene zlate dušice, vsaj mene Ajša lahko ogromno nauči o ljubezni, sprejemanju, dajanju,...in verjamem, da je tako tudi pri vas.

Že slabih 14 dni pred porodom?  Cheesy Uau, potem pa vse pohvale za tako aktivnost! Afro
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #818 : nedelja, 25.04.2010 : 22:52:28 »

Dopoldne:
smo preživeli na zgodnjem zajtrk-pikniku v objemu narave. Ker ga ni čez komot, se je zgodil kar na lastnem vrtu z vmesnimi presledki - lovljenjem in skakanjem po sosedovem travniku. Z E.T. je vse lepše, svoj okoliš seveda že zdavnaj obvlada v nulo, privadila se je na slednega in se ji ne zdi več grozno biti v naši prisotnosti zunaj privezan (ograje še ni). Slednega načeloma ne pohrusta več, valja se po sončku, je rumene regratove rožice (čudnica), če odluta za kak vogal, pride na klic nazaj in je sploh takšna, kot je treba. Smiley

Potem pa je tu nekdo malce manj prilagodljiv ( Roll Eyes), naš živceparajoči mačji hudiček Evil, ki je sposoben kljub ignoriranju 4 ure in pol našega posedanja po travi praskat po oknu, spuščat take zvoke, da bi ga občasno človek kar malce zadavil, če ne bi bila stvar taka, da ga imaš slučajno kljub vsemu neznansko rad. Vmes 'od stiske' razmeče in (tokrat) tudi razbije kar nekaj zadev po hiši... skratka se dobesedno hoče dat iz kože. In ne neha ves čas, čeprav jo ignoriraš, ne gledaš in pustiš popolnoma na miru. In to dolge štiri ure in pol. Sem se danes prav spraševala, ali je mogoče, da obstajajo mački, ki jim noter enostavno ne moreš nudit dovolj zaposlitve, trošenja energije in zabave? Čisto resno vprašanje, ne provokacija, ker te dejansko prime slaba vest, ko jo gledaš, kako se raztrgava tam na oknu...

Popoldne:
končno se je zgodilo srečanje mladine z mami E.T. Cheesy - sem čisto navdušena nad Pupo in Chillijem, ki smo ju srečali. Oba sta lepotca, ki sta mamo že močno prerasla. Pupa se spreminja v čistokrvnega rodezijskega grebenarja, Chilli v rottija brez rodovnika Wink, oba pa sta po karakterju čisto ta prava potomca svoje mame - smo ugotovili kar nekaj skupnih značilnosti in na koncu vsi žareli od ponosa, kako superčudovite nadpse imamo Smiley. Kako fotko bo pa Pupa nalimala, da ne kršim avtorskih pravic... Naj prišepnem samo še to, da Pupina 'mama' peče tooolk njami pecivo, da se ga sploh  ne da pozabit Tongue.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #819 : torek, 11.05.2010 : 11:58:29 »

FŽ, a je štorklja že prišla (oz.a Milenca že bruha  Tongue)?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #820 : torek, 11.05.2010 : 12:40:07 »

Aha, mislimo na vas Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #821 : petek, 14.05.2010 : 07:47:44 »

Cestitke za malo Hano Picikini   Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #822 : petek, 14.05.2010 : 08:19:15 »

A je že Cheesy ČEESTIIITKEEE!!! Kiss
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #823 : petek, 14.05.2010 : 08:29:29 »

Oho, fižolčka mala je že tukaj Cheesy Dobrodošla Cheesy Cheesy
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #824 : petek, 14.05.2010 : 08:30:00 »

 Smiley Super, čestitke!  Kiss
Se že veselim podrobnejšega poročanja.
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines