mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 17:40:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387051 krat)
0 članov in 36 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #765 : nedelja, 04.04.2010 : 13:20:33 »

Kako to misliš, zakaj je pa k nam ne pripelješ?
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #766 : nedelja, 04.04.2010 : 13:24:01 »

Ej, FŽ, jaz imam tudi jutri čas, za pasjo baby sitterco itak vedno. LJ, Trnovo.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #767 : nedelja, 04.04.2010 : 17:30:37 »

Kako to misliš, zakaj je pa k nam ne pripelješ?
Smetka, sploh mi ni padlo na pamet, da bi tebe obremenjevala...

Sanco1a, Smetka se je 'zagrebla' kr po telefonu Grin... hvala ti za brzinsko javljanje!
Če bo slučajno tole v mesecu, ko jo bomo še privajali na 'zapor', še kdaj aktualno, bi te z največjim veseljem imela v rezervi Tongue.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #768 : nedelja, 04.04.2010 : 18:11:21 »

O, majke, a jih še nima dovolj? Shocked A lahko potem še moja sveta trojica kdaj v hrib pride?  Evil (Po moje bo samo enkrat, potem bomo morali pa hotel iskat.)
Ja, seveda, velja tudi za drugič, samo kakšen dan prej najavi, da vidim, kako bom s službo, če bo med tednom. A sicer tuli, če je sama?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #769 : nedelja, 04.04.2010 : 18:33:32 »

Ima, ima, ampak je tud zlata  Kiss.
E.T. v trenutkih samote prinaša mačje drekce v dnevno, kar je uporabnega poje, ostalo razmeče po tepihu in kavču, spraska kakšna vrata, poje pirhe v lupinah (danes - so bli žegnani, upam, da ji bo kaj nucalo), odpre kak (zavarovan) predal in ukrade ven kaj, kar se ji zdi tisti hip slastno (recimo njen tablet proti bolečinam), je svojo posteljico ali dekco, pa včeraj se je (20min sama) prvič polulala Angry... skratka, večinoma je vedno kako presenečenje, pa je nisem še nikoli dlje od ure in pol pustila. Sicer pa v glavnem povzroča strah pred tem, da bi sebi kaj naredila ali pa nam povzročila kako večjo škodo. Ko je enkrat kakala smrkca iz kinder jajčka, je moj prisegel, da ji bomo v dveh mesecih odpirali trebuh. Res komaj čakam, da bom lahko zaprla vratca kletke za njo.

V avtu, kadar je nič ne omejuje, je zdaj načeloma še kar, samo ob vrnitvi jo vedno najdem 'šofirat' namesto v prtljažniku. Če je pripeta s pasom, ga je pa seveda treba obvezno pojest. Tudi nisem 100% ziher, da ji ne bo kdaj kaj padlo v glavo in bo pojedla še kak drug pas, se lotila sedežev...
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #770 : nedelja, 04.04.2010 : 18:45:40 »

Ajoj, potem pa razen boksa res ni druge.  Sad No, seveda lahko v varstvo še vedno pride.
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #771 : nedelja, 04.04.2010 : 18:57:01 »

Mami moji te takoj uzamejo, če bo kdaj problem z varstvom-RES! Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #772 : nedelja, 04.04.2010 : 23:37:10 »

Ajoj, potem pa razen boksa res ni druge.  Sad No, seveda lahko v varstvo še vedno pride.
Sanco, a si se en mal ustrašla Grin? Res hvala za ponudbo, veš, saj če ima ljudi v bližini, je najzlatejša, najbolj neproblematična, mirna in pridna, najnaj kužonka na svetu Tongue. Sem prepričana, da bi po enodnevnem varstvu ob stalni prisotnosti ljudi bila prepričana, da si prav ornk zmišljujem, ker zna bit ob ljudeh res neverjetno zlata. Sploh na začetku, ko je kje nova, na lumparije ne upa niti pomislit, samo tala tiste najbolj uboge poglede - nč vam nočem, samo radi me imejte. Pa rep vrti v znamenje, da ni nevarna in se jo splača rad imet, hehe.

Pupolinka, Kiss. Mami pošilja pozdravčke 'ta malčici'.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #773 : nedelja, 04.04.2010 : 23:48:40 »

Eh, saj mi je kar jasno, kdaj pesoti take guncajo (če niso, seveda, Pocove žlahte, >:Doprosti majas, v takem primeru samo prisotnost človeka verjetno ni dovolj), čeprav imam več izkušenj s takimi, ki tulijo po ure in ure kot najhuje zlorabljene žrtve.  In ker sem v bloku, me je tega  pri psu še vedno nabolj groza.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #774 : ponedeljek, 05.04.2010 : 18:05:41 »

FŽ, mi tule smo dobro. Uškiju so se oči zasvetile, ko je njen rep zagledal, ostali so čist navdušeni, ko so jo spet videli, ona pa še bolj, če je sploh mogoče. Ostala sem brez glasu, ker se že ves dan derem, da zdej je pa res dost  jezen in pravkar so končno omagali. Upam, da ne boš več iskala varstva zanjo, ker tole res ni drama ne zanjo ne za ostale, torej lahko pride kadarkoli.





Logiran

Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #775 : ponedeljek, 05.04.2010 : 18:15:58 »

 Smiley Takega udobja, skrbne in ljubeče Polone ter prijaznih kosmatincev se res ne da pozabit.  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #776 : torek, 06.04.2010 : 00:23:31 »

Naš pes je trenutno mrtev. Noče niti lulat it Grin. Ne vem kaj je delala, ampak delala je pa zagotovo cel dan! Hvala ti Kiss, sem bila res brez skrbi, edino odtegnitvena kriza se me je lotila proti popoldnevu, ornk sem jo pogrešala - kar glede na to, da jo vlačim zadnje tri mesece povsod s seboj, niti ni tako zelo čudno. Slikce so pa super - če ne bi bilo Picike, ki se ji zadnje tedne po manjši zamenjavi prostora za spalnico in uvedbo otroške sobe rola na polno in še bolj, bi glede na tvoj opis Uškija z veseljem pobasala Tongue.

Drugače pa ne morem pozabit, kako čist skulirana je bila E.T., ko sem prišla ponjo. Še en dokaz, da je očitno je res fino pri tebi Kiss.
Aja, nadomestni povodec sem ti ukradla samo zato, da bova zjutraj lahko šli normalno ven - če bi imela doma rezervo, bi ti ga pustila.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #777 : sreda, 07.04.2010 : 10:35:03 »

E.T. je v torek odspala svoje, vrtec jo je malce utrudil, danes pa že veselo počne svoje vsakodnevne neumnosti. In ima zato eno majceno vprašanje...
Namreč, naša pujsa na sprehodih skoz je fuj reči bruham. Se sprašujem, kako je možno, da je na travnikih na vasi toliko enih kosti (ena teorija so vrane, druga spuščeni psi...) in celo kosov mesa?! Jaz ji te packarije potem vlečem ven, ona tišči gobec skupaj, na koncu seveda uspem, ampak mi roke smrdijo, da se gravžam še sami sebi, bljak.

Berem o tem, kako se nastavi recimo ježka od kostanja in podtakne to na sprehodu (?), jaz bi jo pa rada naučila tudi 'fuj'. To ni tisti 'spusti', ko ti mora veselo vrnit žogico oz jo spustit na tla, kakor imaš pač komando, ampak ta druga, bolj resna varjanta, ko takoj in brez trte mrte stvar pade iz gobca. Pri prejšnji sem to imela, ji je vsaj enkrat dobesedno rešilo življenje.

Se pa sploh ne spomnim, kako sva do tega prišli. Lahko da tudi s kreganjem in trdnim prijemom za ovratnico - pri E.T. take metode ne delajo, zmrzne, usta se zaskočijo in konec, skratka, z direktnim fizičnim stikom sem zelo kmalu nehala reševat karkoli, ker se na tak način slabo odziva in ji je v stres. Kakšen drug predlog? Morda bi morala kar ostat pri 'spusti' - kot recimo žogo, palico, kjer narediva menjavo za priboljšek? Problem je pa, ker se vedno lahko najde nekaj, kar je boljše od trenutnih priboljškov - in smrdljivi kosi starega mesa na travnikih že štejejo sem. Bom vesela kake dobre ideje, ker se packici kar oči svetit začnejo ob takih najdbah...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #778 : sreda, 07.04.2010 : 10:44:46 »

o FŽ, čudežno palčko za pasjo gofljo, polno fujtofuj reči  Angry, pa jst tud rabim - upam, da dobiš uporabne odgovore! Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #779 : sreda, 07.04.2010 : 10:51:51 »

Hehe, oaza Smiley, jaz skoz nekaj sprašujem, ampak res vidim, da se obrestuje.
Zadnjič mi je kocka glede tulečega pozdravljanja svetovala in smo uspešno na poti zmanjševanja (vsaj ponoči je fajn, če se te ne 'veseli' preveč, hehe), tako da včasih res je kaka palčka, samo da je ne znamo najt sami od sebe Tongue.
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines