mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 15:23:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 386906 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #720 : ponedeljek, 22.02.2010 : 11:32:55 »

Krasna je...upam da bo Pupa enaka...Ima pa naša hecno nekoliko daljšo dlako kot (se mi zdi) E.T. in Čili!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #721 : ponedeljek, 22.02.2010 : 17:42:13 »

Obveščam posvojitelje, da bomo v prihodnjih dneh začeli z intenzivnim preverjanjem točno te točke. Kršenje prav te točke štejem za hudo kršitev pogodbe, za hude kršitve je predvidena sankcija nekaj nižje v pogodbi. Svetujem vsem, da si preberete pogodbo VSAJ ŠE ENKRAT in jo začnete še izvajat, ne le podpisovat.

Tole smo ravnokar prebrali Cheesy. Juhu, Smetka torej prihaja na obisk!
Upamo, da rjava obarvanost ne šteje pod kršitve sram. Pa kavči in podobno Roll Eyes.
Kakorkoli, mi že grejemo vodo za kofe, mamo bolj počasen šporhet Tongue Wink.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #722 : sreda, 24.02.2010 : 00:58:11 »

Danes smo čez dan samo poskušali počet kaj pametnega... Poudarek na poskušali.
Kaj namreč nastane namesto dostojnega prevoda, če v ozadju čist skoz neumorno dogaja - v stilu tegale ali naslednjega videa Roll Eyes:
http://www.youtube.com/watch?v=9II9KGZs3oU
(E.T. danes skoraj ni zatisnila očesa - izdajam tiralico za mojo Trnuljčico...)

Team Pici & E.T. je vedno bolj nerazdružljiv. Enkrat zasleduje ena, nato druga. Pa spet napada ena... Vlogi se menjata, da jima je kar težko sledit.
Na koncu seveda nastrada uboga E.T., ki se preveč zagreje in jo na neki točki prisilno spodim ohlajat se Tongue.
http://www.youtube.com/watch?v=Du50bOeb4Dg

Hm, kdo bi po vsem tem zvečer še čuval hišo in jezno lajal, ko se mi trudni odpravimo spat?
Je samo še crka, za drnjohat, nič delat in živet na račun drugih. Niti grizt predmetov se ji ponoči ne da Cool (kako to dosečt pa drugič povemo).
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #723 : sreda, 24.02.2010 : 09:35:55 »

Tale team je pa svetovni  Cheesy Cheesy. Pici se je čisto nič ne boji, prav uživa zrave, faca mačja!  Kiss
Pa tudi ET nima ravno hudega strahu pred njo, ko tlači gobček v škatlo s Pici notri....  Grin

Super ste! Pici res ne ve, kaj čisto točno zaena vrsta žvale je....  Tongue Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #724 : sreda, 24.02.2010 : 10:23:18 »

 Grin drugi filmček je zakon, ko hoče E.T. iz luknje zbezljat Pici Kiss  Cheesy Pa kako se E.T. sveti  Shocked Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #725 : četrtek, 25.02.2010 : 16:04:01 »

Pa kako se E.T. sveti  Shocked Kiss
Ja, prava svetnica Wink!
Branka, to so privilegiji vileda-psov. Kožušček obrišeš z viledo (včasih dodam par kapljic čaja iz sivke za lepši lesk in vonj) - in smo lepi, dišeči in svetleči Tongue.

Drugače pa obstajajo še drugi vzroki za svetleč kožušček:
- med brikete občasno mešamo jajčke, ribice, med, olivno olje in podobne reči
- E.T. sama poskrbi za prepotrebne vitaminske dodatke, na katere mi nemarneži pozabimo. Danes si je smrklja postregla s kokosom iz skledice na pultu; ta mali mimogrede ukrade zmrznjen jogurt na palčki; ponavadi pa zadostujejo tudi mnogo bolj 'ciganske' reči: takoj po kosilu počisti ostanke pod mizo, spotoma posesa smeti, ki jih ravno pometaš itn.
- Royal Canine hair&skin (= mačji briketi) - obvezen dodatek k prehrani. Je težko dosegljiv, zaužije se ga na prazen želodec, obvezno ponoči oz. v zgodnjih jutranjih urah, ko noben ne gleda.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #726 : četrtek, 25.02.2010 : 16:09:45 »

Tale team je pa svetovni  Cheesy Cheesy. Pici se je čisto nič ne boji, prav uživa zrave, faca mačja!  Kiss
Super ste! Pici res ne ve, kaj čsto točno zaena vrsta žvale je....  Tongue Wink

Pici nima pojma sploh Tongue.
V bistvu je najbolj naporen prebivalec naše hiše, tudi če štejem pod 'napor' še sprehode in vse ostalo 'delo', ki nastane z E.T. Se je pa frekvenca Picikinega motanja pod nogami, ki je včasih dobesedno nevarno (komot padeš po štengah zaradi nje), s prihodom E.T. malo zmanjšala, ker zdaj teži še njej. Še ko spi, jo pride včasih nadlegovat, se drgne ob njo in ji mjavka v faco. Mislim, da si je Milenca kar malo oddahnila, še bolj si pa bo, ko se bo na kužo čist navadila in bo odpadel še ta stres (zdaj občasno še malo cvika).
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #727 : četrtek, 25.02.2010 : 23:48:20 »

- E.T. sama poskrbi za prepotrebne vitaminske dodatke, na katere mi nemarneži pozabimo. Danes si je smrklja postregla s kokosom iz skledice na pultu;

Roxy sporoča u iber shinning lepotici, da si, že samo zaradi plemenitega naziva, res ne sme kar sama posreči s pulta, mize,... Princeskam strežejo zgolj in samo butlerji  Roll Eyes Evil
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #728 : petek, 26.02.2010 : 09:05:44 »

Super  Smiley ti bom ukradla kakšno idejo  Wink Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #729 : nedelja, 28.02.2010 : 09:22:08 »

Hehe, Soul, mi tole odpravljamo. Ampak je neizmerno spretna. Ob čokoladi začne kar oči vrtet od hudega.
Vse ostalo pa tkole - E.T. 'spi' (tko kot spi, če ji hočeš recimo nekam uit, pa te takoj dobi), ti se odpraviš iz dnevnega prostora, prideš nazaj in polovica narezane hruške, ki je po nesreči ostala na mizi, ni več. Krožniček pa lepo na svojem mestu, da sploh ne opaziš in si misliš, da je pač pojedel nekdo na dveh nogah. Boh ne daj, da postane alergična na kako hrano, ker zna bit v tehle svojih akcijah res bliskovita Evil.

Sem ji pa recimo nastavila poper v mini košček čokolade, pa eno grenko zadevo (iz nekih pečk) - se sploh ne sekira bejba, očitno si misli 'aha, spet neka nova specialiteta' in lepo popapa. Potem se malo spakuje, ampak jo hitro mine. Kar sem pa res striktna in mi uspeva je, da med kosilom res počiva na svojem mestu in ne fehtari in da ta male ne zasleduje, ko hodi naokrog s kakšno dobroto. Ker ji je sposobna v trenutku tudi iz ust ukrast, če ne bi nič sankcionirala in nadzorovala. Zdaj že ve, da ne sme, malo pa še gleda postrani v smislu 'sej mogoče pa tokrat rata'. Skratka, se trudimo, po njeni zaslugi pa postajamo tudi odlični sprotni pospravljalci Cool.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #730 : nedelja, 28.02.2010 : 09:38:50 »

Aha, moram jo še malo pohvalit. In sporočit Smetki, da preveč pospravlja Wink.
Ponoči jaz lepo pustim vse na svojem mestu (razen vrednih zadev, pa polnilcev, daljincev ipd.), kaka igračka mora ležat na tleh, kuhinjska cunja viset čez stol, pa copati lepo ob kavču itd. - očitno jo prevelika količina predmetov zmede in se tako kot tisti Sokratesov osel ne more odločit kaj bi - pa jih od hude dileme pusti na miru.

Šalona stran, bom raje malo zarečenega kruha servirala Tongue - ker revica že dolgo spi v dnevnem prostoru na svojem mestu Roll Eyes, ker je ena tistih, ki ji nič ne pomeni vse udobje, če  vidi pred seboj zaprta vrata in da zapovrh še ni v prostoru, ki bi ji bil domač. Je sposobna noret tako dolgo, da potem izmučena spi več ur. Se imam za striktno, ampak tole meji na fobijo in je tudi odpravljat treba s taktom. Skratka, zdaj ko spi na svojem varnem mestu, ponoči ne grize, ampak spančka kot dojenček. Sem še do pred kratkim hodila vsako jutro z malo bolj omahljivim korakom proti dnevnemu prostoru in premišljevala o fedrih, ki gledajo iz garniture, pa obglodanih mizah. No, vsak dan me je manj strah, ker očitno ni stiske, ki sproža grizalno vedenje.

Glede ostalega sem si pa 'terapijo' zamislila tako, da cel mesec ni bila sama niti trenutka. Upam, da ji je to kaj prineslo... Včeraj je bila prvič sama urco in pol. Je dobila škatlo prelepljeno s selotejpom in noter priboljške. Nastavila sem pa pred vrata, kamor nas je najbrž hodila čakat. Ko smo se vrnili, je ljubica spančkala, škatla je seveda dotrpela, ostalo pa lepo nedotaknjeno. Za dlje časa si ne bi upala, za tisto bo kletka, do takrat pa varstvo, varstvo (a jo kdo hoče za danes popoldne, hehe)?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #731 : nedelja, 28.02.2010 : 09:59:00 »

Prpel Cheesy ena prineska gor ali dol Grin škoda, da niste bližje, mi se ravno odpravljamo na ograjeno Wink
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #732 : nedelja, 28.02.2010 : 10:28:30 »

A Sokrates je imel tut osla?  Tongue Evil

Bom tvojo teorijo sprobala na Pocu ... pred njega bom namontirala dva kakajoči mački in upala, da nobene ne bo začel nadlegovat! Ker on je res:  bruham butnglavc pri teh stvareh.

Enega lupčka princeski  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #733 : nedelja, 28.02.2010 : 11:05:02 »

Heh, napaka, Majas, ja... Osel je še vedno kr Buridanov Tongue.
Trik je pa v tem, da morata bit mački do pike enako zanimivi, pa kupčka enako velika  in enako smrdeča itd.

Joj, Skogkatt, kolk bi pasala ena možnost vzajemnega varstva tkole v bližini. Tle pri nas so parcele ful poceni, tako da vabljeni Wink.
Za ograjeno pa mi umiramo Cheesy. Uživajte na polno!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #734 : torek, 02.03.2010 : 00:39:07 »

Kaj je Milenca bila na Olimpijadi??  Shocked Shocked KLIK
Logiran
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines