mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 08:45:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 385014 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #285 : nedelja, 15.03.2009 : 21:31:49 »

Si predstavljam, kako se Gargamelca izživlja nad hišo od Polone  Grin

Hehe. Jaz si jo predstavljam, kako se smuka okoli in, samo da Polona umakne pogled, hitro špric tu in špric tam.
Po okvirjih od mačjaka pa okoli zunanje ograje, vsako travico, ki si drzne prislona ob omrežo mačjaka, sumničavo premeri in ... pospitaderma. Ker nikoli se ne ve Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #286 : ponedeljek, 16.03.2009 : 00:02:07 »

Nekateri zalivajo predpražnike z Spitadermom, nekateri ob 1h ponoči v predsobi na skrivaj špricamo čevlje in copate. Ko gres nato spat z mirno vestjo, da si ubil vse kar bi potenicalno ogoržalo tvoje mačke, slišiš soseda, ki pride domov pozno (predosbo si namreč delimo) in imaš rahlo slabo vest, ker se revež skoraj zadavi.

Joj, Gargamelca, razkrinkala si me, sem res že pred časom razmišljala o špricanju predpražnika, pa čevljev tudi sram

In ko enkrat padeš v takšno razmišljanje, ugotoviš, da so ti spore okužile možgane in razmišljaš takole - zunaj sem srečal sporo, prinesel sem jo na čevljih, ti so stopili na hodnik... torej so kontaminitani tudi copati, s katerimi tudi hodim na hodnik, kar potem prinesem tudi noter... torej so kontaminirani tudi štumfi, ker občasno hodim tudi bos... torej je kontaminiran tudi lift in sostanovalci, ki so to raznesli v svoja stanovanja... torej je kontaminiran tudi vhod in prostor pred njim, ki ga ne moreš razkušit, cesta pred hišo... dosjeji X v živo...
(dragi moj, ki tole bereš, pozabi prosim vse skupaj, ker se mi boš sicer odslej smejal še za spoznanje bolj Undecided)

Je Gargalmelca kolkor vem enkrat pri Smetki doživela dezinficirno akcijo prav zaradi enega takih mojih napadov. Klic v nedeljo ali kdaj že... Obe, Pici in Milenca sta 'imeli' mikrosporijo (ahhaaaaaa...), kmalu potem, ko je Pici priletela k nam. Sem Smetki kar lepo pokvarila tisti teden. Gargamelca na srečo rada šprica, tako da njej je bilo verjetno v veselje. Pa čisto je bilo, kar tudi ni slabo. Roll Eyes

Sicer pa, Garga, pri moji tašči, par blokov stran od tebe, živi ena luštna Murka - črna muca z belim slinčkom. Hodi tudi malo zunaj (buuuuu...) in ima po mojem največje možne spore sploh. Že razmišljam, kako bi pred njimi zaščitila otroka, ko bomo kaj bliže za obiske. Recimo, če bi mi jo ti pred vsakim obiskom na skrivaj na živolovko ujela, ko si ravno blizu, pa jo fejst skopaš v tisti smrdeči raztopini (bodo, ko pride domov, najbrž posumili, da je bila napadena s strani mučiteljev mačk, pa nič ne de...) ali pa jo vsaj fejst pregledala in s pinceto fizično odstranila pošasti z nje? Plačam kolkor češ...

Aja, a sem že povedala, da sem se lotila pridobit uvozno dovoljenje za po sivki dišeč angleški Zoniton? Saj ne da bi obogatela, če mi glih uspe kakšnega prodat, bomo pa zato najčistejša družina na zemlji... Imajo poleg razkužila tudi takega, ki je naredejen posebej za kopanje ubogih živali...

'Prednost obsedenosti z boleznijo je, da obsedenec dejansko zboli redkeje od povprečja', je enkrat rekel Dr. Trstenjak.
Kolk sem mu hvaležna za tole izjavo Tongue
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #287 : ponedeljek, 16.03.2009 : 01:06:36 »

Sicer pa, Garga, pri moji tašči, par blokov stran od tebe, živi ena luštna Murka - črna muca z belim slinčkom. Hodi tudi malo zunaj (buuuuu...) in ima po mojem največje možne spore sploh.

hmmmm, okoli mojega bloka sem dozivela 3 crne macke. Ena crna z belim slinckom je od lanskega maja v novem domu  Smiley, drugo crno sem videla le 1x samkrat (ogromna glava), tretja crna (kakor vem brez slincka) pa se v zadnjem tednu pojavlja tu naokoli (mlada, cca 6 mescev max) ampak je fulll plasna (sumim, da je "ostanek" iz vrtickov).

Je sicer neka mini kolonija crnih mack v bs-3ju, ampak so vse stare babe/mozje in so ze davna leta nazaj s/k, jih pa sploh ne vidis. Je bila pa ena crna z belim slinckom mislim da jeseni povozena (ne vem od kje "izvira"), lezala zbita na postaji 20ke na vojkovi, mi ni preostalo drugega kot da klicem higienika.

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #288 : ponedeljek, 16.03.2009 : 01:47:24 »

Nene, tale ni plašna, ne rine pa sama k tujim ljudem, pa tudi del kolonije ni - se ne druži z drugimi mački (sterilizirana), drobna je in  ozko glavico ima.
Bolj tam proti vrtcu lazi, do 20ke sama sploh ne gre. Slinček pa ima.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #289 : ponedeljek, 16.03.2009 : 02:40:40 »

Tole sem mislila (pa ni Murka, ampak Nera, se mi je narobe zapisalo): http://www.moj-album.com/slike/12277181/gemFt2O_sXCdZeK6.jpg
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #290 : ponedeljek, 16.03.2009 : 06:54:32 »

Pokvarila teden?!? Če me spomin ne vara, me še zdaj nisi uradno obvestila, da je gojišče negativno. Mi še nismo nehali špricat  Grin Grin Grin.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #291 : ponedeljek, 16.03.2009 : 23:04:34 »

Tole sem mislila (pa ni Murka, ampak Nera, se mi je narobe zapisalo): http://www.moj-album.com/slike/12277181/gemFt2O_sXCdZeK6.jpg

zelo podobno temu, kar laufa okoli mojega bloka ta teden. Vidim, da ima bel busi, bom pozorna na to Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #292 : sobota, 21.03.2009 : 09:44:26 »

Pokvarila teden?!? Če me spomin ne vara, me še zdaj nisi uradno obvestila, da je gojišče negativno. Mi še nismo nehali špricat  Grin Grin Grin.
Jao Smetka Grin

Sicer pa se anekdote na to temo kar ne nehajo.
Obsedenost se je očitno preselila še na druge člane familije.

Včeraj zvečer se vračamo iz otroškega parka, ogromna reč, je cel iz mivke, kamor vodijo tobogani, igrala, vse možno. In pravi moj: A veš, v tej mivki bi pa lahko bila una bolezen od Polone iz Horjula Shocked!
Pa toksoplazmoze se je spomnil in še ene reči, sem pozabila... Skratka, 'una bolezen od Polone' je sicer po medicinski plati izključena, po psihološki pa jo je tako težko izkoreninit, da ne dobiš uradnega obvestila še nekaj časa Roll Eyes.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #293 : sobota, 21.03.2009 : 09:47:57 »

Sicer je pa našima dvema otrokoma na lepo sobotno jutro tkole dolgčas Roll Eyes!

'Kaj gledaš, midve makarone treva, kaj je pa to tacga?!':
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #294 : sobota, 21.03.2009 : 13:06:53 »

Kuharska delavnica  Grin Grin Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #295 : ponedeljek, 23.03.2009 : 17:23:29 »

Kuharska delavnica  Grin Grin Grin

Ja, v bistvu še dobro, da sta se lotili makaronov in ne polivke Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #296 : ponedeljek, 23.03.2009 : 17:27:00 »

Tole pa moram delit...
Če niste vedeli, kje je tista bonsai-kitten delavnica, kjer delajo muce, ki so krožile po mailih...

Evo je, pri nas jo imamo:

(Čakam, kdaj bo tale mačka začela končno protestirat proti takim in drugačnim vrstam torture, ampak zgleda ne bom dočakala Kiss)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #297 : ponedeljek, 23.03.2009 : 17:39:55 »

Joj kaj je luskana  Kiss. Potrpezljiva Picika. Tko gleda k da je na masazi Tongue Sm zacela studirat, kako bi se kaj nasa dva z otrokom gledala. Muri bi ga ziher hotu preglasit  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #298 : ponedeljek, 23.03.2009 : 20:42:54 »

 Grin Grin Grin
Face ste FŽ, težke face Cool
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #299 : torek, 24.03.2009 : 09:03:11 »

To je že huda umetniška fotografija!  Cool
Postajam fan fotografinje fižolove župce... hehe Wink
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines