mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 15:45:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 385263 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #435 : četrtek, 08.10.2009 : 09:44:59 »

Grin Hja, tako pač je, ane?!?  Grin
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #436 : četrtek, 08.10.2009 : 09:45:52 »

Ups, pozabila - srečno tudi v drugem letu!  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #437 : četrtek, 08.10.2009 : 09:54:24 »

Pici, ti si svetovna modelka!!! Cheesy Grin Cheesy

Še na mnoge, mnoge, zdrave in srečne (in ustrezno s hrano podprte, to itak Cool) obletnice pri tejle res fajn vzgojeni  :Pdružini!
 Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #438 : četrtek, 08.10.2009 : 09:54:54 »

 Grin Grin Grin
Picika,  najprej vse najboljše in še, fajn ti gre, ker te tvoji res obožujejo  Grin   Wink  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #439 : četrtek, 08.10.2009 : 10:22:57 »

(recimo da je 'drn' kavč, 'strn' pa vse ostalo)...
Grin Grin Grin Grin

Pici, kar pogumno naprej! Prej ali slej bodo dojeli, kaj jim je za počet, ti Tvoji smotanci Wink
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #440 : četrtek, 08.10.2009 : 10:57:15 »

Vse najboljše za obletnico Pici!

Nič pa ne piše, kaj je Milenco naučila?
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #441 : četrtek, 08.10.2009 : 11:26:34 »

(Si mislim včasih - zakaj niso rajši mene s takim interesom za hrano ustvarli??. Da bi me mravlje v riti nagnale tečt ene dvanajst krogov okrog hiše, takoj ko bi stal pred mano poln krožnik??).

HAhahahahahaha...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #442 : četrtek, 08.10.2009 : 11:46:47 »

 Cheesy Pici, bravo! Še dosti okroglih obletnic in delovnih zmag ti želimo tudi vsi iz naše hiše  Kiss Kiss
PS: če ti bo kdaj dolgčas (no, ja mislim, na stara leta, saj vem, da zdaj nimaš časa za take mirne dejavnosti  Wink ), pa začni pisati priročnik oz. kar zbrana dela na temo "Vzgoja dvonožcev za telebane" Grin Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #443 : četrtek, 08.10.2009 : 14:51:59 »

Citat
'Ta pametni odneha'.

 Shocked In za tole ste rabili celo leto?!  Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #444 : sobota, 10.10.2009 : 20:57:23 »

Hvala vsem za čestitke, čeprav res ni fer, da vsi čestitajo samo Pici, nam pa nobeden - ne za živce, ne za vzdržljivost, kaj šele za vse uspešno preživele srčne napade ob njenih podvigih!
Hrabri smo do konca in še čez - od čestitke Picikinim človekom pa niti Č-ja Sad...

No, recimo da vam odmerim, glede na to, da nam zelo hudega potihem povedano nekako le ni - v nasprotju z ubogo revčico Pici.
Pred nekaj dnevi jo je namreč prizadela bolezen skodranih brk. Undecided

Si zna kdo predstavljati, kaj bi lahko bil vzrok tej nenadni težavi??
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #445 : sobota, 10.10.2009 : 21:06:35 »

A si jih je tamala navijala na prstke?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #446 : sobota, 10.10.2009 : 21:22:36 »

Hvala vsem za čestitke, čeprav res ni fer, da vsi čestitajo samo Pici, nam pa nobeden - ne za živce, ne za vzdržljivost, kaj šele za vse uspešno preživele srčne napade ob njenih podvigih!

Čestitke, za vse to in še kaj  Wink.

Brke je pa nekam vtaknila. Začni tuhtat, kam... da ne bo še kaj hujšega.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #447 : sobota, 10.10.2009 : 21:29:59 »

Pred nekaj dnevi jo je namreč prizadela bolezen skodranih brk. Undecided

Shocked Shocked To je pa epidemija!! Oziroma virus je mutiral, ker se pri nas pojavlja v "ena stran normalna, druga pa pol krajša" varianti"  Shocked Shocked

Ste imeli kakšno svečo kje prižgano?  Wink Samo pri nas to ni razlog, sveče se boji k hudič križa in ji ne gre blizu niti pomotoma. Nimam pojma, kaj je počela, kaj pametnega pa zagotovo ni bilo  Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #448 : nedelja, 11.10.2009 : 12:44:40 »

Lepo vas pozdravljava Pici in Milenca, za trenutek prijateljsko združeni v užitkarskem pregrevanju mačjih kožuščkov:
(Že čakamo, da začne smrdet po zažganih kocinah - op.FŽ).



Tako peč imamo tudi mi, zakon je  Smiley Lepi mucki  Kiss Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #449 : nedelja, 11.10.2009 : 23:36:38 »

Brke je pa nekam vtaknila.

Ja, Smetka, jih je.
Zdaj so take majcene, skodrane in sfrckane. Pa ene tudi dolge vmes, da skoraj res pomisliš na kako eksotično bolezen.

Je pa Branka še najbliže rešitvi, odgovor je namreč - peč.
Da bi se Pici bala sploh česarkoli na tem svetu, sploh ni več za verjet, še ogenj ji je očitno neznansko zabaven. Ne pravim zastonj, da bi bila varna edino privezana na posteljo.

In kako se je zgodilo?
Smo zakurili, ker radi zganjamo romantiko in se grejemo in stiskamo. Jo dobro poznamo in je bila posledično seveda odstranjena iz bližine kurišča. Potem je ogenj nekoliko pojenjal, notranja vratca so se zaprla, zunanja pa ne, ker ogenj le potrebuje nekaj zraka. Nekaj prčkam v kuhinji in zaslišim značilni zvok nečesa, kar je Pici očitno spet uporabila za popestritev svojega dolgočasnega življenja. Si mislim - kakšni ključi z obeskom so (ker je kar konkretno rožljalo), naj ima veselje.

Potem pa tišina...
Tišina je (kot pri otrocih) tudi pri naši mravlji znak za preplah - me odnese na hodnik, trapica si je odprla (ornk 'zahakljana') vratca in buljila not v tisto vročino. Brke pa že vse zvite in čudne Undecided.

Ne vem, ponavadi svojo žival sčasoma nekako spoznaš in začneš razmišljat po njeno - kaj bi jaz zdajle ušpičila, če bi bila Pici? In potem počasi lahko odstraniš potencialno možna orodja za 'uspšičenje' česa. Ampak meni očitno zmanjkuje domišljije, razen morda v smislu postavitve kakšne 'varne sobe' kot jih poznamo iz tistih bolnišnic v filmu Roll Eyes.

Sva se potem igrali frizerja, nekaj krajšali in strigli... Za na razstavo kak mesec ne bo, ampak ona se itak ne sekira preveč. Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines