mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 13:51:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 385235 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #405 : petek, 19.06.2009 : 16:30:13 »

Srečala Piciko (že v Sloveniji preden je prispela v Horjulštajn) in sem nadnavdušena. Kakšna simpatična rdeča mravlja Kiss Kiss Kiss

FŽ: Po dokaznem gradivu (pomanjkanje slinastih sledi) bi si upala trdit, da je vožnjo super prenesla Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #406 : petek, 19.06.2009 : 17:09:47 »

King-roy, tole izgleda tako:
Pici miruje v transporterju, se NE slini, NE hiperventilira, NE razturava, skratka miruje.
Potem Smet transporter poskusno obrne proti meni, jaz rečem 'Picika moja, kaj pa je ...' Sline se začnejo delat, vmes jokci in hlastanje za zrakom... Huh
Smetka Pici obrne stran od mene in ji ukaže ''auš' takoj nehala, da te ne vidm več mjavkat!'' in ji šari nekajtam okrog ušes in smrčka - sledi MIR Shocked!

Sem kar malo pihala od jeze, občutki so bili v smislu ''mene pa eden mal zaj***, se mi zdi'' Wink...
Bi najrajši koga zlasala, ampak ker bi morala sebe, sem se odločila, da rajši ne bom nikogar... Roll Eyes
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #407 : sobota, 20.06.2009 : 00:01:42 »

A to je bila Pici?!

[url]http://www.shrani.si/t/o/En/296HCAlu/leteca-pici.jpg[/url]

Se mi je zdelo, da je nekaj znanega čez nebo letelo. Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #408 : sobota, 20.06.2009 : 00:13:00 »

Par metrov za njo pa Smet na metli.  Wink (Smet, ne bit užaljena, saj si taka copra, ki  prakticira  belo magijo s.p.).
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #409 : sobota, 20.06.2009 : 00:33:11 »

Ta metla me je sedaj spomnila na eno risanko  Smiley: http://www.youtube.com/v/28MatSC2i1c&fs=1&&ap=%2526fmt%3D18&autoplay=1
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #410 : petek, 26.06.2009 : 23:35:19 »

FŽ, na:


http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/ZQND1a5dtDSSm9QX.v.jpg

Po pričakovanjih se ji je malo usulo iz očesa, hujšega ne pričakujem. Mula lovi muhe, poleg muhe in nje seveda frči še vse ostalo naokoli. Nič posebnega torej, se vidimo kmalu  Smiley.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #411 : sobota, 27.06.2009 : 07:31:12 »

Hvala ti - tele fotke so pa naredile veselja Kiss!
Kdo bi si lahko mislil, da lahko frčanje 'vsega ostalega naokoli' in brezglavo dirkajoče bitje takole pogrešaš...

Še naše poročilo:
Ronja hodi po stanovanju, jo išče in govori 'ni-ni'; Sergej je užaljen, ker (tko pravi Ironcat-ka) Pici brez nas ne umira ravno od žalosti; jaz pa itak komaj čakam, da ti jo ukradem nazaj.
Še malo pa boš imela spet vse na svojem mestu. Vključno z muhami Tongue.
Ja, se vidimo Smiley!
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #412 : sobota, 27.06.2009 : 08:44:44 »

A Milenca je pa nič ne pogreša?  Shocked Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #413 : sobota, 27.06.2009 : 09:32:18 »

Huh, Milenca...
Obesila se je na nas, kar naprej se pogovarja, nekoga umiva, hodi za mano, išče pozornost, uboga ukaze... kar naenkrat ima točno iste Picikine fore iskanja pozornosti, mjavkanja za vsak drekec pekec.
Po eni strani je prav zabavna in se tolažim, da to počne iz dolgčasa - v bistvu pa čisto lahko da fura prijaznost bolj v smislu 'končnosidojelainzoprnotečkospravilastran'.
V bistvu mi je notranjost njene glave pogosto uganka in ne znam natančno ugotovit, kaj od tega dvojega je...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #414 : sobota, 27.06.2009 : 09:33:20 »

Carpe diem, Milenca, carpe diem Kiss Kiss

M.  Cool
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #415 : ponedeljek, 29.06.2009 : 09:14:43 »

Ah, FŽ, kako ne razumeš?!?
Milenca se v bistvu bojiiiiiiiiiii, da boš še njo stran dala!  Roll Eyes

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #416 : sobota, 05.09.2009 : 14:27:29 »

Medijski molk leteče Pici v zadnjem mesecu nima kakšnega posebnega razloga. Smiley
Konec junija je (kot veste) prijazno pozdravila svojo Horjulsko mamo in ji širokosrčno dovolila prevažanje čez pol kontinenta, ob čemer bi mi ostali verjetno doživeli kakih 26840393745 živčnih zlomov. Najprej se ji je povsem flegma pustila voziti z avtomobilom, nato z letalom, pa spet z avtom. Doma ji je potem neumorno delala družbo (kot da je reva nima že itak dovolj) in se pretvarjala, da je najbolj ubogljiva mucka na svetu. Vse to najbrž le zato, da potem mi izpademo čukci, ki ne vemo, kako se da v red eno 'navadno' mačko, anede Pici?!

Ko smo isto pot opravili še mi, smo jo jadrno prišli iskat.
Ni nam izdala, ali nas je zelo pogrešala (hvaležnost pa taka!). Po poti domov se je slinila, vendar čisto malo - čas pri hudi mami, pri kateri ni 'trtemrte', je očitno naredil svoje. Doma je potrebovala le kakih pet minutk da se je razgledala, potem pa je spet postala - naša dobra stara mravljica Pici.

In kaj počenja odkar je spet Slovenka?
Sedi na okenski polici, steguje poredne tačke čez priprto okno in premišljuje, kako bo enkrat gotovo prišla najprej na travnik, ki obkroža hišo, potem jo bo mahnila čez gozdiček, morda pa bo skočila še gor v hrib, pogledat, kje snemajo tisto Kmetijo, nad katero se njeni tako zgražajo.

Do takrat pa iz samega dolgčasa napada Milenco iz zasede, ob bolj mirnih trenutkih pa iz najvišjih pozicij budno nadzira dogajanje v hiši (najdi jo, kdor jo more):


Čuva kartonasto hiško, ki si jo je prisvojila in ji je nihče ne upa odvzeti - sploh glede na to, kako srčno jo brani (tudi z napadi iz zasede skozi stransko okno, če je treba):


Redno komunicira z našim imaginarnim psom in študira, ali smo samo prismuknjeni ali nam manjka še kaj, da na fleksi ne pripnemo česa bolj normalnega:


In dela družbo naši tamali, za katero sploh ne vem, kaj bi brez Pici:


Če bi znala govoriti, bi verjetno povedala, da se ima kar fajn, le ob nekaterih izrednih trenutkih si zaželi vrnitve v Horjul. Recimo takrat, ko jo hudobna FŽ drgne z zoprnim šamponom in ji zraven prigovarja, kako lepa in dišeča bo. Ona pa ve le to, da izgleda kot ena malo čudna mokra podganca in da se tudi počuti tako... Ali pa takrat, ko jo njeni peljejo na redno cepljenje, ona pa potihem sanja, kako romantično bi bilo spet biti tam gor na hribu, kjer trenutno baje nimajo denarja za obupno zoprne strice veterinarje...

Povedala bi vam tudi, da se vztrajno uči odpirati kljuke, a njenih 3,8kg nikakor noče biti dovolj, da bi se zoprnice odprle.
Verjetno bi rekla še kaj, dokler pse ne nauči, pa si njeni lahko v miru oddahnejo in si mislijo svoje (kar v tem primeru pomeni: 'Še tega se nam manjka, da bi še govorila - saj je ne bi bilo za ustavit!')
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #417 : sobota, 05.09.2009 : 14:30:05 »

'pse' v zadnjem odstavku = 'pa se'
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #418 : sobota, 05.09.2009 : 18:03:30 »

Nadvse prekrasni ste! Bravo Pici, tole s tvojo družino je bila pa čista loterija, ane Smiley
Ja, priznam, idejo za mačjo škatlico bom pa ukradla, zagotovo...
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #419 : sobota, 05.09.2009 : 18:12:59 »


Redno komunicira z našim imaginarnim psom in študira, ali smo samo prismuknjeni ali nam manjka še kaj, da na fleksi ne pripnemo èesa bolj normalnega:


Joj, joj... a tako daleč ste že? Pa sej se ni treba matrat z imaginarnimi, no! Ta ne-imaginarni so veliko bolj fajn! Pa še kje se jih dobi veš - najboljše vzrejne linije! Tongue Wink
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines