mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 13:00:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 385219 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #390 : ponedeljek, 08.06.2009 : 20:26:59 »

Mi smo se hoteli prijaviti na natečaj 'žival v gibanju', doma imamo pa tak'le:
Grin Grin Grin
tole, draga FŽ, diši na štrajk!  Tongue
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #391 : četrtek, 18.06.2009 : 12:23:52 »

A je Pici na poti v domovino?  Smiley
Če to drži, želimo miren let Pici in njeni spremljevalki.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #392 : četrtek, 18.06.2009 : 19:26:45 »

Ahaaaa Roll Eyes

Smetka s spremstvom je danes priletela k nam.

Potem je bila soočena s porednimi tačkami, ki vdirajo na balkon, neumorno praskajo in jokajo, kadar ne smejo v kak prostor in počnejo druge podobne neumnosti.
Potem je bila odpeljana na zajemanje bruseljskega zraka in psihično pripravo na letanje z najbolj divjo rdečo mravljo.
Potem je mama FŽ začela neskončno paničariti.
Potem jo je Smetka po malem mirila in po malem sekirala, ker (citiram) ''si je sama kriva, da je iz mačke naaredila tako izsiljevalko''.
Potem je Pici na poti do letališča točila sline, dihala kot besna in mijavkala - ampak samo, kadar se je zaslišal glas njene mami ali ko se je njena glava pojavila v vidnem polju transporterja (toliko o mojih 'vzgojnih prijemih' Undecided...)
In potem - so se odpeljali.

Picika moja, srečno tam zgoraj visoko nad oblaki in dober pristanek na slovenskih tleh Kiss.
Komaj čakam, da te spet zagledam. Naši dragi Smetki pa prosim prosim pusti kak živec nepožrt!

P.s.: Hvala za dobre želje, King-roy Smiley!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #393 : četrtek, 18.06.2009 : 19:36:18 »

Ooo Picika leti domov  Smiley. Zdaj si pa ze zasluzi predsednisko letalo, ko je pa toliko v zraku. Muri pa trpi za istimi fobijami kot Pici. Te dni je bilo kr napeto.

Lep let vama zelim  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #394 : četrtek, 18.06.2009 : 20:38:29 »

Mila pošilja Milenci pozdrave  Kiss Kiss in ji sporoča, naj izkoristi trenutke miru. Čimbolj.  Cool
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #395 : četrtek, 18.06.2009 : 21:34:53 »

hehehe - če je Pici v zraku, sem (spet) tam tudi jaz  Cheesy
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #396 : četrtek, 18.06.2009 : 22:15:02 »

A res, ti tudi? A slučajno kakšen sestanek forumašev poteka tam na 10.000m? Huh
Je bila Pepsi tudi gor, plus še ena forumašica (Smetkino spremstvo)!

Si jo kaj videla, trapico našo, če se je zgledno obnašala?
Bom dala 'v javnost', ko izvem kaj več od Smetke, ali je bila pridna (itak, da je bila) Tongue Wink.

Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #397 : četrtek, 18.06.2009 : 22:34:46 »

Mojpes.net forum rula :-) Ja, če je Pepsi odobrila šampanjec za mojo kolegico, ki je praznovala rojstni dan, potem bom celo vedela, katera je bila. In, ja, videla Smetkino spremstvo. Videla tvojo muco, že na letališču. Se nisem mogla zadržati od smeha :-). Jaz sem sicer večkrat v Bruslju, ampak kolegica je bila pa v zadnje takrat, ko je Pici letela gor Smiley. Pici je bila pridna , čisto neopazna - in neslišna na letalu. Let je bil pa lep, pa še 20 minut krajši kot ponavadi.
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #398 : četrtek, 18.06.2009 : 23:00:41 »

AHA, za kolegico od Barbke je bil šampanjec! Z veseljem, še sploh pa za rojstni dan. Če bi pa še kar direkt povedala, da si Barbka s foruma, bi ti pa kar flašo na mizi pustila  Wink  - Ironcat itak ni hotla vsega sama popit. Cheesy

Zdaj pa poročilo za mamo FŽ: Pici se je obnašala naravnost vzorno. Na začetku je dvakrat mijavknila, potem pa do Ljubljane aristokratsko meditirala. Proti koncu mi je celo milostno pomolila tačko iz boxa - pa še zdaj ne vem, a me je hotla opraskat al je rekla "gimme five".

Fižolovi župci svetujem, da doma prodajo avto in si kupijo en manjši avion, ker Pici tak način potovanja očitno zelo ustreza. Pa ne bo nikoli več težav, ko se bo treba kam preselit. Mimogrede, kam se pa selite naslednjič?  Wink

Let je bil pa res 15 minut krajši kot ponavadi (Barbka je "ta prav" frequent flyer, da take stvari opazi  Grin) - kar pomeni, da so kradli denar iz žepa meni in posledično Horjulčkom. Včasih so v tovarni stoenk rekli "kakva plata, takva vrata" - evo tole je pa isto: manj naleta, manj dnarja. Takle 'mamo, pa še pogovarjat se potem nismo mogle prav zelo. Upam, da ne bo jutri v kakšnem cajtengu pisalo, da tele stevke nič več ljudem za pit ne dajo, če se pojavi kakšna žival na avionu... Cheesy

Upam, da je Pici dobro prenesla še vožnjo v Horjul. Drugače imamo pri nas tud ta male avione za panoramske lete -  sem pozabila vprašat, če bi se mogoče s Polono odločili za to, pa bi vaju direkt nad hišo samo dol spustili... to pa naslednjič mogoče. Cheesy

Tud slikali smo se malo - gradivo pa  še pride!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #399 : četrtek, 18.06.2009 : 23:44:48 »

Pici je na relaciji Bruselj - Žažar daleč najbolj pridna mačka od vseh mačk. Vse ok.
Deani in FŽ in ironcatki hvala za družbo in vse ostalo. Tko, zdaj pa še teh nekaj dni preživi, ko je uboga reva spet pristala v zavetišču  Tongue, potem se pa selimo le še na relaciji Žažar - Žiri  Cool.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #400 : petek, 19.06.2009 : 15:50:00 »

Pristala Grin.
Res je uboga, ja, Smetka je pa očitno ena grozna teta, tako da ves čas študiram, kako bi revico čimprej rešila od nje Tongue - Pici od same groze namreč baje zdaj bivakira pod njeno omaro in noče ven Roll Eyes. Trapica naša... Smetka, hvala, ker si ji ponoči posodila svoj vrat Kiss. Hvala tudi drugim udeleženim, ki so pripomogli, da smo tole speljali.

Še fotoreportaža od Pepsi, ki si zasluži eno veliko mačjo medaljo za zasluge Kiss:

Tri hude mačke:


''Ej, baba, kam me neseš in kam si dala mojo mami?''


''Hehe, lej jo, kolk je pridna, ko nima več potuhe!''


Misija zaključena. Vsi vpleteni sijoči od ponosa.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #401 : petek, 19.06.2009 : 16:00:40 »

Pridna Pici  Kiss
Tako umirjena deluje  Wink

Drugače pa jaz niti slučajno ne verjamem v to,da smo si sami krivi,da imamo take bolj "delikatno zahtevne" mucke doma.
Jaz mojega definitivno nisem učila kako razturiti transporter na 3 dele, Smetka tako govori, samo da se opere krivde  Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #402 : petek, 19.06.2009 : 16:21:39 »

Hehe, kar začni verjet. Seveda da si ga ti naučila transporter razstavit, kdo pa drug? Pri meni mu namreč še na kraj pameti ni padlo, da bi se tega lotil  Tongue.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #403 : petek, 19.06.2009 : 16:23:34 »

Če si ga pa ustrahovala  Wink Grin
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #404 : petek, 19.06.2009 : 16:25:32 »

king-roy tudi jaz ne bi verjela, če ne bi videla na lastne oči, da je res.

Sicer pa je Pici veliko bolje in predvsem precej bolj herojsko prenesla letenje kot jaz in se je obnašala kot da že celo življenje šiba sem ter tja z avionom Cheesy

Zdaj pa poročilo za mamo FŽ: Pici se je obnašala naravnost vzorno. Na začetku je dvakrat mijavknila, potem pa do Ljubljane aristokratsko meditirala. Proti koncu mi je celo milostno pomolila tačko iz boxa - pa še zdaj ne vem, a me je hotla opraskat al je rekla "gimme five".


Se mi zdi da je ta "gimme five" pomenil, da če jo vzamete v službo tam pri vas na Adriji, ker ji je šlo odlično Grin

Uglavnem, glede na to, da sem v življenju že ogromno preletela (navadila se ne bom nikoli Roll Eyes) je bil to moj najljubši let in resno razmišljam katero (Pici ali Pepsi) naj čez mesec dni vzamem sabo, ko moram spet na avion, šampanjec namreč ne pomaga Smiley

FŽ in Pepsi krasno vaju je bilo spoznati in upam, da se kmalu spet vidimo - na tleh Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines