mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 06:29:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 384953 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #345 : nedelja, 10.05.2009 : 11:44:04 »

FŽ, očitno imava midve najbolj trèeni mački pod soncem.
A smo ziher,da nista Pici in naš slepec kaj v žlahti  Wink
Trčeni ja Roll Eyes.
Nisem ziher, se mi pa zdi, da prav načrtno take redijo. Pol se nam pa smejejo od deleč Tongue.
Ampak glede na to, da se nam svet utaplja v mlačni normalnosti, norost postaja zlata vredna vrlina. Torej, vsak trikrat na dan se nebu zahvali, da je tudi v tvojo bajto poslalo nekaj nje. Smiley

Moonbeam, mi za agility sploh ne rabimo nobenih pripomočkov. Tunel in take zadeve so samo za šminko. Pa za zaščito ostalih predmetov v bistvu Wink.
Tkole nekako pomoje tud pri tebi zgledajo 4 tačke v luftu (fotka je stara, igralci pa isti): http://fizolova-zupca.moj-album.com/slike/12277181/6MtZYS2z_HyiiQIS.v.jpg

LP vsem od naše norice, ki trenutno prav vzorno aja...
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #346 : nedelja, 10.05.2009 : 22:09:07 »

Pici je ravnokar oddala zgodbico za natečaj, ki se danes izteka...
Poleg tega se je pet minut pred tem prijavila v paket midi in Jani poslala potrdilo o plačilu (da je sploh lahko oddala zgodbico...).

Držte tačke, da jo Jana kljub temu sprejme, pa jo boste lahko brali Tongue.
Če jih ne boste držali dovolj trdno, boste pač primorani zgodbico prav kmalu prebrati tule Wink! (Sicer pa itak ne gre za denar, ampak za slavo - je rekla Pici Smiley)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #347 : nedelja, 10.05.2009 : 22:25:46 »

Jeee Pici. Dobrodosla med midiji  Wink
Tisti odriv je pa cisti talent  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #348 : sreda, 13.05.2009 : 16:59:09 »

Konec je heca, v šolo bo treba!
Prvi dan smo s pomočjo didaktičnega pripomočka merili IQ (sklepanje, sposobnost znajti se v novi situaciji, iskanje rešitev izven danega okvira...)
Motivacijo smo zagotovili z (istim) zamikom obroka... Enakih pogojev žal ni bilo mogoče zagotoviti - Milenca je vedno najbolj lačna Huh.

Kljub temu ...... :

Einstein ni, a imamo jo radi... Roll Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=93UG9JcQnXQ

Prva v razredu: Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=ASwnpwAzBr8
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #349 : sreda, 13.05.2009 : 22:00:34 »

 Cheesy Cheesy Cheesy
Sej Milenca je tista, ki ne troši zaman energije, ane?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #350 : sreda, 13.05.2009 : 22:04:01 »

Mene je totalno fasciniralo, kako Milenca s pogledom sledi roki Cheesy Jaz lahko maham do jutri, kaj takega se ne bo zgodilo, četudi roka diši po svežem mesu (pravkar sprobano) Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #351 : sreda, 13.05.2009 : 22:49:30 »

Ej FŽ, a veš da ti delaš tole narobe  Roll Eyes. Tile krogci bi morali biti kosmati in potem bi bili ziher zanimivi. Gumijasti in kosmati  Cheesy  Pa imamo nov učni pripomoček za mačke  Grin. Pici bi pa bila poskusni zajček  Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #352 : sreda, 13.05.2009 : 23:10:32 »

Joooj, jaz nujno potrebujem takšno igračko za mojega kunca  Cheesy Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #353 : četrtek, 14.05.2009 : 15:43:15 »

Danes nas je obiskala prijazna teta Pepsi Cool.
Pici se ji je prikupljivo smehljala in sploh špilala strašno pridno mucico (ona že ve zakaj...). Še Milenca je bila za spremembo prav priljudna mačja gospa.

Ko je teta Pepsi odšla, je bilo treba seveda takoj nadomestit zamujeno (zvočno kuliso ignorirajte, tudi človeki nadomeščajo zamujeno...):

http://www.youtube.com/watch?v=IbomMPEMhvM
Podnapisi: Milenca požre našemu otrokou malico (četrt melone!), Pici pa veselo poskakuje po pultu Roll Eyes...

Kaj se imamo mi fajn Tongue!
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #354 : četrtek, 14.05.2009 : 19:58:26 »

Milenca je sadje?  Shocked Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #355 : četrtek, 14.05.2009 : 20:52:27 »

Milenca je sadje?  Shocked Grin

Samo najbolj čudne sorte. Po kakšnem ključu izbira, mi pa še ni jasno.
Avokado - tudi polovico če je treba, v kokos bi najrajši celo glavo potunkala - ji neham dajat koščke, čeprav še kar teži, ker se bojim, da bi se ji rit zamašila... Najhujše so pa tele melone - če ni v hladilniku, ne pomaga nobena vrečka. Nekoč mi jo je v moji odsotnosti še celo, nerazrezano, tako umetelno vrgla s pulta, da se je razpočila, potem pa je do zadnje pikice vse požrla ven. Samo olupek in veliko sledov zobkov na njem Huh.
Sem čakala na drisko ali karkoli - neverjetno, čisto nič ji ni bilo!

Pici se takih traparij ne pritakne - zato pa strašno rada sedi pod otroškim stolom od tamale, kjer skoz nekaj dol leti. Tisto je pa 'taboljš'. Če ni za pojest, je pa recimo vsaj za kak nogomet po stanovanju uporabno. Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #356 : četrtek, 14.05.2009 : 21:12:14 »

Milenca je sadje? Shocked Grin
ja kaj pa naj je, reva uboga, če ji ne dajo pa nč konkretnega za pod zob  Angry - ane, FŽ!?  Shocked
Sej se ji vidi, ubogi Milenci, na postavci se ji vidi, kako strada! Angry
 Angry Grin Grin Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #357 : četrtek, 14.05.2009 : 22:53:34 »

Milenca je sadje?

Ne, Skuiki, Milenca je maček! Wink

Ja, takele mi grejo po glavi, če dva dni bolj malo spim....


Danes sem pa res bila na obisku pri moji prijateljici Pici in njeni družini. Pici je posebej zame izvedla nekaj prevalov in  res brzinskih šprintov. Pokazala je tudi, kako se muca skrije v papirnato vrečko, pa še božat se je pustila - sem bila čisto navdušena! Smiley
Elegantno popolna Milenca je bila sicer malo bolj vzvišena, ampak je tudi  milostno dovolila čisto kratko čohanje po trebuščku. Hvala, Milenca! Cheesy
Ronja, dvonožna miniatura, pa mucam skoz lupčke daje - to je prav kičasto za videt, res.
Fižolovi župci se na tem mestu zahvaljujem za sladoled in še posebej za vesoljsko dobro pasjo igračo, s katero me je sploh čisto presenetila. Hvaaaaala! Cheesy
Se že veselim dneva, ko bo Pici unovčila svoje "Frequent Flyer Miles"...
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #358 : četrtek, 14.05.2009 : 23:00:41 »

Ne, Skuiki, Milenca je maček! Wink

Jooooj, Pepsi, to bo Milenca grdo gledala in nič več ne dovolila čohljanja po trebušku, ona je
vendar MAČKA, taka taprava  Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #359 : četrtek, 14.05.2009 : 23:09:11 »

Maš prou....oprost, Milenca! Se ti odkupim kdaj drugič, recimo s kakšno lubenico! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines