mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 08:36:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 384826 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #270 : petek, 13.03.2009 : 14:22:49 »

Ja vem FZ.  Undecided Oreh iz titana  Roll Eyes
Ampak praskalnik je pa tolk luskan  Tongue Ampak Picika je pa se bolj  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #271 : petek, 13.03.2009 : 16:31:43 »

FŽ, pri vas ste fuuul iznajdljive sorte, opažam. Najprej smrekca, pol praskalnik... Grin
Kolk pa Pici dobr ven gleda Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #272 : petek, 13.03.2009 : 16:45:27 »

Ooo lej kje se Pičikokl skriva  Grin

Pičikoklo včasih prav ornk iščem. Zbaše se povsod, moram Smetko vprašat, če je imela v Horjulu kak tečaj joge, da se uspe sestavit še v najmanjše luknje. Zadnjič je recimo ni bilo nikjer, sem že študirala, če jo je moj slučajno v lift vzel s seboj... Pa je potem le začelo praskat v enem predalu - je bila revca zaprta v garderobno omaro, od koder so se zjutraj cunje ven jemale.

Sploh se to večkrat dogaja - bezam jo iz škatel z igračami, kjer dobi dobesedno varovalno barvo, ta mala ji odpre kuhinjske omarice in jo potem najdem nekje globoko noter za konzervami graha... tudi že zadaj za predalom od bešteka je bila, mi sploh ni bilo več jasno kam pogledat, dokler nisem tistega predala hotela mimogrede zapret. Jih pa pridno menja, ta njena skrivališča - ni varijante, da jo razkrinkaš.

Edina sreča je, da je en hud živc in ko ji v riti začnejo rdeče mravlje signale dajat, ne zdrži več - mora nujno skočit ven in eno rundo odbezljat naokrog. Vsaj za nekaj so dobre, tele mravljice...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #273 : petek, 13.03.2009 : 20:16:01 »

fž,

jst se vedno do solz nasmejem, ko vas berem. tista z varovalno barvo je pa sploh izjava stoletja Grin Za natecaj (zgodbe) se ti sploh ni treba trudit - samo na kup spravi vse svoje porocevalske zgodbe in je garantirano bestseller.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #274 : sobota, 14.03.2009 : 23:37:30 »

In pol pravijo, da v Horjulu ne dobiš zunanjega mačka!

Pohvala za pridnost na povodcu:


Poglejte si, pasjeljubci, tkole pozorno se gleda vodnika v oči! (in to brez unih vaših cunjastih klobas Tongue)
(Pici v bistvu sprašuje: 'Stara moja, a teb se je čist zmešal?)


(Frizura na petardo je posledica zgodnje ure)

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #275 : nedelja, 15.03.2009 : 08:24:26 »

Poglejte si, pasjeljubci, tkole pozorno se gleda vodnika v oèi! (in to brez unih vaših cunjastih klobas

 Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #276 : nedelja, 15.03.2009 : 12:41:24 »

Halo  Grin. Sej je ja čist usrana tale Picika. Kako se ji je pa zdelo? A je sama silila ven? Naš MUri bi si kože slekel, da bi lahko prišel do hodnika v bloku. Čist je usekan. Miša pa nič kaj. A se ti zdi, če pelješ mačka ven tkole malo na povodcu, da bi se potem umiril, al še bolj sili? Kako je s tem pri Pici, še bolj sili ven? Jaz razmišljam, da bi Murija malo takole po hodniku. Lovit ga pohodniku je že prav nadležno, ker bi mulc rad raziskoval  Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #277 : nedelja, 15.03.2009 : 14:01:17 »

Muri ima izgleda sorodnico tule pri nas, hehe.
Na hodnik je jaz v glavnem ne spustim oz. bolj izjemoma. Sem jo na začetku več puščala, a je bil naslednji korak ta, da bi se gospodična že kar z liftom vozila. Enkrat mi je prišlo na misel, da bi jo s seboj vzela pogledat klet, a sem se pravočasno po glavi lopnila - hej, kam pelje tole, a potem bomo počasi hodili po celi bajti na sprehod, še strica v prvem nadstropju pogledat, pa da vidmo, kaj ima teta v drugem na hodniku zanimivega. In ko se bomo vozili domov, bo Pici zgroženo vpila 'Nesramnica! A v tretjem pa ne misliš ustavit, al kaj?'... Roll Eyes

Z balkonom je pa tako - ona se ne sme sprehajat po njem, Milenca se lahko - sta pač različni in glede na njun karakter so pravila taka. Tega se strogo držimo in je počasi dojela, da tako je - svet na terasi se pač opazuje čez okno. In potem včeraj popoldne, ko je sijal en tak fajn sonček, moj dragi od nekod privleče oprsnico (ki smo jo predvideli na začetku, pa potem ni prišla v poštev). Smo se malo sprehodili, lovili liste, pogled dol je bil strašno zanimiv, pa zrak je vohala kot zmešana. Zanjo sem prepričana, da je eden tistih mačkov, ki bi zunaj glede hrane mirno preživeli. Prelevi se v lovca kot bi mignil. Milenca bi zunaj za razliko od nje od lakote umrla, še preden bi ji sploh uspelo shujšat.

No, danes zjutraj sem poslušala mačjo opereto v najmilejšem C-duru. Kar trajala je. Ne bi rekla, da je zdaj za en teden potešena, hoče ven, tam so listki, ki se grejo jazz-balet v vetru, ona revica klavstofobična se pa za šipo duši. Skratka, mislim, da bi tudi Muri še bolj silil ven. Saj načeloma ga lahko navadiš na sprehode na povodcu, samo potem boš imela dva 'psa' za sprehajat. Tudi je zoprno potem poskrbet za varstvo, kadar si odsoten in ga kar naenkrat brez izhodov pustit.

Ne vem, jaz razmišljam, da bi, ko pridemo enkrat domov, morda uvedli 5-metrski fleksi, da bomo lahko skupaj na sončku ob lepih dneh. Sploh ker smo na res lepem in mirnem koncu, travniki naokrog... Ful me mika, nisem pa še čisto ziher, ker vem kako nadležna zna bit, če si enkrat nekaj vpiči v glavo - da ne bi potem redno javckanja pri vratih poslušali, pa stražili izhodov... Poleg tega imam jaz fiksno idejo, da na moje mačke dobesedno preži mikrosporija, ki jih lahko vsak hip napade izza prve travice - to je tudi eden večjih argumentov proti. Po drugi strani pa tisti, ki imate doma psa in mačka, tudi redno prinašate domov nekaj umazanije od zunaj, pa se načeloma ne zgodi nič pretresljivega.

Skratka, tole sprehajanje je bolj za lastnike, se mi zdi. Sploh FŽ je ful sedlo. S prsti se okleneš štrika, zapreš oči in si misliš, da na drugem koncu sedi nekaj velikega, kosmatega in lajajočega Wink
Kar naenkrat avtomatsko rečeš 'sedi' - in takrat drugi konec povodca naredi 'meeeu'. Shocked

Pici vsem želi lepo nedeljo in sporoča: 'Folk, pejte ven, sploh ne veste, kolk fajn je tam!' Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #278 : nedelja, 15.03.2009 : 14:28:44 »

 Cheesy Grin Cheesy
Logiran
alfa
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #279 : nedelja, 15.03.2009 : 15:02:14 »

Pici sprehajalka  Cheesy. Sploh vam ne priporičam, da navadite Pici, da bo tudi zunaj. Mi imamo mačka, ki je že vseskozi zunaj in notri. K sreči se drži le okrog hiše ko je zunaj. Ampak nas je pa dobro natreniral, da mu strežemo  Huh Wink. Ko hoče ven nas o tem glasno seznani  Undecided, po drugi strani pa je čez dve minuti spet notri. Pa se sprehajamo  Smiley, tako ob petih zjutraj ven, pa čez pet minut hop na balkon, pa nato notri.... Problem je v tem, ker ima dve družini, ki mu strežeta (ta stare in ta mlada  Smiley ), pa si takšne lahko privošči. Pozimi je bolj ali manj notri, ko je pa bolj toplo, pa je bolj zunaj kot notri. Ko je bil pred kratkim bolan, je neprestano silil ven in je bilo res zoprno  Shocked.
Po moje sploh ni slabo če je muc samo notranji  Smiley.

Lp
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #280 : nedelja, 15.03.2009 : 17:04:16 »

ajoj, FŽ, tale zgodbica.... Grin
Ampak tale izjava je pa za izjavo tedna: "Milenca bi zunaj za razliko od nje od lakote umrla, še preden bi ji sploh uspelo shujšat."  Wink

Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #281 : nedelja, 15.03.2009 : 17:39:36 »

Poleg tega imam jaz fiksno idejo, da na moje mačke dobesedno preži mikrosporija, ki jih lahko vsak hip napade izza prve travice - to je tudi eden večjih argumentov proti.
Grin Grin Grin
Samo nate in na Pici čaka tale pošastka   Grin Jaz sem jo imela doma (sem jo dobila s Tobyjem), pa sem jo pregnala in poslala za en grm na Pici čakat.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #282 : nedelja, 15.03.2009 : 21:12:43 »

ajoj, FŽ, tale zgodbica.... Grin
Ampak tale izjava je pa za izjavo tedna: "Milenca bi zunaj za razliko od nje od lakote umrla, še preden bi ji sploh uspelo shujšat."  Wink

Tale je pa mene tudi do solz nasmejala! Res.  Cheesy Cheesy Zgodbica in izjava ...
Pri nas se Trina pred letečo hrano (živi ptički letajoči mimo balkonsega okna) še skrije. Zato pa to toliko bolje obvlada trinogi primerek iza njenega hrbta.  Roll Eyes
Picika, dej uživaj na polno in zabavaj nas še, prosim!  Wink

Bravo FŽ!

lp polonak
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #283 : nedelja, 15.03.2009 : 21:17:27 »

Poleg tega imam jaz fiksno idejo, da na moje mačke dobesedno preži mikrosporija, ki jih lahko vsak hip napade izza prve travice - to je tudi eden večjih argumentov proti.

Nisi edina  Wink

Nekateri zalivajo predpražnike z Spitadermom, nekateri ob 1h ponoči v predsobi na skrivaj špricamo čevlje in copate Roll Eyes Ko gres nato spat z mirno vestjo, da si ubil vse kar bi potenicalno ogoržalo tvoje mačke, slišiš soseda, ki pride domov pozno (predosbo si namreč delimo) in imaš rahlo slabo vest, ker se revež skoraj zadavi.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #284 : nedelja, 15.03.2009 : 21:26:29 »

Ja, se mi zdi, da bi se samo poslabšalo, če bi mu pustila malo več raziskovat. Ne ostane mi drugega kot da si nabavimo pištolo za špricat. Prav posiljen je. Bi po mojem oba s Piciko skupaj jamrala na okenski polici in se smilila sama sebi, ker sta prikrajšana za cel svet  Roll Eyes

Nisi edina  Wink

Nekateri zalivajo predpražnike z Spitadermom, nekateri ob 1h ponoči v predsobi na skrivaj špricamo čevlje in copate Roll Eyes Ko gres nato spat z mirno vestjo, da si ubil vse kar bi potenicalno ogoržalo tvoje mačke, slišiš soseda, ki pride domov pozno (predosbo si namreč delimo) in imaš rahlo slabo vest, ker se revež skoraj zadavi.

Si predstavljam, kako se Gargamelca izživlja nad hišo od Polone  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines