mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 13:28:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 388200 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2205 : ponedeljek, 23.04.2012 : 00:21:43 »

O, kok ste lušni! Kiss ljubezen
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2206 : ponedeljek, 23.04.2012 : 09:02:27 »

Hehe, kakšna zabava je pri vaši hiši  Cheesy Grin ljubezen
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2207 : ponedeljek, 23.04.2012 : 14:08:55 »

Nikol dolgcas, res je Tongue.
Je bilo pa Milenci ocitno en malo dolgcas ker sem jo najbrz nekajkrat zaporedoma prevec povrsno ogovorila al pa sem nastela ene tri briketke premalo v njeno posodko...  Je sla paca pacasta vceraj pokakat posteljo nasemu dediju, ki je na podaljsanem delovnem obisku. Zvecer se je odpravil spat, odgrne kovter, pod njim pa najde smrdece presenecenje Angry. Kazen: bo. (katera, še tuhtamo)
Kaj bos pa zdej rekla v njen zagovor, predsednica sindikata??
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2208 : ponedeljek, 23.04.2012 : 14:38:47 »

Jaooo, kako in kdaj pa se sploh lahko znebiš teh mačjih arom?  Roll Eyes bruham

Meni je že Bindina inkotinenca tako ponoči "dišala", da sem se kar nekajkrat zbudila,
pa se nimam glih za fino mestno damo  Wink

Drugače pa, super luštni in fajn ste, če pa še ti ob vsem tem direndaju uživaš, pa sploh  bravo Kiss

Ampak meni so pa vaše blatneluže  Cheesy, ker še le redko vidim mamo, ki dovoli svojim otrokom
take "packarije"  objem
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2209 : ponedeljek, 23.04.2012 : 15:09:29 »

Skakanje in brodenje po blatnihlužah znanstveno dokazano pozitivno vpliva na psihosocialni razvoj otrok in širše družbene skupnosti.
Podpira razvoj empatije in dvig pozitivne zavesti, kakor tudi bogatenje besednega zaklada.  Smiley
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2210 : torek, 24.04.2012 : 00:29:42 »

FŽ, mislim da nisi ti kriva, pač pa dedijev obisk kot tak. Smiley Kadar sem videla/slišala za onečedenje pri mačkah, so vedno vedele točno h komu je treba na posteljo (redkeje na preprogo) izkazati frustracijo.
Če je zakonska postelja- se tudi ne 'zmotijo' na katero stran je treba. Porcijo brez izjeme prejme pravi  krivec.  Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2211 : četrtek, 26.04.2012 : 21:19:28 »


 Je sla paca pacasta vceraj pokakat posteljo nasemu dediju, ki je na podaljsanem delovnem obisku. Zvecer se je odpravil spat, odgrne kovter, pod njim pa najde smrdece presenecenje >:ž


Ubogi dedi, mojemu očimu se je v mojem otroštvu podelala naša siva muca na povšter  Cool takrat sem se tako smejala  Grin on pa sprva  nato  jezen in na koncu skoraj  bruham...  Grin (sva jo pa vedno midva "prešvercala" noter  Kiss)
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2212 : sobota, 05.05.2012 : 00:38:00 »

Čisto možno, ksantipa, ker ona ima res nekaj proti obiskom. Zapovrh ga je še uspešno pregnala, kaj veš kaj si bo zdaj mislila, ko se ji je odganjanje potrdilo Roll Eyes... Na mojo posteljo pa bogu hvala ne upa, edinemu človeku, ki razume njene posebne potrebe se pač ne splača po glavi sračkat Tongue.

Sicer pa kdo bi razumel tele mačje ideje. Pri nas moj ves čas govori v imenu Milence razne zadeve (včasih tudi kakšno daljše besedilo, lol), ima tak prav poseben cvileč glas za imitacijo njenih misli pripravljen, da pol vsi crkujemo, ko v njenem imenu pametuje Grin... Si pa takrat ponavadi mislim kaj vse sem že zamudila, ker ji ne vidim v glavo, za celo knjigo zamujenih modrosti...

Aja, Čarka, čiščenje je bilo pa uspešno samo zahvaljujoč švedskemu trgovcu in njegovemu pralnemu kovtru, povštru in jogiju, ki se ga da odšnirat in blago v stroj vrečt. Včasih bi najrajši zraven zavrteli še kakega po blatnih lužah tacajočega dvo ali štirinožca, ampak je baje prepovedano Wink (škoda - je ET ravno danes na svojem nagem kožuhu uspela v hišo pretihotapit vsaj pol karjole ta fine mivke z atlantske obale). Besedni zaklad je pa med tacanjem posebej glasen ja, pol so pa glasni še mati, ko to v hišo pride Wink.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2213 : sobota, 05.05.2012 : 10:07:33 »

kaj vse sem že zamudila, ker ji ne vidim v glavo, za celo knjigo zamujenih modrosti...

Ja, ženska, KONČNO si dojela  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2214 : četrtek, 28.06.2012 : 17:12:12 »

FŽ, lepo pozdravljena, vidim, da si se malce vrnila iz sajber onostranstva  Smiley.
kako kaj Milenca?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2215 : petek, 29.06.2012 : 17:55:57 »

Pozdravcke nazaj,:). Saj vas berem vse po vrsti, ampak pisat pa ne sfolgam, takle mam. Sad... Milenca je pridna, lepo pije in poskusa si ne pulit kocin iz repa, kar ji zadnje case kar lepo uspeva. Lula kakor je treba in kamor je treba. Moja punca, tako je treba Kiss.

ET vcasih zmanjka kaka urca za trening, nekako nam leti cas in potem tako pride. Je pa veliko zunaj, hodi po gozdu in po nasem parku z racami, vevericami in vso mogoco drugo zverjadjo. Je ravno prav velik, da ga zjutraj v dobrih dveh urah obhodiva po dolgem in pocez. Moram jo pohvalit, zelo lep odpoklic sva uspeli skup spravit. Na zacetku ni bilo sans bit niti na slednem, zdaj gre mimo, ampak res mimo, tako sprosceno. Jih sicer pogleda, ampak bolj kot zanimivost. Pa ji recem 'ni sans, ETka!' in lepo obrne pogled stran.

Pici je nas troublemaker, kar je itak znano. Za nami je njen prvi pobeg v zivljenju, skrita v kosaro za cevlje je najprej prelisicila ena vrata in ko so se odprla druga je puscica svignila na vrt. Ulovit jo izgleda pa tako - ti en meter proti njej, ona en meter nazaj. In tako naprej. Pa je sla za zivo mejo, kje je nisem vec dosegla in za njo tekla naprej glih da ti se slik-slak ne kaze. Ok, grem noter, sprozim iskalno akcijo, prideva ven, isceva, kliceva... Za hiso se nadaljuje polje psenice, lahko bi bila kjerkoli tam noter. Pa se pojavi Ob ograji nasa leva soseda, stara flamska  gospa in sprasuje ali slucajno iscemo muco. Da je taka kot una, ki ves cas iz nasega okna kuka. Sedi na kavcu zraven njenega macka in noce dol. Pa iiii kot je fletna  Roll Eyes. Ja, itak da jo, to je 'onze kat'! Ok, spoznam notranjost njene hise, ampak Pici ni vec na kavcu. Se vracam, opravicujem, tetka pravi da ni problema, lahko se pride, ker jo spominja na njeno bivso (se cist raznezi)... Ne hvala, res prijazno, ampak je ne mislim vec posiljat vam... Grem spet navrt iskat naprej, takrat pa ta starejsa hci, ki panicno isce z nami zavpije 'mami, lej jo, na oknu je!' Ampak cigavem, ne nasem, od ta drugih sosedov. Od noter praska po sipi v prvem nadstropju  in hoce ven. Tecem se k ta drugim sosedom vsa srecna, ker jo koncno imamo. Spoznam njihovo spalnico, se opravicujem, ono se opravicujejo nazaj, ker nimajo postlano... Mi je vseeno, jaz bi samo macko prosim. Pici si ogeda se podpostelje, nakar jo z metlo zbezamo ven. Gospa je prijazna, zna nemsko in se hitro zmenimo. Da sploh ni problema, se pac zgodi... Mio dio, mene bo enkrta kr infarkt. Normalne macke gredo v kanal, pod avto, v zapuscene kleti ce zbezijo, ne pa da v pol ure uspejo obiskat sosede na levi in desni od nas. Nimam komentarja sploh. In se sramujem cisto zares.

Sicer smo pa ok, moj mulc s 6,5 mescev ze leze naokrog in je je ravno danes polil prvo skledo z vodo za zivali. To bo zdaj na programu naslednje pol leta. Lustna zabava, samo precej smisla za humor rabis, hehe... Cakam tudi macjo teto, ki bo cez dober mesec skrbela za nase muce, sem kar malo na trnih, ampak prvi obisk je bil super. Celo Milenca se je prikazala in komunicirala z njo Huh. Pa vse je hotela teta vedet, kje so potni listi in stevilka veterinarja, kolikokrat se ju cese, skratka, zaenkrat vse ok, obiski vsak dan, celo po dvakrat, ker tako ali tako pse mimo vodi sprehajat. Se pa vsak dinar splaca za mirne zivce in za to, da ju ne bo treba mucit z vozjo, sploh Picike, ker ji je to res problem.

Slikc imam polno, cakam da enkrat same skocijo iz fotoaparata na net Roll Eyes.
Bomo se poboljsali, obljubim Smiley.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2216 : petek, 29.06.2012 : 19:44:20 »

Pici sedi z našim mačkom na kavču ... Pici kuka s sosedovega okna ...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2217 : petek, 29.06.2012 : 20:08:53 »

Naražala sem se do konca! 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2218 : petek, 29.06.2012 : 20:29:49 »

Pici, lubica, če ne bi bilo tebe, Tvoja sosedov še par stoletij ne bi spoznala, a ne  Roll Eyes Ti si pa samo družabna in navezuješ prijateljske stike in meddržavno sodelovanje <3 Še Korl bi ti mogel dat medaljo, zabožjovolo  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2219 : ponedeljek, 02.07.2012 : 08:48:06 »

Joooj, jst komaj diham, ker se toliko režim, pa še v službi...... Grin Grin Grin Grin Pici..... huh
Logiran
Strani: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines