mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 01:30:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387956 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1890 : ponedeljek, 13.06.2011 : 21:05:41 »

Čestitke tudi od nas.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1891 : ponedeljek, 13.06.2011 : 23:55:34 »

je par drugih stvari za porihtat, ni pesjana v srednjeročnem planu  Undecided

glede na to, da Milenca ne mara sestric - morda pa bi bilo drugače, če bi dobila kakega skuliranega tigrastega bratca  Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1892 : torek, 14.06.2011 : 11:19:13 »

FŽ & Co., čestitke za ups (samo ne otroka Ups poimenovat  Tongue )Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1893 : torek, 14.06.2011 : 15:53:21 »

Čestitke vsem vam tudi od mene  Kiss
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #1894 : ponedeljek, 20.06.2011 : 19:14:23 »

Fz, pa menda ja ne glih za Miklavza Roll Eyes Tongue
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1895 : ponedeljek, 20.06.2011 : 21:13:16 »

Jp, kao da glih v tistih dneh, Binulja, ampak točnega datuma itak ni Roll Eyes.

Ne bo Ups, Itlam, hehehe...

FŽ, čestitke Cheesy. Oči si ziher želi fantka, da bo kočno še kak dec pri hiši Tongue. Sej mate še vse kosmate ženskega spola, hehe.
Oči se je lih sprijaznil, da ima harem, tko glede 4 kot 2nožnih, čeprav kaj pa veš, tko na tihem, teli desci Wink...[/size]
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1896 : torek, 21.06.2011 : 08:04:02 »

Čestitke FŽ-jevi. Same lepe novičke.
lp ostržka
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1897 : torek, 21.06.2011 : 08:32:12 »

Jp, kao da glih v tistih dneh, Binulja, ampak točnega datuma itak ni Roll Eyes.

Ne bo Ups, Itlam, hehehe...
Oči se je lih sprijaznil, da ima harem, tko glede 4 kot 2nožnih, čeprav kaj pa veš, tko na tihem, teli desci Wink...
Evil
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1898 : torek, 21.06.2011 : 16:26:50 »

Jp, kao da glih v tistih dneh, Binulja, ampak točnega datuma itak ni Roll Eyes.

Ne bo Ups, Itlam, hehehe...
Oči se je lih sprijaznil, da ima harem, tko glede 4 kot 2nožnih, čeprav kaj pa veš, tko na tihem, teli desci Wink...
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1899 : torek, 21.06.2011 : 17:31:07 »

Afro

Čestitke!
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1900 : torek, 21.06.2011 : 17:34:40 »

Čestitke FŽ  Cheesy 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1901 : četrtek, 23.06.2011 : 11:43:23 »

Da preusmerim pozornost nazaj na kosmatince, so zadnje dni itak bolj ko ne v ospredju...
V zvezi z E.T.-nič pretresljivega - te dni po spisku srečuje poskakujoče dolgouhce, jih je kot bi jih naročili in ona se jih na smrt 'veseli'; sicer pa me zna ful presenetit - pride na klic iz čofotanja po reki, čeprav so ji ravno iz grmovja pred nos priplavale gage (huh, sem bila ponosna); na slednem na obronku gozda sreča srno in se v prvih dirjajočih korakih vrne na klic!; veselo vleče na sprehodih (no, to pa nisem presenečena), ker je to pač njen zaščitni znak in se iz istega razloga ne ozira na opozorila, kadar preveč bezlja in podira reči naokrog... Zna pa namesto tega bit najčudovitejši neproblematičen pes, ki je sposoben bit peta violina tudi cel dan, zadovoljno spat in med kupom igrač glumit bebico kadar ti zagusti in res ne moreš še z njo nekaj počet.

Za macama je pa naporen teden Sad. Me kar lepo skrbi, nisem imela niti energije tule pisat, ker je pač lažje pisat o hecih in dogodivščinah kot pa tole.
Pici je (za kazen, ker jo vlačim po ambulantah za vsako figo al kaj), prinesla domov precej resen mačji prehlad. V parih dneh je dobila vročino, teklo ji je iz oči, noska, kihala je kot za stavo, potem je postala po obnašanju 'normalna', kar je pri njej zelo slabo znamenje (je moj najprej še v hecu rekel: 'A pa si ziher, da hočeš uno prejšnjo Pici nazaj?', ko je bila prvi dan samo pridna in sem mu utrujala, da nekaj ni). Nakar ni več pila in jedla in je samo ždela. Sem začela brzinsko vanjo tlačit kozje mleko z rumenjakom in ko si je opomogla, še mešanice raznih mletih mesnih zadev. Zdaj je OK, redno je brikete in to sama, tudi že histerično praska po vratih, kar je super  Roll Eyes, danes je pa že eliminirala dve muhi, kar pomeni, da je vse ok Smiley.

Oddahnila si še nisem. Milenca je precej bolj boga, že drugi dan (in noč) sem ji poviti v 'mumijo' filala tekočino na dve uri direkt v usta. Papa antibiotik in v glavnem ždi. Še kakšne dneve in noči ji mislim zagrenit, čeprav imam občutek, da me nikol več ne bo marala, tako me gleda, ko jo posiljujem z rečmi v gobček (konzervice in ostalo je pa sploh fuj)... Voženj po infuzije se izogibam - dokler vanjo spravim dovolj na drug način, je ne bi spravljala v dodaten stres. Sem se pa odločila, da ji ne pustim nikamor, bo hočeš nočeš pač morala kar prisilno ozdravet. Prehuda faca je, taka taprava samosvoja tečkasta mačka in z mano je dlje od cele familije. je ne dam kar tako.

Ko tole zaključimo, bi nebo prosila za kak namišljen demodex al pa spore, je precej bolj prijetno kot se it takele, ponoči vstajat in svojo žvau v takem stanju gledat.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1902 : četrtek, 23.06.2011 : 11:54:00 »

Ajej, hitro se pozdravi, draga Milenca!  Kiss ljubezen
Naše tačke vse mislijo nate, da boš hitro ok! Pa da si odpočijete vsi skupaj. Sem se takoj spomnila, kako je zgledalo to pri nas... Sad Undecided
Nekaj časa sem pa le rabila, zakaj jo povijate v mumijo....  Tongue Lips Sealed Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1903 : četrtek, 23.06.2011 : 11:57:08 »

Kaj pa je z Milenco, revo ubogo? Se je od Picike nalezla?  Sad

Pesti držimo, da bo čimprej mim, karkoli že je.

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1904 : četrtek, 23.06.2011 : 12:29:16 »

Milenca ne ga sračkat, no! Hitro se pozdravi in postavi nazaj na noge, da bo tvoja tele sive lase, ki ji jih zdajle povzročaš hitro pozabila! Samo ti pošilja en velik zdravilni buc, Pes en slinast zdravilni lubček, jaz pa en objem tebi in tvoji!  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines