mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 19:22:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 387612 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1695 : četrtek, 21.04.2011 : 08:49:42 »

Miškica, pri vas rabite tist avtomat, ki usuje briketke na določeno uro! Pa to mašino sem privč videla prav preko tebe....
  Wink Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1696 : četrtek, 21.04.2011 : 09:46:35 »

A ne, to pa nikakor! Ne dovolimo, da bi imela mašine raje kot nas Roll Eyes Sva našla preprosto rešitev: zapreva vrata od spalnice, potem tudi Pegica zakinka še za kako urico. Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1697 : četrtek, 21.04.2011 : 10:18:39 »

Pa sej samo za jutranji spanec... Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1698 : četrtek, 21.04.2011 : 10:44:58 »

A-a, sočustvujoča Cockta in Roko, sindikata ne bo, ker to se potem zatiranci samo podpihujejo pa stavke se organizirajo in upori in podobno - kdo bo pa to prenašal?! Mi bi v tehle kriznih časih eventuelno podprli samo gladovno stavko, ker je proračunu prijazna pa kakšen štrudel več bi za nas ostal, vse druge oblike upiranja so pa strogo prepovedane!

ET je bila včeraj čudovito pridkana do poznega popoldne, potem se je pa le odločila, da ne bi bilo čisto nič narobe, če bi tiste tri urce pa pol vleke čez drn in strn čimprej ponovili. Bo treba očitno začet razmišljat o najetih sprehajalcih, mogoče za zjutraj o kakšnem, ki trenira downhill in bi jo s sabo jemal za dodatno vleko kolesa čez drn in strn, za popoldne bi pa mogoče lahko kakšnega gorskega tekača kje stauhali Smiley.
Drugače pa tisti pohod niti ni bil preveč smešen, proti koncu je bilo že nekako v stilu Čarovnic iz Blairwitcha Grin, jaz pa precej obupana...
Aja, kake pse pa mate vi to, da hočejo ven pred sedmo pa budijo vas sredi noči in se delajo da jih kakat pa take Huh. Mi nočnega šetkanja in zgodnjejutranjih idej v vsem času z njo nismo sprobali še niti enkrat (tok-tok, trkam na svojo glavo). Vse kar se ti izjemnega zgodi ene dvakrat na mesec je, da pride en smrček preverit, če imajo noge, ki štrlijo izpod kovtra, še ta pravi vonj. Pol se gre pa zvit v polžka na vznožje pojstle od ta večje ta male, zavzdihne in zasmrči.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1699 : četrtek, 21.04.2011 : 10:51:20 »

ET, ti si srček Kiss. Poznamo to. Spala je kot ubita do 10. in celo do 11. ure dopoldan-seveda skupaj z nami. V zadnje pol leta pa smo bolj hitri pri vstajanju, tudi nočne izlete imamo, saj pikici nagaja mehur ravno toliko, da pač ne zdrži več toliko dolgo. Potem pa me zbuja mrzel smrček in šklepetanje krempljev po parketu...pa gremo 5 štukov v dolino in potem še nazaj. Jap, ampak noči so pa lepe v teh dneh, veste....  Tongue Smiley Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1700 : četrtek, 21.04.2011 : 10:56:28 »

O, luna7, ko si že tule, daj povej če je kaj zanimanja za rdečega dirkača (saj je prispel, ne?).
Me firbec, a smo samo mi tolk nori al je res nekaj na njem...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1701 : četrtek, 21.04.2011 : 11:12:55 »

Ojej, tole sem pozabila sporočit sram.
V trenutku, ko sem ga vzela iz pakiranja, sem bila preluknjana-po nogi od blaznega navdušenja. In tudi v skoraj istem trenutku je ostal brez laksa, tako, da zdaj čaka na varnem, da ga spet navežemo na štrik. Zabava je bila noro dobra nekaj minut, in še nekaj minut, potem pa je na žalost vseh šla v trenutni pokoj. Čez vikend ga bomo spet usposobili... Cheesy Cheesy Cheesy
Hvala, res je super!  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1702 : četrtek, 21.04.2011 : 13:18:46 »

Prodam mačko, posebne, rdečkaste barve, staro dobre 3 leta, ne kaže bistvenih znakov obrabe, ne poje veliko.
Do večera oz. dokler si ne opomorem in premislim sprejemam ponudbe pod: 'požrlamiježivce' ali tudi na mail custvenapijavkapici@zaznoret.com.
(medtem ko pucam okna, norkla že dobro uro meče kopalniška vrata s tečajev in nič ne kaže na izboljšanje)
.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1703 : četrtek, 21.04.2011 : 18:52:07 »

Aja, kake pse pa mate vi to, da hočejo ven pred sedmo pa budijo vas sredi noči in se delajo da jih kakat pa take Huh. Mi nočnega šetkanja in zgodnjejutranjih idej v vsem času z njo nismo sprobali še niti enkrat (tok-tok, trkam na svojo glavo).

Hiperaktivne in takšne, ki mislijo, da je noč dan  Tongue ... K sreči je takih dnevov vedno manj, sem pa tja pa itak zapaše kakšen tak nočni pohod  Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1704 : četrtek, 21.04.2011 : 19:42:22 »

Za: custvenapijavkapici@zaznoret.com

Zadeva: požrlamiježivce

Živijo!

Koliko pa hočete za tega mačka? A ta poje se nanaša na hrano al na petje? K če se na hrano, pol nimam vprašanja, če se pa na pesmi me pa zanima, če ma posluh? Sej bava ni tok posebna, da bi ljudje mislil, da je kej narobe z njo, ne? A veste, k ljudje pol govorijo. Kje se pa vid kok je obrabljena? K tri leta je že kr staro, a veste?

Hvala za nemuden odgovor!

Lep pozdrav,

Ljubitelj Živali
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1705 : četrtek, 21.04.2011 : 20:59:06 »

Jah ce tace pogledate so se vse 4 pa jih velik uporablja, tko na videz tudi ne deluje obnucana.... Bi jo dala zastonj, ampak samo, ce ste dobri ljudje z velikim vrtom in druzino. Ce hocete zraven tisto modro knjizico, bi blo pa 50E, ker to je skor tako kot rodovnik.
Aja, prepeva kar dosti, fovs ni, se pa toni dokaj ponavljajo - bom poskusila posnet. Drugace so bili pa briketi misljeni, ja, jih poje ene tri pesti, to je pa to. Ni draga macka sploh.
No, edino en problem je - ce bi ugotovili, da ne znamo vec brez nje, no, sej vem da se noro slisi, ampak recimo... a bi jo pol lahko nam nazaj pripeljal, ker ste glih ljubitelji, bi vi to pomoje razumeli, ane...?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1706 : četrtek, 21.04.2011 : 21:00:04 »

 predaja
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1707 : četrtek, 21.04.2011 : 21:04:18 »

Jah, no, če ma use štir tace, pol bi šlo. Smo pa ful dobra družina in nimamo sam vrta, ampak tud gozd. Plave knižce pa ne rabmo, bodo otroc eno nardil, a ne? Če rab tok mal hrane in lepo prepeva, je pa sploh fajn.

Če jo boste hotl pa nazaj, je pa tud fino, k naši otroc, se jo znajo kmal naveličat, a veste? A nam jo po pošti pošlete?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1708 : četrtek, 21.04.2011 : 21:11:46 »

Guspa, kaj pa če bi se vi za kak teden kam odpeljal, da si mal živce spočijete, mačko pa puste doma, dejte ji kašn okn odpret pa proste sosedo, če ji da vsak dan mal futra alpa če si miši lovi. Da bo vidla, kolk ma fajn gospodarico in ji na sploh ni nč hudga, mrha nehvaležna nesramna, to so pa rdeče babe, hudičevke. Jst že znam s takimi.
Ljubiteljica živali in mačja inštruktorca Zofka.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1709 : četrtek, 21.04.2011 : 22:03:45 »

Spoštovana ljubiteljica živali in mačja inštruktorica Zofka!

Sej ne, da je vaša ideja slaba, nasprotno, zlo dobra je, ampak zdej smo že mi rekl, da bomo mačko uzel. Otroc so že začel modro knižco delat (da bo rodovniška mačka) in nestrpno pričakujejo paket, tko da prosm nehite dajat gospe Čustvenapijavkapici ene ideje!

Hvala!

Ljubitelj Živali
Logiran
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines