mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 21.08.2024 : 14:47:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 390562 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1530 : petek, 25.02.2011 : 18:39:33 »

Ej, Bučko te pa razume, veš, je tudi on zelo zelo sladkosneden. Tko da ET  Kiss, imaš podporo  Afro

(danes je celo pot v avtu, ko smo šli na sprehod fehtal gumijaste bombone  Tongue in tudi malo četrinko izfehtal  Tongue)

Pika pa pravi, da sladkorja ne mara sploh, ni šans, ima pa rada pivo, in to za ljudi.  Roll Eyes

Ah ti psi so čudni, vsak po svoje  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1531 : petek, 25.02.2011 : 20:01:39 »

Ooooo, zdaj sem pa še bolj ponosna na mojega črnuha (piflarska mati se bo glihkar razpočila od važnosti Tongue Grin). Pri nas pa imamo očitno res srečo ... no, ja ... ali pač ne stradamo ubogih živali Evil Tongue Ukradenega od hrane ni bilo še nič, bolj zaželjeni so papirnati robčki, WC papirja še ni pogruntal, ker mu je kopalnica enmal bavbav (hvala bogu), razen lajanja na klobase, kebab in kak golaž včasih, incidentov s shrano na srečo (trikrat potrkam, da bo držalo še naprej) nimamo.
Je pa res, da se je naš ljubi dragi pes v milisekundi sposoben nabasat z gozdnimi drekci ... Angry (zato pa verjetno doma ni več lačen)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1532 : petek, 25.02.2011 : 20:14:00 »

Ooooo, zdaj sem pa še bolj ponosna na mojega črnuha (piflarska mati se bo glihkar razpočila od važnosti Tongue Grin). Pri nas pa imamo očitno res srečo ... no, ja ... ali pač ne stradamo ubogih živali Evil

Počakaj malo, naš krade zadnje leto, prve tri mu kaj takega ni padlo na pamet.
Tamala ne krade (ne še), ampak je tudi manjša in ne pride do pulta.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1533 : petek, 25.02.2011 : 20:41:23 »


Ej, kaj ste kdaj pomislile, da te lakota prisili tudi do kraje  Evil Cheesy In ja, moji zlati Gali sem lahko pred nos dala hrenovko; in če je bil NE, je bilo vse OK. Ampak kaj, ko sem včasih kaj okusnega pustila v njenem dosegu in pozabila na ukaz. Takrat pa ...  veselje ,^na juriiiš  predaja
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1534 : petek, 25.02.2011 : 20:53:27 »

Tudi pri nas velja NE. Ampak če sta pa za trenutek sama, se pa tisti "ne" razblini nekam v oblake...mi je Bučko tudi že celo Milko pojedel... Shocked me je ful prestrašilo, ampak na srečo mu ni bilo nič. Takrat, trenutno, upam da se mu ne bo v bodoče poznalo.  Undecided
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1535 : petek, 04.03.2011 : 12:10:54 »

Moja draga eminenca Milenca, ki ima od vseh družinskih članov najdaljši staž bivanja z mano, a še v svojem skoraj 9letnem življenju nikdar ni nič večjega prevrnila ali uničila, si je danes zjutraj nevede privoščila nekaj, kar bi jo komot stalo vsaj zdravja. Na srečo se je vse končalo brez posledic, je bilo pa skrajno nevarno. Iznenada je skočila na štedilnik (prvič sploh), kjer je ravno vrel lonec vode. Zadevo je uspela sklatit dol, pokrovka je odletela, krop je špricnil na vse strani...

Ne vem komu se lahko zahvalim, da je takoj, ko je videla nekaj letet pobegnila (oz. je slabo naciljala in jo je nekak odneslo dol) in je bila do padca lonca že dovolj daleč. Po čistem slučaju ni blo blizu niti otroka (ki se skoz plazi nekje pod nogami, a sem jo ravno futrala v stolčku, rajši ne pomislim sploh...), niti Pici, niti ET, ki ima sicer ležišče čisto blizu in bi jo glede na njeno količino dlake ornk opeklo, če bi bila na svojem mestu.

Težko bi imeli večjo srečo - se mi zdi da nas ima danes uni tam zgoraj še posebej rad. Smo pa pomoje porabili enega od tistih devet mačjih življenj...
Ne glede na to kolk paziš, vedno je možnost, da jim rata kaka umetnost, ki jo sploh ne pričakuješ butnglavc.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1536 : petek, 04.03.2011 : 12:55:32 »

Huh, dobro se je izšlo!  Kiss Lips Sealed
Milenca, verjetno je tisti štedilnik ne bo nikoli več zanimal.. Lips Sealed
Malo pa vseeno dvomim, da nikdar prej ni bila tam gor.... mislim, da je že kdaj v ilegali to počela....
Dlake najdem dobro prikrite tudi na steklokeramični plošči-če jih že sledi od tačk iz umivalnika ne izdajo. Tako, da pred uporabo pulta vedno pobrišem površine....  Roll Eyes
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1537 : petek, 04.03.2011 : 12:59:42 »

 Shocked Shocked

jaz sem pri Tarici že nekajkrat pomislila, da bi se utegnilo kaj takega zgoditi, ker bejba leze čisto povsod.
pri mami so že razdirali omare, da so jo dobili ven iz ene luknje.

gruntam, da bi bilo mogoče treba začeti s kakim izobraževanjem v tej smeri, da je štedilnik vroča zadeva.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1538 : petek, 04.03.2011 : 13:40:26 »

Nene, po pultu itak leze na skrivaj, to vem. Ima pa uradno dovoljenje da gre h koritu, ampak sva zmenjeni da samo tja, ne še vse naokrog (ko si jaz delam kavo, dobi sedi pri koritu dokler ne dobi v drugi kavni šalčki malo mlekca, ji vedno rečem, da je to privilegij v spomin na stare čase, ko sva ble še samo midve, pa pol tako pretresljivo zamjavka, kot da bi vedla, hehe).

Skratka, se je zagotovo kdaj ko me ni bilo, po pultu tudi že do štedilnika prikradla, je pa kolkor vem prvič skočila na štedilnik direkt iz tal, celo pogledat je pozabila če je kaj gor - kljub temu, da se je dobro videlo, da je lonec, ker je bil na prvi plošči. Butarca moja...
Rava, no to imam pa srečo, da razdirat nam pa ni treba nič zaradi nje, ker je preveč hruškasta, da bi ji ratalo kam se zbasat Wink.
 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1539 : petek, 04.03.2011 : 14:00:36 »

O, uboga Milenca ... a takole si moraš po novem pridoivat pozornost, revica Kiss
Saj ni čudno, unidve "tadivji" vsi opazijo, tebe pa, ki si tiha in skromna in drobcena kot miška, kar pozabijo Sad

Drži se, Milenca, pa v lonce res ni treba skakt, nooo  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1540 : petek, 04.03.2011 : 14:32:41 »

jaz sem pa tak vtis dobila, da je Milenca taka taprava hohštaplerca Smiley, ki zviška gleda na bedarije, ki jih plebs v bližnji okolici počne Smiley

 Kiss Kiss Kiss vsem žvalam
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1541 : petek, 04.03.2011 : 14:47:05 »

Ojoj, Milenca, tiha voda  Kiss  Samo da ni hujsega. Je nasa Misa tudi ena taka Milenca, ki zna iznenada presenetiti. Ampak bolj kot pazit ne mores pa se vseeno te presenetijo. 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1542 : petek, 04.03.2011 : 14:51:17 »

Sej je tako drugač. Če pridejo obiski, jih gleda z vrha stopnic in si misli piffff, kdo ste vi, da bi vam pozornost namenjala...
ISti pogled tala pogosto tudi ET in Pici... Zato me je pa šokirala. V njeni prisotnosti mi načeloma ni treba ful pazit, ker v glavnem itak sedi in nekaj premleva.
Jp, Moon, res je. Dokler so samo poredni je čisto ok, samo ko pa vidiš kaj bi lahko blo, te pa kar stisne. Same barabce s samomorilnimi nagnjenji...
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1543 : petek, 04.03.2011 : 18:50:35 »

Ooo šit, to pa je bila sreča v nesreči.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1544 : sobota, 05.03.2011 : 11:58:02 »

Na pomoč, psa mi bodo pokvarli Angry!
Tole je od danes zjutraj, jaz sem že kolovratila okrog, v pojstli pa tole...

Veste, naš pes je leto nazaj spal v kurilnici Roll Eyes





Logiran
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines